Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Sabırsız Ovulasyon kitleriyle ilgili forumlardaki arkadaşlar daha bilgili bu konuda. Ben akıntım başlayınca yapmaya başlıyorum testleri. Genelde 11.-12. gün. Sonra her gün çift çizgi görene kadar. Daha önce 13-14. günlerde ve 15. günde gördüm. Çizgileri gördükten sonraki iki günü değerlendiriyoruz. Test yapacağım günler saat 1den 5e kadar fazla sıvı almıyorum, tuvalete gitmiyorum. 5 gibi testi yapıyorum. 20 sn batırıyorum numuneye.

Tesekkurler bilgilendirme icin. Bu ay da bunu deneyim dedim, adimda da belli oldugu gibi biraz sabirsizim:)
Memnun kaldiniz mi peki?

evet ben de nevetna'ya katiliyorum..Aslinda boyle uzulecegimize sukretmemiz gerekiyor, ben hele daha 2 defa denedim, olmadi diye uzuldum, sonra kizdim kendine. Insanlar ne kadar zaman ugrasiyor,ne stresler yasiyor. Insallah en kisa zamanda Allah isteyenlere verir:)
Evet 1 kadin 1 erkek seyrediyoruz ve benim esimde bazen o gunlerde ben de boyle hissediyorum diyo, ama ne yapacaksin yapacak birsey yok ki!

Ayy Loveli bilgili değil üşütük de istersen. ıki aydır internetin dibine vurdum bu meseleleri araştırmaktan. Ama paylaşım güzel oluyor valla. Ben sizden, buradan çok şey öğrendim. Çocuğum göbek adını KK mi koysam kıızzz :enbuyukkk:

Sabırsızcım yani memnunum ama hamile değilim :))))) Yüzde yüz memnunum demek için bunu kullanıp hamile kalmış olmam lazım :p Yalnız şu var, yumurtlama testinin bildirdiği gün ateş ölçme yöntemiyle de onaylandı. Farklı çıkmadı. Ovulasyon grubundan tanıdığım bi arkadaş var, waterss. 7 aydır uğraşıyormuş. Bu ay ilk defa ov. testi ve preseed kullanmış. Maşallah hamile şimdi. Ben de preseed ısmarladım. Bi de onu deneyelim bakalım.

günaydın kızlar nasılsınız ya hiç denk gelemiyoruz ne zaman gelsem burda kimsecikler yok canım sıkılıyor ya gene adet olmadım 33. gündeyim ateşim 36,2 geçen ay bugünlerde 36,4 tü kafamçokkarıştı
lovelicim butür şeyleri izleyipte kendini hiç üzme çünkü butür programlar insanı pisikolojik açıdan çok yoruyor ben hiç izlemiyorum kadın programları samanyolunu falan çünkü izlediğim zaman aynı şeyler banada olacakmış gibi geliyo biraz normal yaşamak lazım tv başında kendimizi yıpratarak değil nasıl olsa bi gün ölcez niye mutlu ölmeyelimki herşeye üzülerek kendimizi yıpratacağımıza ben çocuğu zaman çocuğumun olmadığına bile üzülmüyorum 7 senelik evliyim diyorum kendi kendime boşver ya napalım olmuyo bizde böyle rahatız alıştık artık olursa iyi olur ama olmazsa zaten bir düzen kurmuşuz bunu devam ettiririz tabi bu arada olması için gerekli çabalarıda gösteriyoruz ama buna rağmen olmazsa napalım üzülecek birşey yok rahat ol birazcık herşey allahtan sadece ondan iste ve üzülme

merhaba arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli pek kimseyi göremiyoruz bu aralar:) ben de pek girmiyorum denk gelmiyoruz herelde... npsl nasıl ikizleri görmüş mü usg de...
npsl den sonra hamiş haberi var mı kızlar

yine başladı kasık sancılarım mafoldumben
bu ay çok değişik şeyler oldu bana . karnım şiş ve çok gazım var . neredeyse 1 haftadır bu böyle
şimdi akıntım başladı. Yumurtalıklarım sanki regl olacakmışım gibi. Regl günümde de hep böyle olur. ama daha 10 günüm var. bu sabah ateşim 36,8 di

arkadaşlar gözüm aydın regl oldum :) bakın arkadaşlar artık üzülmüyorum bu rafa kaldırma muhabbeti bana yaradı galiba.. eski sabırlı halime geri döndüm çok şükür...
4 ay önce eşim günü gününe olan adetlerim için şöyle demişti: ya bi ay da geciksin de ümt edelim ya, ümit bile edemiyoruz hiç gecikmiyor demişti :) sonra ne mi oldu ilk önce 11 gün gecikti alt üst olduk bebek zannettik... sonraki ay 5 gün gecikti ve yine hüsranla sonuçlandı elti faktörü de vardı tabi... geçen ay adetten 1 2 gün önce kendimi toparladım düzenli adetimin kıymetini anladım ve inşaallah zamanında olurum bebk yoksa ne olur gecikmesin Allahım dedim ve 1 gün gecikmeyle oldum... bu ay da 1 gün gecikmeyle oldum...
kendimi hazırladığım için, ne kadar becerebildiysem eğer kafamdan atmaya çalıştığım için şu an çok rahatım hiç ağlamadım üzülmüyorum.. Allahıma şükrediyorum düzenli regl e geri döndüğüm için.. Rabbime hamdolsun....
biliyorum "RABBıM NE ZAMAN ıSTERSE O ZAMAN OLUR" üstüne düşmeyeceğim isteklerimin inş... madem daha zamanı var bari kendimi yıpratarak sağlığımdan olmayayım ...

bu ay yapmayı planlayıp da ertelediğim bi çok şeyi yapma kararı aldım reglmi bekliyordum. gelsin de kafam rahatlasın ve yapmayı ertelediklerimi yapayım inş diye... şimdi Allahımın izniyle yeni bir sayfa açıyorum kendime, üzüntünün beklemenin ertelemenin olmadığı tertemiz bir sayfa... inşaallah başarılı olurum....
geçen hamileliğimde gittiğim alanının en iyilerinden olan doktor hanım para kaygısı olmadan demişti ki " ben hastalarıma buraya geldiklerinde ilk öncelikle 2-3 ay hamileliği planlamadan düşünmeden kafanızdan atın eğer olmazsa o zaman gelin diyerek geri gönderiyorum demişti. ve beni de geri göndermişti ve kafamızdan ne kadar becerebildiysek atmıştık... ama olsun diye sağlığımız için ve birbirimizin kıymetini daha da bilerek atmıştık kafamızdan. ve gerçekten de 1-2 ay sonra o ay sadece bir ilişkiyle hamile kalmıştım ve de adetin 9. gününe denk gelen ilişkiden hamile kalmıştım....
bu tezi doğruluyorum arkadaşlar.. en azından 1 defa da olsa işe yaradı...

Canım çok geçmiş olsun. Gözün aydın regl eski düzenine dönmüş. Bundan sonra dediğin gibi stres üzüntü sıkıntıdan uzak dur... opuyorumnanaktan

Canım çok geçmiş olsun. Gözün aydın regl eski düzenine dönmüş. Bundan sonra dediğin gibi stres üzüntü sıkıntıdan uzak dur... opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım...
inan insan elindekinin değerini kaybedince anlıyor:kahve: şimdi keyfime bakıyorum

kızlar herkeze selam 4,5 gundur gıremedım acıl ıspanyaya gıttım,,kızımın pasaportu ve vatandaslık hakkı cıktı,,dun gece geldım haftaya esımle tekrar gıdıyoruz cok yoruldum ama hayırlı oldu,,gecmısı okudum hıc hamıle haberıne rastalayamadım,,ınsallah onumuzdekı gunlerde alırım haberlerı,,orda kı doktoruma gııttık ıkızlerın henuz kalp atısı yok ama ıkısıde ordalar ve buyuyolar doktor onumuzdekı hafta bı daha baktır dedı,,umarım hepınız ıyısınızdır

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 *****
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ
11gün 09 aralık 36.0 **** OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1 OVULASYON TESTI silikmilik bişey yok ozaman gectımı benımgunum
13.gün 11 aralık 35.7 yarım saat erken olçtum
14.gün 12 aralık olçmedım 15mm yumurtam varmış doktor sıkılışkı dedı
15.gün 13aralık olçmedım
16.gün 14 aralık 36.1 cok usumus olarak uyandım
17.gün 15 aralık ölçmedim
18.gün 16 aralık ölçmedim
19.gün 17 aralık 36.3
20.gün 18 aralık 36.4
21.gün 19 aralık 36.6

herkese günaydın ben aranıza yeni katıldım gerçi kimseyi tanımıyorum ama tanışırız sanırımm umarım benada yardımcı olursunuz

Merhaba kızlar. Papatsecim kanda hamilelik ovulasyondan sonraki 7. günden itibaren çıkabilir. Ama hiç tavsiye etmiyor insanlar. Bitecek bir hamileliği çok erken tespit edip üzülmek de var. Adeti beklemek en iyisi.

Şekercim tamam canım stres olmadığı sürece problem yok. Senin ovulasyon olmuş bitmiş. ınşallah tutunma oluyordur.

Tubacım anlatsana ne planları? Ben de spor yapmaya geri döndüm. ıki aydır tedirgin oluyordum, amaaan dedim. OLacaksa olur. ınşallah şu aldığım 3-4 kiloyu veririm.

Npsl canım çok sevindim inşallah kalp atışlarını da bi dahaki sefere duyarsınız gümbür gümbür. Henüz yeni hamilemiz yok. Bekliyoruz. Benim bugün 8. günüm. Yeni parti ov. testlerim geldi. Bir de preseed söyledim ama o yetismeyebilir. Kısmet.

Asfa merhaba. Bilgi istersen 1829. sayfada bişeyler var. Yeni mi ateş ölçeceksin?

NEVETNA
cnm merabalr daha önce ölçümlerimi yazmıştım size burdaki arkadaşlar hızla yükseldiğini söylemişlerdi
dün 23.günümdü ve 37,4 gibi yüksek bi rakam çıktı
sürekli yükselmesi hamileliğin olduğunun belirtisimi?

bide topiğinizde ne kadar zamanda kaç hamile çıktı
benimde arkadaşlarımla katıldığım bi topik var şu ana kadar 3 hamile çıktı bi taanesi ikiz
orayada beklerim sizi
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10562449&posted=1#post10562449

Ayse hamilemiz bol canim kaydirigubbakcemile2 Valla ovulasyon sonrasi ateş hiçbir şey ifade etmiyor. Olabilirsin de olmayabilirsin de. ınşallah hamilesindir. Ama ancak adetin geçtikten sonra ateşin yüksek seyrederse hamilelik yönünde bir işaret. Bir de evet 37.4 bayağı yüksek. Ama normalde kaç seninki bilmiyoruz. Belki seninki normalde böyle. Yine de hasta değilsen çok yüksek belki sende bir belirtidir. Hadi inşallah.

Bu vesileyle listemizi koyayım dedim. Yanında soru işareti olan arkadaşlar ya günü geçmiş ama negatif çıkan ya da gününü tahminen yazdığım arkadaşlar. Bu arada A&S ne oldu? Günün geçti inşallah. Bi haber et.

DamlaUmut arkadaşımızın listesi.

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09 kızımız olacak.
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
Asme........................13/10/09
ozlemimben ..............15/10/09
forever_14..................17/10/09
nila70........................22/10/09
muruvvet...............................24/10/09
justreader.............................07/11/09 ıkizler geliyooorrr :nazar: