Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçekcim sıkma canını her şeyde vardır bir hayır belkide bebegin seninledir rabbim yeterki ol desin
hayırlı zamanda saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin..

PUFFF ŞU BEKLEYıŞ ÇOOK HEYECANLI VE VAKıT GEÇMıYOR YAW :) GÜNAYDIN BAYANLAR ANLAŞILMAYACAĞINI BıLıYORUM AMA REGL OLANA KADAR HERGÜN EKLEYECEĞıM zemuszemus ıŞTE GÜNCE ATEŞ TABLOM opuyorumnanaktan

8 09.Ara *** Bitti
9 10.Ara 36,4 Saat; 7
10 11.Ara 36,6 Saat ; 7,30
11 12.Ara *** 36,6 Saat ; 7,30
12 13.Ara *** 36,6 Saat ; 7,30
13 14.Ara 36,7 Saat ; 7,30
14 15.Ara *** 36,8 Saat ; 7,30
15 16.Ara 36,6 Saat; 7

günaydın kızlar ateşim 36.0 yarın kesin adet oluyorym
nevetnacım erken yumurtluyorum malesef kürtajdan beri
sanırım yumurtam tam büyümeden çatlıyor olabilir bilmiyorum bu ay ölçmeyeceğim nasılsa ölçsek de olmuyor bu ay kampa gireceğim bir sonraki adetimde aşılama düşünnüyorum takviye yapayım kendime
şekercim seni ne kadar iyi anlıyorum bilsen biz de siz gibi tabloma bakarsan ilişki 4 geçmiyor çünkü bıktı eşim bu şeklide yaşamaktan o yüzden bıraktık biz de kafaya göre takılacağız nasılsa aşılama yaptıracağım ne yorucam kafamı yaaa

ateşin düşmüş yumurtluyor olabilirsin bugünü yarını değerlendir bence

günaydın kızlar ateşim 36.0 yarın kesin adet oluyorym
nevetnacım erken yumurtluyorum malesef kürtajdan beri
sanırım yumurtam tam büyümeden çatlıyor olabilir bilmiyorum bu ay ölçmeyeceğim nasılsa ölçsek de olmuyor bu ay kampa gireceğim bir sonraki adetimde aşılama düşünnüyorum takviye yapayım kendime
şekercim seni ne kadar iyi anlıyorum bilsen biz de siz gibi tabloma bakarsan ilişki 4 geçmiyor çünkü bıktı eşim bu şeklide yaşamaktan o yüzden bıraktık biz de kafaya göre takılacağız nasılsa aşılama yaptıracağım ne yorucam kafamı yaaa

Takma kafana canım ne kadar desemde boş biliyorum. Ama eğer aşılama yapılacaksa stresten uzak durman lazım . Kendini fazla yorma, Sitedende bir süreliğine uzak dur istersen. Yazılanlardan etkilenme, Hakkımızda hayırlı olan olsun bakalım. :eek:

papatsecim siteden etkilenmiyorum hamile haberleri dışında 4 ay önce bebeğim gelişmedi diye aldırdık zor hamile kalmıştım
sorun olmamasına rağmen 1 yıl sonra ilaçla hamile kaldım o da gitti yıprandım bir süre kendimi kampa alıp incir süt buharı falan yapıcam bari aşılama için yumurtalar büyüsün değil mi

Lovelicim hayirlisi olsun canim. Evet bu ay guzel beslenin, vitaminler alin, belki yuruyus de kafani dagitmana iyi gelir. Hatta bi haftasonu bi yerler kacin, guzel vakit gecirin. Dinlenmis olarak asilama olsun insallah ve tutunsun bebisin. Allah yardimcin olsun canim.

Papetse Loveli hakli yumurtluyor olabilirsin degerlendirin valla.

sağol nevetnacım iyi beslenmem gerek yumurtalarımı ne olduysa kürtajdan sonra oldu 24 gün oldu adetlerimin süresi erken oluyor besliyim onları bi güzel beden eğitimciyim canım her daim spor yani ama biraz daha uğraşacağım sporla kendimi toparlayayım tiyatro grubuna yazıldım onunla uğraşırım ne kadar az düşünce o kadar iyi psikoloji

sağol nevetnacım iyi beslenmem gerek yumurtalarımı ne olduysa kürtajdan sonra oldu 24 gün oldu adetlerimin süresi erken oluyor besliyim onları bi güzel beden eğitimciyim canım her daim spor yani ama biraz daha uğraşacağım sporla kendimi toparlayayım tiyatro grubuna yazıldım onunla uğraşırım ne kadar az düşünce o kadar iyi psikoloji

Evet haklısın canım , Bebeğini kaybetmek inan çok zordur. Ben böyle bir durum yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım var çevremde. Bu yüzden seni anlayabiliyorum. Mesela amcamın kızı var 30 yaşında evlendi . Hamile kaldı bir kere ikizdiler. Ama gelişmediği için aldılar. 5 senedir evli dahada hamile kalamadı. İçindeki fırtınaları bilemeyiz ama herşeye rağmen güçlü olmaya çalışıyor. Şuanda sadece kendine vakit ayırıyor hayırlısı. İnşallah sende bunu başarırsın... Olmayacak , olmuyor gözüyle bakma. Kendini mutlu etmeye çalış. Buna başlamışsın zaten.
Dualarım seninle ve diğer arkadaşlarla. Herşeyin hayırlısını versin Rabbim bize... :Saruboceq:

öyle papatsecim yaşım da kuzeninle aynıdır 32 oluyorum gelecek ay daha zamanım var heralde

kızlar ben bu ara pek giremiyorum laptop um bozuldu arada kardeşiminkinden giriyorum yorumlrınızı okuyup çıkıyorummm
tubişcim çok üzüldüm canımm inşallah bir dahaki ay hayırlısıyla gelir bebişinn
öpüyorum hepiniziiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar ben bu ara pek giremiyorum laptop um bozuldu arada kardeşiminkinden giriyorum yorumlrınızı okuyup çıkıyorummm
tubişcim çok üzüldüm canımm inşallah bir dahaki ay hayırlısıyla gelir bebişinn
öpüyorum hepiniziiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım nasılsın, evet arıyor valla gözlerim seni. Nasıl oldun gittin mi doktora

yok canım gitmedim adet olmadım
niyeyse bu ay hiç içindim dr gitmek gelmiyooo bakalım hayırlısı

Benim bu aksam,ya da yarin sabaha adetimin gelmesi gerekiyor, sabah atesi olctum ve yine ayni deger gosterdi 36.6, dune gore 0.2 derece dusuk. neyse sonra sabah kahverengi akinti geldi, dedim hasta oldum, sonra durdu, acaba uzuldum de ondan mi durdu, psikolojik olabilir diyorum. Bakalim aksama yine baslarsa anlayacagim ki bu ay olmadi.
Aranizda ovulasyon kiti kullanan oldu mu? Benim burdaki 2 arkadasim kullanmis ve su an hamileler.. bir de size sorayim diyorum?

Kullanıyorum. Çok faydalı. Ateş ölçme ovulasyonu sonradan onaylıyor, test ise önceden bildiriyor ki bu daha iyi. Ateşin konusunda yorum yapamıycam Sabırsız. Yani normalde adetten önce kaça düşer bilmediğimiz için karşılaştırma yapamayız. Ama yerleşme kanaması adeti civarında olanları duydum. ınşallah seninki de yerleşmedir. Yarın da adetin gelmezse bi test yap bence. ınşallah hamişsindir.

X