Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

meraba kızlar şans eseri gördüm topiğinizi
bende yumurtlama tembelliği var fertilaid içiyorum
bu yöntemi uyguluyorum
bana yardıumcı olurmusunuz hani gün yumurtlamışım
ben 15 diye tahmin ediyorum akıntım ve sancım vardı çünki

11.gün.........36,8
12.gün.........36,8
13.gğn.........36,8
14.gün.........36,7
15.gün.........36,9
16.gün.........36,9
17.gün.........37,0
18.gün.........37,2
19.gün.........37,3

Ayşe aldığın ilaçta hormon varsa bu yöntem işlemeyebilir. Ama bence 14. gün yumurtlamışsın. Ateşin yükseldiği günden bir gün öncesi sayılıyor yumurtlama günü. ıyi gidiyor maşallah. ınşallah hamilesindir.

1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6
9aralık 16gün 36.5
10aralık 17gün 36.6
11aralık 18gün 36.5
12aralık 19.gün 36.6
13 aralık 20.gün ölçmedim
14aralık 21.gün 36.4
15aralık 22.gün 36.2
söylemeye gerek yok değil mi adet oluyorum

[ı]kızlar cnm cok sıkkın.nazardegdı bıze esımle tartıŞıyoruz knuŞmuyoruz tamda yumurtlama donmımde doktor sık ılıŞkı dedı ama kacgundur yokbıŞey hersey ıcın ben cabalıyomuŞ gıbı dusunuyorumoyuzden artık gun saymıycam vazgectım bebek dusuncesını atıyorum kafamdan bı sure yoruldum artık[ı][/ı][/ı]

[ı]kızlar cnm cok sıkkın.nazardegdı bıze esımle tartıŞıyoruz knuŞmuyoruz tamda yumurtlama donmımde doktor sık ılıŞkı dedı ama kacgundur yokbıŞey hersey ıcın ben cabalıyomuŞ gıbı dusunuyorumoyuzden artık gun saymıycam vazgectım bebek dusuncesını atıyorum kafamdan bı sure yoruldum artık[ı][/ı][/ı]

merhaba canım yaa boşver tatlım yaa stres stres stres ilişkilerimizi etkiliyor artık kafandan bi atsan herşey çok güzel olucak buna eminim canını sıkma mutlaka yoluna girecektir opuyorumnanaktan

kızlar uzun zamandır girmiyorum arada özel mesaj geldiği için girip bakıp çıkıyorum umarım herbiriniz iyisinizdir, bebekleriniz çok bekletmeden gelir :Saruboceq:
ben çok sıkıldım bu koşturmacadan 7 aydır ölçüyodum artık ne ölçüyorum ne başka bişey yapıyorum arada baktım ateşime o kadar kaydetmedim
beni arada gördüm merak eden arkadaşlarım olmuş çok çok saolun kızlar benimde aklım sizlerde hep ama inanın buraya girdikçe daha kötü oluyorum artık hakkımızda hayırlısı diyorum inşallah çok beklemeden gelir bebişlerimiz opuyorumnanaktan

merhaba canım yaa boşver tatlım yaa stres stres stres ilişkilerimizi etkiliyor artık kafandan bi atsan herşey çok güzel olucak buna eminim canını sıkma mutlaka yoluna girecektir opuyorumnanaktan

kızlar uzun zamandır girmiyorum arada özel mesaj geldiği için girip bakıp çıkıyorum umarım herbiriniz iyisinizdir, bebekleriniz çok bekletmeden gelir :Saruboceq:
ben çok sıkıldım bu koşturmacadan 7 aydır ölçüyodum artık ne ölçüyorum ne başka bişey yapıyorum arada baktım ateşime o kadar kaydetmedim
beni arada gördüm merak eden arkadaşlarım olmuş çok çok saolun kızlar benimde aklım sizlerde hep ama inanın buraya girdikçe daha kötü oluyorum artık hakkımızda hayırlısı diyorum inşallah çok beklemeden gelir bebişlerimiz opuyorumnanaktan
[/Q

çiçegım cnm benım cok özledık seniii.haklısın ınsan olçtukcede stresyapıo bende olçmuyorum arada bakıyorum oylesıne hayırlısı tatlım cnm sıkkınken zatenhıçbışey cnm ıstemıyo mafoldumben

meraba kızlar şans eseri gördüm topiğinizi
bende yumurtlama tembelliği var fertilaid içiyorum
bu yöntemi uyguluyorum
bana yardıumcı olurmusunuz hani gün yumurtlamışım
ben 15 diye tahmin ediyorum akıntım ve sancım vardı çünki

11.gün.........36,8
12.gün.........36,8
13.gğn.........36,8
14.gün.........36,7
15.gün.........36,9
16.gün.........36,9
17.gün.........37,0
18.gün.........37,2
19.gün.........37,3

merhaba canım atesin yuksek 14.gun yumurtlamıssın tablona göre sonrasında yukseldikce yukselmiş hadi bakalım inşallah bebişin tutunmustur 37.3 epey yuksek bir ates hamilelerde oluyor genelde böyle benim bildigim tabi senin önceki ölcumlerini bilmedigimiz icin simdi sadece bekleyecegiz ve sonucu görecegiz inşallah hamilesindir :Saruboceq:

üzme kendini bu kadar sekercim biz cok kaptırdık kendimizi eşlerimizin bizim kadar takmadıgı ortada onlarda planlı programlı fikfikten bıktılar bence onun icin en guzeli oluruna bırakmak ben ates ölcumune devamediyorum ama fazla fikfik yapmıyorum artık sonuc cok yıpratıcı oluyor her ay aynı hikaye aynı sonuc ve husran inşallah isteyen herkesin en kısa zmanda gönlundeki melegi göbüşünde olur :Saruboceq::Saruboceq:

Ayşe aldığın ilaçta hormon varsa bu yöntem işlemeyebilir. Ama bence 14. gün yumurtlamışsın. Ateşin yükseldiği günden bir gün öncesi sayılıyor yumurtlama günü. İyi gidiyor maşallah. İnşallah hamilesindir.

cnm aslında onu bende düşündüm içtiğim şey aslında ilaç değil,üreme sistemini canlandıran vitamin
yurt dışından sipariş verdik belki rastlamışsınızdır sitede bununla hamile kalan YEŞİMMM
arkadaşımız vardı onun tavsiyesi üzerine başladım

merhaba canım atesin yuksek 14.gun yumurtlamıssın tablona göre sonrasında yukseldikce yukselmiş hadi bakalım inşallah bebişin tutunmustur 37.3 epey yuksek bir ates hamilelerde oluyor genelde böyle benim bildigim tabi senin önceki ölcumlerini bilmedigimiz icin simdi sadece bekleyecegiz ve sonucu görecegiz inşallah hamilesindir

inşallah canım yaa 14.gün yumurtlamak benim için mucize olur
önceki ölçümlerim yok ilk defa uyguluyorum bu metodu
yüksek olduğu için bende sevinçliydim fakat
bugünde 20.günüm 37,1 çıktı düşüşemi geçiyor yoksa :KK43:

günaydın kızlar benimde düşüş başladı galibam 8 günden sonra ilk defa 36,0 çıktı bugün ateşim off off bu ay gene tutmadı bi dahaki aya inş

Selam kızlar, dün doktora gittim sol yumurtlığımda kist olduğunu söyledi ve gönderdi beni tabi hata bende devlet hastanesine gitmekle bugün özel hastaneye gittim . uzman doktara göründüm.
Çok küçük olduğunu ve şu anda bi zararı olmadığını gebeliğe engel teşkil etmeyeceğini söyledi. ve bugünlerde eşimle sıkı çalışmam gerektiğini söyledi. :hulya:
Ben size ateş tablomu koyim bayanlar kaydirigubbakcemile2
8 09.Ara Regl Bitişi :hulya:
9 10.Ara 36,4 Saat; 7
10 11.Ara 36,6 Saat ; 7,30 Sancı !
11 12.Ara 36,6 Saat ; 7,30 Sancı !
12 13.Ara 36,6 Saat ; 7,30 :hulya:
13 14.Ara 36,7 Saat ; 7,30 :hulya:
14 15.Ara 36,8 Saat ; 7,30

Son düzenleme:
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6
9aralık 16gün 36.5
10aralık 17gün 36.6
11aralık 18gün 36.5
12aralık 19.gün 36.6
13 aralık 20.gün ölçmedim
14aralık 21.gün 36.4
15aralık 22.gün 36.2
söylemeye gerek yok değil mi adet oluyorum

Tabii bu 8. gün yumurtladığını kanıtlıyor canım. Çok erken yumurtladın bu ay. Hayırlısı olsun. Şimdi aşılama mı olacak? belki hayırlısı öyledir, üzülme.

canım anlıyorum seni. Erkekler bizi anlayamazlar bu konuda. Manyak olduğumuzu düşünürler. ben diyorum zaten, eşim yanımda olsa asla ateş falan ölçmezdim, zaten sen de aşağı yukarı biliyorsun yumurtladığın tarihleri, belki bırakınca kendi haline gelir.

Çiçekçik seni görmek çok güzel ama mühim olan kafanın rahat olması. Sonuçta daha mutlu olmak için bebek istiyoruz, ama bu yolda elimizdeki mutluluk ve huzurdan olmak da saçma yani. Sen keyfine bak bacım.

Papatse geçmiş olsun. Doktor çalışın dediğine göre yumoş gördü belki. Hadi kolay gelsin.

Kızlar, ben ne yapıcam bilmiyorum. Hep 7 gün süren adetim bugün sanki kurudu, ve bugün daha 4.gün. Erken yumurtlarsam eşimin yetişmesi mümkün değil. Neyse bunda da var bi hayır diyorum.

Papatse geçmiş olsun. Doktor çalışın dediğine göre yumoş gördü belki. Hadi kolay gelsin.

Kızlar, ben ne yapıcam bilmiyorum. Hep 7 gün süren adetim bugün sanki kurudu, ve bugün daha 4.gün. Erken yumurtlarsam eşimin yetişmesi mümkün değil. Neyse bunda da var bi hayır diyorum.[/QUOTE]

Canım üzülme bende de yumoş görmüş falan değil, sağ yumurtalığımdaki küçük daha ,
Geçen gün çekilen sancılar yumurtlamışım öyle dedi şuanda da gün aşırı ilişki dedi. Üzülme canım yaaa. Dediğin gibi her işte bi hayır vardır. Sen moralini yüksekk tuttttt. kaydirigubbakcemile5

kızlar bişey daha sorucam ölçümü nerden ve neyle yapıldığının bi önemi varmı?
ben kalçadan ölçüyorum ve civalı termometreyle ölçüyorum

Aysecim sayfa 1829da bununla ilgili ayrıntılı bilgi var. Dijitalle ve ağızdan ölçmek lazım.

kızlar bu ayki listem ayrıca b-t-ç kullanıyorum..
4 aralık 1.gün 36.4
5aralık 2.gün 36.6
6aralık 3.gün ölçemedim
7aralık 4.gün 36.3
8aralık 5.gün 36.3
9aralık 6.gün 36.2 regl bitti
10aralık7.gün 36.3
11aralık8.gün 36.1
12aralık9.gün 36.5
13aralık10.gün36.5
14aralık11.gün36.2

benim 30-31 gün sürüyor. sizce nasıl görünüyor yorumlarınızı bekliyorummmm

bugün de 12.gün 36.2 lütfen yorumlayın. yumurtlama olmamış daha değişl mi? :kahve:

canım sen çatlamışsın hemde değerlendirmişsin hadi hayırlısı gelsin bebişlerrrr :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:[/QUOTE]

inşallah gelir bebişler canım hayırlısı allahım hepimizin gönlünün muradını versin ..:Saruboceq:

X