Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Gulusscuğüm inşallah kızın olursa sana benzer :)))

Asme hoşgeldin. Nasılsın?

Yaa o zaman ben damla umutun son postunu buluyorum
Listeyi koyuyorum oradan ilerliyelim. Kızmaz di mi? Racona ters değil umarım

sağol canım nasılsınız?? güzel haberler de almışız hayırlı olsun hepimize ben bu hafta gayet iyiyim 1 iki kere bulantım oldu ama önemsemedim alıştım sanırım:)) geçen hafta ense kalınlığı ölçtük kan testine gerek yok dedi bu haftada ayrıntılı bir ultrasona girip kalp atışı yine ense kalınlığı barmak burun ne bulurlarsa ölçecekler sanırım:))) umarım bir aksilik çıkmadan sağ salim kucağıma bebiş alırım diyorum artık:)))

topiğe bakıyorumda çiçek yok sanırım artık yada ben atladım iyidir umarım . Şnaslıyı merak ettim ama sonra buldum sanırım kafa dağıyıyor biraz ara vermiş anladığım kadarıyla :)) hayırlısı diyelim

loveli canım arkadaşım tüp bebek konusunu araştır gerçekten ya zaman geçirme bak ben 34 yaşıma girdim hergün ya bebekte birşey varsa diye kendimi yiyorum yşım geç oldu biliyorsun bu yaşlarda risk oranı artıyor bence zaman geçirme doktora git ne gerekiyorsa adam gibi konuş yaş geçtikçe daha tedirgin bir bekleyiş oluyor riske atma derim ben hakkımızda jayırlısı olsun tez zamanda inşallah bebeklerimize kavusuruz

bikaç daha olmazsam yaptırıcam asmecim öpüyorummmopuyorumnanaktan

hadi hayırlısı inşalah

cinsişyeti belki bu hafta ayrıntılıda usg de görünebilir yazarım size:))) ama olmadı önümüzdeki hafta sanırım belli olacak:))
ben kız diyorum hep ama hayırlısı olsunda inşallah :))) eşimde bence erkek diyor gece yarısı göbeğimde yüzük çevirdi yani:)))))))şaka bir yana oda hayırlısı dıyor:)

Asmecim çok sevindim. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, sağlıkla inşallah. Çiçek yok evet, o da biraz kafa dinliyor.

Guluss bi dahaki tura kaldi. Kizlar yazin tarihleri guncelleyelim.

asmecim tedaviyle hamile kalmıştım klomenle kaldım kurtajdan sonra 3 defa daha kullandım olmadı dr ara verelim bir ay dedi sonra aşılama yapalım dedi haklısın valla yaş aldı başını gidiyor

Kızlar bana müsaade. ış yapıcam biraz. Yarın sabah görüşürüz. Hepinize bol bebişli geceler (biraz ayıpçık bir temenni oldu ama idare edin)!

nevetnacım yarın troıd tahlılım var ..bugun yenı ogrendım hemen doktorumu aradım

kızlar test yaptım sonuc pozıtıf hamıleyımmmmm soktayım ınanamıyorum hıc beklemıyodum.testı yapar yapmaz ıkı koyu cızgı belırdı tekrar tekrar bakıyorum teste acaba ovulasyon testımı dıye degıl gebelık testı cok sukur allahım ,,

ayyyyyyyyy çoooook sevindim canım ya, allahım sağlıkla kucağına alırsın inşallah tatlım. Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben sana ne dedim, dedim ama di mi,
Sen ovulasyona takılma dedim, başından mı sonundan mı belli olmaz bu işler dedim, dedim di ama:hooray::hooray::hooray: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar beni de ekleyin ya listeye 2 ocak demiştim daha önce ama madem kırmızıyı gördüğümüz sayılıyor, kahveler değil, o zaman 3 ocak diyelim olur mu

ayyyyyyyyy çoooook sevindim canım ya, allahım sağlıkla kucağına alırsın inşallah tatlım. Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben sana ne dedim, dedim ama di mi,
Sen ovulasyona takılma dedim, başından mı sonundan mı belli olmaz bu işler dedim, dedim di ama:hooray::hooray::hooray: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hatun sultan valla dedın,,bende soktayım nasıl oldu anlamadım aylardır gun asırı ılıskı oldu olmadıda bu ay toplasan 4 yada 5 kere gorustuk esımle kısmet ıste allah ıstedımı hersey mumkunmus

npslcim değerin çok güzelllllll
sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallahh öptümmm

cok sagol gulus cum senınde guzel haberlerını alırız ınsallah,,ben ılk defa kasmadım bu ay kendımı oncelerı herseyıme dıkkat etmıstım ya hamıleysem aman sunu yapmayım vs vs,,sadece ovulasyon testı yaptım bıde oylesıne ates olctum,,23 kasımda ovulasyon testını pozıtıf gorup esımı de yanımda bulamayınca hepten salmıstım kendımı sıgarayı bıle gunde 1 paket ıctım tabı dunden ıtıbaren bıraktım,,,gercekten cok dusunmek sanırım ıyı degıl,,ben nasılsa yok olmadı dedım hep o yuzden kendımı bıle dınlemedım halan da belırtım yok

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 ***** Şeniz
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ
11gün 09 aralık 36.0 **** Şeniz OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1

Kızlar toparlayabildiklerimi girdim. ınşallah şanslı gelir bize.

DamlaUmut arkadaşımızın listesi.

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09 kızımız olacak.
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
Asme........................13/10/09
ozlemimben ..............15/10/09
forever_14..................17/10/09
nila70........................22/10/09
muruvvet...............................24/10/09
justreader.............................07/11/09 ıkizler geliyooorrr :nazar:
herwood………………………..12/09 :nazar::CüvCüv::hooray:
NPSL....................................06/12/09:nazar::CüvCüv::hooray: ıkizler geliyoooor

ATEŞÖLÇENLER.........................beklenmeyen adet tarihi

Gulus_ss..........5/aralık
tubiloshh..........8/aralık
Ezel22………..12.aralık
loveli.................17-24/aralık
A&S…………….18/aralik
dmtumt84…….21/aralık
pelly1............... 23/aralik
kvrck……………27/aralik
papatse............27.aralık
aabeyazmelek...27.aralık
sekerkız67……..29/aralik
jarnana_21………… aralik sonu/ocak basi
hatunsultan……3/ocak
nevetna............10-13/ocak
can_sen.........
Tuba373...........
saansli.............
resmimis..........
dalia................
noindesire.........
zeyn77.............
ELCHIN............
kittycat.............
Pretty...............
sincap_
çiçekçik
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tuanam0225
esemos
fersoy
renkly
hayat_77
AsoKa
ilkvetek
suhenza
buzma_vi
sebin
asogkl
senem1
seyyal
Dark
miray15

Son düzenleme:
YENı AY YENı UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 *****
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SıLıK ÇıZGı
11gün 09 aralık 36.0 **** OVULASYON TESTI SıLıK ÇıZGı (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1 OVULASYON TESTI silikmilik bişey yok ozaman gectımı benımgunum mafoldumben

Merhaba bayanlarrrrrr... Dün bi termometre alarak aranıza katıldım :) bu sabah ilk ölçümümü yaptım. Umarım uğur getirir. 36,4 ile açtık :) beni de ekleyin listenize gelmesi istenmeyen tarih 27 aralık ... öpüyorum sizleri , opuyorumnanaktan

X