Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar beta hcg 492 cıktı uc gunluk bı gecıkmem olmus,,cuma gunu tekrarlıcam sımdı ınandım hamıle olduguma

kızlar beta hcg 492 cıktı uc gunluk bı gecıkmem olmus,,cuma gunu tekrarlıcam sımdı ınandım hamıle olduguma

hayırlısı olsun canım çoook sevindim... çok şükür bir hamile haberi aldık ya sonunda:) inşaallah gülüscüğümden de bir haber alırız sanırım şüpheleniyor oda.. ay sonu hepinizden güzel haberler alırız inş...hayırlısı inşaallah...
bi ara regl tarihi listesi düzenleniyordu yok mmu artık yazılmıyor mu?

gülüşüm günün kaç gün geçti yafrim??

canım ben çok düzensiz oluyorum adet siklüsümü 40 gün olarak hesaplıyorum buna göre 4 gün bir gecikme var
dün test yaptım negatif çıktı bugün ovülasyon testi yaptım 2çizgiçıktı ayrıca akıntımda var kafam çok karışıkk:bbo::bbo::bbo:

canım ben çok düzensiz oluyorum adet siklüsümü 40 gün olarak hesaplıyorum buna göre 4 gün bir gecikme var
dün test yaptım negatif çıktı bugün ovülasyon testi yaptım 2çizgiçıktı ayrıca akıntımda var kafam çok karışıkk:bbo::bbo::bbo:

cnm sen yinede boş geçirme testin sonucunu ne olur ne olmaz bende aldım bgn testlerden (övülasyon) yarın başla diyo bakalım bende işe yarıycakmı kaç tane gidicek

biraz daha bekle bakalım canım... inşallah geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır...
40 gün siklus dile kolay :bbo:
bana 26 çok geliodu :tomato:

hayırlısı olsun canım çoook sevindim... çok şükür bir hamile haberi aldık ya sonunda:) inşaallah gülüscüğümden de bir haber alırız sanırım şüpheleniyor oda.. ay sonu hepinizden güzel haberler alırız inş...hayırlısı inşaallah...

canım ya ben bu ay kendimi hiç anlamadım test yapıyorum negatif ovulasyon testi yapıyorum 2 çizgi akıntım var adet olmadım nolacak bakalım bekliyorum şimdilik hayırlsı Allahtan

biraz daha bekle bakalım canım... inşallah geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır...
40 gün siklus dile kolay :bbo:
bana 26 çok geliodu :tomato:

gerçekten çok uzun bi süreç ama yapacakta bişeyim yokki canım.
benim vücudun doğasıda böyle işte :))))
anormal birazcıkkk:uhm:

cnm sen yinede boş geçirme testin sonucunu ne olur ne olmaz bende aldım bgn testlerden (övülasyon) yarın başla diyo bakalım bende işe yarıycakmı kaç tane gidicek

canım ben adet olmayı bekliyorum ya gerçekten boş geçiriyorum günleri ,valla fazlada hesaplamak istemiyorum npslnin hiç düşünmediği bu ayda geldi bebişi hayırlısı geleceği varsa gelir bebiş
sende inşallah güzel sonuclar aırsın testten hadi hayırlısı:hooray:

npslcim değerin çok güzelllllll
sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallahh öptümmm

canım ben adet olmayı bekliyorum ya gerçekten boş geçiriyorum günleri ,valla fazlada hesaplamak istemiyorum npslnin hiç düşünmediği bu ayda geldi bebişi hayırlısı geleceği varsa gelir bebiş
sende inşallah güzel sonuclar aırsın testten hadi hayırlısı:hooray:

amin cnm inşşş faydası olur. yinede sen boş geçirmee çok geçte yumurtlama olabilir unutma çünkü senle benim adetimiz düzensizzz

3 aydır düzenli benim bazen 2 ay olmuyorum 3 aydır düzenli olmasının sebebide glucopage içiyorum o yüzden zamanında gelıyo 30 sıklusum

r.1 gün 30 kasım:ölçmedim
r.2 gün 1 aralık:36,1
r.3 gün 2 aralık:36,0
r.4 gün 3 aralık:36,3(4.30 uyandım lavaboya kalktım)
r.5 gün 4 aralık:36,1 regl bitti
6 gün 5 aralık:36,1
7 gün 6 aralık:36,2 :hulya:KK43:2 yattım 7buçukta ölçtüm)
8 gün 7 aralık:36,1
9 gün 8 aralık:36,2
10gün 9 aralık:36,2:hulya:

Canim ilk kirmizi kan gelen gunu 1. gunun say. Kahverengi lekelenmeler sayilmiyor.

sagol canım cevap verdigin için

npsl canım gözün aydın tebrikler allahım kucagına almayıda nasip etsin inşallah
kızınada acil şifalar versin...[/QUOTE]

Rica ederim. Sen de sanırım yumurtlamaya yaklaşıyorsun. Hadi hayırlısı :)

Oooo süppeer tütütütütü maşallah. NPSL ilaç durumun ne oldu, dozajın aynı mı? Değişecek mi? Merak ettim sadece.

Canım bravo lafı ağzımdan aldın. Bizim bi listemiz vardı, ne oldu, kim tutuyordu? Koysak belki şansımız açılır.

Gulusss kendini kaptırma ama umutsuz da olma. Bak daha demin bir dolu çizelgeye göz attım bir sitede. Bir kadının ovulasyondan sonra 12, 14,16. gün testleri negatif gelmiş de 17. gün pozitif. Sen bu haftayı geçir bence, gene olmazsan ve negatifse bir doktora git. Ama inşallah ona kalmaz da çift çizgiyi görürsün biz de çifte bayram yaparız.

Kızlar benim durum şu: 2a3bac Ovulation Charts

Biraz kafam karışık. 3 gündür kahverengi lekelenmem var. Ama bu benim için çok erken. Ben genelde 27-28. günler lekelenir, akabinde adet görürüm. Doğal olarak bir umut hasıl oldu bana. Ama lekelenmeler 3 gün sürünce ve de bugünkü test negatif çıkınca biraz üzüldüm. Tabii daha beklenmeyen adet günüme 3 gün var. Gene de pek ihtimal vermiyorum. Acaba projesteronum mu az diye üzülmeye başladım. Neyse Allah en hayırlısını biliyor. İnanın kırmızılar gelse çok üzülmeyeceğim, beni bu bilinmezlik çıldırtıyor.akannehir

iyiyim Guluss işte halim böyle. Kız o ne afilli foto öyle :))) Vallahi özendim haaa :)

kızlar bizim listemizi damla umut hazırlıyordu kendisi bayadır girmiyo herhalde nete

X