Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlar...

bugün atelim 36.8 daha düşüşe geçmemiş.
gelen giden de daha yok bugün de geçerse sabaha test yapıcam...

canım senin bugün 2.gün galiba inşallah gelmez kımızılarda bebiş gelirverir
benimde bugün 5.gün gelen gidende yok

Son düzenleme:
canım senin bugün 2.gün galiba inşallah gelmez kımızılarda bebiş gelirverir
benimde bugün 5.gün gelen gidende yok

Son düzenleme:
Tubilosh canım süpper!!! Ateşin yüksek seyretmesi harika. Ayy gelsin bebiş :)

benim ateş 36.6dan 36.5a düştü. 2 günüm var. Ama bu lekelenme çok tuhaf. 4 gündür lekelenmem var. Kahverengi, affedersiniz silince çıkıyor, silmezsem akan gören yok. 4-5 gün yerleşme mi olur yahu :)))) yerleşemedi gitti, rahat olmak istiyo, aslan burcu tabii :)))))) Ya bakmayın şaka yapıyorum, adet gelirse çok şaşırmayacağım ama rahmim yeni yeni adetler çıkarıyor. Acaba diyorum, bizde eşim korunuyordu, spermlere alışamadı da mızıtıyo mu sositososito

Guluss, en geç yarın bir kan testi yaptır bence. Varsa sevinelim ama yoksa da hatunsultanın karşılaştığı gibi bi durum olmasın inşallah. Sen de rahat et biz de edelim canım, çatladık yahuuu

Merhaba bayanlarrrrrr... Dün bi termometre alarak aranıza katıldım :) bu sabah ilk ölçümümü yaptım. Umarım uğur getirir. 36,4 ile açtık :) beni de ekleyin listenize gelmesi istenmeyen tarih 27 aralık ... öpüyorum sizleri , opuyorumnanaktan

sekerımhoş geldın aramıza hadı işallah ugur getırır sana burası

Merhaba papatse, ekleriz elbet. Ya bu liste işini üstüme almış gibi oldum ama arada değişelim, hem şans olur.

Şekercim üst üste 3 gün ateş yükselmesi görünce emin olucaz. Ama sanırım yumurtlama oldu sende. Çalışmışsınız da. Artık bekleyecen sen de :) En zor kısmı bu ya öfff

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6
9aralık 16gün 36.5 sanırım bugün çatladı şeffaf akıntı gibi ama o kadar uzamıyor
10aralık 17gün 36.6

bu ne şimdi bi inip bi çıkıyor

Merhaba papatse, ekleriz elbet. Ya bu liste işini üstüme almış gibi oldum ama arada değişelim, hem şans olur.

Şekercim üst üste 3 gün ateş yükselmesi görünce emin olucaz. Ama sanırım yumurtlama oldu sende. Çalışmışsınız da. Artık bekleyecen sen de :) En zor kısmı bu ya öfff

yoook canım olmadı daha yumurtlamam sanırım :) bugün adetimin 9. günü daha var. Ama bu yönteme bugün başladım. Bakalım şans getirir belki kaydirigubbakcemile3

Tubilosh canım süpper!!! Ateşin yüksek seyretmesi harika. Ayy gelsin bebiş :)

benim ateş 36.6dan 36.5a düştü. 2 günüm var. Ama bu lekelenme çok tuhaf. 4 gündür lekelenmem var. Kahverengi, affedersiniz silince çıkıyor, silmezsem akan gören yok. 4-5 gün yerleşme mi olur yahu :)))) yerleşemedi gitti, rahat olmak istiyo, aslan burcu tabii :)))))) Ya bakmayın şaka yapıyorum, adet gelirse çok şaşırmayacağım ama rahmim yeni yeni adetler çıkarıyor. Acaba diyorum, bizde eşim korunuyordu, spermlere alışamadı da mızıtıyo mu sositososito

nevetnacım inşallah bitanem... teşekkür ederim güzel dileklerin için... :Saruboceq:

senin de ateşin iyi tatlım ya.
o lekelenmeler bence adet olmayacagını gösteriyor.
4-5 gün önce çook açık pembe 1 damla bişi gelmişti bende de. devamı yoktu
bakalım bugün olmazsam sabaha test yapıciim :eek:

Papatse, şekercim derken Şekerkızı kastetmiştim, kusura bakma.

Loveli bence sen 8. veya 10. gün çatladın, bazen çatladıktan sonra da devam ediyormuş akıntı. Ya da bir olasılık da bu ay geç yumurtlayacaksın. Sinir bozucu bi durum. Dayan bakalım.

Tubiloş inşallah canım. Ama benimki 4 gündür sürüyor ve de artık akıntı halini aldı, kırmızılar bu ay böyle nazlı geliyor galiba. Hadi bakalım yarın sabah senden haber bekliyoruz canım.

nevetnecım ben adet olacağımı kahverengi akıntımdan anları 2-3 gün önce gelir ama sen de bu durum yoksa hamile olabilirsin yengem hamile olduğunu kahverengi lekeden anladı adetten 1 hafta öncesinden başladı adet günü test yaptı hamileydi bu bir iki ay devam etti

Papatse, şekercim derken Şekerkızı kastetmiştim, kusura bakma.

Loveli bence sen 8. veya 10. gün çatladın, bazen çatladıktan sonra da devam ediyormuş akıntı. Ya da bir olasılık da bu ay geç yumurtlayacaksın. Sinir bozucu bi durum. Dayan bakalım.

Tubiloş inşallah canım. Ama benimki 4 gündür sürüyor ve de artık akıntı halini aldı, kırmızılar bu ay böyle nazlı geliyor galiba. Hadi bakalım yarın sabah senden haber bekliyoruz canım.

kaydirigubbakcemile3 bayağı kalabalığız olur böyle yanlış anlamalar,,, kaydirigubbakcemile2

Ya güzelim ben de aynı senin gibiyim tam 2 gün önce başlar kahverengi lekeler. 3. gün adet olurum. Hatta eskiden o ilk iki günü de sayardım. Ama bu sefer adetimden 1 hafta önce başladı. Dün test yaptım negatif. Şu anda artık hamilelik olduğunu düşünmüyorum ama döngüm bozuldu diye korkuyorum. Bi-iki devam etti diyorsun ya yengen için ilaç kullandı mı projesteron falan?

valla bilmiyorum daha düşer mi yükselir mi bekleyeceğiz umudum yok bu aydan nevetna

X