Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar test yaptım sonuc pozıtıf hamıleyımmmmm soktayım ınanamıyorum hıc beklemıyodum.testı yapar yapmaz ıkı koyu cızgı belırdı tekrar tekrar bakıyorum teste acaba ovulasyon testımı dıye degıl gebelık testı cok sukur allahım ,,

AY CNM BENIMCOOOK SEVINDIM DEDIM AMA BEN SANA HAYATIM RABBIM SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN.KIZIN NASILOLDU? :lepi: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

cok sagol seker kız kızım gece uyudu atesıde dustu sanırım dıslerı yaptı bugun onun tahlıl sonucları cıkcak bende kan tahlılı yaptırcam yazarım yıne sonucu,,cok sagol tekrar allah sana ve butun ısteyen arkadaslarımıza nasıp etsın ınsallah,

cok sagol seker kız kızım gece uyudu atesıde dustu sanırım dıslerı yaptı bugun onun tahlıl sonucları cıkcak bende kan tahlılı yaptırcam yazarım yıne sonucu,,cok sagol tekrar allah sana ve butun ısteyen arkadaslarımıza nasıp etsın ınsallah,

amin cnm benım amin .

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6
9aralık 16gün 36.5 sanırım bugün çatladı şeffaf akıntı gibi ama o kadar uzamıyor

NPSL canım çok sevindim, Allah tamamına erdirsin. Bak hepimiz söyledik sana. Rabbim vermek istedikten sonra. Gerisi boş valla. İnşallah çok sağlıklı ve rahat bi hamilelik geçirirsin. Ben de halaya katılıyorum.
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

geçmiş olsun kızına npslcim şimdi daha iyidir umarım diş kötü çocuklarda ya nasıl acı çekiyorlar

evet rabbim ol dedikten sonra olur ol demezse olmuyor istersen yumurtlamayı yakala zamanı gelince oluyor sanırım bizim zamanımız gelmedi hala dimi nevetnacım
bu arada günaydın

Günaydın canım. Evet kesinlikle. Bazen milletin çizelgelerine bakıyorum da. 3 gün önceki-5 gün önceki ilişkiden hamile kalmışlar. Ama yumurtlama günü çift ilişki gene tık yok :))))) Canım senin şeffaf akıntın yeni başladıysa belki daha yeni yumurtluyorsun. Çalışın durmayın derim.

Şekercim ateşin düşmüş, bugün yumurtluyorsun :)

NPSL canım çok sevindim, Allah tamamına erdirsin. Bak hepimiz söyledik sana. Rabbim vermek istedikten sonra. Gerisi boş valla. İnşallah çok sağlıklı ve rahat bi hamilelik geçirirsin. Ben de halaya katılıyorum.
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

testı yapıp sonucu gorunce aklımdan hemen senı gecırdım..cunku sen bana cok destek oldun sana yazmıstımm ovulasyon testı hakkında merak ettıklerınız topıgınden sayfa 567 ...tekrar tesekkur ederım soyledıgın cıktı..ben ınanamıyorum ne bı belırtım var ne de beklentım var dı demekkı yumurtlamadan ıkı gun once olan ılıskıden gebelık olabılıyomus,,nevetna allah sanada yasatmayı nasıp etsın ,,butun ıyı dıleklerım senınle

Amin canım. Yalnız bak bu da kız olabilir. Biliyorsun di mi kız bebek spermleri yavaş ama emin adımlarla gidiyorlar, bekliyorlar, daha dayanıklılar. Ama tabii onu da Allah bilir. Bir de bence senin kafan rahattı bu ay. Nasılsa yok dedin ve rahatladın, belirtin olmaması da ondan. Artık bundan sonra başlar yeğenimiz :))) Kan testini alınca yaz bize. ınşallah şöyle yüksek bi değer çıkar.

enerjim biiti nevetna aşılama tüp bebek yaptırıp artık olacakları görmek istiyorum her ay yeni planlarla başlıyorum ama planla olmuyor işte ben yapsam da eşim plana uymuyor işte

Canım haklısın valla. Ben bile ikinci aydan sıkıldım oynamıyorum moduna geldim. Sen bilirsin canım. Aşılama konusunu bilmiyorum ama sanırım başarılı oluyo. Tüp bebek ise biraz kadın için güç sanırım. Millet önce bi tatile çıkıyolar enerji depoluyolar. Hormonlar yan etkileri biraz zorluyormuş. Bir de sürekli beklenti: kaç yumurta alındı, kaçı sağlıklı, kaçı döllendi, kaçı sağlam bölündü.... Hakkında hayırlısı olsun canım. Sen bi de ov. testiyle dene bakalım.

Amin canım. Yalnız bak bu da kız olabilir. Biliyorsun di mi kız bebek spermleri yavaş ama emin adımlarla gidiyorlar, bekliyorlar, daha dayanıklılar. Ama tabii onu da Allah bilir. Bir de bence senin kafan rahattı bu ay. Nasılsa yok dedin ve rahatladın, belirtin olmaması da ondan. Artık bundan sonra başlar yeğenimiz :))) Kan testini alınca yaz bize. İnşallah şöyle yüksek bi değer çıkar.

ya ben sana ne kadar tesekkur etsem az ne kadar destek oldun bana farkındamısın bılmıyorum ama benım ıcın cok onemlı,,bu ay gercekten kafam cok rahattı,,ovulasyon testı pozıtıftı esım yoktu nasılsa bıttı dedım bu ay ,,allah ıstedımı yazdımı oluyo bunu kızımdada yasamıstım doktorlar bıle ımkansız demıstı,,aksam ustu kızımın tahlıl sonucları cıkcak bende o sırada kan verırım 1 saate cıkıyo aksam yazarım ,,tekrar tesekkur ederım nevetna allah sana ve senın gıbı cok ısteyen butun herkeze nasıp etsın ınsallah

npslcim çok sevindim canımmm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
valla kendim hamiş olmuş kadar sevindim darısı bana olsun inşallah
inşallah benim sonucumda erken olduğundan çıkmamıştır daha
kızınada çok geçmiş olsun Allah şifasını versin
ayyyyyyyyy negüzel kardeş geliyoooooo:teytey::teytey::teytey:
öpüyorum seni:)))

npslcim çok sevindim canımmm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
valla kendim hamiş olmuş kadar sevindim darısı bana olsun inşallah
inşallah benim sonucumda erken olduğundan çıkmamıştır daha
kızınada çok geçmiş olsun Allah şifasını versin
ayyyyyyyyy negüzel kardeş geliyoooooo:teytey::teytey::teytey:
öpüyorum seni:)))

guluscum tesekkur ederım nasıl sasırdım sabah sabah soka gırdım,,gunlerdır pozıtıf cıkan ovulasyon testlerı hamılelıktenmıs,,bugun testı taptım anında ıkı koyu cızgı ınanamadım yanlıs yaptım dedım bu kesın ovulasyon testı ,,canım benım darısı senın basına saglıkla hayırlısıyla nasıp etsın guzel allahım sanada

X