Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

iyi cnm ne olsun iki gündür kasıklarım ağrıyo bugün de batma var şeyimde :kedi:
anlamadım uyuşuk gibiyim göz altlarım hep mor. eşim diyor neden gözerin hep mor rengin sarı. hep yatmak istiyorum yaaa

hayırdır inşallah nedenki acaba,inşallah önemli bişeyin yoktur canım kendine dikkat et yatıp dinlen biraz.
ondan sonra belki daha iyi hissedersin kendini
çok geçmiş olsun öpüyorumopuyorumnanaktan

hayırdır inşallah nedenki acaba,inşallah önemli bişeyin yoktur canım kendine dikkat et yatıp dinlen biraz.
ondan sonra belki daha iyi hissedersin kendini
çok geçmiş olsun öpüyorumopuyorumnanaktan

teşekkür ederim cnm yaa inşallah bakalım. inşallah hamişimdir de ondandır.. annemin de hamile iken öyle olmuş. inşallah benim de öyledir...şutarafagitti

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum bu arada ateşimi yarım yamalak ölçtüm aman dedim olcaksa olur nasılsa diye sizleri merak ettim galiba bir hamişimiz var tebrik ediyorum nevetnacım sık sık girmeye başlamışsın gene :) neyse iyi olmuş tekrar hoşgeldin aramıza ımmm ymurtlamayı bekleyenler var bende yumurtladım galiba ama anlamadım dün 36,4 tü bugün 36,2 oldu dengesizmidir nedir bu ateş sinirimi bozuyo yada ateş ölçer iki araya sabitlenmiş düşünce 36,2 oluyo çıkınca 36,4 oluyo başka rakam yokkafamçokkarıştı hepinizi çok çok öpüyorum bol hamişli aylar inş

selam kızlar ateşime yorum yapın bakimmm
Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6

Merhaba cansencim. Benim döngüm böyle valla, adetten ovulasyona kadar girmiyorum. Sonra ovulasyondan sonra giriyorum. Malum beklemek zor :)

Lovelicim canım sen geçen ay ne zaman yumurtladın. 8. gün çok erken. Bence 10. gün olabilir. Bir de yumurtladıktan sonraki ateşin ortalama kaçtı. 36.6 ise bence yumurtlama olmuş. Emin olmaya imkan yok. Gene gün aşırı devam bence.

valla nevenacım geçen ay sanırım 12.gün oldu çünkü dr çatlatma iğnesi yapptı o gün ateşim 36.2 idi çatlama iğnesi olduktan sonra inan anlamadım aman neyse gün aşırı devam

ben hesaplama yaptım geçen ay 19. günü çatlamışım bu hafta yumurtlama haftam galiba çalışmalara başlamam lazım bide size sorayım yumurta döllenme kıvamına gelenmeden çatlarmı çok merak ediyorum da

hmm zannetmiyorum. Galiba iyi yumurta 17-20 mm arası oluyor. Mesela bi arkadaşım doktora gitmişti yumurtası 13mm imiş. Doktor 3-4 gün içinde çatlar demiş. Yani demek ki büyüyecek çatlayacak. Ayy bunlar çok teknik mevzular bilemiycem :))))

Lovelicim demek sen erken yumurtluyorsun. 12. gün erken. O zaman bu ay da 10. gün olmuş olabilir. Ama değerlendirmişsiniz zaten. Hadi hayırlısı.

yumurta 20mm fala olunca çatlıyor sanırım
kürtajdan beri 24.günde bir adet oluyorum bir geçen ay iğneden dolayı 26.günde oldum ne yapalım bu ay olmazsa ovulasyon testiyle yapıcam valla

şu yumurtaları görmek için eve ultrasyon aleti almak lazım kesin olur her gün bakardık

Ya kesin öyle bişey icat ederler. Hatta dün bi yazarın köşesinde okudum. Amerikada böyle el ultrasonları üretmişler, ileride doktorlar steteskopla beraber bunu da taşıyacaklarmış. Biz de alırız birer tane, ay o zaman ne kolay oluuur. Bakarız 20mm oh tamam deriz. Nüfus patlaması olur valla kaydirigubbakcemile3

X