Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

selam kızlar bu ay olmazsa alacağım testten valla ihmal ettim aslınnda alsaydım keşke neyse ateşe göre gideceğim öpüyorum kızlar
tubacım kızma ya valla bu s,te bi çöktü mahfoldu insanlaar düzgün açılmıyor diye gelmiyor bile darılma emi arkadaşım

vallahi moralim yerine geldi ya:teytey::teytey::teytey: UNUTULMAMIŞIM:) artık varya doğum yapmadan inanamayacağım bebeğe falankaydirigubbakcemile3

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım **** Şeniz
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 ***** Şeniz
10.gün 08 aralık 36.3

iyiiim canım elhamdulillah.... sen nasılsın umarım iyisindir... vallahi keyfim de iyi hamdolsun bayramda fuuul doluydum hep gezdim ziyaret ettim büyükleri... bayramdan sonra da evim doluydu hep. her akşam birileri var:) kafamı dağıtmama yardımcı oluyor bu yoğunluk. umarım zihnimi biraz dinlendirmişimdir... artık düşünmek istemiyorum banane ya çok da tın dı:) falan diyorum ama insanlık hali işte tam atamıyorum kafamdann...:teytey:

haklsıın cnm nekadar dusunmuyorum desen okadar dusunuyosun .bıraktım dıyosun ama yınede gun sayıyosun hesap yapıosun

Nasil ya? Senin 28 gunden kisa mi? Neyse insallah gelmez adet falan. Ben de iste oyle gun sayiyorum. Oyle imreniyorum ki plansiz hamile kalanlara. Allah yardimcimiz olsun.

canım ben normalde 26 günde oluyorum. bir tek geçen ay 28 de olmuştu.
ondan önceki ay da 26 ydı...
bugün 26. günümdeyim. sabah ateşim. 36.6 idi...
düşmüşmü die baktım...
ama akıntım var. adet geleeyoo :eek:

Tubiloshh belli olmaz canım. 36.6 bana göre yüksek mesela.

NPSL canım Allah hayırlısını versin. Bekle bakalım.

kızlar ya bişey sormak istiyorum insan hastalanacağını zaman akıntısı olurmu_?
benim bugün çok fazla akıntım oldu aslında hastalanmam gerekiyodu ama hem akıntı hemde ovülayonda çift çizgi aklım iyice karıştı
yorumlarınızı bekliyorum....

Hem evet hem hayır. Yani adını unuttum erken hamilelikte olan beyaz bi akıntı var. Mikroplar içeri girmesin diye salgılanıyormuş, krem gibi. Yani öyleyse hamilelik belirtisi. Ama bu akıntısı olup regl olan da var. Sen en iyisi günün gelmiş ya, yarın bi test yap. İnşallah hamilesindir.

kızlar çok sağolun hepiniz inşallah hepimiz sağlıkla hamiş olur ve sağlıkla getiririz dünyaya bebişlerimizi,
bir de bir şey soracağım ben hep kahve lekeler geldiğinden itibaren ilk gün sayılması gerek diye biliyorum, ama normal adet başladığı gün mü birinci gün diye sayılacak ki...

Canım ben de öyle yapıyordum ama araştırdım adetinin ilk günü kırmızı akıntı olan gün. Yani lekelenmeler sayılmıyor. Hatta bana 3. gün fsh testi yapıldı iki kere. İlkinde lekelenmeleri sayarak gittim, fsh azıcık yüksek çıktı, doktor şaşırdı, herhalde streslisin dedi, bir ay sonra gene yaptık bu sefer kırmızılı günden sayarak gittim ve de fsh normal çıktı. Lekelenme zaten hamilelik başında da oluyor ya. Onun için sayma kahverengi lekelenme günlerini.

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15.gün 36.6
günaydın kızlar nasılız bugün yumurtlama oldu mu bugün ilişki olsa olur dimi

saol nevetnacım cvbın için ama şimdi test yaptım malesef negatifffmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

haklsıın cnm nekadar dusunmuyorum desen okadar dusunuyosun .bıraktım dıyosun ama yınede gun sayıyosun hesap yapıosun

hayır canımcım şu an hangi tarihte regl olacağımı tam olarak bilmiyorum... geçen ay adetliyken hesaplamıştım ama unuttum şu an sanırım net bilmiyorum... ne yapayım çok yoruldum çok yıprandım.. bir iki ay kendimi dinlemeden hesap kitap yapmadan zihnimi dinlendrmek istiyorum( tabi ne kadar becerebiliyorsam) 1-2 ay dinlendirmeye çalışacağım kendmi sonra yine sahalara döneceğim inş... :teytey:
hem ruhen hem aklen hem de bedenen kendimi çok yıpratım son 2-3 aydır. Allah korusun hasta masta olmaktan korkuyorum, kaş yapayım derken göz çıkarmayalım:)

selam nevetnacımmm... nabersin kuşum???
bende bişi yok daha...
sadece sol memiş acio :KK70::KK70::KK70: anormalim bu ay kaydirigubbakcemile3

canım ben normalde 26 günde oluyorum. bir tek geçen ay 28 de olmuştu.
ondan önceki ay da 26 ydı...
bugün 26. günümdeyim. sabah ateşim. 36.6 idi...
düşmüşmü die baktım...
ama akıntım var. adet geleeyoo :eek:

cnm cagırma bakıım oyle gelııyo falan atesın ggusel hayırlısı bakalım

kıslar merhaba 3 gündür ateşimi ölçüyorum.

17.gün 6 Aralık------35.8
18.gün 7 Aralık------36.7
19.gün 8 Aralık------36.8

hayır canımcım şu an hangi tarihte regl olacağımı tam olarak bilmiyorum... geçen ay adetliyken hesaplamıştım ama unuttum şu an sanırım net bilmiyorum... ne yapayım çok yoruldum çok yıprandım.. bir iki ay kendimi dinlemeden hesap kitap yapmadan zihnimi dinlendrmek istiyorum( tabi ne kadar becerebiliyorsam) 1-2 ay dinlendirmeye çalışacağım kendmi sonra yine sahalara döneceğim inş... :teytey:
hem ruhen hem aklen hem de bedenen kendimi çok yıpratım son 2-3 aydır. Allah korusun hasta masta olmaktan korkuyorum, kaş yapayım derken göz çıkarmayalım:)

haklsısın cnm hormonlarımızı bozuyoruz psıkolojıyle

cnm hayırlısı olsun belkı ıdrarda cıkmamıştır

inşallah dedğin gibidir canım eğer olmazsam bikaç gün sonra tekrarlıycam testi.hem akıntımın devam etmesi hemde ovülasyonda 2çizgi baya umutlanmıştım hayırlısı olsun ne yapsak boşşş

X