Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kıslar kasıklarım ağrıyor 2 gündür sanki adet olacakğım gibi daha adetime de avr. 18 aralık da adetim. anlamadımm:S

cnm normalde 28 günde ama geçen ay stresten sanırım 35 günde oldum.
ben bu ay 28 güne göre ayarladım. inşallah gelir bebişimmmkaydirigubbakcemile3

inşallah cnm bend eovulasyon testı yapıcam geldı kargodan testlerım sıkıştım ama 10dak daha beklemem gerekıo

inşallah dedğin gibidir canım eğer olmazsam bikaç gün sonra tekrarlıycam testi.hem akıntımın devam etmesi hemde ovülasyonda 2çizgi baya umutlanmıştım hayırlısı olsun ne yapsak boşşş

haklısın cnm bekleyelım bakalkım gecsın bı kac gun

kıslar ov testı yaptım sılık cıktı bakalım baslıdaık dun akşam hayırlısı

selam nevetnacımmm... nabersin kuşum???
bende bişi yok daha...
sadece sol memiş acio anormalim bu ay kaydirigubbakcemile3

Ah canim seni gormeden gitmisim. Kusura bakma. Bi tek sol taraf mi enteresan... Ama belli de olmaz. Du bakalim.

kıslar merhaba 3 gündür ateşimi ölçüyorum.

17.gün 6 Aralık------35.8
18.gün 7 Aralık------36.7
19.gün 8 Aralık------36.8

dmtumt .ok fark var 17. gun ve 18. gun arasinda. Evveli olmadan bisey soylemek zor ama acaba sen daha yeni mi yumurtladin o gun. Oyleyse 31. gun de olabilir adet gunun. Ama insallah hic gelmez :)

kıslar ov testı yaptım sılık cıktı bakalım baslıdaık dun akşam hayırlısı

Oh degerlendirin canim. Yarin gene silik cikabilir. O zaman anlariz ki bugun artti, gece tepe yapti ve yarin da azalmaya basladi. Buyuk ihtimal bu gece veya yarin yumurtluyorsun. delikafadulden Hadi hayirlisi.

npsl test yaptınmı sonucunu merak ediyorum bugün yaparım demiştin.
ben bugün yaptım malesef negatif akıntımın olması ovulasyondada çiftçizgi baya ümitliydim ama hayırlısı yeni ay yeni umut diyip yeniden başlıycam şimdi adet olmayı bekliyorummm
inşallah senin bebişin sana tutunmuştur:Saruboceq::Saruboceq:

AYYY GIDAK GIDAK YUMURTLIYIMKIZ :) kaydirigubbakcemile3

saol canım bende iyiyimm bugün test yaptım malesef negatif moralim bozuk biraz

nasıl gitsin canım stresli.bugün test yatım malesef negatif dağıldım resmen çok ümitlenmiştiim halbuki hayırlısı artık
sen nasılsın iyimisin_?

iyi cnm ne olsun iki gündür kasıklarım ağrıyo bugün de batma var şeyimde :kedi:
anlamadım uyuşuk gibiyim göz altlarım hep mor. eşim diyor neden gözerin hep mor rengin sarı. hep yatmak istiyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…