Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

umarım canım bekleyip göreceğiz ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum bu yüzden ateşim düşünce ilişki ve ertesi gün şeklinde yapıyorum valla y atutarsa tuttmazsa gelecek ay test ve ateş ölçümü yapacağım

arkadaşlar belki özlemiştir bi selam vereyim dedim. Kimsecikler yok zaten bu ara.. Belki özleyen olmuştur tuba nerelerde falan demiştir dedim ama nerdeeeeee, kim sorar ki beni herkes unuttu herhal:) hiç sormamışlar beni geçmişe baktım biraz:)

[ı]cnm ben sormuştum senı napıo dıye gecmışe gıtmem lasım nosunu bulmam ıçınn :))) nasıl gıdıyo? Morelın keyfın nasıl[/ı]

hatunum adet olmana çok sevindim canım evet adet olmak bir güzellik ama öyle bebiş işine takılmışız ya farkında değiliz

nasıl olalım be şekerim hain yumurta ile yaramaz spermi bir araya getirmeye çalışıyoruz da bakalım ne olacak sende başlamışsın hadi hayırlı olsun arkadaşım

nasıl olalım be şekerim hain yumurta ile yaramaz spermi bir araya getirmeye çalışıyoruz da bakalım ne olacak sende başlamışsın hadi hayırlı olsun arkadaşım

[ı]efet cnm ya aydı dertten muzdarıbız:) hayırlısı bakalım bu ay tekrar baslıyoruz maratona[/ı]

Merhaba Tubiloşşşş kız gene mi aynı günü bekliyoruz? Beklenmeyen günüm 13 Aralık ya senin?

yafrim benim günüm yarın...
sen geç kalmışın bu ay hihihohohyytt kaydirigubbakcemile2
yarın olurum zannumca ama...
ne adet ne başka belirtim yoh. çok saçma bir ay oldu kaydirigubbakcemile3
sende ne var ne tok datlum?

iyiyiz canım, sen nasılsın.
Diğer Tuba da bayağıdır gelmiyordu uğramış demin.
Bizler aynıyız sizden naber?

bende iyiyim canım. ikizlerin geliomuş?? :dance:
süper yaa maşallah...

Arada çeşitli sebeplerden oynamalar olabiliyor canım. İşin doğrusu şu: regl belirtileri ve hamilelik belirtileri aynı. ve de ateşin yüksek giderken pat diye düşebilir o gün regl olabilirsin. İnşallah sen hamişsindir ama bunu bilemnin hiç yolu yok, günün geçtikten sonra test yapmak dışında.

Hayırlısı olsun Pellycim. Bu karışımı kullandığını doktor biliyor mu? Ters bir etkisi olmasın. Sen gene de söyle istersen. Öpüyorum canım. Yeni ayın hayırlara vesile olsun.

10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2 akşam 1de yattım
17:18kasım:36,4:hulya:
18:19kasım:36.5:hulya:
19:20kasım:36,5[/QUOTE]
20:21kasım:36,5:hulya:ölçerken içim geçmiş uyandım çok geçmeden tekrar ölçtüm 36,6

21:22kasım:36,6
22:23kasım:36,6
23:24kasım:36,5 gece 4 uyandım tuvaletim vardı çok nekadar dogru bilemiyorum
24:25kasım:37,0 grip olacam gibi bogazlarım yanıyor dünde vardı oyüzden yükseldi sanırım
25:26kasım:
26:27kasım:
27:28kasım:
28:29kasım:
29:30kasım:

2aydır 29 günde oluyorum bu ay nolucak bakalımopuyorumnanaktan[/QUOTE][/QUOTE]

Canım herhalde 2 günün kaldı. 15. gün yumurtlamışsın. Çalışmalar da tam zamanında. Bekleme zamanı, Allah sabır versin. İnş bize bayram armağanı verirsin.

Herwood, ateşinden tam bir yorum yapamayacağım. Ama silik de olsa pozitifse hamilesin. Gene de bu ay Tuba'nın başına geleni biliyorsun. Salak test yanlış çıktı. Bayramdan sonra bi kan testi yaptırıp emin ol istersen. İnşallah güzel haberini alırız.

Canım diğer arkadaşlar doğru bilgiler vermişler. En az 3 saat uykudan sonra, sabah 6-7 gibi yataktan kalkmadan ölçmelisin. Ben dijital kullanıyorum. Om ile başlayan. Memnunum. Ateşin ilk zamanlar zigzag yapabilir. Herkesin farklı bir aralıkta oynar. Misal benimki 36-36.3 aralığında oynuyor. Yumurtaldığım gün 35.8-35.9a düşüyor. Ardından gelen devrede 36.5-36.7ye çıkıyor. Adet olunca gene düşüyor. Ateşin üç gün üst üste normalden yüksek çıkınca yükselme olduğundan emin olabilirsin. Yumurtlamadan önceki iki günü ve yumurtlama gününü değerlerndirmek önemli. Ateşin çıktığında yumurtlama bitmiş oluyor. Çalışsanız bile spermler vaktinde gidemiyorlar tüpe. Bi-iki ay ölçünce olduğun günü anlıyorsun. yani bu yöntem ölçtüğün ilk ay değil de ikinci ay daha çok işine yarar.

Evet var öyle vakalar. Ama tersi bir durum da gördüm. En doğrusu kan testi.

Canım karamsar olma. Kızında da olmayacak bir durumda adetinden iki gün sonra olduğunu ve hamile kaldığını söylemiştin. Yani Allah bilir. Sonra anlatırsın ikinci çocuğumda da iki gün önceki çalışmamızla olmuştu diye :)

10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1[/QUOTE]
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2 akşam 1de yattım
17:18kasım:36,4:hulya:
18:19kasım:36.5:hulya:
19:20kasım:36,5[/QUOTE]
20:21kasım:36,5:hulya:ölçerken içim geçmiş uyandım çok geçmeden tekrar ölçtüm 36,6

21:22kasım:36,6
22:23kasım:36,6
23:24kasım:36,5 gece 4 uyandım tuvaletim vardı çok nekadar dogru bilemiyorum
24:25kasım:37,0 grip olacam gibi bogazlarım yanıyor dünde vardı oyüzden yükseldi sanırım
25:26kasım:36,7
26:27kasım:
27:28kasım:
28:29kasım:
29:30kasım:

2aydır 29 günde oluyorum bu ay nolucak bakalımopuyorumnanaktan[/QUOTE][/QUOTE]

az kaldı gripten degildir umarım[/QUOTE]

Gripten değil, güzel gidiyor maşallah.

14. gün evet. Keşke 21. gün ölçseydin canım. Yerleşme olduğunda bazen hafif düşüyor ya. Hadi senden de güzel haber bekliyoruz. Kasım insafsızdı bize, sonu güzel gelsin bari.

Şeker sen ne zaman yumurtladım diyorsun? 21 Kasımda mı? 35. günü mü bekliyorsun yani? 16. gün de düşmüş aslında. O gün yumurtlamış olamaz mısın? Çünkü 16. gün yumurtladıysan, o zaman 21 Kasımdaki de yerleşme olabilir. Hep mi 35 günde bir adet görüyorsun?

Hatun, aklına getirme öyle menapoz felan kızarım bak :eek:klava: Stresten olabilir. Sen bi doktora git de söktürücü verir belki. Yalnız durumun gerçekten zor, test yaptırmamış olsan kesin hamileyim derdin. Oluyor işte bazen. O kadar hassas bi denge ki hormonlarımız. İnşallah basit birşeydir ve hemen hallolur.

LOVELİİİİİİ, meraktan çatladık yahu! Dualarımız seninle inşallah güzel haber almışsındır ve ailenle paylaşıyorsundur, mutlusundur.[/QUOTE]

canım bende adet oldum griptenmiş benim ateş neyse yeni yıla bebişlerimiz yerleşirken gireriz artık inşallah..:içelim:

kızlar ne var ne yok geçmişe baktım hamile haberimiz yok
hatunsultan gözün aydın geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamnda atlatırsın
şekerkız aynı gün olmuşuz adet

1 gün 29 kasım:36,1 akşam leke geldi devamı ertesi gün bugunumu sayıcan yarınımı
2 gün 30 kasım:ölçmedim
3 gün 1 aralık:36,1
4 gün 2 aralık:36,0
5 gün 3 aralık:36,3(4.30 uyandım lavaboya kalktım)
6 gün 4 aralık:36,1 regl bitti
7 gün 5 aralık:36,1
8 gün 6 aralık:36,2 (2 yattım 7buçukta ölçtüm)
9 gün 7 aralık:36,1

Sabit olmasına çok sevindim yaw, ama önce 5 dk aradım nereye gitti bu topik diye :)))

Benim bugün ovülasyon günüm kaydirigubbakcemile

yafrim benim günüm yarın...
sen geç kalmışın bu ay hihihohohyytt kaydirigubbakcemile2
yarın olurum zannumca ama...
ne adet ne başka belirtim yoh. çok saçma bir ay oldu kaydirigubbakcemile3
sende ne var ne tok datlum?

bende iyiyim canım. ikizlerin geliomuş?? :dance:
süper yaa maşallah...

Nasil ya? Senin 28 gunden kisa mi? Neyse insallah gelmez adet falan. Ben de iste oyle gun sayiyorum. Oyle imreniyorum ki plansiz hamile kalanlara. Allah yardimcimiz olsun.

1 gün 29 kasım:36,1 akşam leke geldi devamı ertesi gün bugunumu sayıcan yarınımı
2 gün 30 kasım:ölçmedim
3 gün 1 aralık:36,1
4 gün 2 aralık:36,0
5 gün 3 aralık:36,3(4.30 uyandım lavaboya kalktım)
6 gün 4 aralık:36,1 regl bitti
7 gün 5 aralık:36,1
8 gün 6 aralık:36,2 (2 yattım 7buçukta ölçtüm)
9 gün 7 aralık:36,1

Canim ilk kirmizi kan gelen gunu 1. gunun say. Kahverengi lekelenmeler sayilmiyor.

Sabit olmasına çok sevindim yaw, ama önce 5 dk aradım nereye gitti bu topik diye :)))

Benim bugün ovülasyon günüm kaydirigubbakcemile

Oooooo super hihoyyyt kolay gesssiiin :)

kızlar ya bişey sormak istiyorum insan hastalanacağını zaman akıntısı olurmu_?
benim bugün çok fazla akıntım oldu aslında hastalanmam gerekiyodu ama hem akıntı hemde ovülayonda çift çizgi aklım iyice karıştı
yorumlarınızı bekliyorum....

Ahh hatun çok sevindim. Hadi Allah hamiş müjdeni almayı da nasip etsin. Bak sen bize örnek oldun gerçekten artık kırmızılar gelince hiçbirimiz abartılı üzülmeyelim. İnşallah Allah bir daha yaşatmasın.

hatunsultan gözün aydın canım, ben aylarca adet görmeyen biri olarak çok iyi anlıyorum seni.bu sıkıntılı ayı geride bırak canım, umarım yeni yıl uğurlu gelir sana(ve tüm ateşli bacılarıma)

hatunum adet olmana çok sevindim canım evet adet olmak bir güzellik ama öyle bebiş işine takılmışız ya farkında değiliz

kızlar çok sağolun hepiniz inşallah hepimiz sağlıkla hamiş olur ve sağlıkla getiririz dünyaya bebişlerimizi,
bir de bir şey soracağım ben hep kahve lekeler geldiğinden itibaren ilk gün sayılması gerek diye biliyorum, ama normal adet başladığı gün mü birinci gün diye sayılacak ki...

4 kasım R baslangıcı olcmedım
5 kasım R 2.gun olcmedım
6 kasım R 3.gun 36.2
7 kasım R bıttı 36.1
8 kasım ............ 36.1
9 kasım............ 35.4 test negatıf
10 kasım.......... 36.0 test negatıf
11 kasım......... .36.1 test negatıf
12 kasım ......... 36.1 test negatıf
13 kasım.......... 36.1 test negatıf
14 kasım.......... 35.6 test negatıf
15 kasım.......... 35.9 test negatıf
16 kasım......... .35.9 test ıkıncı cızgı belırgınlestı[12.gun]****
17 kasım.......... 35.8 test dunden daha belırgın hemen hemen aynı koyulukta***
18 kasım.......... 35.6 test negatıf
19 kasım.......... 35.7 test negatıf++++
20 kasım.......... 35.5 test negatıf
21 kasım.......... 36.2 test negatıf++++
22 kasım.......... 36.3 test negatıf
23 kasim.......... 36.1 test pozitif [esim ingiltereye gittigi icin degerlendiremedik]
24 kasim.......... 36.4 test negatıf
25 kasim.......... 36.4 test negatif
26 kasim.......... 36.4 test negatif
27 kasım...........36.5
28 kasım...........36.5
29 kasım...........36.3
30 kasım...........36.4
1 aralık............ 36.3
2 aralık..............36.2
3 aralık..............36.2 [30.gun]
4 aralık..............beklenen adet gunu
5aralık.............. beklenen adet gunu
6aralık..............36.2
7aralık..............36.3
bugun de hastalanmadım,,, sanırım yarın oglene kadar gelmezse test yapcam haber verırım
hıc umudum yok..hamılelık yada regl belırtım yok ama ıcımde tuhaf bı huzur var ,dun gece cok guzel ruyalar gordum hayır olsun ınsallah

Tamam canım. İnan aklımızdasın. Seni, çiçekciği, ktg, kitty, pellyi merak ediyoruz. Ama işte bu ara site çöktü ya. Kendine iyi bak.

sağol canım ya biraz şaka biraz ciddiydi aslında:) ben de uzun süre girmeyenleri çok merak ediyorum doğrusu

4 kasım R baslangıcı olcmedım
5 kasım R 2.gun olcmedım
6 kasım R 3.gun 36.2
7 kasım R bıttı 36.1
8 kasım ............ 36.1
9 kasım............ 35.4 test negatıf
10 kasım.......... 36.0 test negatıf
11 kasım......... .36.1 test negatıf
12 kasım ......... 36.1 test negatıf
13 kasım.......... 36.1 test negatıf
14 kasım.......... 35.6 test negatıf
15 kasım.......... 35.9 test negatıf
16 kasım......... .35.9 test ıkıncı cızgı belırgınlestı[12.gun]****
17 kasım.......... 35.8 test dunden daha belırgın hemen hemen aynı koyulukta***
18 kasım.......... 35.6 test negatıf
19 kasım.......... 35.7 test negatıf++++
20 kasım.......... 35.5 test negatıf
21 kasım.......... 36.2 test negatıf++++
22 kasım.......... 36.3 test negatıf
23 kasim.......... 36.1 test pozitif [esim ingiltereye gittigi icin degerlendiremedik]
24 kasim.......... 36.4 test negatıf
25 kasim.......... 36.4 test negatif
26 kasim.......... 36.4 test negatif
27 kasım...........36.5
28 kasım...........36.5
29 kasım...........36.3
30 kasım...........36.4
1 aralık............ 36.3
2 aralık..............36.2
3 aralık..............36.2 [30.gun]
4 aralık..............beklenen adet gunu
5aralık.............. beklenen adet gunu
6aralık..............36.2
7aralık..............36.3
bugun de hastalanmadım,,, sanırım yarın oglene kadar gelmezse test yapcam haber verırım
hıc umudum yok..hamılelık yada regl belırtım yok ama ıcımde tuhaf bı huzur var ,dun gece cok guzel ruyalar gordum hayır olsun ınsallah

herşey gönlüne göre olsun inş.. hayırlısıyla tabiki

[ı]cnm ben sormuştum senı napıo dıye gecmışe gıtmem lasım nosunu bulmam ıçınn :))) nasıl gıdıyo? Morelın keyfın nasıl[/ı]

iyiiim canım elhamdulillah.... sen nasılsın umarım iyisindir... vallahi keyfim de iyi hamdolsun bayramda fuuul doluydum hep gezdim ziyaret ettim büyükleri... bayramdan sonra da evim doluydu hep. her akşam birileri var:) kafamı dağıtmama yardımcı oluyor bu yoğunluk. umarım zihnimi biraz dinlendirmişimdir... artık düşünmek istemiyorum banane ya çok da tın dı:) falan diyorum ama insanlık hali işte tam atamıyorum kafamdann...:teytey:

X