Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

loveli canım bence seniin yumiş 13. gece çatlamış o yüzden adet günün yarın veya öbür gün test için henüz erken bence az daha bekle derim canımmm

sağol elchincim ya valla hesap yapamaz oldum çatlatma iğnesine göre değişir mi adet dönemim bilmiyorum

TUBA'cim tebrikler. Umarım hersey yolunda gider ve kucağına da alırsın.
SEKERKıZ bu ay yumurta gelişmemiş olabilir, doktora gitmeyi dusundun mü? Her ay illa yumurta gelsecek ve çatlayacak diye bir kural yok maalesef. En azından yumurta yoksa regl olabilmen için doktor ilaç verir...
ELCHıN çok istikrarlı bir tablon var ama ateşin arttığı da bariz. 0.4 önemli bir fark. Umut etmeye ve beklemeye devam... Az kaldı

tabişki değişir canım benim 1-2 gün sekebilir çatlaması o yüzden 36 saat sonra ilişki öneriliyo yani daha erken inşallah hamişsindirrr

SEKERKİZ bu ay yumurta gelişmemiş olabilir, doktora gitmeyi dusundun mü? Her ay illa yumurta gelsecek ve çatlayacak diye bir kural yok maalesef. En azından yumurta yoksa regl olabilmen için doktor ilaç verir...
ELCHİN çok istikrarlı bir tablon var ama ateşin arttığı da bariz. 0.4 önemli bir fark. Umut etmeye ve beklemeye devam... Az kaldı

canım saol yorumun için çörekotu tarçın bal karışımı işe yradı sanırım güzel oluştu yumiş demekki ama bugün düşüşe geçti ateşim bakalım yarın ne çıkacakCADIARZU

1.gün......19 ekim......------
2.gün......20 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
3.gün......21 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
4.gün......22 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
5.gün......23 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
6.gün......24 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı*****
7.gün......25 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı*****
8.gün......26 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı*****
9.gün......27 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı*****

10.gün....28 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
11.gün....29 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
12.gün....30 ekim......36.0bal tarçın çörekotu karışımı
13.gün....31 ekim......36.0
14.gün....1 kasım......35.9*****
15.gün....2 kasım......36.0*****
16.gün....3 kasım......36.0*****

17.gün....4 kasım......36.0
18.gün....5 kasım......36.0uzayan akıntı*****
19.gün....6 kasım......36.0uzayan akıntı*****

20.gün....7 kasım......36.4
21.gün....8 kasım......36.4****
22.gün....9 kasım......36.4
23.gün....10 kasım....36.4****
24.gün....11 kasım....36.4
25.gün....12 kasım....36.5
26.gün....13 kasım....36.5
27.gün....14 kasım....36.4****
28.gün....15 kasım....36.4****

29.gün....16 kasım....36.4
30.gün....17 kasım....36.4
31.gün....18 kasım....36.2 tatammmmmmmmmmmm geliyo benim kırmızılar sanırım gerçi daha 2 gün var ama bakalım hayırlısı

cnm cagırma hemen o kırmızıları bakıım sen

Lovelicim Elchin haklı daha 3 gunün var. Cuma gunü ateşin düşmemiş olursa progesteron da testte yüksek çıkar. Ateşin o gün de düşmezse bence Bhcg de baktir. Şimdilik iyi gidiyor, moralini bozma lütfen...

kızlar test yaptım pozitif çok silik çzgi ... ama biliyorum ki olmasa o silik çıkmaz aylardır deniyorum... hamilelik belirtileri bölümüne sayfa açmıştım orda yazdım arkadaşlar

super bı haber bu su andakı sevıncını dusunemıyorum,,sılık cıkmıs olsun,,, sılık te olsa cıkmıs ya,,bısey olmasa cıkarmı,,tebrık ederım allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ınsallah:nazar::nazar::nazar:

canım saol yorumun için çörekotu tarçın bal karışımı işe yradı sanırım güzel oluştu yumiş demekki ama bugün düşüşe geçti ateşim bakalım yarın ne çıkacakCADIARZU

Bakar kor oldum :)) galiba 36.2 olmuş gercekten. Sana bosyere Umut vermek istemem arkadasım ama Allah'in isi bu belli olmaz belki yerlesmedir. 2 gün kala zor ama neyse sen anladın zaten.

SEKERKİZ bu ay yumurta gelişmemiş olabilir, doktora gitmeyi dusundun mü? Her ay illa yumurta gelsecek ve çatlayacak diye bir kural yok maalesef. En azından yumurta yoksa regl olabilmen için doktor ilaç verir...

cnm gecen ayda benım boyledyı atesım sbaıt gıttı ve dusuktu son gunler grıp falan oldum oyle yukselmişti ki gecen ay yumurtamda vardı artık gunumu beklıycem ona gore hareket edıcem cnm

Bakar kor oldum :)) galiba 36.2 olmuş gercekten. Sana bosyere Umut vermek istemem arkadasım ama Allah'in isi bu belli olmaz belki yerlesmedir. 2 gün kala zor ama neyse sen anladın zaten.

şanslıcım çok geçmiş olsun canım.inşalah hiçbir ameliyata gerek kalmadan meleğin bu ay sana gelirr inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: öpüyorummmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

loveli canım benimkide 20 kasım ama bugünden düştü ateşim gelecek sanırım artık hazırlanıyo kırmızılarrr

pellicim yok canım yaaa tabikii yerleşme filan değildir geliyo işte benimkiler heheheheh

kızlar test yaptım pozitif çok silik çzgi ... ama biliyorum ki olmasa o silik çıkmaz aylardır deniyorum... hamilelik belirtileri bölümüne sayfa açmıştım orda yazdım arkadaşlar

canım senin için ne kadar sevindim bilemezsein
yanlış hatırlıyosam düzelt geçen ay eltin hamileydi onu doktora götürmüştün çok üzülmüştüm
dünde topik açmışsın dua istemişsin bişşey yazmadım ama dua ettim
biran önce kan tahlili yaptırda sevinelim

tubacım tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.Allahım nolurrrrrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:sıra bizlerde olsun artıkkk hayırlısıylaaa

X