Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bende bı benmıyım acaba dıye dusunuyodum,,esım bıle normal degıl senın bu yaptıgın dedı,,sevındım valla bı ben degılmısım demekkı ..ne zaman adet olcaksın..basladınmı testlere

Yok canım emin ol bir tek sen değilsin :)))
Adet tarihim 21-22 Kasım gibi ondan sonra başlıycam testlere ben..Tiroid sorunu var bende bazen sapıtıyor adet zamanı..

kızlar merhaba
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.gün 36.1Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi silikleşti ben hiçbişey anlamadım ya bu işten hayırlısı).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
06 Kasım 14.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam kızlar ateşim sabitlendi sanki.Ovülasyon testi dünki gibi birincisi kadar koyu değil.Çok yoğun yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
07 Kasım 15.gün 36.1Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam (ovülasyon testi negatif)
08 Kasım 16.gün 36.2 keçiboynuzu pekmezine devam
09 Kasım 17.gün 36.3keçiboynuzu pekmezine devam(ateşim birazda olsa arttı kasık ağrılarım son sürat devam ediyor sanki adet olacakmışım gibi bide belim kopuyor)
10 Kasım 18.gün 36.4 keçiboynuzu pekmezine devam Ateşim istikrarla artıyor(su gibi bi akıntım var kasık ve bel ağrıma bide göğüs acısı eklendi ama şiş değil.sabaha kadar sl tarafıma giren sancılardan uyuyamadım
11 Kasım 19.gün 35.9 kızlar ateşim düştü neki bu yaaaaa
12 Kasım 20.gün 36.6 kızlar ateşim yükseldiinşallah bbeişim yerleşmiştir
sol kasığımdaki ağrı devam karnımın alt tarafındada böyle değişik bi sancı var göğüslerim acıyor akıntım var ama az
13 Kasım 21.gün 36.6 Şenizdün gece belimin ve alt kasığımın ağrısından uyumakta zorluk çektim yaklaşık 14 saat uyumama rağmen hala yorgumum kendimi kadırmıyorumdur inşallah
14 Kasım 22.gün 36.9 bel ve kasık ağrısı devam sanki regl sancısı gibi değişik bi ağrı gebelik testi negatif
15 Kasım 23.gün 36.2 dereceyi görünce gözlerim pörtledi ama gece uyuyamadım sürekli tuvalete kalktım ki ben hiç gece uyanmam o yüzen olabilirmi bilmiyorum en son 4.30 da uyandım bi müddet uyuyamadım 6.30 da ölçtüm
16 Kasım 24.gün 36.6Şeniz ben aslında dahada düşer diyordum ama şaştım bi baktımki derecenin pili azalmış dünküne mi inansam bugünküne mi bilmem yatına göre belli olur ama en erken perşembe test yapıcam negatifi görmekten nefret ediyorum
17 Kasım 25.gün 36.6 Regl günü ama henüz yok

yorumlarınızı bekliyorum kızlar

canım tablon süppeerrrr gidiyo inşallah :Saruboceq::Saruboceq:meleğiin seninledirrr

Yok canım emin ol bir tek sen değilsin :)))
Adet tarihim 21-22 Kasım gibi ondan sonra başlıycam testlere ben..Tiroid sorunu var bende bazen sapıtıyor adet zamanı..

hem hemserıyız,,hem aynı hastalıgı tasıyoruz hemde bebek ıstıyoruz.,,,bende troıd hastasıyım eurthtox 100 luk kullanıyorum kullanmama ragmen bu ay 8 lere cıkmıs,,troıd hastaları cok zor hamıle kalıyomus,,kalsa bıle dusukle sonuclanma ıhtımalı cok yuksek

hem hemserıyız,,hem aynı hastalıgı tasıyoruz hemde bebek ıstıyoruz.,,,bende troıd hastasıyım eurthtox 100 luk kullanıyorum kullanmama ragmen bu ay 8 lere cıkmıs,,troıd hastaları cok zor hamıle kalıyomus,,kalsa bıle dusukle sonuclanma ıhtımalı cok yuksek

:)) baya bir özelliğimiz aynıymış..
Evet tiroid hastalarının hamile kalma zorlugu tıp kitaplarında geçen bir durum ama TSH dediğimiz hormon normal sınırlarda( 1,5-2,5 arasında yani tabi bebek için normal sınırlar bunlar) oldugu sürece bir sorun yok ..Doktorumda aynı durumu söledi fakat evet bebek düşükleri normal kadınlara göre bizde biraz daha fazla görünüyor ..Allah hepimize yardımcı olsun..Ben haşimato hastasıyım ve az çalışanlardan hiptiroid..Ya senin tiroidin??
Hiç çocugun var mı bu arada,yoksa ilk bebek çalışmaları mı??
Bu arada bende 25'lik eurthtox kullanıyorum..En son ekimde baktırdım 2,67 iidi..3 aydır bebek denemelerim var..

4 kasım R baslangıcı olcmedım
5 kasım R 2.gun olcmedım
6 kasım R 3.gun 36.2
7 kasım R bıttı 36.1
8 kasım ............ 36.1
9 kasım............ 35.4 ovulasyon testı pozotıf****
10 kasım.......... 36.0ovulasyon testı pozıtıf gıbı****
11 kasım......... .36.1 ovulasyon testı negatıf
12 kasım ......... 36.1 ovulasyon testı negatıf
13 kasım.......... 36.1 ovulasyon testı negatıf
14 kasım.......... 35.6 ovulasyon testı negatıf****
15 kasım.......... 35.9 ovulasyon testı negatıf
16 kasım..........35.9 ovulasyon testı ıkıncı cızgı belırgınlestı[12.gun]
17 kasım..........35.8 ovulasyon testı dunden daha belırgın hemen hemen aynı koyulukta

:)) baya bir özelliğimiz aynıymış..
Evet tiroid hastalarının hamile kalma zorlugu tıp kitaplarında geçen bir durum ama TSH dediğimiz hormon normal sınırlarda( 1,5-2,5 arasında yani tabi bebek için normal sınırlar bunlar) oldugu sürece bir sorun yok ..Doktorumda aynı durumu söledi fakat evet bebek düşükleri normal kadınlara göre bizde biraz daha fazla görünüyor ..Allah hepimize yardımcı olsun..Ben haşimato hastasıyım ve az çalışanlardan hiptiroid..Ya senin tiroidin??
Hiç çocugun var mı bu arada,yoksa ilk bebek çalışmaları mı??
Bu arada bende 25'lik eurthtox kullanıyorum..En son ekimde baktırdım 2,67 iidi..3 aydır bebek denemelerim var..

ben hasımato degılım..benım cok calısıyo..benım 19 aylık bı kızım var ama kızımdan once 3 tane karnımda kaybettım hep 6.haftaya kadar ıyı gıdıyodu ya 7 de en fazla 8 e kadar dayanabılıyodu..bu aydakıyle beraber 3 tanede kımyasal gebelık oldu... nısandan berı ugrasıyoz gecen ay hamıle kaldım ama degerlerım hızla dustu ve kaybettım bu aydan ıtıbaren hem ovulasyon testı yaptım hemde atesımı olcuyorum gercı doktor troıd hastalarının ateslerı duzenlı olmaz normalden farklı olur dedı ama en azından bılmek ıcın takıp edıyorum..senın tahlılın cok ıyı cıkmıs benım ft4 bıle 4 lerde cıktı..bakalım cuma tahlılım var..3 ay daha yenı sayılır doktorlar 1 seneye kadar zaman verıyo

ben hasımato degılım..benım cok calısıyo..benım 19 aylık bı kızım var ama kızımdan once 3 tane karnımda kaybettım hep 6.haftaya kadar ıyı gıdıyodu ya 7 de en fazla 8 e kadar dayanabılıyodu..bu aydakıyle beraber 3 tanede kımyasal gebelık oldu... nısandan berı ugrasıyoz gecen ay hamıle kaldım ama degerlerım hızla dustu ve kaybettım bu aydan ıtıbaren hem ovulasyon testı yaptım hemde atesımı olcuyorum gercı doktor troıd hastalarının ateslerı duzenlı olmaz normalden farklı olur dedı ama en azından bılmek ıcın takıp edıyorum..senın tahlılın cok ıyı cıkmıs benım ft4 bıle 4 lerde cıktı..bakalım cuma tahlılım var..3 ay daha yenı sayılır doktorlar 1 seneye kadar zaman verıyo

Allah yardımcımız olsun canım.
Evet daha çok yeni oldugu için zaten umudum var :)))
Bende ateş ölçmeye başlıycam ..Sonucta yataktan çıkmadan ölçtüğün bir ölçüm bu..Çok etkiliyceğini düşünmüyorum.hakkımızda hayırlısı ne diyim..

hadı bakalım hepımıze allah kolaylık versın,,senın gununune daha var belkı guzel haberler alırız sonucta 21 ıne daha var

1:2kasım:36,4
2:3kasım:36,2
3:4kasım:36,3
4:5kasım:36,0
5:6kasım:36,4(3de yattım 10da ölçtüm)
6:7kasım:36,1
7:8kasım:36,1 adetim bitti
8:9kasım:KK36:2:hulya:
9:10kasım:36,2[/QUOTE]
10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1[/QUOTE]
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2:hulya: akşam 1de yattım
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...

asme sen nasılsın, ben en son yazdığımda sen de yeni hamile olmuştun, birlikte takip etmiştik, ne kadarlıksın şimdi bebişin nasıl cinsiyetini öğrendin mi, ay çok arka arkaya sıraladım ama, tanıdık seni görünce birden meraklandım işte

canım bende hep giremiyorum mide bulantılarından yatıyom genelde ilk zamanlar gözüm arıyordu seni ama dedim herhalde toparlanmaya çalışıyor ..İyisin değil mi?

benim 9 haftalık oldu ilk 3 ay baya zorlu geçiyormuş bazılarında bana denk geldi .sağlıklı olsunda razıyım gerçi katlanacağız.Umarım forumdaki herkesin dileği olur ve sağlıkla bebişleri kucaklarımıza alırız

kendine dikkat et ve sabırlı ol canım benim:Saruboceq:

9:10kasım:36,2
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...[/QUOTE]

cnm benımde aynı bak istersen tbloma hayırlısı bakalım

28ekim 36.4 R.baslangici (1.gun)
29ekim 36.2 R.2.gun
30ekim 36.1 R.3.gun (bitiyo gibi sanki)
31ekim 36.1 R.4.gun (sadece peceteyle sildigimde bide oksurgumde geliyo)
1kasim 36.1 R. bitti
2kasim 36.1 Şeniz (saat 8 de olctum)
3kasim 36.3 ( saat 8 de olctum ondan mi yuksek cikti acep gerci dunde 8 de olcmustum ama)
4kasim 36.1 Şeniz (saat 7 de olctum)
5kasim 36.1
6kasim 36.1
7kasim 35.9 Şeniz
8kasim 35.9 Şeniz
9kasim--------- (olcemedim)
10kasim 36.1
11kasim 36.1 Şeniz
12kasim 36.1
13kasim 36.1 :roflol: :roflol: :roflol:
14kasim 35.9 Şeniz
15kasim 36.1
16kasim 36.3 (20.gun) ustelik bikac gundur sicak basiyo diye dun gece atletle yatmistim ona ragmen boyle cikti anlamadim gitti.,,,

kissslaar kimse yorum yapmicakmi benim tabloma,,,(gerci yorum yapilcak biside yok ammaa),,,yarinki atesimde yuksek cikarsa ya yumurtlamam gecti yada daha yeni yeni adet dusuklugunden ciktigi icin yukseldi ilerde geri dusucek bilemiyorum ama 20.gundede artik pitlama bitmistir heralde demi neyse bekleyip gorucez bakalim,,,bide yarin sabah jinekologumla randevum var dua edin kisslaar kotu bisey soylemesin,,,,gelismelerden haberdar ederim yarin sizleri...

canım sanırım yarınıda beklemelisin:))))sanki daha sabitlenmemiş ama doktora gideceksin zaten o sana adha detaylı anlatır herhalde yumurta çatlamışmı çatlamamış mı diye ? geçen ay beni en çokk şaşırtan kişisin valla hiç beklemiyordum baktım yeni tablonu koymuşsun baya kısa arqalıkla regl oldun bence doktora gitmekle iyi etmişsin en azından terslik varmı onu bilir ona göre hareket edersin umarım güzel haberle dönersin birtanem

asmecim geçmiş olsun o zaman ama bebişimiz için katlanacağız artık yeterki o sağlıklı olsun di mi, biraz sabır güzelim, evet ben çok zor toparlandım....

arkadaşlar nasılsınz
pelly, şekerkız, npsl ( şu an burda görünüyorsunuz orda mısınız?

yarın regl günüm biraz heyecan var ama çok korkuyorum... bugün bi test aldım yarın sabah ilk idrarla yapmak istiyorum inş... burdaki arkadaşlar adete 3-4 gün kala bile görmüşler beni umutlandırdılar... varsa çıkar zaten... çıkmaacağı varsa çıkmıyor o 2. çizgi....
dua edin kızlar ne olur Rabbim sabır versin inş... olumsuza hazırlamak istiyorum kendimi... hayal kırıklığına uğramak istemiyorum yine

9:10kasım:36,2
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...[/QUOTE]

evet bıraz tuhaf tablon her gun aynı saatte mı olcuyosun doktorlar genelde sabah erken den onerıyo ates olcumunu..eger duzenlı bı tablo cıkmadıysa gun asırı ılıskı de yeterlıdır sanırım,,bende troıd hastasıyım benımde tablom bıraz tuhaf doktorda benım ıcın ates olmenın pek ıse yaramıcagını soyledı ama hergun sabah 7 de olcuyorum

X