Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlarrr bu sabah ateş düştü.36.3 çıktı sabah.benimki de gelir bugun.ateş işi hiç yanılmadı bende cünkü.hayırlısı olsun ne yapalım.adet olursam çok sevinicem artık.dün gece yatmadan önce dua ettim allahım hamıle degılsem adet olayım diye.çok zor ya şiştim resmen.stres de bir yandan.

bebeklik şimdi hesap yaptım adet olursam bugun yumurtlamanın üzerinden 15 gün gecmiş oluyor.luteal fazım 15 gün mü demek oluyor bu.yani yumurtladıktan 15 gün sonra mı adet olucam ben hep???

bir de bana kalırsa nurdercim yumurtlamıssın sen ısı yükselmiş.hep aynı gıtmemiş ki!

bebek ben de bugun beklıyom kırmızıları.evet üzüm çekirdegi çok faydalı.ben baska bir sebebten yedım 1 ay boyunca.(gögüs büyütüyormuş)ama demekki hamişliğe de faydası varmıs hehehe.1 taşla 2 kuş.:dance:bu arada adacayı içmicem artık adetlerim gecıkmeye basladı içmeye baslayalı.düzenim bozuldu.bu ayda içmeden deneyecegım kızlar.ve gün aşırı calısma.haydi bol sans bu ay sizlere de çok çalısın emi?:içelim:

nurum adaççayı yerine kocanda sende üzüm çekirdeyi yiyin....

bu ay bakalım kim erken yumurtlayacak:))

nurder ablam yapma yaaaaa ateş ölçmeye devam sende al üzüm çekirdeyi ablamm ne oplurr...

Merhaba kızlar..ben 3 aydır ölçüm ve akıntı takibi yapıyorum ama bu ayki ateşten bir şey anlamadım akıntı da yoktu zaten kafam karıştı..4mayısta yumurtlamışım gibi geliyor ama akıntı yoktu anlayamadım yoksa hala yumurtlamadım mı?Bir bakar mısınız sizce durumum nedir?

1.GÜN 20 NİSAN ÖLÇMEDİM
2.GÜN 21 NİSAN ÖLÇMEDİM
3.GÜN 22 NİSAN 36,3
4.GÜN 23 NİSAN 36,3
5.GÜN 24 NİSAN 36,0
6.GÜN 25 NİSAN 36,0
7.GÜN 26 NİSAN 36,1
8.GÜN 27 NİSAN 36,0
9.GÜN 28 NİSAN 36,0
10.GÜN 29 NİSAN36,0
11 GÜN 30 NİSAN36,2
12.GÜN 1 MAYIS 36,2
13.GÜN 2 MAYIS35,9 akıntı yok
14.GÜN 3 MAYIS36,2
15.GÜN 4 MAYIS35,9
16.GÜN 5 MAYIS36,1
17.GÜN 6 MAYIS36,0
18.GÜN 7 MAYIS36,2
19.GÜN 8 MAYIS 36,4

kızlar yaa.ısı takibi dil altından yapılıcakmış.ben koltuk altından yaptım.yanlışmı oldu şimcik fisfisfis

Bebeğim benim kıs ben sana kızarmıyım hiç aşkolsun:))) Senin dediğin olsun dedim çünkü bi diyon yumurtlamışsın bi diyon yumurtlamamışsın kıs kafamı karıştırdın :)) Neyse bu arada bu üzüm çekirdeği göğüs büyütüyosa ben yimam kıs zaten zor taşıyom :) bu arada nurcumm benimde 36,3 olduğu gün hastalandım canım. (yani 07/04/08) aşağı yukarı aynı günler diyebiliriz. Bebekkk ısrarlarına dayanamadım ölçem bari yeniden ısımı ama kıs bak bigün boğazıma kaçarsa o derece valla fururum seni söyliim:))))))))) Ya bişey daha, ben dün hastalandım ama normal hastalanıyorum yani ona rağmen alt karında ve sol kasıkta hala batmalar var deli oldum ara ara sanki kramp giriyo gibi oluyo neki bu şimdi?

yaaa dün adet oldum yaniiii yanlış yazmışım anacım:))) (07/04/08 değil 07/05/08 ilgililere duyrulur:))

arkadaşlar 22.gün yumurtası çatlamış birinin 9 gün üstüne kan tahlilinde hamiş çıkmaması olabilirmi yani yumurtlamadan bu yana 9 gün geçti hani geç yumurtlamada döllenmede geç oluyormuş falan ya pek bilgim olmadığı için sizlere sorayım dedim bugün kan tahlili yaptırdım 1.02 çıktı yani negatif acaba diyorum hormon salgılanmaya yenimi başlamıştı yada alakası yok kesin negatifmi???

hu huuuuuuuu kızlar cevap veren yokmu bana.ateş ölçümü dil altındanmı yapılacaktı

::))))))))))))))))))))

bende 7 sinde oldum ::)) aynı gün olduk ..sen al al üzüm çekirdeği aman benımkılerde büyük biraz daha şişsinler:))))) boşver bebek olur belki.:) benımde bir gün o derece bir yerlerimden çıkacak ya hayırlısı :))))))))))))))

hadi bakalım ısı ölçümüne start verelim ve ajandamıza yazalım gün ve gün:)))

kızlar keçiboynuzunu iszde yiyyin eşinizede yedirin birde nuriş kuvvet macunu yedirmiş kocişine ayy aklım karışıyor ya ne yesek off offff....bu ay olsun artık bebişimiz yaaaaaa

canım tüp bebeği transfer ettikden sonra 12. gün kan tahlili yapıyorlar..evet biraz erken olmuş canım:) sen yaptırırsan 12-13 de bidaha kan yaptır yada 15. gününe kadar bekle evde sabah idrarınla test yap..

kıslar bugün 30,gün 36,8 çıktı! geçen ay 30,gün olmuştum hala bekliyorum, dua edin umarım olmam. yarın test yapacağım eğer olmazsam.

kıslar bugün 30,gün 36,8 çıktı! geçen ay 30,gün olmuştum hala bekliyorum, dua edin umarım olmam. yarın test yapacağım eğer olmazsam.

HADİ CANIM İNŞ MELEĞİN GELMİŞTİRDE OLMASSIN ADET MADET.. İYİ HABERLER VER BİZLEREEE..ATEŞİN ÇOK İYİ GÖZÜKÜYOR:)):dance:

kıslar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. bu ay ilk defa ateş ölçümü takibi yaptım o yüzden tam anlam veremiyorum. bünyemi bilmiyorum yani. belki hep böyle yüksek olabilir. sadece beklemek kaldı şimdi ((

kızlar bu teş ölçmeye bende başladım hayırlısı yumurtlama olduktan sonra hep yüksek çıkıyor demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…