Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Benim bugunkü ateş 36.7 çıktı.ne test pozitif çıkıyor ne de adet geldi ne iş anlamadım.ateş de yüksek gidiyor ama

….
36.5 3.gun
36.5
36.4
36.5
36.7 7.gun
36.5 8.gun

36.4 11.gun
36.5 12.gun
36.4 13.gun
36.2 14.gun
36.5 15.gun
36.5 16.gun
36.5 17.gun
36.7 18.gun
36.5 19.gun
36.9 20.gun
son durumum..dun dustu dun mu yumurtladım acaba :KK43:

Benim bugunkü ateş 36.7 çıktı.ne test pozitif çıkıyor ne de adet geldi ne iş anlamadım.ateş de yüksek gidiyor ama

Canımmm hadi inşallah bence testi erken yaptın sen idrar testinde hemen çıkmıyo zaten biraz daha bekle olmazsan kan tahlili yaptır ateş gerçekten yanıltmıyo bak benim bir haftadır 36,5 çıkıyodu bugün 36,3 çıktı ve sabah hastalandım. Allahım inşallah rüyamızı gerçeğe dönüştürür canım. İçimizden biri bu ay mutlaka kalmalı. Bebekkkk sende hee :sm_cool:

….
36.5 3.gun
36.5
36.4
36.5
36.7 7.gun
36.5 8.gun

36.4 11.gun
36.5 12.gun
36.4 13.gun
36.2 14.gun
36.5 15.gun
36.5 16.gun
36.5 17.gun
36.7 18.gun
36.5 19.gun
36.9 20.gun
son durumum..dun dustu dun mu yumurtladım acaba :KK43:

14.gün de olabilir canım.dün de olabilir .akıntını takip ettin mi

Canımmm hadi inşallah bence testi erken yaptın sen idrar testinde hemen çıkmıyo zaten biraz daha bekle olmazsan kan tahlili yaptır ateş gerçekten yanıltmıyo bak benim bir haftadır 36,5 çıkıyodu bugün 36,3 çıktı ve sabah hastalandım. Allahım inşallah rüyamızı gerçeğe dönüştürür canım. İçimizden biri bu ay mutlaka kalmalı. Bebekkkk sende hee :sm_cool:

bilemiyorum canım benim pek umudum kalmadı gibi.:1no2:kafam çok karısık.bugun kan testine gidecektim eşim kızdı sonunda.kendine eziyet etme yeter dedi.varsa orada duruyordur zaten yoksa yoktur diyor.adet sancısı falan da yok hiç hastalanacak gibi degılım sadece sol kasıgımda sürekli batma var.1-2 gün daha gecsın.cuma gıderim test yaptırmaya.fisfisfis

nur82 bazen idrar testinde çıkmıyor..ama varsa şu an kanda çıkar..eşine söylemeden yaptır..hem varsa süpriz olur :) bugun kaçıncı gunun ve kaç gunde regl oluyorsun

nur82 bazen idrar testinde çıkmıyor..ama varsa şu an kanda çıkar..eşine söylemeden yaptır..hem varsa süpriz olur :) bugun kaçıncı gunun ve kaç gunde regl oluyorsun

28 günde bir oluyordum canım.ama son zamanlarda dengem bozuldu biraz.ama hiç bu kadarda gecıkmemişti.:sm_confused:gecen hafta carsamba adet olmam lazımdı olmadım daha.dün test yaptırdım idrar,onda da çıkmadı.yarın gıdeyım kan testıne o zaman cumayı beklemeyeyım.eşime ne güzel bir süprız olurdu.olsaydı cıkardı dıyor o.

şimdi sizce ben hangi gun yumurtlamış oluyorum..akıntı mı önemli? ısı mı? akıntının geldiği gun de ısım dusuktu cunku

28 günde bir oluyordum canım.ama son zamanlarda dengem bozuldu biraz.ama hiç bu kadarda gecıkmemişti.:sm_confused:gecen hafta carsamba adet olmam lazımdı olmadım daha.dün test yaptırdım idrar,onda da çıkmadı.yarın gıdeyım kan testıne o zaman cumayı beklemeyeyım.eşime ne güzel bir süprız olurdu.olsaydı cıkardı dıyor o.

Canım benim ben bazen düşünüyorum yaşadığımız stresten de gecikme olabilir diye. Ben mesela ilk kez bu kadar geciktim ama kan testim pozitif çıkınca ertesi gün hastalandım. Sen mutlaka kan yaptır yoksa bu stres bitirecek bizi. Eşine söyleme gerçekten. Biz zaten her dakika herşeyi anlatıyoruz yanlış yapıyoruz gibi geliyo. Önceden eşim bu kadar takmazdı ben olmuyo hamile kalamıyorum dedikçe adam stres oldu valla:)) hadi git bence yarını bekleme bugün ver kanı zaten yarın akşam belli olur sonuçç...

şimdi sizce ben hangi gun yumurtlamış oluyorum..akıntı mı önemli? ısı mı? akıntının geldiği gun de ısım dusuktu cunku

bana kalırsa canım 14 gün.çünkü hem akıntı olmus hem de ısın düşmüş o gün.2 gün ara verdik diyorsun.14 gün çalısma olduysa tutma ihtimali var.bir de spermler vucutta 72 saate kadar yasıyorlarmıs ya 17.gün içinde sansın var.hersey nasıp kısmet bir de.insallah tutar canım.

nurdercim yarınki atese de bakayım öyle giderim.20 dk da çıkıyormus sonuc zaten.dediğiniz gibi eşime söylemeyecegım. ben de stresime ortak ettim eşimi.belki sonucu öğrenince gelir adetim.

nur82 umarım mutlu haberlerini alırız canım. ama bence iiyi sabrettin ...ben olsam çoktan test yaptırmıştım :)))
benim de 27,gün 36,7 ısı yarın bekliyorum inanılmaz şiştim ve hafif akıntı geliyor başka bir belirtim yok göğüste şişlik ve ağrı da yok. önce ki aylarda regly olmadan göğüste ağrı olurdu şimdi yok anlamadım bu işi . umudum yok ama olursa süpriz olur bana.

pembeçorap selam,bazen 1-2 gun dusuk gidebiliyor..benim gecen ay 3 gun dusuk gtti..sonra yükseldi..bıugunler onemli gunlerin..bi de akıntını takip ediyormusun?

nurum sen geç yumurtlamışdın sanırım ondan testlerde falan çıkmaması yumurtladıkdan sonra 14. gün testde çıkar ...bak bende dün oldum adet tam yumurtladıkdan 17 gün sonra luteal fazım oldu..

şu ısı çizelgen kaçıncı sayfada kaldı senın yaaa bulamadım....bence acele etme....

nur abla sende sanırım bu ay yumurtlamadın vede rahmın yavaş kalınlaşma seyrettiği için adet gecikmesi oluyorr...polikistlik over varmıydı sende ...genelde bu sorundan böyle kaynaklanıyor..biliyorsun 6 ay ben ne çekdim...allahıma şükürler olsun bu ay tedavisiz ilaçsız adet oldum:) mutluyumm...ama bebekde olsa fena olmazdı demiiiii..içimde garip bir burukluk var tabi yok değil..

kızlar, bugün 28.günüm ateşim 36,7 çıktı yine. bormal regly günüm. şiştim ama bir şey yok. bu ay ada çayı içmiştim o geçiktirme yapabilir mi sizce?

nurum sen geç yumurtlamışdın sanırım ondan testlerde falan çıkmaması yumurtladıkdan sonra 14. gün testde çıkar ...bak bende dün oldum adet tam yumurtladıkdan 17 gün sonra luteal fazım oldu..

şu ısı çizelgen kaçıncı sayfada kaldı senın yaaa bulamadım....bence acele etme....

nur abla sende sanırım bu ay yumurtlamadın vede rahmın yavaş kalınlaşma seyrettiği için adet gecikmesi oluyorr...polikistlik over varmıydı sende ...genelde bu sorundan böyle kaynaklanıyor..biliyorsun 6 ay ben ne çekdim...allahıma şükürler olsun bu ay tedavisiz ilaçsız adet oldum:) mutluyumm...ama bebekde olsa fena olmazdı demiiiii..içimde garip bir burukluk var tabi yok değil..[/QUOT

Valla bebekcim tamam pes ettim bu ay yumurtlamadım ben canım:) dediğin gibi olsun. Zaten bir süre ateş felan da ölçmeyecem. Sıkıldım çünkü.. Geçen ay adet olduğum günden bu ayki (günkü) adet günüme kadar olan ölçümlerim efendüm bakınız:)

.1 36,3..Regl başlangıcı
.2 36,3
.3 36,3
.4 36,3
.5 36,2
.6 36,2
.7 36,1
.8 36,2
.8 36,0
10 36,2
11 36,2 X
12 36,2