Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

benimde iki aydır 36,6 iken regl oluyorum cuma günü dr gittim adetin 8nci günü yumurta küçük demişti cumartesi ve pazar günü yumurtalıklarda ağrı vardı yumurta bu iki gün içinde büyümüş ve çatlamış olabilirmi ateşim cuma günü 36,2 idi cumartesi pazar ölçmedim yumurta küçük diye bugün sabah 36,5 sizce çatlama olmuşmudur.

kızlar merhaba bende bugün başladım ısı takibine hergün aynı saatte ölçmek şartmı interneten araştırdım ama sadece uyandıktan hemen sonra hareket emeden ateşin ölçülmesi gerekiyormuş burda bazı arkadaşlar aynı saatte ölçün diyor sebebi ne acaba

her gun aynı saatte yataktan kalkmadan ölçülecek..sanırım vucut ısısı ile alakalı bişey...yumurtlamanın oldugunu anlamak için ısının dusmesi ve ertesi gun 3 gun boyunca yuksek olması yeterli

kızlar bana da fikir verin belirsizlik içindeyim bugün adetimin 28. günü vicut ısım 36,7 yani bana göre yüksek bi ölçüm çünkü 36,3 ile adet oluyorum sizce idrar testi sonuç verir mi?adet olmadan kaç gün önce ısınız düşüyor.

pembe çorap hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım.tüm çalışmalarımızın başarıya ulaşmasını diliyorum.

Güncellemeeee:))) ay günecelleme yapacam sadece yazdığınız metin çok kısa diyo :)) ahanda uzun metin:))))))

İnşallah Allah gönlünüze göre versin .. Hiç rüya görmez misiniz ? Ben kaza ile hamile kalmıştım Şimdi bir oğlum var. Hamile kalmamadan önce minik yavru kuzu - güvercinin gözümün önünde yumurtladığını görmüştüm ama anlam verememiştim . Sonra anladım ki hamile kalmama delaletmiş :)))

Kızlar merhaba.Bende 2 ay dır sürekli ateş ölçümü yapıyorum.Ve düzensiz olan adetlerim düzene girmeye basladı.Ateşim düştüğü için acaba hamilemiyim diye takıntı yapmıyorum artık.Ve adet gelmesi gereken tarihte geliyor.:dance:
Ama yumurtlama gününü tam net anlıyamıyorum hala.:sm_confused:
Bu ayda ısı ölçümü yapıcam.Onunla beraber ovulasyon testinide deniycem.Bu arada internetten test alan arkadaslar netten alısveriş yapmak güvenlimi?ben cesaret edemedim ama eczanedekilerden cok daha ucuza geliyo onlar:uhm:Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

İşte bunlarda ısı değerlerim bu ay ki ;

1.Gün : 36.2
2.Gün : 36.1
3.Gün : 36.2
4 Gün : 36.2
5.Gün : 36.3
6.Gün : 36.2

daha yeni baslıyoruz calısmalara :asigim:

İnşallah Canım sizlerin de güzel sağlıklı yavrularınız olur .. Ben bu denediğiniz yöntemleri ilk kez okuyup duyanlardanım .. Her okuduğumda sizlere dua ediyorum güzel dileklerde bulunuyorum .. Bir bakmışsın ummadığın anda hayırlısıyla bebeğin rahmine düşüvermiş :)))

BENDE BU ISI ÖLÇME İŞİNE YENİ BAŞLADIM....

ADETİMİN
20. GÜNÜ 36.6
21. GÜNÜ 36.7
22. GÜNÜ 36.6
23. GÜNÜ 36.5
24. GÜNÜ 36.6 DÜZENLİ OLARAK 25.VEYA 26. GÜN ADET OLUYORUM..HİÇ BİR BELİRTİM YOK..BU TABLODANDA BİŞEY ÇIKARTAMIYORUM AÇIKÇASI...YARDINCI OLABİLECEK VARSA BEKLİYORUM...yerimseniben

canım bende çok iyi bilmiyoruma ama öğrendiğim kadarıyla ısının yüsek olması iyi.gebelik olma ihtimali yüksek oluyo.seninki yüksek gibi geldi bana.inşallah haklıyımdır

Son düzenleme:
canım bende çok iyi bilmiyoruma ama öğrendiğim kadarıyla ısının yüsek olması iyi.gebelik olma ihtimali yüksek oluyo.seninki yüksek gibi geldi bana.inşallah haklıyımdır

SAĞOL CANIM..AMA GENELDE 36.8 VEYA 36.9 FALAN OLUNCA HAMİŞ OLAMA İHTİMALİN YÜKSEK OLUYOR..BENDE ÖYLE BİR ARTIŞ YOK..NEYSE AZ KALDI ZATEN ÖĞRENİRİZ..a.s.

BENİM ATEŞİMDE ACAİP OLDU SANKİ.AĞIZDAN ÖLÇÜNCE TUHAFMI OLDU NE? :uhm:
3.GÜN.....36,4
4.GÜN.....36,4
5.GÜN.....36,2
6.GÜN.....36,4
7.GÜN.....36,1 (İKİ DEFA ÖLÇTÜM AYNI ÇIKTI.NEDEN ÇOK DÜŞTÜKİ?)

BU GÜNLERDEKİ ÖLÇÜMLERE TAKILMA BENCE OLABİLİR..YANİ 10.GÜNDEN SONRA OLMUŞ OLSA YUMURTLAMA DİYCEM..AMA İMKANSIZ YANİ 7.GÜN OLMASI...10.GÜNDEN İTİBAREN DİKKAT ET..KAÇIRMA OVULASYONU CANIM..

bazen sapmalar olabilir..sen gene de calis bence..ama sanmıyorum..zaten ateş ciddi dusus olduktan sonra 3 gun yüksek çıkması lazım

SAĞOL CANIM..AMA GENELDE 36.8 VEYA 36.9 FALAN OLUNCA HAMİŞ OLAMA İHTİMALİN YÜKSEK OLUYOR..BENDE ÖYLE BİR ARTIŞ YOK..NEYSE AZ KALDI ZATEN ÖĞRENİRİZ..a.s.

canım hamilelikte 36.8 36.9 çıkacak dıye bırsey yok önemlı olan sabıt gıtmesi.sende düşüş yok yani şuan için iyi gidiyor.insallah hamıssındır canıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…