Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canım sen benden gençsindir sesin öyle geliyoo dermişim. Yaş 30 güzelim. Valla ben pazartesiye kadar sabredemem Tubişciiim. Pazar yapıcam bi tane. Hatta ateşim düşmezse cumartesi sabahı da yaparım. Dişçiye gidicem canım.

sesim genç mi gelio kaydirigubbakcemile3
21 yaşındayım canım...
yha sende gene süper tablo var. bendeki ne öle.
bi 36.5 sonra 36.6 sonra yine 36.5 derken 36.7 gümm yine 36.5 -tatlicadiarzu-
kafayı yedirtçek banaaaa :tomato:
dimek cumartesi yada pazar yapıcan? tamam kuşum. dualerım seninleee...
meleğin seninle ama :) ateşin çok süperrrr
senden eminim benn :1hug:

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
yorumlarmısınz kızlarr :))

Canım şimdi çok güzel belli olmuş yumurtlaman bitmiş ve artmış iyice ateşin. Bakınca ya erken yumurtlamışsın 10. günde ya da 14. günde. Bence 10 olması ihtimali daha çok. He iki gün için de güzel çalışmışsınız. Normalde akıntı yumurtlamayla bitiyor ama senin kullandığın karışımdan biraz daha sürmüş. Şimdi 10. gün desek 24. günü bekliyorsun ama 14. günse 28. günü bekliyorsun. ;nşallah ateşin böyle devam eder. Senden de güzel haberler alırız. Bu arada avatarın çok şirin.

sesim genç mi gelio kaydirigubbakcemile3
21 yaşındayım canım...
yha sende gene süper tablo var. bendeki ne öle.
bi 36.5 sonra 36.6 sonra yine 36.5 derken 36.7 gümm yine 36.5 -tatlicadiarzu-
kafayı yedirtçek banaaaa :tomato:
dimek cumartesi yada pazar yapıcan? tamam kuşum. dualerım seninleee...
meleğin seninle ama :) ateşin çok süperrrr
senden eminim benn :1hug:

Neeyyy amanın genç anne seni :))) 21 mi ne are 4 hamilelik oldu güzelim sen ne zaman evlendin ki :) Maşallah maşallah

Tubacım yumurtlamadan sonra ateşin yüksek devam etmesi hiçbir şey ifade etmiyor acı gerçek bu. Çünkü ateşi yüksek tutan projesteron ve sen hamileysen de salgılanacak hamile değilsen de. Üstelik kademeli de inmek zorunda değil öyle pat diye düşüyor regl günü. Pellynin başına geldi mesela. O yüzden ateşe çok aldırma. O 0.1lik oynamalar hiç önemli değil ayrıca. İnşallah ikimiz de hamiş oluruz da beraber gün sayarız canım.

valla olabilir haa benimde bir arkadaşım yeni doğum yapmıştı, eşi bebeği getirdi kucağıma koyuverdi. telaşlandım panik oldum, ay ben nası tutcem bunu dedim hatta. veee arkadaşın tahlilini doğruluyorum; ertesi ay hamile kaldım.:CüvCüv:

tıff bebegının cınsıyetı bellımı...bana bu bılgıyı veren arkadasım kız cocuk alınırsa erkek erkek cocuk kucaga alınırsa kız olurmus..dıye soyledı

Neeyyy amanın genç anne seni :))) 21 mi ne are 4 hamilelik oldu güzelim sen ne zaman evlendin ki :) Maşallah maşallah

Tubacım yumurtlamadan sonra ateşin yüksek devam etmesi hiçbir şey ifade etmiyor acı gerçek bu. Çünkü ateşi yüksek tutan projesteron ve sen hamileysen de salgılanacak hamile değilsen de. Üstelik kademeli de inmek zorunda değil öyle pat diye düşüyor regl günü. Pellynin başına geldi mesela. O yüzden ateşe çok aldırma. O 0.1lik oynamalar hiç önemli değil ayrıca. İnşallah ikimiz de hamiş oluruz da beraber gün sayarız canım.

ben 18 de evlendim tatlım kaydirigubbakcemile3
hmm o zaman ateş çok çok da önemli değil?
ovülasyon günleri için önemli.
inşallah kuşum inşallah beraber hamiş olur beraber gün sayarızzz :Saruboceq:

Canım şimdi çok güzel belli olmuş yumurtlaman bitmiş ve artmış iyice ateşin. Bakınca ya erken yumurtlamışsın 10. günde ya da 14. günde. Bence 10 olması ihtimali daha çok. He iki gün için de güzel çalışmışsınız. Normalde akıntı yumurtlamayla bitiyor ama senin kullandığın karışımdan biraz daha sürmüş. Şimdi 10. gün desek 24. günü bekliyorsun ama 14. günse 28. günü bekliyorsun. ;nşallah ateşin böyle devam eder. Senden de güzel haberler alırız. Bu arada avatarın çok şirin.

çoookk teşekkür ederim canım, inşallah hamişimdir ben de 26 oldum artık anne olmak gerek tabi Allahın bileceği iş , sen burda çok sevaba giriyosun valla Allahım yüzünü güldürsün bu ay pazar günü bebiş haberiyle gir siteye:1hug:

Kızlar yaa bu durumda dişçime gidip hamile olma ihtimalim var demem lazım. Hiç gitmemezlik edemem çünkü zaten yaptıklarını kontrol edecek. Ama diğerlerini yapmaması ya da dokunmayacak ilaç falan vermesi için söylemem lazım. Off çok utanıyorum yahu. Bi de ben ilk gittiğimde çocuk düşünüyoruz ondan bütün dişlerimi yaptırmak istiyorum demiştim. Şimdi bi sabredemedin diye kızacak bana :1rolleyes: üstelik kesin bişey de yok. Amaaan dalgasını geçecek benle çok tatlıdır benim dişçim ama üff çok zor olucak. Bari o güne kadar çıksa öyle ya da böyle. Yoksa kan testi konusunda fikrimi değiştirsem mi .....

çoookk teşekkür ederim canım, inşallah hamişimdir ben de 26 oldum artık anne olmak gerek tabi Allahın bileceği iş , sen burda çok sevaba giriyosun valla Allahım yüzünü güldürsün bu ay pazar günü bebiş haberiyle gir siteye:1hug:

ahhh canım gel öpeyim mck mck. O hepimizin sevabı. Hepimiz birbirimize yardımcıyız duacıyız. Ben şu an Pellyi merak ediyorum. Morali düzelsin inşallah.

ahhh canım gel öpeyim mck mck. O hepimizin sevabı. Hepimiz birbirimize yardımcıyız duacıyız. Ben şu an Pellyi merak ediyorum. Morali düzelsin inşallah.

canım benim uzun süren akıntıda sanırım birden fazla yumurtanın çatlaması.. çünkü bal-çörekotu-tarçın topiğinde okumuştum bi kadının 1 ayda 5 tane yumurtası oluşmuş...
avatarımı ben de seviyorum canım teşekkürler ayrıca ..

Şu an koçta kısa süreli araştırma yapıyorum canım. Dönücem Ankaraya. Eşim ankarada hacettepede. O gidip geliyor buraya onun için ateş yöntemini tercih ettim. Öyle salsam hiç tutturamayız.

tıff bebegının cınsıyetı bellımı...bana bu bılgıyı veren arkadasım kız cocuk alınırsa erkek erkek cocuk kucaga alınırsa kız olurmus..dıye soyledı

deme canım yaaa.. arkadaşımın bebeği oğlandı şimdi benimki de oğlanmış. enteresan bak. yeni doğmuş bebekleri kucaklayın kızlaaaarrrrrrrrrrr:sm_cool:

hıımmm anladım canım ben de üni de kalmayı çok istemiştim aslında ama milli eğitim kolay geldi hemen kazandım kpss yi ... inşallah bi an önce hamiş olursun o zaman .... yoksa takvime bağlamak biraz yorucu ve sıkıcı :))

deme canım yaaa.. arkadaşımın bebeği oğlandı şimdi benimki de oğlanmış. enteresan bak. yeni doğmuş bebekleri kucaklayın kızlaaaarrrrrrrrrrr:sm_cool:

ay maşallah sana , ben de şöle hayırlısından sağlıklısından bi oğlan istiyorum ... okulda ki erkek öğrencilerimi ayrı seviyorum hele bir öğrencim var keşke diyorum bu benim oğlum olaydıııı ...
TIFF cim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Ya ne yalan söyliyim ben de oğlan seviyorum. Tabii Allah'ın gücüne gitmesin hepimize sağlıklı bebeler nasip etsin. Ama oğlan çocuklarının hastasıyım. Bi de küçükken daha anneye düşkün oluyorlar. Tabii sonra 12-13 gibi uzaklaşıyorlar ve sonra hiç geri dönmüyorlar. Kızlar hep anneyle kalıyor. Ama bana şımarık geliyor kızlar.

Prettycim tebrikler valla kpssyi kazanmak çok zor. Bi de sizin işiniz çok zor ortaokul lise falan öğrenciler çok zıpır oluyorlar. Sen de çok gençsin nasıl baş ediyorsun. Helal olsun. ılkokul desen o en zoru.

arkadaşlar ben ateş ölçmeyi ilk defa deneyeceğim. ateşi tam olarak ne zaman ölçmek gerekiyor. sabah akşam. bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar ben ateş ölçme yöntemini ilk defa deneyeceğim de. ne zaman ölçüyorsunuz ateşinizi.

Ya ne yalan söyliyim ben de oğlan seviyorum. Tabii Allah'ın gücüne gitmesin hepimize sağlıklı bebeler nasip etsin. Ama oğlan çocuklarının hastasıyım. Bi de küçükken daha anneye düşkün oluyorlar. Tabii sonra 12-13 gibi uzaklaşıyorlar ve sonra hiç geri dönmüyorlar. Kızlar hep anneyle kalıyor. Ama bana şımarık geliyor kızlar.

Prettycim tebrikler valla kpssyi kazanmak çok zor. Bi de sizin işiniz çok zor ortaokul lise falan öğrenciler çok zıpır oluyorlar. Sen de çok gençsin nasıl baş ediyorsun. Helal olsun. İlkokul desen o en zoru.

aslında bazen başedemiyorum:gitme: ben ortaokulda branş öğretmeniyim, bazen çoookk üzüyolar beni ama sevgileri çok temiz çok saf..

canım sen benden gençsindir sesin öyle geliyoo dermişim. Yaş 30 güzelim. Valla ben pazartesiye kadar sabredemem tubişciiim. Pazar yapıcam bi tane. Hatta ateşim düşmezse cumartesi sabahı da yaparım. Dişçiye gidicem canım.

Jarnana merhaba. Bi kendini tanıtsan, merhaba desen... Ondan sonra gidip ilk sayfaları bi okusan yani çalışsan. Kırılma lütfen ama kimse eskileri okumuyor gelip pat diye soruyorlar. Ben bu foruma yazmadan önce 1 hafta okudum da okudum güzelim. Tabii ki birbirimize yardım edicez ama böyle de aynı şeyler iki sayfada bir anlatılmış oluyor. Cadı cadı konuşuyorum belki hormonlardandır kusura bakma. Ama öyle selamsız sabahsız dalıp bana anlatın hadi deyince ben şahsen kendimi kötü hissediyorum. :eek:klava:

hiç hoş bir merhabe değildi.bende sabahtan akşama kadar yurtdışında yalnız olduğum için okuyorum öyle girip pat diye sormadım 30 sayfa kadar okudum sormak suçmu bir cevap veren olsaydı selamlaşır sohbet ederdik.nerden biliyorsun eskileri okumadığımı böyle birşey söylüyorsun yaptığın çok ayıp bilesin.elbet bir insan evladı çıkar nasıl yapıldığını anlatan!!!

jarnana_21 canim hosgeldin yurtdisinda nerdesin?kac yasindasin?kac yillik evlisin?ne kadardir bebis dusunuyosunuz???
ay kusura bakma cok sordum ama yeni gelen arkdslari tanimak isteriz tatlim....aslinda nevetcanim cok yardimsever cok samimi ve candan bi arkdsmzdir herkese cok fazla yardimi dokunur kotu niyetle oyle yazdigini dusunme tatlim,,,tanidikca alisicaz birbirimize hayatim,,,

X