Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

NUR HİÇ BELİRTİN VARMI PEKİ ANLATSSANA ... sırnaşık şey
en belirgin belirtim su anda solkasıgımda sürekli batma var.göğüsllerim şişti ve çürük gibi sanki dokununca acıyor.göğüs uçlarında iğne batması gibi seyler oluyordu geçtı.akıntım yogun birde.uyku hali yorgunluk da var.insallah hamişimdir .bu sefer de psıkolojık cıkarsa kafayı yerim:eek:klava:

He He He Akintin çoğalmiş Göğüslerde Bişeyler Var..... Bacim Bunlar Hamişlik Belirtisi Gibi.... Inşallah Hamilesindri :)

kızlar ben geldim ...kısaca gene özetleyeyim

cumartesi 36,7 pazar 36,9 pazartesi 36,7 salı 36,8 oldu bugün 32. günüm yumurtladıkdan sonrada 16. günüm ben cuma günü test yapmışdım ve çıkmadıydı..yarına eğer ateşim aynı kalırsa test yapacam...off korkuyorumdaa kendimi kaptırmak isttemiyorum...kendimi arada kötü hisediyorum ama dinleemmeye çalışıyorum kızlarr offf offfffffff

kızlar ben geldim ...kısaca gene özetleyeyim

cumartesi 37,0 pazar 36,9 pazartesi 36,7 salı 36,8 oldu bugün 32. günüm yumurtladıkdan sonrada 16. günüm ben cuma günü test yapmışdım ve çıkmadıydı..yarına eğer ateşim aynı kalırsa test yapacam...off korkuyorumdaa kendimi kaptırmak isttemiyorum...kendimi arada kötü hisediyorum ama dinleemmeye çalışıyorum kızlarr offf offfffffff

YUKARDAKİ YANLIŞ OLMUŞŞ:))

benim derece azalmaya başladı.37,7- 37,6- 37,5- 37,4 oldu bende test yapmıştım sabah negatif çıktı.moral sıfır anlayacağınız.ağlamak istiyorum.hüüüüüüüüüüü senağlama

benim derece azalmaya başladı.37,7- 37,6- 37,5- 37,4 oldu bende test yapmıştım sabah negatif çıktı.moral sıfır anlayacağınız.ağlamak istiyorum.hüüüüüüüüüüü senağlama

funda72 , ateşini doğru yazdın dimi 37,4 mü? bizde kendi ateşimizi yüksek zannediyoruz. Reglynin kaçını günündesin, hemen ümitsizliğe kapılma . idrar testleri her zaman kesin sonucu vermiyor biliyorsun.

bende test yaptım idrar ç.ıkmadııııııııı sabah bi tane daha var onuda sabah yapacam off of

bebeklık gününmü gectı canım asılamamı yaptırmıstın inşaallah tutar canım a.s.

bu ay dr gitmedim canım kendim beklemek isteidm ve kendim yumrutladım ısı ölçmeyle anladım:)) ve 32. gündeyim yumurtladıkdan sonrada 16. günüm ateşimde düşmedi bekliyorum:) biraz önce test yaptım çıkmadı sabah idrarıyla yapacam sabaha ...bakalım ne olacak...değilsemde en kısa zamanda adet olayım..

NEGATİF CANIM :çok üzgünüm:

üzülme canım yaa, hepimiz yaşıyoruz umut varsa hayat var. biliyorsun. yılmak yok çalışmaya devammm.

benim 2 yıl oldu hala devam ediyorum içimde hiç ümitsizlik yok. doktra gittinmi nur. herhangi bir şey yok di mi?

Merhaba arkadaşlar, bizde 4 aydır deniyoruz tık yok. Bu ay daha düzenli ilişkiye ve ateş ölçme yöntemine başladık ama benim ateşim hala yükselmedi, acaba yumurtlamıyormuyum:KK43:( Daha hiç doktora falan gitmedim ama hayatım boyunca hep düzenli regl olmuşumdur, açıkçası aklım karıştı. Isı değerlerime bakarak beni aydınlatabilecek biri var mı??

Sikluslarım 30-33 gün arası sürüyor.

Ateş Çizelgesi:
1. 36,5 -regl oldum 11. 36,3
2. 36,5 12. 36,00
3. 36,2 13. 36,2
4. 36,2 14. 36,2
5. 36,1 15. 36,4
6. 36,3 16. 36,1
7. 36,2
8. 36,3
9. 36,2
10. 36,3

ısın düşmüş canım .bugun calısma olsun yarın yüksek cıkarsa catlamıs demektır.o durum da yarın da calısma olsun

kuvvetle ihtimal bugun yumurtlama olmuş..yarın ve bundan sonraki 3 gun ısın yüksek devam ederse bugunku tespitimiz doğrudur..bugun,yarın mutlaka çalışın..hatta bu hafta çalışın..umarım tutar

kızlar günaydın..

benım sabah ateşim 36,7 di çıkdı ve evdeki diğer tatimide yaptım sonuç gene aynı tek çzgi...ben apzartesi kendi hastanemin yoluna düşecem demekki:) adetde olamıyacam gecikecek gibi bu adettt off yaaa gel artık gellllllllllllll

kızlar adet olamamakda o kadar sinir bişiykiiiiiiiiiiiiiii çok sinir oluyorummmmmmmmmmm

kızlar günaydın..

benım sabah ateşim 36,7 di çıkdı ve evdeki diğer tatimide yaptım sonuç gene aynı tek çzgi...ben apzartesi kendi hastanemin yoluna düşecem demekki:) adetde olamıyacam gecikecek gibi bu adettt off yaaa gel artık gellllllllllllll

kızlar adet olamamakda o kadar sinir bişiykiiiiiiiiiiiiiii çok sinir oluyorummmmmmmmmmm

Seni çok iyi anlıyorum canım aynı durumdayım. Bel ve karın ağrısından kıvranıyorum ama hastalanamadım hala:KK43:( gerçi bu sabah ateş 36,3 oldu adetimin ilk günkü ateşi... bugün kesin olurum. Bebeği geçtim bu gecikmeler öldürecek beni :KK43:(:-)çok üzgünüm:

X