Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

BEN ANLAMADIM bur atesle ne alakasi var hamile kalmanin bilgilendirirmisiniz tessekürler insalah hamile kalirsiniz bayanlar bende cok zor hamile kaldim tedaviyle oldu bilirim nasil zor oldugunu 12 yil bekledim simdi üc aylik kizim var allah herkezin yavrusunu bagislasin ...:nazar:

canım allah analı babalı büyütsün kızını.ateş ölçme yumurtlama günlerini tespit etmeye yarıyor.önemli günleri kaçırmamak için.tabi tek başına kesin ve çok güvenli bir yöntem değil.ama çogu kişide işe yaradı.bu sekılde hamile kalan arkadaslar da oldu aramızdan.

1 GÜN: 35,9
2.GÜN:36,0
3 GÜN:36,0
4.GÜN:35,9
5 GÜN:36,0
6 GÜN:36,0
7 GÜN.:36,0
8 GÜN:36,0
9 GÜN:35,9
10 GÜN:36,2
11,gün:36,0
12.gün:36,0
13.gün:36,1
14.gün:36,4
15.GÜN:35.7

BEN BİŞİ ANLAMADIM BU AY.. NOLUYOR YA BÖYLE.. AMA YUMRUTLADIM SANIRM.. DÜN GECE BAYA SAĞ TARAFIMDA AĞRIM OLDU.. AMA GALİBNA BU AYDA SAĞDAN:KK43:YANİ YİNE FOSSS.. OFFOFF.. BOŞA GİTİT ÇALIŞMALAR HEP:KK43:

Ayrica Akintim Dün Su Gibi Kaygandi. Dn Yada Bugün Yumurtladim.. Ama Sağdan.. Yani Yok Olmicak:KK43:offoff.. Gene Boşa Gitti Herşey:KK43:

selam

benımde 30. gün 36,9 ateşim hayırlısı bi kaç güne kadar düşmezse testi tekrarlarım...gerçi cuma günü yapmışdım çıkmadıydı..aslında adet olmayı bekliyorum:)

nurrrrr bebekkkkk kıs nolmuş size allaghım hadi inşallah hamişsiznizdir. Benimde yine ateş aynı neredeyse bir haftadır 36.5:) 32. gün. Ama yüzüm yanıyo şimdi akşamları artıyo benim ateş şimdi ölçtüm 37.2 by değer neden sabah çıkmıyo yaw:))

nurder kız nerelerdesin sabahtan beri. ateşin düşmemiş.nasıl sevindim .:teytey::teytey:
bebek yanıyon bacım alev alev.:dance::dance:
haydi kızlar bakalım insallah 3 ümüz de hamişizdir.

nurder kız nerelerdesin sabahtan beri. ateşin düşmemiş.nasıl sevindim .:teytey::teytey:

Canım dün tekirdağa gittik işte annemleri götürdük yazlıklarına bu gün akşam döndük. Bu arada ateş düşmedi ama yükselmedide siz daha iyi durumdasınız İnşallah bu ay bişeyler olur kızlarrrrrrrr

Canım dün tekirdağa gittik işte annemleri götürdük yazlıklarına bu gün akşam döndük. Bu arada ateş düşmedi ama yükselmedide siz daha iyi durumdasınız İnşallah bu ay bişeyler olur kızlarrrrrrrr

önemli olanda düşmemesi zaten canım.sabitlenmiş ateşin.başka bir forumda 36.4 le hamile kalan birinin tablosunu görmüştüm.:dance:
yarın test yaptırıcam canım ben de .beklemek istemiyorum cünkü sigara içiyorum.günde 2-3 tane ama yinede ne kadar erken ögrenirsem o kadar ıyı.çok heyecanlıyım yarın için.insallah güzel bir sonucla dönerim.:dance:

nurcum arada sohbete gelsene geblik bölümündeyim ben hamilelerin tecrübelerinden yararlanıyoruz bolbol:)) ben biraz daha bekleyeyim diyorum sonuç negatif olacak diyo korkuyorum galiba. İnşallah haberin müjdeli olur canımmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmm

beklemede olan arkadaşlar bişi sorcam bende beklemedeyim de adetimi2 gün gecti test yaptım çift çizgi çıktı fakat hala ben adet olcakmış gibi karnım ve kasıklarım sızlıyor yani her an olcakmış gibi sizde böyle bir durum yokmu?yani sanırım gününüz gecti adet beklentiniz yokmu?

36.7 1.gun
….
36.5 3.gun
36.5
36.4
36.5
36.7 7.gun
36.5 8.gun
----- 9.gun
------ 10.gun
36.4 11.gun
36.5 12.gun
36.4 13.gun
36.2 14.gun
36.5 15.gun
36.5 16.gun
36.5 17.gun
36.7 18.gun
bu ay ısı tablom böyle arkadaşlar.bekleme olan arkadaşlar dilerim hamiledir..bu arada dilek test pozitif çıktıysa hamilesindir.burada arkadaşlar hep adet sancısı gibi ağrı çektiler hamile iken

beklemede olan arkadaşlar bişi sorcam bende beklemedeyim de adetimi2 gün gecti test yaptım çift çizgi çıktı fakat hala ben adet olcakmış gibi karnım ve kasıklarım sızlıyor yani her an olcakmış gibi sizde böyle bir durum yokmu?yani sanırım gününüz gecti adet beklentiniz yokmu?

dilek kendini hamile olmamaya adamış:))) kızz çift çizgi çıkdı diyon ne adetti:)))))

hamilesin sennnn:)))))))))))9

evdeysen bol bol dinlen yada dr gittt canım ay ne güzellll

benım ateş sabah 36,7 ye düşdüüü yani düşüyor sanırım adet olacam ...ama umarım diğer arkadaşlar hamiledir :1hug:

bebek bu düşmüş halimi kıs? :)) Anacım ben hala aynıyım ateş yine 36,5 bu sabah test yaptım ama negatif, hala hastalanmadım ama bebek geçen seneden buyana kaydettiğim adet aralarını hesapladım canım sen haklısın, bende adet düzensizliği de var:KK43: genelde 22 ile 35 arasında kalmış ama bir kere 38 güne, bir kere de 35 güne çıkmış:KK43:( artık bişey beklemiyorum açıkcası, sanırım herşeyden vazgeçip kafamı biraz boşaltmalıyım. Aslında çok oldu düyemem bebek uğraşım için ama yoruldum, sıkıldım ve sanırım şimdilik vazgeçtim...

dün yumurtan catlamıs canım.calısmaları ihmal etme
umutsuz olma.bakarsın bebişin gelir.a.s.

canım artık yumrutlama bitit.. ellerim ayakalarım yanmaya başladı.. ama olmadı sanmıyom.. çünki ağdan yumurtladım.. sol olsa biraz olsa umudjmolurud. ne yapalım kımet değilmiş.. saol.

X