Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallah hayatım saolsun pelly guldurdu benı kayın valıdendemı kaldın dıe ara ara olur bana boyle bı karamsarlık gelır fazla takılmadan gerı gonderırım bende onu:) hayırlsı rabbımden hepımız bu sonkes olçerız ateslerımızı ınsallah

:)))) pelly benide güldürdü vallaaaa

gönder gönderrrrr kara bulutlarıııııııııı kaldırr aradannnnnn vay anammmmmmmmmmm ayyyyyyyyyy anammmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

KIZLAR BUGÜN DR GıDECEĞıM BAKALIM NE DıYECEK DEVAM MI YOKSA TAMAM MI DıYECEK DR GELıNCE SıZE HABER VERıRıM ZATEN BU AY ATEŞ ÖLÇMÜYORUM HAYALLERıM YIKILDI OLDU DERKEN RELG OLDUM HAYIRLISI BAKALIM NE DıYECEK KORKUYORUM KIZLAR YA TÜP BEBEKTE TUTMAZSA mafoldumben O ZAMAN NE YAPARIM BıLMıYORUM ARTIK ÇOK YORULDUM HERAY AYNI KÖTÜ SON HAYIRLISI BAKALIM ıNŞ GÜZEL OLUR HEPıMıZ ıÇıN :Saruboceq: :Saruboceq:

Seyyalcim önce bu psikolojiden kurtul. Tüp bebek tedavisine "ya olmazsa" diyerek başlanmaz. Önce inanman lazım. Zor bir süreç ve öncelikle istekli ve umutlu olmalısın. Adet olmadan iğne olmaya başlayacaksın, adet olunca da günde 2'ye çıkacak iğneler. Kendi kendine karından yapacağın iğneler bunlar. Yumurta toplanana kadar. Sonra da transfer ve devamında hergun progesteron jel. Bunlara katlanmak için kendini hazırlaman lazım. Eğer doktor kesin tüp bebek derse ve başlamaya karar verirseniz bana herseyi sorabilirsin, destek olmak için burdayim tatlım. Ama herseyin bası olumlu ve umutlu olmak. Tamam mı?

canım her ay düzenli 27-28 günde olurum reglimi.
her sabah saat 8 de yataktan kalkmadan dil altımdan ölçüyorum ateşimi...
bugünki ateşimi de ekliyorum,

19 Ekim --- 1.gün --- ***
20 Ekim --- 2.gün ---
21 Ekim --- 3.gün --- ***
22 Ekim --- 4.gün ---
23 Ekim --- 5.gün --- ***
24 Ekim --- 6.gün ---
25 Ekim --- 7.gün --- ***
26 Ekim --- 8.gün ---
27 Ekim --- 9.gün --- ***
28 Ekim --- 10.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 11.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 12.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 13.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 14.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 15.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 16.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 17.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 18.gün --- 36.5 ---

Evet canım 13. veya 15. gün çatlamış. fikfikler de güzel zemuszemus. 27. veya 29. gün regl olmaman gerekiyor :lepi:

Seyyal, böyle yapma lütfen, Pelly haklı. Dur daha bir sürü aşama var ve de o aşamaları geçebilmen için moralli olman lazım. Dur bakalım inşallah doktor iyi bi haber verir. Bugün bir kadının hikayesini okudum. Amerikalı. Kaç tane tüp bebek denemesi yapmış sayamadım. Ama azmetmiş ve şimdi biri ikiz olmak üzere 5 çocuğu var. Üstelik ilk üçü tüp bebek ama son ikisi doğal. İnşallah iyi olacak üzülme.

Hoşgeldin tubilosh!!! Yumurtlama tarihi konusunda arkadaşlara katılıyorum. Galiba aşağı yukarı aynı günlerde anlıycaz seninle inşallah ikimize de gelmez kırmızılar. Tablon şimdiden hayırlı olsun.

arkadaslar oncelıkle hepınıze verdıgınız destek ıcın tesekkur ederım..dun gece buraya guzel seyler yazcagımdan o kadar emındımkı..sabah kalktıgımda cok rahattım kan verdım sonucu alır almaz doktora gıttık esımle..kan degerlerım dusmeye baslamıs 39 cıktı..doktor bıokımyasal gebelık dedı kese gorunmedıgı ıcın kurtajlık bı durum yok.. hafıf sancılarım var adet olcakmısım gıbı..bu ucuncu kımyasal gebelıgım..7 ay sonra hamıle kaldım derken sevınırken.. yıkıldık..ne dıyım Allah daha beterlerınden korusun bebegımız gelmek ıstemedı..yarın tahlıllerım var troıd hastasıyım devamlı ılac kullanıyorum doktor sebebı hastalıgın olabılır dedı..hepınızı takıp edıcem buralardayım verecegınız guzel haberlerı beklıcem sevgıler

canım üzme kendini biraz düşük ama yani ıkı gün sonra artabilir hemen üzülme 160 filan olmalıydı eğer 2 gün sonrakinde bir anaormallik olursa ozaman farklı ama hemen üzülme bekle bakalım hayırlısı diyelim

Canım çok üzüldüm yaaa. Ay ben de güzel haber bekliyodum senden. Ama şu var ki, en azından kürtaja gerek görülmemiş veya dış gebelik falan gibi zor durumlar ortaya çıkmamış. İşte gebelik testlerinin kötü yanı da bu ne yazık ki. Bu testler olmasa biraz geç adet gördüm diyecektin. Ama var her işte bir hayır. Belki bu sayede ilacını değiştirirler veya dozu ayarlarlar tekrar. Bununla gelip geçmiş olsun ve katlana katlana tavan yapan bchg sonuçlarını yine biz öğrenelim ilk inşallah.

11.gün yumurtlamış görünüyorsun sanki:??

hayırlısı canım en azından çabuk öğrendin troıd problemin halolur olmaz emin senden de güzel haber alacağız bir tanem

nevetna cok tesekkur ederım sımdı troıd tahlıllerım olcak..ınsallah hepımızın hamılelık haberlerını yazcagı gunler hayırlısıyla gelır

hayırlısı canım en azından çabuk öğrendin troıd problemin halolur olmaz emin senden de güzel haber alacağız bir tanem

asme cok sagol. bı daha 10 gunde gecse tahlıl yaptırmıcam doktorda bugun soyledı..gebelık testlerını her gelen hastama soyluyorum yapmayın dıye dedı..zaten keseyı gormelerı adet gecıkmesınden en erken 1 hafta sonra oluyomus..bı daha boyle gecıkmen olursa 5 ..6 gun bekle oyle kan tahlılı yaptır dedı..napalım sabırsızlanıyoruz ıste

Ya aslinda bazen de erken tahlil iyi oluyor. Bir arkadaşımın dış gebeliği çok erken tespit edildi ve tüpü alınmadan ilaçla tedavi oldu. Şimdi beklese belki çok geç olacaktı. Herşeyin hayırlısı. Bekleyebilenlere çok büyük saygım var valla. Önlerinde eğiliyorum.

Evet canım 13. veya 15. gün çatlamış. fikfikler de güzel zemuszemus. 27. veya 29. gün regl olmaman gerekiyor :lepi:

teşekkürler canımcım yorumun için...
inşallah gelmicek kırmızılar zemuszemus

Hoşgeldin tubilosh!!! Yumurtlama tarihi konusunda arkadaşlara katılıyorum. Galiba aşağı yukarı aynı günlerde anlıycaz seninle inşallah ikimize de gelmez kırmızılar. Tablon şimdiden hayırlı olsun.

hoşbuldum canım...
inşallah ikimiz de bu ay güzel haberlerle geliriz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…