Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1-16 Ekim 36.5
2-17 Ekim 36.3
3-18 Ekim 36.2
4 - 19 Ekim 36.2
5 - 20 Ekim 36.2
6 - 21 Ekim 36.1
7-22 Ekim 36.2
8-23 Ekim 35.9 Negatif test kaydirigubbakcemile
9-24 Ekim 36.2
10-25 Ekim 36.1 Negatif test
11-26 Ekim 36.3 Negatif test
12-27 Ekim 36.1 Negatif test
13-28 Ekim 35.9 Negatif test
14-29 Ekim 36.2 Çok silik ikinci çizgi
15-30 Ekim 36.1 İkinci çizgi daha koyu kaydirigubbakcemile
16-31 Ekim 35.9 Hafif kanlı yumurtamsı akıntı kaydirigubbakcemile
17-1 Kasım 36.2 kaydirigubbakcemile
18-2 Kasım 36.1
19-3 Kasım 36.5
20-4 Kasım 36.6 (biraz erken ölçtüm)
21-5 Kasım 36.4
22-6 Kasım
23-7 Kasım
24-8 Kasım
25-9 Kasım
26-10 Kasım
27-11 Kasım
28-12 Kasım
29-13 Kasım inşşaaalllah gelmesinler kırmızı cadılar

kızlar günaydın
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8 Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün Şeniz36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün Şeniz35.6 keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.günŞeniz 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu)
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.

kızlar yorumlarınıza ihtiyacım var ben yumurtlamadım herhaldekafamçokkarıştı

Niye ki, 11.gün yumurtlamış olabilirsin. Anlamadım canım niye öyle düşünüyorsun. Artmış işte ateşin. Herkesin çok abartılı artmıyor ki.

Aysecim 35.6 güzel bir dusus ve 2 gündür 36.1, dusus ve artış cok bariz. Bekleyip göreceğiz. Keske doktora gidebilsen ovulasyonu teyit etmek için ama biliyorum senin için zor. Yarın daha yükselecek bence

canım biraz daha bekle istersen. 27. gün falan yap bence. Ama yerleşme kanaması gibi bişey hissettiysen ve bol bol testim var dersen dene. Negatif çıkarsa üzülme ama, daha çok erken.

tamam bekliyeyim..

canım benim ateşim güzel görünüyo inşallah güzel haberlerini alırız..

Niye ki, 11.gün yumurtlamış olabilirsin. Anlamadım canım niye öyle düşünüyorsun. Artmış işte ateşin. Herkesin çok abartılı artmıyor ki.

tatlım dün ovülasyon testinde ikinci çizgi birinci kadar koyuydu bugün tam koyu olur herhalde onun için dedim henüz yumurtlamadım galiba diye

Aysecim 35.6 güzel bir dusus ve 2 gündür 36.1, dusus ve artış cok bariz. Bekleyip göreceğiz. Keske doktora gidebilsen ovulasyonu teyit etmek için ama biliyorum senin için zor. Yarın daha yükselecek bence

malesef tatlım 70 km var doktorumla aramda buraya karda yağdı eşimde öyle çok sık izin alamıyor ben tek başıma gidemiyorum dün ovülasyon testi koyuydu baya ondan kafam karıştı benim

Ysecim senin pko ne kadar ciddi? Ben mesela hiç düzenli adet görmüyordum. Yani tedaviden önce. 3 yıldır Glukofen (metformin) kullanıyorum ve cidden ise yaradı. Adetlerim düzene girdi, her ay yumurta gelişiyor ve çatlıyor. Yumurtanın kalitesini artırmak için kur yapıyorum sadece. Senin doktorun ne dedi? Hiç ilaç kullandın mı? Pko teşhisi konali ne kadar oldu? Çok sordum ama biraz bilgi verirsen sana daha kolay yardımcı olabilirim sanırım. Ben 16 yasından beri uğraşıyorum bu meretle çünkü.

tatlım evlendikten sonra hertürlü test yapılsında ona göre korunayın diye doktora gittim önceden 1 sene bebiş istemiyordum doktorum testler yaptı idrar ve kan ve vajinal usg yaptı ve pkosunuz dedi benim daha önceden arada düzenimin kaçtığı olurdu ama çok değildi öyle belkide ben öçok takmadığımdandır ama ağrılı regl görürdüm o zaman doktora gittim üniversitede hiç bi sorun yok demişti adet olmak için hiç ilaç içmedim ama evlendiketn sonra daha bi düzenim kaçtı 26 gündede oldum 34 gündede hormon testlerim çok düzgün onlarda hiçbir sorun yok

ilgin için çok sağol tatlım

Anladım sen de hafif demekki. Pko'de yumurta gelisemiyor ve kiste dönüşüyor. Yumurtalikta ufak ufak kistler kalıyor ve bunlar bir sonraki siklusta yumurta gelişimini önlüyor. Zamanla bukucuk kistler androjen ( erkeklik hormonu) salgilamaya başlıyor. Pko'li kadınlarda killanma, obezite, infertilite, kalp damar hastalıklarına yatkinlik ve ılerde şekere yol acıyor. Senin hormonların da normalse çok ciddi değil demekki. Bir arkadasımda tek yumurtalikta pko varmış ama çok yeni öğrendi. 6 yasında bir oğlu var, 2. Cocuğu istiyorlardı, o zaman çıktı pko olduğu. O da glukofen kullandı 6-7 ay kadar ve tekrar hamile kaldı.

canım benimde kıllanma problemim var biraz ama çok değil benimki biraz genetik
4 aydır muntazam yumurtlamam oluyor hatta geöen ay klomen kullandım 3 tane oldu ama döllenmedi benim korkum acaba eşimde mi bi problem var hayırlısı Allahtan

senin tablona kurban olam ben şekercim benimmmmmmm canımın içi valla ateşin çok belirgin durmuyo şekerim yani artmış inmiş bi dengesizlik almış başını gitmişşş kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana tatlım yani 16.gün yükselmeye başlamış 17. gün bariz artmış ikisinin arasında bi yerde yumurtan çatlamış olabilir ama bugünden sonraki ateşin de önemli tabi yorum yapmak açısından kuşummm opuyorumnanaktan hayden inşallah gelcek meleğinnnn bu ayyyyy :hulya:

ay canım benimm az kalmış seninde günlerinnn inşallah tutunmuştur meleğin sanaa bu sefer kuşum beklemekten başka bişey gelmez elimizden bakalım neler olcakk bu ayyyyyy inşallah gönlüne göre olur tatlımmmm alkisalkisalkis

hemşommmmm yerim senin tablonuuuu bennnnn ooh ohhh güzel gidiyor maşallahh stabil yani inişli çıkışlı değil ama daha yumurtlama olmamış tatlımmm iki gündür ateşini koymamışın koysanda bi görsek neler olmuş neler bitmiş deyinnnnnnnn inşiallah ballı tarçınlı çörekotların işe yaramıştır kuşummmmmm :sm_cool:

merhaba canım senin bariz 12.gün çatlamış yumurtan inşallah içinden sevimli bir civciv çıkar canım benimmmmm ateşinin yükseldiği gün çatlamış oluyor bebekim opuyorumnanaktan

çiçeğim ama dün ovülasyon testinde neredeyse ikinci çizgi birincisi kadar koyuydu bu ne demek

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 02 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 36.8
07.gün 04 kasım 36.2
08.gün 05 kasım ölçmedim

çiçeğim ama dün ovülasyon testinde neredeyse ikinci çizgi birincisi kadar koyuydu bu ne demek

canım o zaman yumurtlama daha olmamış şimdi normalde şöyle anlaşılıyor ateşin düşüyor düştüğü günden sonraki gün yükseliyor yüksek olarak en az 3 gün devam etmesi lazımki yumurtan çatladı diyebilellim anladınmı şimdi senin ateşin 11.gün düşmüş gözüküyor iki gündür de düşüğe göre yükselmiş yani o bakımdan o zaman yarınki ateşin düşebilir yada iki kere yumurtlama olmuş olabilir
aslında şunuda unutmamak gerek havalar çok soğudu ve ateş ölçümü yüzde yüz güvenilir de değil yani soğuk havalarda daha önceki ateş düzenimize göre farklılıklar olabilir 0,2 0,3 derece kadar
ben mesela bu ay ölçüyorum ateşimi yumurtlamayı takip etmek için buraya yazmıyorum ama ölçüyorum o kadar garipki ve ben mayıstan beri ölçüm yapıyorum ilk defa bu ay bi garip oldu ama mayısta havalar güzeldi yani ilk defa soğuk havalara denk gelmiş oldu anlatabildimmi yani ateşe çok güvenmede bakalım bundan sonraki bi kaç gün ateşin nasıl seyretcek tatlım inşallah hayırlısı sen fikfiklere devam et tam gazzzzzz alkisalkisalkis

kızlar nasılsınız ben bu ay calışmalara bıle baslamadımhenuz. esımın doktoru ancak bugune tarıh verdı ogleden sonra gıdıcek .hareketlendırcez bakalım.içimden hıçbışey yapmak gelmıyo uyusuk uyusuk oturuyorum ış yerınde cnm sıkkında degıl offf bılmıyorum yaburda kafamı dagıtabılıyorum herseyı konuşabılıyorumm mafoldumben senağlama

canım benimmm inşallah bu tablon son tablon olurrrrrrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile5

canım benimmmmm canını sıkmaaa inşallahh herşey güzel çıkıcakkk pozitif düşün pozitif olsun herşeyyyy canımızı sıkmaylan sorunlarımız çözülseydiiiii ooooohhhhhhhhhh süper olurdu kuşummmmmmmm yoksaa herbirimizin ayrı ayrı bi sürü derdi var ama göğüzlemek zorundayız bir şekilde allahım dermansız dert vermesin kuşum yaa vallaa sen moralini yüksek tutucankii herşey daha da güzel olucak inşallahh tatlım her zaan gülümseeeee kendine başka meşgaleler edinnnnn emi tatlımmmm hobi falan edin kafanı briaz dağıtt inşlalah herşey gönlünce olucak tatlımmm :1hug:

walla ben pek iyi değilim iş yerini su bastı günlerdir onunla uğraşıyoruzz bi sürü cihaz zarar gördüü yanii oofffffffffffffffffffffffff kova kova su taşımaktan kol kası yaptım resmennn:)))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…