Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Sincap Ovulasyona göre senin regl gunün bugün aslında, test yapsana.

Sincap Ovulasyona göre senin regl gunün bugün aslında, test yapsana.

pellycim benim luteal fazım ateş düştükten sonra 16 gün sürüyormuş..bu ay keşfettim onu da kaydirigubbakcemile3 ateşim 11. gün düşmüş 28. gün adet olurum diye düşünüyorum..

zaten yarın düşer ateşim büyük ihtimalle..normalde çoktan test yapardım da hayal kırıklıklarından dolayı bekliyim diyorum 1-2 gün dahaa.. umarım bebiş göbiştedir hepimizinnn..:Saruboceq:

ATESN GUSEL GIDIYR GIBI CANM 10.GÜN YMRTLMSSIN BENDE 11,GÜN YMRTLMŞTIM İNŞALLH SENDE BU AYY HAMİLESİN CANMMMŞenizopuyorumnanaktan

SLM KISLRRR UZUN ZAMN OLDU SNRM BRAYA UGRAYAMADIM İŞLRIMN YGNLUGU SEVNCIM FILN BIDE TESTE KOSTRDM FILAN SIZLRE SÖLEYEMEDIM BLMYRM BILN ARKDSLR SÖLEDMI BRDA GEÇMŞ COK UZUNDU OKUYAMDM BEN HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMdelikafaduldendelikafadulden:sm_cool: :dance::teytey: süprizzzzz İŞTEEE BU süprizzzzz

BİTANEM SÖYLEDİN BEN ÖYLE HATIRLIYORUM AMA OLSUN YİNEDE HAYIRLI UYURLU OLSUN ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAK NASIP ETSİNNN:CüvCüv: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar hastalanacagım sanırsam karnımda bir ağrı ve akıntım başladı birde bulantı psikolojikmi acaba yoksa relg olacagım niye allahım neolur olmayayımmm:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar yorum bekliyorum CADIARZU CADIARZU CADIARZU

BENCE ATESN SÜPER CANM HAMİLE OLBALIRSIN YARIN BEKLENMYEN GÜNNMÜŞ GIBI GÖRNYR BRDAN GELMCKLRDE İNŞALLH BÜÜK GUN opuyorumnanaktanYARNopuyorumnanaktan

SıNCABNKINE YORUM YAPMŞ OLDUM AMA ONUNDA GUSEL SABITLMŞ ARKANDAN GELIN BAK GEC KALMAYIN HAAA KISSLLR AYAGIMI SÜRÜYEREK YÜRÜYORUM BAKIN BUGÜN TERLıK GIYDIM ıŞTE TOPKLYU CKRIP kaydirigubbakcemile3 ODA BÜYÜK SÜRÜNYR

gunaydın sincapımmmmmmmmmmmmm :1hugpuyorumnanaktan masallah guzel gidiyor bidenem inşallah bebiş müjdesiyle gelirsin bir kac gun icinde :Saruboceq::Saruboceq:

inşalllaaah kittym yaaa..ama gerçekten hiç belirti yok!! hoş benm adetim de belirti vermeden gelir amaaa ne biliim bi sancı bi ağrı..tık yokk kaydirigubbakcemile3

Canım ne kadar tatlısın sen yaa. Çok teş. ederim. Allah herkeze en kısa zamanda hayırlısını versin inş. Başta sana :))) Amin;!!!!

Bende ölçücem inş. Çok uzun zaman önce başlamıştım bi kere daha ama bazı günler unutuyorum gerçekten tel. kurayım bari :)

Hanımlar çok soru spruyorum ve utanıyorum ama napayım cahillik işde

Ovulasyön testini nasıl yapıyorsunuzda pozitif çıktığını anlıyorsunuz? üstte bi arkadaş tam ortasında yapmış pozitif çıkmış? :asigim:

ovulasyön ölçen aletinizmi var yoksa? nerden aldınız?

canım son 3 aydır 30 günde bir oluyordum ama bu ay erken yumurtladım..o yüzden erken gelicek kırmızılar..

belki gelmez canım nerden biliyorsunki :umursamaz:bebiş gelir kaydirigubbakcemile2

canım hayırlı olsun allahım sagsalim kucagına almayı nasip etsin inşallah...

kızlar hastalanacagım sanırsam karnımda bir ağrı ve akıntım başladı birde bulantı psikolojikmi acaba yoksa relg olacagım niye allahım neolur olmayayımmm:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım psikolijikte olabilir olmayabilirde sen içini ferah tut inşallah gelmez beklenenler...kaydirigubbakcemile5

saol bitanem allah hepimize hayırlısıyla versin 5 senem dolmak üzere evliliğimde artık bunlar son denemelerim çünkü dr son aylar olmazsa tüp bebek diyor inş gerek kalmadan olur inan bazen okadar üzülüyorumki :gitme: ama yapacak birşey yok bekliyecegiz allah kimyeyi çocukla sınamasın cezanandırmasın :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: hepimize en kısa zamanda versin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım benim yaa. Amin Rabbim dermansız dert vermesin canım napalım bunada razıyım. Rahmi olmayan kadınlardan değiliz yada hiiç sipermi olmayan erkeklerden değil kocalarımız.. napalım ben inan bunada şükrediyorum. Banada dr tüp bebek dedi ama yaptırmadım. 1 sene sonra bitkisel tedavi denedim hamile kaldım oda kimyasal çıktı bula bula kimyasalıda beni buldudelikafadulden onada elhamdülillah dedim dışgebelikte olabilirdi, hiç yoktan ameliyatta olabilirdim.. Yine bitkiselime devam edicem tatlım. Tüp bebek bana çok ters bi kere en başından psikoloji denen bişey kalmıyo bende dr gidince kafamçokkarıştı

Allah herkeze hayırlısını versin inş.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…