Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hanımlar çok soru spruyorum ve utanıyorum ama napayım cahillik işde

Ovulasyön testini nasıl yapıyorsunuzda pozitif çıktığını anlıyorsunuz? üstte bi arkadaş tam ortasında yapmış pozitif çıkmış? :asigim:

ovulasyön ölçen aletinizmi var yoksa? nerden aldınız?:eek:

canım bak bu linkten topiğe gir tüm bilgiler var orada.. http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...tikleriniz-304231in-payla351305m-alan305.html

ovulasyon testini bi internet sitesinden alıyoruz.eczanelerde çok pahalı..

SLM KISLRRR UZUN ZAMN OLDU SNRM BRAYA UGRAYAMADIM İŞLRIMN YGNLUGU SEVNCIM FILN BIDE TESTE KOSTRDM FILAN SIZLRE SÖLEYEMEDIM BLMYRM BILN ARKDSLR SÖLEDMI BRDA GEÇMŞ COK UZUNDU OKUYAMDM BEN HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMdelikafaduldendelikafadulden:sm_cool: :dance::teytey: süprizzzzz İŞTEEE BU süprizzzzz

tebrik ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsinopuyorumnanaktan

canım benim yaa hemen üzülme dur bakalım ateş yüzde yüz güvenilir değil ki canını hemen sıkma ben şimdi bebeklerini doğuran bi sürü kişiyle yaptığım konuşmalarda ateşlerinin hep düzensiz olduğunu söylediklerini biliyorum benim ölçtüğümü bildiklerinden sakın takma dediklerini biliyorum bu yüzden regli gününe kadar hep umut var canım ateş herşeyden etkilendiği için değişebilir tatlım ikinci kezde yumurtluyor olabilirsin herşey olabilir yerleşmede olabilir yani umudunu hemen kaybetme canım opuyorumnanaktan

[/B][/COLOR]

cok saol cicekcik ablacim dogru diyosunuz kirmizilari gormeden umit kesmek yok zaten daha oncede dedim okumussundur belki suanda bebisi dusunemiyorum oldumu oolmadimi diye kendimi dinleyemiyorum su belirti bu belirti diye cunku sinav stresi sardi eger bunu yarin kazanamassam diplomami alamicam yeniden yeniden ugrasmam gerekecek,,,oyuzden suanda sadece sinava konsantre olmus durumdayim yarini dusunmeden edemiyorum,,,

inşalllaaah kittym yaaa..ama gerçekten hiç belirti yok!! hoş benm adetim de belirti vermeden gelir amaaa ne biliim bi sancı bi ağrı..tık yokk kaydirigubbakcemile3

bosver belirtiyi sincapım yaw :1hug:sessiz sedasız gelmek istiyor demekki benim yigenim :1hug:eek:puyorumnanaktan

cok saol tatlim yaa streslerdeyim saatler kaldi sinava uff uff yarini bi atlatsaydim rabbimin izniyle,,,

atlatırsın canım basaracagına eminim opuyorumnanaktanbol sans diliyorum sana :1hug:

cok saol cicekcik ablacim dogru diyosunuz kirmizilari gormeden umit kesmek yok zaten daha oncede dedim okumussundur belki suanda bebisi dusunemiyorum oldumu oolmadimi diye kendimi dinleyemiyorum su belirti bu belirti diye cunku sinav stresi sardi eger bunu yarin kazanamassam diplomami alamicam yeniden yeniden ugrasmam gerekecek,,,oyuzden suanda sadece sinava konsantre olmus durumdayim yarini dusunmeden edemiyorum,,,

sana booool başarılar kolay gelsin sınavında canım... o stresi anlayabiliyorum.haftasonu ben de sınava giricem seininki kadar önemli değil ama adı yeter :SINAV opuyorumnanaktan

Allah emeğini boşa çıkarmasın.. :Saruboceq:

bosver belirtiyi sincapım yaw :1hug:sessiz sedasız gelmek istiyor demekki benim yigenim :1hug:eek:puyorumnanaktan

atlatırsın canım basaracagına eminim opuyorumnanaktanbol sans diliyorum sana :1hug:

haklısın canım ama işte insan belirti olmadı mı konduramıyor kendisine hamişliği :hulya:
bakalım yarın sabahki ateşim ne durumda olucak o zaman anlarımm kafamçokkarıştı

haklısın canım ama işte insan belirti olmadı mı konduramıyor kendisine hamişliği :hulya:
bakalım yarın sabahki ateşim ne durumda olucak o zaman anlarımm kafamçokkarıştı

canım belirti oldugundada kırmızılar geliyor deyip duruyoruz kaydirigubbakcemile3bosver bırak olmasın belirti gelecek bebişimiz allahın izniyle :Saruboceq:

canım belirti oldugundada kırmızılar geliyor deyip duruyoruz kaydirigubbakcemile3bosver bırak olmasın belirti gelecek bebişimiz allahın izniyle :Saruboceq:

ahahha haklısın vallaa kittyciimm opuyorumnanaktan ay gelsin artık bebişte nasıl gelirse gelsin!!!! Allah'ım kimsenin göbişini boş bırakmasın! :Saruboceq:

stresten olabilir canımmm..kırmızıları görmeden umudu kesmemek lazım.. inşalllah hiç gelmiycek :Saruboceq:

cok saol canm evet oda olabilir stresdende olabilir beklicez bakalim zaten belli olur yakinda son 8 gun,,,bu aralar okulla sinavla mesgale olmam iyi oldu kafam rahat bebek konusunda dusunmuyorum kendimi takip etmiyorum kafam rahatladi,,, zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ins ins ins tatlim yaa tek tesellik 15 dk suurcek olmasi hemen gecer diye umuyorum,,,tesekkur ederim hayatim destegin icin,,,

sana booool başarılar kolay gelsin sınavında canım... o stresi anlayabiliyorum.haftasonu ben de sınava giricem seininki kadar önemli değil ama adı yeter :SINAV opuyorumnanaktan

Allah emeğini boşa çıkarmasın.. :Saruboceq:

cook tesekkur ederim hayatim,,,allah razi olsun destek olan sizlerden,,,estagfurullah onemli olmaz olurmu herkesin sinavi kendine gore onemli sen ne sinavina giriyosun hayatim,,,bende sana boool boool sans diliyorum rabbim yar ve yardimcin olsun sinavinda,,, :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

cook tesekkur ederim hayatim,,,allah razi olsun destek olan sizlerden,,,estagfurullah onemli olmaz olurmu herkesin sinavi kendine gore onemli sen ne sinavina giriyosun hayatim,,,bende sana boool boool sans diliyorum rabbim yar ve yardimcin olsun sinavinda,,, :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sağol canım benim.. müdüryardımcılığı sınavı var c.tesi.. girmeye çok geç karar verdim çokta zormuş..evli olunca da insan zor çalışabilio böyle sınavlara..

iki işi birarada yapamama gibi bi özrüm vardaa kaydirigubbakcemile3 o yüzden öylesine giricem, ondan dedim seninki kadar önemli değil diye..

selam arkadaşlar, geçmişi okuyorum geleceğim birazdan.
işte tablom:

1.gün - 36.4
2.gün - 36.5
3.gün - 36.5
4.gün - 36.6
5.gün - 36.7
6.gün - 36.6
7.gün - 36.6
8.gün - 36.8
9.gün - 36.3 * uykusuz
10.gün - 36.5
11.gün - 36.6 *
12.gün - 36.5 *
13.gün - 36.2
14.gün - 36.1 *
15.gün - 36.6
16.gün - 36.5 *
17.gün - 36.5
18.gün - 36.4 * uykusuz CATLADIM
19.gün - 36.4 uykusuz
20.gün - 36.4 * uykusuz
21.gün - 36.6
22.gün - 36.7
23.gün - 36.8
24.gün - 36.8
25.gün - 36.8
26.gün - 36.9

--------------------------------------------------------------------------------

[ICOLOR="Blue"][I1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 yarım saat gec
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9
10.gün 08 ekim 36.0
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3
13.gün 11 ekim 35.9 15dak erken
14.gün 12ekim36.0 15dak erken doktor kontrolu 14mm yumurtam oluşmuş ovulasyona 3 gun kalmış.doktor gun asırıı ılışkı dedı
15.gün 13ekim 36.1
16.gün 14 ekim 36.0
17.gün 15 ekim 36.0
18.gün 16 ekim ölçemedim
19.gün 17 ekim 36.0
20.gün 18 ekim ölçemedım
21.gün 19 ekim 36.1 yarım saat önce
22.gün 20 ekim 36.2 dünkü saatte
23.gün 21 ekim 36.3 normalde 7.15te ölçuyodum ama 6.gıbı lavobaya kalktım olçmeyi unuttum 7.15te olctum uykum bolundu yanı
24.gün 22 ekim ölçemedm
25.gün 23 ekim 36.3 6 gbiölçtüm
26.gün 24 ekim 36.5 herzamnkı saate ölçtum
27.gün 25 ekim ölçemedim
28.gün 26 ekim 36.4 :çok üzgünüm: senağlama
29.gün 27 ekım 36.4 :çok üzgünüm: senağlama

benim ateşıom dustu kızlar ama uzulmuyorum nedense cıcegım kırmızılar gelenekadar umutvar dıyoya hep

günaydın kızlar nasılsınız

1.gün36,2
2.gün36,4
3.gün36,4
4.gün36,4
5.gün36,5
6.gün36,6
7.gün36,5
8.gün36,7
9.gün36,5
10.gün36,1
11.gün36,4
12.gün36,4
13.gün36,4
14.gün36,7
15.gün36,5
16.gün36,5
17.gün36,7
18.gün36,8
19.gün__
20.gün36,6
21.gün37,0
22.gün36,9
23.gün36,9
24.gün36,9
25.gün37,0
26.gün36,8 :gitme:

kızlar tablom böyle bugün sanırsam kırmızılar gelecek nedersiniz şuan ağrım felan yok gögüsümde hiçbirşey yok hastalanacakmıyım sizce kızlar senağlama senağlama mafoldumbenmafoldumben
CADIARZU CADIARZU
kızlar yorum lütfennnmafoldumben mafoldumben mafoldumben

X