Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cnm şimdi işteyim yanımdada yok test akşam gidince yapayım o zamannn çıkım bir değişik bugün neden bilmem allahım neolursun artık bana pozitif göster :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: kızlar ne olur benim için dua edin hiç bu kadar için bir hoş olmamıştı inş boşa çıkmaz zemuszemus zemuszemus :Saruboceq: :Saruboceq:

sağolun kızlar zaten yumurtlamayı kaçırmıştım biliyordum olmayacağını bu ay daha tedbirliyim şimdi balımı çörek otumu tarçını yemeye başlıyacam süt içicem gün aşırı yumurta yiyecem havuç suyu yapıcam kendime kocama. ben elimen geleni yapayım gerisini allahım bilir
ben bekliyordum ama eşim çok belli etmese de üzüldü belki üstüne görüyorsun diyor canım yaa
ben de yok dedim ateşim düştü iyice bişey demedi
iki arkadaşıma silah zoruyla ateş ölçtürüyorum onlara da bulaştırdım buraya gelecekler adet olurlarsa olmazlarsa zaten bebiş vardır inşallah

dualarımızdasın:Saruboceq::Saruboceq: canım direk kan testi yaptır idrarla uğraşma

ay canım benimmmm dualarımız seninle tatlımmmmmmm

canım benimmmmm süpersin aynen dediğin gibi elimizden geleni yaparız gerisi allaha kalmış tatlımm yaaaa inşallah bu ay son ay olur uğraşıların için tatlımmmm

gelsinler gelsinlerrrrrrrrrrrrr inşallahh keyfi gelirler hamiştirlerrrrr delikafadulden

cnm normalde kaçgünde relg geliyor

çiçeğim niyeti fena bozdum ama eşimin haberi yok zavallı masum masum oturuyor bilse planlarımı kaçar heralde 8-9-10-11 fikfik 12boş 13-14-15-16 fikfik 17 boş sonra günaşırı fikfik klomende kullanıcam bu son klomen olacak olmazsa aşılama olacak demişti dr

dualarım seninle canım :Saruboceq::Saruboceq: guzel haber gelecek senden ben buna eminim canım :1hug: genelde test icin kimseyi yönlendirmem ama senin tablon bana bunu söyletiyor canım sen yinede beklemek istiyorsan bekle bir sure daha inşallah melegin seninledir canım :Saruboceq::Saruboceq:

eslerde üzülüyor fazla belli etmemeye calısıyorlar ama onlarda en az bizim kadar üzülüyorlar inşallah bu sefer olacak bebiş :1hug:

evt cnm nerdeyse benimkiyle aynı allahım ne olursun bana meleğimi ver :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

eskiden 30 günde bir olurdum kürtajdan sonra 24 günde bir olmaya başladım tablon benimkine benziyor snin söylediğin siklusa göre yumurtlama var ama kaliteli değil ben de de vardı adetin 15.günü yumurta ama işe yaramadı 15.günüme bak ısıda düşüş ama bariz düşüş 9.gün olmuş 10 gün yükselmiş tablolarımızı karşılaştır istersen

ayy canım benimmm eferin eferinnn inşallah olucak kuzum yaaa sen rahat ol yeterkii kafanı rahatlatt herşeyi yap elinden gelen ama kafan dağılsınn şekercimm erkekler öyle yaa bende ne desem yapıyo benimkidee artık bebek yapmasakmı diye konuşuyıoruz zatii bizim iş biraz daha tuhaflaştıı şekercim

hamile kaldığımda ateşim 36,7 sonra yükseldi 36.9da hamile olduğımu öğrendim inşallah sen de öğreneceksin bugün ama direk kan testi diyorum ben idrarda silik çıkar canın sıkılır bence hamilesin değerin 30 falan yeni hamişsin caaanııımmmm

cnm inş bu sefer olur bende tablomu şimdiden hazırladım bence 17 de boş geçirme derim lmaz:

benim kocam her adet olduğumda belki üstüne görüyosun diyor canım benim
bence biraz rahatla sonra yaparsınız çünkü hamile kaldın ve düşük yaptın yıpratıcı ben kürtaajı atlatmak için hep teskin ettim

olur 17 de yaparız buna nasıl dayanırız bilmem ama:roflol::roflol:

Çok çok çok teşekkür ederim canım....

Havuç erkeklerde sperm kalitesini artırıyordu canım. Kadınlarda ne işe yarıyor? birde neden yumurta ve süt tüketicem bol bol diyorsun onlardamı işe yarıyor_??

Ha bide çörek otu tarçın var? çok soru sordum galiba:asigim:

süt kalsiyum için canım
bal çörek otu ve tarçın yumurta kalitesini arttıyor hatta topiği var
yumurta protein içeriyor yumurtaya faydası varmış okudum buralarda biriyapmış denemeden bişey çıkmaz zaten
tarçının hormonları düzenleyici bir etkiye sahip
çörek otu ölümden başka her derde deva
tavşanların süreli üremesiden dlayı bana da faydası vardır hem de e vitamini yumurtamıza faydası var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…