Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ben de artık gidip yatayım da sabah ateşimi ölçeyim :))) ıyi geceler

1. kabul edildi
2. dürtmezmi hiç şeytan:)) (kabul edildi)

beraber kitapmı yazsak:))

ne cabuk kaçmışsın ya

ama hakkaten ateşimi ölçmeye başladığımdan beri daha rahat uyanıyorum valla:)

hadi bakalım tekrar hepinize iyigeceler kızlar.

inşallah canım ama sanki bugün yumurtladım gibi hissediyorum uzayan akıntı da bugün geldi..

adetim 7 gün sürüyor 21 günde adeet oluyorum 28 gün yani adet siklusum..

1. Gün---------------36.3 R
2. Gün---------------36.3 R
3. Gün---------------36.5 R
4. Gün---------------36.1 R
5. Gün---------------36.3 R
6. Gün---------------36.2 R
7. Gün---------------36.0 Şeniz
8. Gün---------------36.3
9. Gün---------------36.2 Şeniz (monitör tek çizgi)
10.Gün--------------36.4............(monitör tek çizgi)
11.Gün--------------36.3 Şeniz (monitör iki çizgi) şeffaf yapışkan az uzayan akıntı [preseed]
12.Gün--------------36.5............(monitör iki çizgi) yumurta akı kıvamında şeffaf uzayan akıntı
13.Gün--------------36.1 Şeniz (monitör üç çizgi - LH pik) [preseed]
14.Gün--------------36.3 Şeniz (monitör üç çizgi)
15.Gün--------------36.3 ..........(monitör iki çizgi)
16.Gün--------------36.6 Şeniz (monitör tek çizgi) karnım şişti, gergin ve regl olmuşum gibi ağrıdı bütün gün
17.Gün--------------36.7 karnım şiş
18.Gün--------------36.6 karnım şiş
19.Gün--------------36.6 Şeniz karnım şiş
20.Gün--------------36.8 karnım hala şiş
21.Gün--------------36.3
22.Gün--------------36.6
23.Gün--------------36.4
24.Gün--------------36.5 :uhm:

[ICOLOR="Blue"][I1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 yarım saat gec Şeniz
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9 Şeniz
10.gün 08 ekim 36.0 Şeniz
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3
13.gün 11 ekim 35.9 15dak erken Şeniz
14.gün 12ekim36.0 15dak erken doktor kontrolu 14mm yumurtam oluşmuş ovulasyona 3 gun kalmış.doktor gun asırıı ılışkı dedı
15.gün 13ekim 36.1 Şeniz
16.gün 14 ekim 36.0 Şeniz
17.gün 15 ekim 36.0
18.gün 16 ekim ölçemedim
19.gün 17 ekim 36.0 Şeniz
20.gün 18 ekim ölçemedım Şeniz
21.gün 19 ekim 36.1 yarım saat önce
22.gün 20 ekim 36.2 dünkü saatte
23.gün 21 ekim 36.3 normalde 7.15te ölçuyodum ama 6.gıbı lavobaya kalktım olçmeyi unuttum 7.15te olctum uykum bolundu yanı
24.gün 22 ekim ölçemedm Şeniz
25.gün 23 ekim 36.3 6 gbiölçtüm
26.gün 24 ekim 36.5 herzamnkı saate ölçtum
27.gün 25 ekim ölçemedim

canım ne güzel işte bak yükselmiş ateşin inşallah o düşüş yerleşmeden kaynaklanan bir düşüştür.. :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar..

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14-

günaaayyydın yurdumun ateşli bacılarııı!!! bugünkü tablooommm:
6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7
19. gün 21 ekim...37.0
20. gün 22 ekim...36.9
21. gün 23 ekim...36.8
22. gün 24 ekim...36.9
23. gün 25 ekim...36.9

cnm benım atesın ıstıkrarlı gıdıyo hadı bakalım bebeışın göbışındedır ınsallah

tekrar yukselmiş sevindim canım opuyorumnanaktan inşallah o dususte bebişten olmustur :Saruboceq::Saruboceq:

uyandıgın zman ölcseydin keske canım ya su kadar saat gec ölctum yazarsın en azından bir fikrimiz olur ben 2 ölcum yapıyorum 6 da bir onu ayrı yazıyorum ötekinide 9.30 gibi ölcuyurum ayrı ayrı yazıyorum ikisindeki artısı ve dususu kontol ediyorum opuyorumnanaktan

inşallah canım ama sanki bugün yumurtladım gibi hissediyorum uzayan akıntı da bugün geldi..

akıntın geldiyse yumurtlaman yakın demekki canım opuyorumnanaktan sen testi sabahmı yapıyorsun canım ? CADIARZU ovulasyon testleri sabah ilk idrarla yapılmıyor haberin olsun canım genelde ögleden sonra 3-4 yada 5 gibi en uygun zmanlarmıs :1hug:

gunaydın sincapımmmmmmmmmmmmm :1hugpuyorumnanaktan masallah guzel gidiyor bidenem inşallah bebiş müjdesiyle gelirsin bir kac gun icinde :Saruboceq::Saruboceq:

güzelim sen bence yanına bir termometre daha al, çantanda dursun, anladığım kadarıyla sık sık kayınvalidenlerde kalıyorsunuz, böylece ölçmeyi unutmamış olursun

güzelim sen bence yanına bir termometre daha al, çantanda dursun, anladığım kadarıyla sık sık kayınvalidenlerde kalıyorsunuz, böylece ölçmeyi unutmamış olursun

haklısın cnm cantamda tasıyodum ama yatak odasında komıdının altına dusurmuştum esım uyanmasın dıe alamadım mafoldumben ondan erken gıdıyorum ısede oylelıkle kaldı yanımafoldumben

çiçegımde bugun gelmedı hıç o daha ıyı bılır cnm benım
canım benim günaydın dün kuzeninimn düğünü vardı sabahtan akşama kadan telaş içindeydik kardeş gibiyizdir de yoğun geçti yani
ayrıca canım benim ben o kadan uzman değilim kızzz kendimce yorumluyom işte tatlım benim inşallah daha fazla bilgi sahibi olmadan gelir meleklerimizzz inşallah opuyorumnanaktan

ay canım benim maşallah yaaaa inşallah allahım gönlüne göre verir tatlım sağlıcaklan hayırlısıylann inşallahhhh opuyorumnanaktan

canım benim yaa bilemiyorum ama anlattıkların yerleşmenin habercisi gibi sankii başıma hiç gelmedi ama okuduklarımdan falan sankii hihoyyyt inşallah öyedir tatlımmm yaaa haydi hayırlısı diyorum bu tablo bitiminde bizi sevindircekmişsin gibi bi his doğdu içime amaa inşallah tatlımmm alkisalkisalkis

maşallah canım yaa çok güzel gidiiyorr bugünkü ateşinde inşallah yüksek olurr tatlım uykusuzluk ateşini bayağı bi etkiliyor anladığım kadarıyla ama sen yinede uykusuz kalmamaya çalışki daha güzel veriler olsun elimizdee alkisalkisalkis inşallah meleğin şimdik seninledirr opuyorumnanaktan

tatlım ya hayırlısı olsun hemen moralini bozma du bakalım sağı solu belli olmaz ateşin ama yinede en iyi sen bilirsin tabiki önümüze bakalım canım benim her işte bir hayır vardır diyelim üzme sakın kendinii opuyorumnanaktan

tatlım sivilce demişin de benimde her reglimde hemen hemen bi iki tane pıtlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğim ay yani yumurtlamadan beri emaneten iki sivilcem vardı vee çok büyüktü hatta ne oluyor yaa dedim ergenlikte bu kadar büyük olmamıştı dedim sanırım hormonlarım kafayı yedi diye düşündüm yumurtlama zamanı bitti iner gibi oldu başka yerden yine pıtladı hee dedim regli geliyor buda onun şerefine diye düşünürken hamiş olduğumu öğrendim yani reglimdeki gibi sivilce çıkmıştı sonra cildiyeciye gittiğimde oda demişti daha önceden gitmiştim, hamişlik hormonu kiminde sivilce yapar kiminde yapmaz yani çıkıp çıkmaması ayırdedici değil moralini hemen bozma kaydirigubbakcemile5

tatlım inişli çıkışlı tablon son günler özellikle hadi hayırlısı diyorum
acaba tekrar yumurtlamış olabilirmisin diycem ama sanırım sen ihtimal vermiyorsun ama hiç belli olmaz yani bekleyip görmekten başka bi çaremiz yok belki yerleşmeden dolayı oluyordur 8-10. günlerde yerleşme oluyormuş ya genelde yumurtlamadan sonra o döneme tekabül ediyor seninde canım inşallahh hakkında hayırlısı olur ya ne desek boş şu anda opuyorumnanaktan

canım tablon güzel gidiyor ama bugünde malesef ölçememişsinnnnnnnn yani pelly doğru demiş kayınvalidende sık kalıyorsan çantanda yeden taşısana kuzummmmm ama inşallah son tablon olurr az kaldııı hadi bakalım biraz daha sabır yarınki ateşini çok merak ediyorum bak eğer kayınvalidene gitme durumunuz varsa mutlala termometreni yanınaa allllll delikafadulden

günaydın canım senin bence bi iki gün içinde ateşin yükselicek belki yarın bile olabilir tatlım fikfiklere tam gaz devammmmmm hadi inşallahhh gelir meleğinn bu ayy kuzummmm
bende test yaptığımda öyle oldu aynı senin gibi ilk önce silikti sonra silik bile gitti sonra koyulaştı ama ikisi aynı koyulukta hiç olmadı inşallah tatlım fikfik yapın siz gerisi allah kalmış tatlımm

günaydın fındık kırıcım benimmmmmm opuyorumnanaktan
maşallah maşallahh inşallah 8 ay daha böyle gider tatlım her ne kadar sen umutsuz vaka gibi baksanda kendinee bu işler hiç ama hiç belli olmazzzzzzzzzzzzzzzzzz :1hug:

sen yarın yumurtlayabilirsin canım...28 gün sürüyorsa yarın olabilir...

ehehehe fındığı kırdıkta sonucu bekliyoruz işte kuşuuummm

inşallah dediğin gibi 8 ay boyunca ateş ölçmek zorunda kalmam..:Saruboceq:

hoş ateş ölçmek artık alışkanlık yaptı bende hamiş kalırsm da ölçerim herhalde her sabaahhh naniknanik

günaydın kızlarrrrrrrrr..
herkese güzel hafta sonları diliyorum
sincapcım tablon süpppeerrrrrrr.inşallah meleğin seninledir:Saruboceq::Saruboceq:

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
20ekim 36.1 Şeniz
21ekim 36,1
22ekim 36.2 Şeniz
23ekim 36.6
24ekim 36.5
25ekim 36.4

ama kislar biliyosunuz daha once yazmistim sali gunu sinavim var diye bu aralar streslerdeyim oyuzden dun gece 3bucugu gordum saatte sonrasini hatirlamiyorum bucugu gecerken uyumusum sabahda 7 de uyandim olctum ama nekadar dinlenmisdi vucut bilemiyorum acaba vucut dinlenemedigi icinmi boyle dusuk cikti yada yerlesme oldugunda dusermisya boyle 2 gun dusermi acaba???bide olctum hic kalkmadan yatakdan geri uyudum saat 10 bucukda geri olctum uyaninca bu seferde 36.8cikti anlamadim gitti yarinki atese bakim belli olur heralde,,,
:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…