Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çenemde 2 tane sivilce çıkıyor, bu da regl habercisi maalesef :umursamaz:

Benım ateŞ ıyıce dÜŞtÜkızlar bu ay olmadı kahverengı lekelenme baŞladı

valla şirinem yerleşme olabilir gibi geliyor bana inşallah:):Saruboceq:

2 ekim 1.gün 36.1
3.ekim 2.gün 36.1
4 ekim 3.gün 36.2
5 ekim 4.gün 36.2
6 ekim 5.gün 36.1***** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
7ekim 6.gün 36.4**** *normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8 ekim 7.gün:36.3
9 ekim 8.gün.36.3
10 Ekim 9.gün 36.1
11 ekim 10.gün 36.6*****
12 ekim 11.gün 36.7*****
13 ekim12.gün 36.6
14 ekim 13.gün 36.6*****
15 ekim 14.gün 36.6
16 ekim 15.gün 36.5*****
17 ekim 16.gün 36.7*****
18 ekim 17.gün 36.5
19 ekim 18.gün 36.6*****
20 ekim 19.gün 36.4*****
21 ekim 20.gün 36.5
22 ekim 21.gün 36.7
23 ekim 22.gün 36.6
24 ekim 23.gün 36.4 kahverengi leke geldi
işte böyle 3 gün sonra adet olurum

yastık altı süper fikirmiş:)

ya biz dün akşam annemlerde kaldık aslnda oradan girecektim ama muhabbete dalmışım, birde dereceleri yazdığım excel tablosu evdeki notebooktaydı.

sen özledin dimi beni:)
bende özledim seni...

ya sivilceler bende de regl habercisi ayrıca bende de bugunlerde azdı, ama yinede moralimi yüksek tutmaya çalışıoyum.
bu arada benim göğüsler şişti, pek ağrı yok ama.
akıntı yok denecek kadar az.
göbek şiş, ama yumurtalıklarda veya yakınlarında ağrılarım var
gecen ayda buna cok benzer gecmişti...(

olsun pellycim önümüzdeki ayda sayarız olmazsa, hem ateş grubuna geçmiş oluruz:))

lovelycim, özlemez mi insan:))
aslında hepinizi özledim
inanın bugun gün içinde bile aklıma geldiniz hepiniz.
lovelycim bence sen üzülmek için yarın sabahın ateşini de bir bekle derim.

ateş şimdiyekadar yanıltmadı beni umarım yarın yanıltır

bende inanılmaz bir su içme ve akabinde tuvalete gitme döngüsü oluştu. karnım hep şiş zaten. geçen aylardan farklı olan tek şey bu. ateşimde malum.

ben seviyorum KK'nü. eşim akşamları laptop kucağında, benimle ilgilenmiyorsun dese de. ıçimden çalışmak ta gelmiyor bu aralar, son haftaya kadar devam edecektim güya ama erken bıraktım. 5 gün kaldı. bugün bir ara bir test yapıverdim, preseedin yanında gelenlerden, bol bol var nasılsa diye. tabi ki negatif. erken biliyorum ama dayanamadım işte.

Hepinizi seviyorum bende :))) justreaderla bu 3. ayımız bizim, aynı günlerde başladık hep beklemeye, bu aydan ben öne geçmiş gibi oldum ama.. o yüzden yani loveli'cim, ayrı bir özlüyoruz birbirimizi. özelden de çok yazışmışlığımız var

:umursamaz:
ne yapmıyoruz???
1. notebook u kucakta tutmuyoruz.
2. gün gecmeden test yapıp demoralize olmuyoruz.

ya ben herseyden bir anlam cıkarıp boşyere ümitlendirmek istemiyorum ama su içmen de güzel
ümitlenme canım ama yarın sabahki ateşine de bir bakalım
belki 2gun arayla 2yumoş catladı - döllendi - yerleşti de ateşin iki gun 36.4 e indi:))
bilemeyizki:))

ya ben daha doyamadım size ama ufak bir işim var, gelebilirsem gelirim tekrar.
öptüm çok hepinizi.

takılıyorum kızlar tabiki birbirinizi daha çok tanıyorsunuz

sanslıcım yerleşme kanamasına benziyor anlattıkların ama hiç yaşamadım sadece okuduklarımdan biliyorum. inşallah yerleşme kanamsıdır canım ...

ayy bilmiyorum tatlim yaa icime kurt dustu simdi daha adete 10 gun var nasil sabretcem bilmiorum sinavdi derslerdi derken iyi unutmustum kendimi oyaliodum simdi aklima dustu gelde dusunme;;;

1- Notebook kucakta ama altında sehpasıyla birlikte :)))
2- test için çok erken evet ama çekmecede 20 tane test bekleyince şeytan dürtüyor işte... :)))
seninle aynı şeyleri mi düşünüyoruz hep :))) ben de dedim acaba 2 tane mi diye. tam komplo teorisi oldu ama olur mu olur kaydirigubbakcemile3

saatleri geri almayı unutmayın, mesela şu an aslında saat 23h51 :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…