Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çenemde 2 tane sivilce çıkıyor, bu da regl habercisi maalesef :umursamaz:

Benım ateŞ ıyıce dÜŞtÜkızlar bu ay olmadı kahverengı lekelenme baŞladı

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
20ekim 36.1 Şeniz
21ekim 36,1
22ekim 36.2 Şeniz
23ekim 36.6
24ekim 36.5 '
kissslaaar bugun hem cok saskinim hem uzgunum neden derseniz
saskinim cunku hayatimda adet oldugum gunden beri basima gelmeyen bisey geldi sabah tualete gittigimde peceteyle kontrol ettim bide ne goreyim kahverengimi desem kan rengi mi desem akinti geldi kan gibiydi ama tam kirmizi degildi degisik biseydi kahveyle kirmizi arasi desek dogru olur sanirim sasirdim bu neyin nesi simdi daha adete 10 gun var...uzgunum dedim cunku dun 36.6 cikmisti bugun neden dusuk cikti 36.5 cikti anlamadim...yerlesmemidirki acep bide bugun tramvaya yetisicem diye kosarken belirgin bi sekilde tam kasikda degilde biraz daha ortaya dogru ama sol tarafda bi kramp hissettim bu neden olmus olabilir acep supheli ilk iliski 14 ekimde olmustu 10 gun sonra yerlesme olmus olabilirmi bugun 24 u ???

bide sali gunu sinavim var demistimya daha once carsiya gittim bugun makyaj esyalari fln aldim guzel gorunmem gerek cunku bunlar bakiolar sinava nasil gelmis yaptigi ise saygisi varmi karsisindakilere onem verip duzgun giyinip gelmismi diye yeni bi kiyafet ve makyaj esyalari aldim neyse konuya gelim sabah boyle olunca acaba olabilirmi diye kafama taktim uzun uzun hamislik testlerine baktim baktim baktim alsammi almassammi yaparsam erkense negatif cikar uzulurum sinavim var moralim bozulur dedim zorla kendimi surukleyerek almadan ciktim,,,

hee bisey daha yazcaktim unuttum bak ilk tualete gittigimde iste boyle renkte akinti geldi sonra bikac saat sonra ikinci kez tualete gittigimde siz sut kesigi diyosunuz ya banada ay biraz tuaf olcak kusura bakmayin ama ona benzettim ben hani bebeklere eskiden anneler yapardiya su muhallebisimi pirinc unuylami ne bi muhallebi yaparladi pelte gibi hani ne beyazdir ne krem rengi oyle bi akinti geldi benden sonra ucuncu kez gittigimde coook belli belirsiz kan gibi akinti geldi anlamadim gitti yaa,,,icime kurt dustu

valla şirinem yerleşme olabilir gibi geliyor bana inşallah:):Saruboceq:

2 ekim 1.gün 36.1
3.ekim 2.gün 36.1
4 ekim 3.gün 36.2
5 ekim 4.gün 36.2
6 ekim 5.gün 36.1***** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
7ekim 6.gün 36.4**** *normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8 ekim 7.gün:36.3
9 ekim 8.gün.36.3
10 Ekim 9.gün 36.1
11 ekim 10.gün 36.6*****
12 ekim 11.gün 36.7*****
13 ekim12.gün 36.6
14 ekim 13.gün 36.6*****
15 ekim 14.gün 36.6
16 ekim 15.gün 36.5*****
17 ekim 16.gün 36.7*****
18 ekim 17.gün 36.5
19 ekim 18.gün 36.6*****
20 ekim 19.gün 36.4*****
21 ekim 20.gün 36.5
22 ekim 21.gün 36.7
23 ekim 22.gün 36.6
24 ekim 23.gün 36.4 kahverengi leke geldi
işte böyle 3 gün sonra adet olurum

yastık altı süper fikirmiş:)

ya biz dün akşam annemlerde kaldık aslnda oradan girecektim ama muhabbete dalmışım, birde dereceleri yazdığım excel tablosu evdeki notebooktaydı.

sen özledin dimi beni:)
bende özledim seni...

ya sivilceler bende de regl habercisi ayrıca bende de bugunlerde azdı, ama yinede moralimi yüksek tutmaya çalışıoyum.
bu arada benim göğüsler şişti, pek ağrı yok ama.
akıntı yok denecek kadar az.
göbek şiş, ama yumurtalıklarda veya yakınlarında ağrılarım var:KK43:
gecen ayda buna cok benzer gecmişti...:KK43:(

olsun pellycim önümüzdeki ayda sayarız olmazsa, hem ateş grubuna geçmiş oluruz:))

lovelycim, özlemez mi insan:))
aslında hepinizi özledim
inanın bugun gün içinde bile aklıma geldiniz hepiniz.
lovelycim bence sen üzülmek için yarın sabahın ateşini de bir bekle derim.

bende inanılmaz bir su içme ve akabinde tuvalete gitme döngüsü oluştu. karnım hep şiş zaten. geçen aylardan farklı olan tek şey bu. ateşimde malum.

ben seviyorum KK'nü. eşim akşamları laptop kucağında, benimle ilgilenmiyorsun dese de. ıçimden çalışmak ta gelmiyor bu aralar, son haftaya kadar devam edecektim güya ama erken bıraktım. 5 gün kaldı. bugün bir ara bir test yapıverdim, preseedin yanında gelenlerden, bol bol var nasılsa diye. tabi ki negatif. erken biliyorum ama dayanamadım işte.

Hepinizi seviyorum bende :))) justreaderla bu 3. ayımız bizim, aynı günlerde başladık hep beklemeye, bu aydan ben öne geçmiş gibi oldum ama.. o yüzden yani loveli'cim, ayrı bir özlüyoruz birbirimizi. özelden de çok yazışmışlığımız var

:umursamaz:
ne yapmıyoruz???
1. notebook u kucakta tutmuyoruz.
2. gün gecmeden test yapıp demoralize olmuyoruz.

ya ben herseyden bir anlam cıkarıp boşyere ümitlendirmek istemiyorum ama su içmen de güzel
ümitlenme canım ama yarın sabahki ateşine de bir bakalım
belki 2gun arayla 2yumoş catladı - döllendi - yerleşti de ateşin iki gun 36.4 e indi:))
bilemeyizki:))

ya ben daha doyamadım size ama ufak bir işim var, gelebilirsem gelirim tekrar.
öptüm çok hepinizi.

:eek:

takılıyorum kızlar tabiki birbirinizi daha çok tanıyorsunuz

sanslıcım yerleşme kanamasına benziyor anlattıkların ama hiç yaşamadım sadece okuduklarımdan biliyorum. inşallah yerleşme kanamsıdır canım ...

ayy bilmiyorum tatlim yaa icime kurt dustu simdi daha adete 10 gun var nasil sabretcem bilmiorum sinavdi derslerdi derken iyi unutmustum kendimi oyaliodum simdi aklima dustu gelde dusunme;;;

1- Notebook kucakta ama altında sehpasıyla birlikte :)))
2- test için çok erken evet ama çekmecede 20 tane test bekleyince şeytan dürtüyor işte... :)))
seninle aynı şeyleri mi düşünüyoruz hep :))) ben de dedim acaba 2 tane mi diye. tam komplo teorisi oldu ama olur mu olur kaydirigubbakcemile3

saatleri geri almayı unutmayın, mesela şu an aslında saat 23h51 :)))

X