Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

:1closedeyes: şutarafagitti

[ı]bu mÜbarek cuma gÜnÜnde rabbım gÖbıŞlerımızı bebıŞle doldursun ınaŞŞallah bÜtÜn bebek ısteyenlere hayırlı evlat sahıbı olmayı nsaıp etsın amınn[/ı]

kızlarrrrrrrrr beeeeeeeennnnnn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hayırlı uğurlu olsun canımmm tebrik ederimm çok sevindimm :sm_cool: rabbim bizede nasip etsin inşallah..

Resimimis canım senin dün yumurta atılmış. İnsalLah son 2 gunü degerlendirmissinizdir

değerlendirdik ama inşallah tutar inşallah bebişim bu ay gelir... :Saruboceq:

[ı]bu mÜbarek cuma gÜnÜnde rabbım gÖbİŞlerİmİzİ bebİŞle doldursun İnaŞŞallah bÜtÜn bebek İsteyenlere hayırlı evlat sahİbİ olmayı nsaİp etsİn amİnn[/ı]

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq: inşallah canım inşallah..

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/.09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
Asme........................13/10/09
ozlemimben ..............15/10/09
forever_14..................17/10/09
nila70........................22/10/09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.........................beklenmeyen adet tarihi

loveliyim_ben.25/ekim
muruvvet.........26/ekim
sincap_..........28/ekim
senem1........29/ekim
sekerkız67....29/ekim
pelly1............30/ekim
suhenza........30/ekim
seyyal..........31/ekim
justreader......2/kasım
saansli...............3/kasım
aabeyazmelek....5/kasım
Dark..................7/kasım
resmimis..........10/kasım
dalia................10/kasım
nevetna............12/kasım
Tuba373...........18/kasım
zeyn77.............19/kasım
çiçekçik............
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tuanam0225
esemos
fersoy
naz3306
ltuana
ktg
sevgikulubü
Gulus_ss
renkly............12/ekim :uhm:
kittycat...........13/ekim :uhm
sitaree...........14/ekim :uhm:
fstone............19/ekim

Son düzenleme:
[ı]bu mÜbarek cuma gÜnÜnde rabbım gÖbİŞlerİmİzİ bebİŞle doldursun İnaŞŞallah bÜtÜn bebek İsteyenlere hayırlı evlat sahİbİ olmayı nsaİp etsİn amİnn[/ı]

AMİNNN CNM İNŞ SENİN AĞZINDAN MELEKLERİN KULAĞINA İNŞ:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: opuyorumnanaktan zemuszemus

kızlarrrrrrrrr beeeeeeeennnnnn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hayırlısı olsun canımcım........sağlıkla kucağına alırsın inş.. güzel rahat bir hamilelik geçirirsin inş.. :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance:

merhaba canımcım ateşin gayet güzel gidicek inşallahh tatlım ikinci yumurtan sanırsam çatladıda patladıda oohhh inşallahh tutunmuştur bu sefer kuşumm bekliycez doktorunun dediği gibi artıkınnn opuyorumnanaktan

merhaba canım bence ateşin gayet güzel gidiyorr yükselişe geçmiş seninde sanırsam kademeli yükseliyor benimde öyle olur genelde inşallah bebişin seninledir canımm opuyorumnanaktan

merhaba canım yumurtlama olurken her defasında bende mesela farklı belirtiler oluyor hormonel duruma bağlı sanırsam bu kendini çok dinleme insan psikopata bağlıyor sonundaa sen fikfiklere devam ediyosun zati gayet başarılıı alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3 artıkın bekliycez kuşumm

evet şekercim benim hatta kupkuruydu normalde regliye yakın akıntım artar sonra reglim gelir bu seferki tam tersi oldu şekercim inşallah seninde hamişliktendirr
sen o engelleri boşverrrrrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet canım çok haklısın ama ateşin zaten çok güvenilir olmadığını biliyoruz başka başka sebeplerden de inip çıkabilir bu bi çeşit oyun gibi bize en azından ben öyle algılıyorum iyi niyetini anlıyorum elbette kafamıza çok taktığımızda gelen giden olmuycaktır ama işte napalım bununla avuntu buluyoruz aşağı yukarıda benim için en azından doğruda çıkıyor ama yüzde yüz olmadığını her defasında arkadaşlarımızda belirtiyorum opuyorumnanaktan

sana kesinlikle katılıyorum pellycimm alkisalkisalkis

ooh ohhhh maşallahhhhhhh

güzel şekercim en azından yükselmiş tekrardan inşallah yerleşme olarak adlandırılan duruma tekabül ediyordurrrrrrrr delikafadulden

merhaba canım bence ovulasyondaki çizikin koyuluğunu çok takma ben geçen ay ilk defa yaptım bu testlerden ve hamiş kaldım geçicide olsa ve ben iki çizikide koyu yakalamadım yani biraz koyulaştı sonra gitti yani o bile gösterebiliyor yumutlamayı burdan TİFF de ikincisini koyu yakalamadan fikfiklerini sürdürmüş yani oda hamile kaldı maşallahh yani diycem oki testler bazen kopkoyu çiziki gösteremeyebiliyor sen fikfiklerini yaptıysan mesele yoktur canımmm inşallah meleğin gelmiştir sanaaa :Saruboceq:

günaydıııınn opuyorumnanaktan

1.7ekim - ölçmedim(regl günü)
2.8ekim- ölçmedim
3.9ekim- ölçmedim
4.10ekim-ölçmedim
5.11ekim-ölçmedim
6.12ekim-36.7 ( reglimin son günü )
7.13ekim-36.3
8.14ekim-36.3
9.15ekim-36.5 *
10.16ekim-36.5
11.17ekim-36.6
12.18ekim-36.4 *
13.19ekim-36.2* (ov.test.tek çizgi)
14.20ekim-36.3(ov silik çizgi)
15.21ekim-36.4*(ov.test.belirgin çizgi)
16.22ekim-36.4(ov.test çizgisinden de koyu)
17.23ekim-36.5(ov.test.çizgisinden de koyu)

verdiğin bilgi için teşekkürler canım.. opuyorumnanaktan inşallah bebişim bu ay gelir inşallah..

pellycim tablom çok güzel gidiyo inşallah meleğin seninledir inşallah bu sefer sıra sendedirr hamişimm diye bağırırsın inşalah:Saruboceq::Saruboceq:

canım zaman kaybı olarak görmuyoruzki biz bu işe devamediyoruz kendine faydası oldugunu dusunenler yapmaya devamediyor fayda görmeyenlerde bırakıyor zaten herkesin kendi tercihi lutfen burdakileride olumsuz sekilde etkilemeyelim :1hug:ben enazından yumurtlama olup olmadıgını yada nezaman adet olacagımı yada olmayacagımı az cok ögreniyorum bu sekilde :1hug:
aslında atesi bosverde sende üstüne görme nasıl oldu asıl bize onu anlat cunku o bize faydalı olabilir canım mesela normal sekildemi adet görmustun yoksa normalden az yada cokmuydu onu merakettim bu konuda bilgi verirsen sevinirim canım :1hug:

gunaydın canım bugunden sonra duzenli sekilde ölc canım yumurtan catlamıs fazla artıs olamamıs ama bunun pekte önemi yok önemli olan sabitlenip kalması :1hug:

yoksa bebişmi geliyor canım ha ne dersin :1hug: yumurtlamadan sonra bir dusus ve sonrasında yukselmiş tekrar yerleşmeden dolayı olan dusustur o inşallahhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

umudunu yitirme canım ya 2 gunde 1 fikfikle birlikte testlere devamet canım :1hug: yakında kızaracaktır tst yapmamıs olsaydın 10.gunde yumurtlama olmus diyebilirdim :1hug:

amin canım :Saruboceq::Saruboceq:hayırlı cumalar :1hug:

amin canım mübarek cuma gününde duan kabul olur inşallahhhhh

nilacım hayırlı uğurlu olsun canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn öpüyorummmopuyorumnanaktan

cok guzel pozitifi yakalamıssın canım hadi hayrlısı olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bu sefer bir melek istiyorum senden haberin olsun canım :1hug:

verdiğin bilgi için teşekkürler canım.. opuyorumnanaktan inşallah bebişim bu ay gelir inşallah..

yerim senin tablonu kuşum yumurtan yarına çatlar herhalde kuşummmmmm ooh ohhhh süper fikfik durumu örnek bi tabloo yaniii opuyorumnanaktan

günaydın canlar nasılsınız

günaydın canım iyiyz saol sen nasılsınnn opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…