Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar tablom böyle

1.gün36,2
2.gün36,4
3.gün36,5
4.gün36,4
5.gün36,5 klomen
6.gün36,6
7.gün36,5
8.gün36,7
9.gün36,5
10.gün36,1
11.gün36,4
12.gün36,4
13.gün36,4çatlatma iğnesi
14.gün36,7
15.gün36,5
16.gün36,5
17.gün36,7
18.gün36,8
19.gün ___ ölçemedim
20.gün36,6
21.gün37,0
22.gün36,9

yorumlarınız kızlar yükselise geçtim sanırım ama bende hiç bir belirti yok

:1closedeyes: şutarafagitti :nazar: :nazar:

4 -5 gun kalmıs gunune atesin guzel gidiyor canım inşallah melegin seninledir :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cok guzel pozitifi yakalamıssın canım hadi hayrlısı olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bu sefer bir melek istiyorum senden haberin olsun canım :1hug:

insallah kuzum vericem sana bir meeleekkk kaydirigubbakcemile3
2gündür koyu cıkıyor test cizgiisinden de ateş de ölçüyorum bakalım durum ne olacak .:KK66:)

gunaydın canım bugunden sonra duzenli sekilde ölc canım yumurtan catlamıs fazla artıs olamamıs ama bunun pekte önemi yok önemli olan sabitlenip kalması :1hug:

amin inşallah cnm tutnur bu ay bebeısım bana

bende hamdolsun iyiyim kızlar Allah razı olsun....
nilacığım tebrik ederim canım... Allah analı babalı büyütsün inş hayırlı evlat olsun...

pellycim seni yanıltmak istemem ümitlenmen için daha erken ama bende de o beyaz akıntı olmuştu hamileliğimde.... ama adet öncesi başlayıp başlamadığını hatırlamıyorum. sadece gecikme zamanı yoğun bi şekide geldiğini hatırlıyorum... tuvalete giderdim ha oldum işte derdim bi bakardım yok. çok yoğun olmuştu kaç gün boyunca. adet dönemi bitince 6-7 günlük süreç bitince akıntıda kesidi canım...

şekercim sen nasılsın
nasıl gidiyor? sağol canım sorumu cevaplamışsın ama ben anladım klomeni eşine mi verdi sana mı klomen burdaki bayanların kullandığı ilaç değil mi

şekercim sen nasılsın
nasıl gidiyor? sağol canım sorumu cevaplamışsın ama ben anladım klomeni eşine mi verdi sana mı klomen burdaki bayanların kullandığı ilaç değil mi

ıyı gıdıyor bıtanem bol bol dua edıyorum bebegımın tutunması ıcın işte.klomenı esıme verdı cnm spermın hareketlenmesını saglıyormuş bayanlarda yumurtayı canlandırıyosaerekektede oyle oluyomuş bende cok sasırmıstımkaydirigubbakcemile3

ıyı gıdıyor bıtanem bol bol dua edıyorum bebegımın tutunması ıcın işte.klomenı esıme verdı cnm spermın hareketlenmesını saglıyormuş bayanlarda yumurtayı canlandırıyosaerekektede oyle oluyomuş bende cok sasırmıstımkaydirigubbakcemile3

ilk kez duydum canım ya aslında mantıklıymış:)
bzimkine de gebe kalmama yardımcı olsun diye toz bi ilaç yazmış 80 tl idi.
faydasını gördünüz mü siz tekrar test yatığınızda fark var mıydı

ilk kez duydum canım ya aslında mantıklıymış:)
bzimkine de gebe kalmama yardımcı olsun diye toz bi ilaç yazmış 80 tl idi.
faydasını gördünüz mü siz tekrar test yatığınızda fark var mıydı

evet cnm sayı 10 mılyon ve hareketlılık cok dusuktu ve ıltıhap vardı.sımdı ıse 2 ay sonra sayı 63 mılyon hareketlılık baya artmış ıltıhapta kalmadı yanı

sağol şekerim cevap için. kaç aydır bekliyorsun bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun inş. bu ay inş bebeğin tutunur anneciğine

Nıda70 cnm hayırlı ugurlu olsun insallahhhhh ama koyu cizgi halinde cıkmıssa buyuk ihtimalle 5-7 gun arasında gecmis olması mumkundur ? doktorunla konusup takip edersen cok iyi olur . allah tamamına erdirsin cnmm cok sevindim :)
benimde yarın kontrolum var bakalımmm insallahhhh hayırlısı ileeee olumlu olur

justreader Canım sagol, daha da yükselir inşallah. Bu arada ilginç birsey 3 gündür ofiste deli gibi su iciyorum. Ben su içmeyi pek sevmem, kendimi zorluyorum günde en az 1,5 lt icmek için. Yoksa aklıma gelmez. Çarşambadan beri 1,5 lt'yi saat 2 gibi bitirir oldum. Artı en az yarım litre de süt (yagsiz) iciyorum sabahları, çocukluğumdan beri bayılırım zaten süte. Neyse karnım sis geziyorum hala. Bugün baktım rahmin olduğu yerler de çok gergin. Bu kadar kendimi dinlememem lazım biliyorum ama ne bilim dün ateşim düşünce bir tuhaf oldum. Acaba bu ay olabilir mi cidden??

justreader Canım sagol, daha da yükselir inşallah. Bu arada ilginç birsey 3 gündür ofiste deli gibi su iciyorum. Ben su içmeyi pek sevmem, kendimi zorluyorum günde en az 1,5 lt icmek için. Yoksa aklıma gelmez. Çarşambadan beri 1,5 lt'yi saat 2 gibi bitirir oldum. Artı en az yarım litre de süt (yagsiz) iciyorum sabahları, çocukluğumdan beri bayılırım zaten süte. Neyse karnım sis geziyorum hala. Bugün baktım rahmin olduğu yerler de çok gergin. Bu kadar kendimi dinlememem lazım biliyorum ama ne bilim dün ateşim düşünce bir tuhaf oldum. Acaba bu ay olabilir mi cidden??

inşallah canım yaa neden olmasınnn kiiii allahım büyükkk tatlım inşallahhhhhhhhhh alkisalkisalkis

bugün dayanamadım test yaptım idrar testi ve sonunda çift çizgiyi gördüm hemde çok net çift çizgi daha eşimin haberi yok işten gelince söylicem çooooooooooooooooookk mutluyum.

rabbim isteyen herkesi bebek sahibi yapsın inşallah

canım hayırlı olsun çok sevindim allahım sagsalim kucagına almayıda nasip etsin inşallah..

ayy canım benimmmm inşallah düşmüycek ateşinnn tatlımmmm opuyorumnanaktan

uyyyy şekercimmmmmmmmmmm uyyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile5

AMİNNNNNNNNNNNNNN
ayy canım benimmmm yaaa ne demekk ben keyif alıyorummm helede hamişlikle sonuçlanıncaaaaa inşallah seninde meleğinin haberiyle biter tablon opuyorumnanaktan
beni merak etme ben çok iyiyim yaa her şerde bi hayır vardır öyle kötü olmadım zatenşok üstüne şok oldu ama iyiyim canım çok saol :1hug:

senin tablonu yerim bennn ateşlim benimmmmmm süpersin kuşummmmmmmmm opuyorumnanaktan

ayy süper bi haberr çok sevindim canım senin adınaaa inşallah meleğinde çok bekletmeden gelir canımmm hihoyyyt

merhaba canım hemen toparla kendini canımmm yaa saldıkça salıyor insan çünkü sabırlı olalım inşalah ödülünü tez zamanda alırız canım paylaşım içinde çok saol özletme kendini opuyorumnanaktan

ayyyy çok sevindimmmmmm çok tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmm a.s. :nazar: :nazar: allahım sağlıcaklan hayırlısıylan kucağına almayı nasip etsin tatlımm inşallah darısı bizlerin başınaa canım bolcana dua et bizim içinnnnnn opuyorumnanaktan :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

çok sevindim canım iyi olmana sende bu güç ve inanç verken birgün mufakatını alıcaksın ben inanıyorum dualrım seninle...

maşallah canım bende hamileligimden önce çok su içerdim hamileligimde hiç içmedim doktorum hep kavga ederdik su içmek iyidir devam iç hamileligi düşünen herkez iç önceden su içmelerini öneriyorlar rahim suyla dolsun diye sonradan sorun olmasın diye..karnının şiş olması muhtemelen sütten kaynaklanıyor olabilir gaz yapar süt dedigin gibi belirtiler üstünde pek durma stresten uzak dur gelmek isteyenler için mani olmasın :hulya:
gönlümüz bebegini gelmesinden yana:eek: inşallah gelmiştir

6 günü:9 eekim :36.1 adetim bitti
7 günü:10ekim :36.1
8 günü 11ekim :36.1
9 günü:12ekim:ölçmedim
10günü:13ekim:36.1
11günü:14ekim:36,5:hulya:
12günü:15ekim:36,0
13günü:16ekim:36,3
14günü:17ekim:36,2:hulya:
15günü:18ekim:36,1
16günü:19ekim:36,2:hulya:
17günü:20ekim:36,4
18günü:21ekim:36,4:hulya:
19günü:22ekim :36,4:hulya:
20günü:23 ekim:36,7(gece 3,30 kalktım çikolata yedin yaptım oyüzden olabilir dimi):bbo:

Beyazmelek stresten çok icim kıpır kıpır. Bebeğim bu ay gelirse tabi ki coooook sevinir, deli olurum ama bu ay da olmazsa diye de hazirlikliyim, 1 günlüğüne üzülürüm ama yıkılmam. Benim yumurta gelişti ve çatladı ya, bir de 28. Gün regl olursam benim için müthiş birsey. Beni hallettik demektir bu, sıra eşimde. O da sperm sayısı artsin diye ne dersem yapıyor sagolsun. Bu ay olmasa da gelecek aylarda hamile kalma şansım artıyor. Bunca yıldan sonra bunları yasamak bile o kadar güzel ki:)) ay bugün iyimser Sirin gibiyim vallahi :))))

Son düzenleme:
6 günü:9 eekim :36.1 adetim bitti
7 günü:10ekim :36.1
8 günü 11ekim :36.1
9 günü:12ekim:ölçmedim
10günü:13ekim:36.1
11günü:14ekim:36,5:hulya:
12günü:15ekim:36,0
13günü:16ekim:36,3
14günü:17ekim:36,2:hulya:
15günü:18ekim:36,1
16günü:19ekim:36,2:hulya:
17günü:20ekim:36,4
18günü:21ekim:36,4:hulya:
19günü:22ekim :36,4:hulya:
20günü:23 ekim:36,7(gece 3,30 kalktım çikolata yedin yaptım oyüzden olabilir dimi):bbo:

oooh ooh süper artmış canım ama bu kadar değişmez merak etme hep aşağı yukarı aynı çıkıyor benim meselaa artmış yanii şekercimmmm alkisalkisalkis

saol canım benimmmmmmm birbirimizin duaları kendimize ettiğimiz dualrdan dahada kıymetlii opuyorumnanaktan

X