Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

gunaydin hepinize kizlar,
canim benim normalde adet olurken goguslerim hic sismez fakat hamile kaldigim da acayip sismisti ve dokunamiyordum, umarim hamileleik belirtisidir canimopuyorumnanaktan

[ı]amin cnm inşallah rabbım hepımızın gonlune gore versın[/ı]

[ı]hakılsın cnm hayırda serde bızım ıcın demen gıbı sorunlu bır bebek olabılırdı belkı boylesı senınıçın ıyı olmuşta olabılır.[/ı]

arkadaşlar nerdesiniz ya... Cevaplar mı geç geliyor yoksa siz mi yoksunuz pc başında? Bişey soracağım canlarım istnbuldaki kardeşler idrar testlerini kaç tl den alıyorsunuz

valla ben zonguldaktayım 3-4-5 degışıyo en ıyısı 5 tl

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7
19. gün 21 ekim...37.0

merhabaa kızlarrrr..umarım herkesin ateşi istediği gibi gidiyordur ben çok sık giremiyorum bu ara..benim de son 6-7 günüm :)

şişko göbek seni :) bu günde süpersin

Sincap degerlerin çok güzel, yumurta dollenmisse Rahime varması 7-8 gün sürüyor ve ovulasyondan 9 gün sonra tutunması bekleniyor. Senin bugün 9 gün olmuş ve ateşinde 0.3 artmiş. Tutununca düşer diyenler de var ama mantiken gebelik varsa progesteron salimi Artiyor yani ateş yükselir. Vallahi çok güzel inşallah 5 gün sonra kırmızılar gelmez de pozitif sonuc alırsın.

Sincap degerlerin çok güzel, yumurta dollenmisse Rahime varması 7-8 gün sürüyor ve ovulasyondan 9 gün sonra tutunması bekleniyor. Senin bugün 9 gün olmuş ve ateşinde 0.3 artmiş. Tutununca düşer diyenler de var ama mantiken gebelik varsa progesteron salimi Artiyor yani ateş yükselir. Vallahi çok güzel inşallah 5 gün sonra kırmızılar gelmez de pozitif sonuc alırsın.

ssağol pellycim..ben dikkat etmemişim 9. gün olduğunu haklısın opuyorumnanaktan ateişm bu ay bi ilginç oldu. eskiden kademeli yükselirdi yumurtladıktan sonra 3 aydır böyleydi en azından, ama bu sefer 5gün sabit kaldı sonra birden yükseldi anlamadım vallla.

ama dediğin gibi düşüyor yerleşmede diyenler var herkesinde düşmeyebiliyormuş ama bilmiyorum kısmet artık yerimseniben inşallah dediğin gibi kırmızı falan görmem bu ay bıktım valla kırmızılardan kaydirigubbakcemile3
kimse kırmızı görmesin donundaaaaaa delikafadulden

tua biey diyeceğim senin yumurta kaçınçcı gün çatladı?24.gün mü? eğer öyleyse idrar testinde çıkması için çok erken değil mi ben 14. gün yumurtladım adet gününe 3gün vardı sanırım çoook silikti .Sen dün idrar testi yapmıştın değil mi? Ateşin güzel gidiyor bence geç döllenme olmuş olabilir bide nasıl bir akıntı gördün tuba ben adet günüm geçtikten sonra böyle afedersin peynir suyu gibi mi desem yada hani süt kesiği diyorlar sanırım öyle bir akıntı geldi bide böyle şeffaf gibi gelmişti . idrarın bulanık mı? birde vajinada renk değişikliğin var mı kontrol etsene canım üşenmezsen :))

7. gün yumurtlamış olabilirsin canımm.. ama testte çok silik çıkmamması lazım anlamadım CADIARZU

canımmm süper gidiyor herşeyy bu ay umut var galibaa dimi kaydirigubbakcemile5 yumurtlamadan sonra karın şişliği ve gaz bende de bayaa sürdü karnımın orta yerinde acı vardı hep. güzel haberlerini alırz inşallah...

süper şekercim maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh delikafadulden delikafadulden

cnm benım supersıııınn

bosomm, damlaumut, sevgikulubu, seyyal, tuba373 kıslarr nerdesınız gecmışemı daldınızz

tam olarak burdayım :) ben beklemedeyim şimdilik hersabah kalkıyorum düzenli olarak ateşimi ölçüyorum regl günüme sadece 1 hafta kaldı gerekli çalışmaları yaptık şimdi zamanımın dolmasını bekliyorum:)ama içimden bir his sanki bu ay es geçti gibi sebebsiz benimki sadece bir his...
Buarada bişey sormak istiyorum sizlere gebelik testleri sağlıklı olarak nezaman sonuç verir?

kan tahlılı en kesın sonuç zamanın gelmeden 2gun önce bıle cıkıyomuş.benımde 8gunum kaldı ama korkuyorum yapmaya

kan tahlılı en kesın sonuç zamanın gelmeden 2gun önce bıle cıkıyomuş.benımde 8gunum kaldı ama korkuyorum yapmaya

Desene aynı zamanlarda öğrenecez seninle gerçeği:) sonuç neolursa olsun umarım hayırlısı olur. kaydirigubbakcemile5 buarada idrar tahlilimi yapmaya korkuyosun? peki şuanda kan tahlili yapsak çıkarmı acep kaydirigubbakcemile3

canım bütüüün belirtilerim vardı ama herzamanki gibi fos çıkacağı için burda anlatmadım bile:) saat 1 gibi uykum geldi başım falan ağrıyordu dedim ki kendi kendime biraz uyuyayım zihnimden atayım şu hamilelik vs şeyleri belki o zaman regl olurum dedim ve az önce bi uyandım bi geldi pür geldi:)

tavsiye ederim arkadaşlar testlerde çıkmadığı halde geciken varsa rahatlamaya çalışın ve kendinizi reglin geleceğine alıştırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…