Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cnm ben senden bu ay çok umutluyum inş hamişsindir tablon bence çok güzel 3 saat uyku yeter diyorlar olumlu düşün olumsuz düşünme ..

canım yaaa süperrrrrrrr bak yükselişe geçmiş dünde dedik yaa yarın ne olcak diyee bu süperr inşallah 8 ay daha böyle giderrrr delikafadulden

amin cnm inşallah

canımın içiiiiiiii yerim senin tablonuu bennn yarına ateşin yükselebilirrr bugünü fikfiklerlen değerlendirmekte fayda var kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu delikafadulden inşallah gelcek bu sefer kuzuuuumm benimmmmmm

cnm ya test yaptınmı hamiş olabilirsin inş meleği senledir bitanemmmm :Saruboceq:

dün öğlen evde idrar testi yaptım (aslında 2-3 gün daha bekleyecektim ama özel durumdan dolayı yaptım anlatmıştım geçmiş sayfalarda) negatif

ayy canııımmmmmmmmmmm :1hug:
bugunu degerlendirim yani üleeeeeemiii! tamammmmm degerlendirecemm :lepi:
insallah çiçeeeeeemmmmmmmmm :))

inşaallah canım benm ya... artık istemiyorum diyorum dünden beri eşimde bana şaşkın şaşkın bakıyor... ya istedik istedik olmadı belki istemiyorum dersem bebğim olur diyorum gülüyor:):) hakketen yoruldum ya bi gülüyorum bi ağlıyorum. ama relax'ım merak etmeyin arkadaşlar...
sen nasılsın canımcım nasıl gidiyor

inşallahh bebem yaa inşallahh allahtan ümit kesilmezzzzz bu işler hiç belli olmazzz

güzel canım ya düşüş yok gördüğüm kadarıyla maşşalah... Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eder inş

aynen öyle olucaksın kuzum geçen ay aynı şeyi dedim bendee yeter artık olmazsa olmasın hatta bu ay olmazsa koruncam diyee bu stresten falan derken kimyasalda olsa gebelik yaşadım yani cidden kafadan biraz olsun atmak iyi geliyor iyice atarsak fiziksel gebelik yaşayabiliriz sanırsam kaydirigubbakcemile3
yani sakın canını sıkma canım herşeyin hayırlısı hakkımızda allahım her birimize hayırlı evlatlar nasip etsin canım benim sıkma canını sakın rahat ol opuyorumnanaktan
benim iyi gidiyor işte ateşimi ölçüyorum ama yazmıyorum buraya kendimi takip etmek için yumurtam varmış zaten ne zaman çatlar diye tatlım biraz rahatım artık ya

Çiçeğim her zamanki nesenle aramıza döndüğün için mutluyum. Nasılsın? Doktor ne dedi? Bu ay ates ölçmeyecek mısın?

GÜNAYDIN KISLAR BOL HAMİŞLİ GÜN DILIYORUMMMM opuyorumnanaktan KISLAR GÖGÜSLERİM COK SISTI KARNIM ŞİŞ GÖGUSLERIM ARA ARA SIZLIYO DOKUNUNCADA ACIYO BUNLAR BELIRTI OLABILIRMIKICADIARZU

benimde göğüslerim 10 15 gündür kafam kadar oldu ama hiç umursamıyorum. yanılmaktan çok yoruldum arkadaşım.. belirtileri saysam ooooooooooo... ama bazen psikolajik olabiliyor ya onun için hiç umursamıyorum kafama takmıyorum bu ay belirtilerimi. inşallah senin hislerin doğrudur inş hamilesindir canımcım

Cevabımı aldım ben :)) benim bu takipler hoşuma gidiyor, çok stres yapmadığımı düşünüyorum. 18 sene duzensiz olunca şimdi hersey normal çalışınca ben mutlu oluyorum ve bunu ateşle ve testlerle tespit etmek hoşuma gidiyor. Bu yasta buldumcuk oldum, regl olunca, yumurtlayinca havalara uçuyorum. Tabiki her ay bu sefer bebis olsun diye de dua ediyorum. Bence KK, bu topik ve siz güzel hanımlar bu bekleme dönemini stresten keyife dönüştüyorsunuz. İyi ki varsınız kızlar...a.s.

kızlra günaydın nasılsısnız
çiçeğim sen nasılsın gerçi yazdıklarından bomba gibi olduğun belli ama
canım ben bu sabah ateşimi aynı saatte ölçemedim ama yinede uyanınca ölçtüm 36.6
biraz düşmüş ama regl olacak kadar değil sanırım üstelik regl belirtiside yok zatewn ben hep sabah olurum sabah yine test yaptım negatif ne yapıcam ya ben şaştım

cnm bılmıyorum bu aralar fena kaptırdım kendımı hayal kırıklıgı ugramayız ınsallah

desteğin için sağol bitanem... senin için çok üzülmüştük herbirimiz. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inş... inan bu ay hçbişey yapmak istemiyorum.. düşünmek bile istemiyorum... aslında çok ümitli çok neşeliyimdir herzaman ama şu ara....hani "BİTTİM dediğiniz anlar olur ya işte o haldeyim şu ara.. inşaallah RABBİM en kısa zamanda "YETTİM YA KULUM" der....

Çiçeğim her zamanki nesenle aramıza döndüğün için mutluyum. Nasılsın? Doktor ne dedi? Bu ay ates ölçmeyecek mısın?

canım benim çok saol opuyorumnanaktan
doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi iki myom var ama onlar engel değil dedi yumurtan var hatta dedi 5-6 ay daha deneyin dedi olmadı spermiyogram yaparız dedi bende şimdiilik görünürde bir sorun yok herşey iyii dedi canım içim rahatladı tabi bakalım tatlım ya hayırlısı
ateşimi ölçüyorum bende biraz daha geçsin öyle koyarım yumurtlamayı anlamak için ne zaman diye ama 3-4 güne olur herhalde gibime geliyor lekelenmem bitmedi ama az az geliyor tatlım bakalım bi tam bitsee çalışmalara devam :kedi:

cnm sonuçların cok guzel cıkıcak ınsallah

cnm benım psıkolojıkman duzelmen gercekten cok ıyı oldu cok cabuk toparladın bu senın ıçın guzel bı avantaj rabbım en yakın zamanda yuzunu guldurcek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…