Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bence de arkadaşım... inan diğer topiklerdeki yazışmalarda insan sadece kendini kandırıyor.. nem den tüyden pay çıkartıp hamileyiz diyorlar ya anlamadım. boş yere moral bozukluğu... bende burayı ve sizi çok seviyorum.. kimseye anlatamadıklarımı sadece sizinle paylaşıyorum... terapi gibiyiz vallah:)

GÜNAYDIN KISLAR BOL HAMİŞLİ GÜN DILIYORUMMMM opuyorumnanaktan KISLAR GÖGÜSLERİM COK SISTI KARNIM ŞİŞ GÖGUSLERIM ARA ARA SIZLIYO DOKUNUNCADA ACIYO BUNLAR BELIRTI OLABILIRMIKICADIARZU

Gunaydin hepinize kizlar,
canim benim normalde adet olurken goguslerim hic sismez fakat hamile kaldigim da acayip sismisti ve dokunamiyordum, umarim hamileleik belirtisidir canimopuyorumnanaktan

Canım ben dün sana yazdım. Başka bir topikte progestan hap kullandığını yazmışsın. Progestan hap progesteron içerir ve bu hormon ateşimizi yükseltir. Senin ateş takibi yapman anlamsız bu yüzden. Bugün catlatma iğnesinden sonra 16. Gunün, emin olmak için kanda gebelik testi yaptır. Pozitifse muhtemelen progestan kullanmaya devam edeceksin. Yok negatif çıkarsa o zaman hapı bırakır bırakmaz regl olursun.

canim benim tablon iyi gidiyorinsallah bu ay son olur canim, birde preseed kullandim demistin ya bu ay senden cok umutluyum, gece tuvalete kalmis olmanin etkili olacagini pek sanmiyorum 10dakikalik bir ara etkilemez gibi geliyor bana, hadi bakalim hayirlisi:1hug:

canım çok sağol böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum
keşke kan testi yaptırabileceğim bi yer olsa daoğudayım bide ilçedeyim 60 km mesafe var en yakın hastane için eşimde görevde yarınıdabeklicem ben şu gg den ovülasyon testinin yanında hediye ettikleri testlerden yapıyorum acaba onlar dandikmi
yarın eczaneden aldığım bi testle yapıcam bakalım zaten en kötü ctesi doktora gidicem

cnm benım psıkolojıkman duzelmen gercekten cok ıyı oldu cok cabuk toparladın bu senın ıçın guzel bı avantaj rabbım en yakın zamanda yuzunu guldurcek inşallah

AMİNNNNNNNNNNNNNN aol canım benim opuyorumnanaktan
düzelmiycezde napcaz kuzum yaa hayat devam ediyor allahın hikmeti yani sağlıksız olucağına geç olsun herşeyde bir hayır vardır tatlım işte diyerek düşünüyorum

Teşekkürler Suhenza ben de umutluyum bu ay, her aydaha iyi gidiyor. 9 gün kaldı,inşallah 29 Ekim bana cifte Bayram olur..:))

arkadaşlar nerdesiniz ya... cevaplar mı geç geliyor yoksa siz mi yoksunuz pc başında? bişey soracağım canlarım istnbuldaki kardeşler idrar testlerini kaç tl den alıyorsunuz

canim benim ya ben cok fazla sizlerle ayni saatlerde online olmasamda her aksam yazdiklariniz takip ediyorum, senin canin cok sikildi dun biliyorum ama, herseyde bir hayir vardir demekten baska caremiz yok, kendini uzmek hicbirise yaramayacak.Ben gecen sene isyerindekilerle ve arkadaslarimdan 11 kisi bir ay once 2 ay sonra derken pespese hamile kaldik, herkesin bebisleri pes pese dogu ben dusuk yaptim, ne kadar uzucu oldugunu biliyorum hatta isyerindeki arkadasimin ve benim bebegimin dogumu ayni gune bekleniyordu.Ben 3 aylikken dusurdum, onun bebeginin dogdu gun cok canim yanmisti anlatamam, onu kiskandigimdan degil ama benimde bebegimm bugun olacakti neden ben kaybettim diye, yani elimizden hicbirsey gelmiyor sabretmekten baskaopuyorumnanaktan

sağol canım ya ALLAH RAZI OLSUN hepimizden inş...
evet benimle evlenenler, benden sonra evlenenler, benimle hamile kalanlar doğurdular benim hala bir bebeğim olmadığı için çok üzülüyorum ama elimizden gelen bir şey yok TEVEKKEL ALLAH..... TAM TESLİMİYET...

Canim benim cok guzel hadi bakalim hayirlisi insallah o gun de gelir yakindakaydirigubbakcemile5

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik galiba ben yumurtladım bitti )

kızlar banada bi akıl veriin bu konularda hiç bir bilgim yok yaa

regli 19. gün 36 .0 biraz sonra tekrar ölçtüm 36.7

ve bu ay hiç akıntım olmadı sizce ne bu şimdii-tatlicadiarzu-

22.gün yumurtlamıştı 2 ay önce geçen ay 11.gün yumuurtladım arkadaşım adet biterbitmez yumurtlamış oğlu var şimdi olur yani

canım benim iyiki sende varsın inşallahhh tez zamandaa umutlarına kavuşucaksın canım opuyorumnanaktan

merhaba canımcım iyiyim allaha şükür allahım başka dert keder vermesin tatlım yaa hayat devam ediyor sonuçta bunada şükür diyerek yola devam tatlımm
biraz daha bekle tatlım test için çıkmayabilir bu testlerdee yoksada canın saolsun opuyorumnanaktan

canım benim biliyorum hepinizden allah razı olsunnnn biliyorum bende arada yaşarım elbette insanız gayet normal umudumuzu arada kaybetmemiz tatlım ama inan elimize bişey geçmiyor öyle düşününce ondan kendini toparlamaya bak tatlımm emiii

Canim benim cok guzel hadi bakalim hayirlisi insallah o gun de gelir yakindakaydirigubbakcemile5
AMİNNNNNNNNNNNN

kızlar banada bi akıl veriin bu konularda hiç bir bilgim yok yaa

regli 19. gün 36 .0 biraz sonra tekrar ölçtüm 36.7

ve bu ay hiç akıntım olmadı sizce ne bu şimdii-tatlicadiarzu-

tatlım benim geçen ay kimyasal gebelikte hiç ama hiç akıntım olmadıı tatlım regliye yakın bile olmadı bi hafta geçince oldu oda kanamaya dönüştü yani illa akıntı olcak diye bişey yok sakin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…