Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Sagol canım Nevetna iyi dileklerin için. Arkadaslarım hamile olduğu için seviniyorum hatta biriis arkadasım ve her gün beraberiz, 40 yasında ve 6. Tüp bebek denemesinde hamile kalabildi. Onun için sevinmemem mümkün değil. Digeri benim kardesim gibidir hatta doğumuna da gireceğim kismetse, onun da bebeği zor geldi, esinde problem vardı. Hepsi çok istenmiş, beklenmiş değerli bebekler. Benim de sıram gelecek inşallah, elimden geleni yapıyorum ama aile ici farklı. Belki ben yaşadıklarımı eltimle paylasabilseydim, onunla arkadas olabilseydik ( maalesef elektriğimiz tutmadı herhalde, çok yapmacik iliskimiz, zoraki aileden olduğumuz için) farklı düşünürsün belki. Kimsenin hamileliği bana ağır gelmedi ama eltim hemencecik hamile kalırsa bana çok koyacak. Kendimi bu konuda duzeltemiyorum ve kendime çok kızıyorum amahislerimi degistiremiyorum iste ((( ben kıskanç biri degilimdir ama bu sefer "ben bunu hakettim, önce ben olayım" diye yakarmak geliyor sadece içimden. Daha ortada birsey yok ama ben her ay daha da çok sıkıyorum kendimi

canım evet haklısın... aslında ben 5-6 gün gecikirse yapacaktım da anlattım ya sabah özel durumdan (eltiyi kendi dr. uma götürme ) dolayı ruh halimi hazırlayayım diye yaptım. yoksa sabretmek ve net sonucu görmek en iyisi. diğerinde ne güzel 6 gün sabredebilmiştim ve o gün i. testimde çıknca dr. a gitmiştik eşimle keseyi görmüştük

aaaaaa bunlar nasıl laflar....sen böyle yaparsan biz napalım... sen ve senin gibi aramızdan hamiş kalanlar bize umut oluyorsunuz. güç veriyorsunuz.. olumsuz düşünme.. ctesi gideceğim mercimeğimi göreceğim diye sevinmen gerek...

gittiniz mi canlarım

canımcım zor bir durumdasın anlıyorum.. ama dua et sabrını da elbet verecektir. bende zaman zaman senin gibi oluyorum. benim yakınımdakiler 2.lere başladı bizimde 3 sene bitti gelen giden yok.. hayırlısı allahtan . kardeşim bile ikinciyi düşünmeye başladı geçen gün lafını ediyo sen beni bekleme dedim... zaman kısmet ..diyecek başka laf yok. sen en azından hamile kalabileceğini biliyorsun .. biz de oda yok... allah gönlüne göre versin. üzme kendini biz yanındayız.. ama çıkmadık candan ümit kesilmez.. bunu da unutma...

sağolasın bitanem.. aynen 2. 3. yapıyorlar içim bir tuhaf oluyor

tüm arkadaşlarım doğurdu ben bir düşük yaptım 3 ay önce ama bebeğimi çok özledim ya

kızlar bende çokk karamsar ve çokkk umutluyum iyice dengem bozuldu
bi bakıyosunki neşeliyim bi bakıyosunki mutsuz karamsar
eşimde anlıyo artıkkkkk
iyice şaşırdım kaldımm psikolojik tedavi görmeyi düşünüyorum artıkk senağlama senağlama senağlama

sanırım toplu terapi gerekecek
mevsimsel de olabilir kime sorsam kötü

canım benım bende 34 yaşındayım endişeni anlıyorum inşalah kısa zamanda ıyı haber alırsın biraz jafamızı rahat tutalım
tubacım üzülme sen belki senin sıranın gelmesi için onun hamile kalması gerekiyordu kim bilir sen sabırlı ol içini ferah tut. eltin biraz ayıp etmiş ama boşver geç gitsin

canım benim inşallah :) ne bileyim en kötüye hazırladım kendi mi sanırım

kızlar kızlar ne olmus burda böyle herkes umutsuzluga dusmus bırakın negatif dusunceleri pozitif olun hersey pozitif olsun hayatınızda
bırakın kim hamile kalırsa kalsın cevrenizde salamayın sizinlerinde olacak vakti saati gelince onun icin sabırla beklemekten baska yapabilecegimiz hicbirsey yok biz elimizden geleni yapalım gerisini guzel allahın takdirine bırakalım guzel alahım yurekleri sevgiyle dolu olan bu kadar guzel insanların hicbirinin kucagını bos bırakmicaktır
hepimiz guclu olmalıyız yoksa birbirimize yardımcı olamayız
haydi kızlar toparlayın kendinizi pis kırmızlara inat yolumuza tam gaz devam

aayyy yüreğine sağlık şimdi ben elime oklavayı alıp girişcektimki bi baktım kitymmmmmmmmmm yapmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

kızlar noluyor yaa siz böyle pes ederseniz olumsuz olursanızzz o minnacık bebişler gelirmii hiçç !!!!!!!!!!!!! gelmezzz siz moralinizi yüksek tutcaksınız hayata inatttttttttttttt herşeyeee inatttttttttttttttttttt

lütfen hepinizi çok seviyorum acısıyla tatlısıyla yaşıyoruzz bu böyle sürüp gidicek hayat bu hayatın kendisi bu elbett gelicek bebişlerimizde hayırlısıyla sonra onlarla ilgili sorunlar mutluluklar güzelliklerr derken ömür geçip gitcek geriye baktığımızda bu dert ettiğimiz şeyler bize ne kadar küçük gelcek inancımızı hiçbir zaman yitirmeyelimkiii meleklerimiz gelebilsinnn

canlarım hep beraberiz birimiz hepimiz hepimiz birimiz için
Şeniz
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

çiçeğim kitym çok güzel şeyler yazmışsınız sizin yazdıklarınızı üstüne yazacak bişiy yok
sadece katılıyorum ve çiçeğim seni kutluyorum

Şeniz
:1hug:

çiçeğim kitym çok güzel şeyler yazmışsınız sizin yazdıklarınızı üstüne yazacak bişiy yok

ne dimek şekerlerimmm herşey bizler için acı tatlııııı demi amaaaaa delikafadulden

:1hug:

Şeniz

tabiki canım bizleri birbirimizden baska kimse anlayamaz :1hug:

gercek hatta bile kimseyle konusamadıgımız seyleri konusuyoruz burda kızlar paylasıyoruz bir cesit terapi yapıyoruz yazısıp rahatlıyoruz bugun ben yarın sen öbür gun bir digerimiz elimizden tutacakki yolumuza devamedelim herkes pes edip elini geri cekerse uzanan eller bos kalır :1hug:

yuru be cicegim kim tutar seni delikafaduldenalkisalkisalkis

ayrıca hepinizin yasları daha cok genc en buyugunuz 34 yasındaymıs peki ben ne yapayım yakında 40 olacam ozman ben tasımı taragımı toplayıp gideyimmi delikafadulden

hayır akıntım yok canım şaşkınlık içindeyim bugünde ilişkiye girmem mi gerekiyor napıcam kafam karıştı :uhm:

(((((((((((( çok moralim bozuk arkadaşlar çokkk ( bugün arkadaşıma gittim . eşi bebek istemiyodu 3 yıllık evlilerdi. 2 ay evvel karar vermişler ve hemen olmuş.. onu öğrendim bugün hüngür hüngür ağladım.. hem arkadaşım adına çok sevindim hemde içim cızzz ettiii burukluk yaşadım... kıskançlık değil ama çok imrendim ona onun gibi olmayı çok istedim..çok istiyorum... ve işin kötüsü bu ruh halimi hiç kimse anlamıyo ne kadar acı çektiğimi eşimde dahil kimse bilmiyooo (( burnumun direği sızlıyo resmennn çok berbatım çokkk (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…