Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sevgili ayseyıldırım, az önce hamilelik belirtileri bölümünde bir topikte çatlatma iğnesinden sonra progestan hap kullandığını okudum. Progestan haplar progesteron içerir ve progesteron da ateşini yükselten hormondur. Bu yüzden senin ateş takibi yapman pek anlamlı değil çünkü ilacı kullandığın sürece ateşin yüksek çıkacaktır ama bu hamile olduğun anlamına gelmez. Bugün 15. gündü sanırım hamilelik varsa kanda çıkar yarın hemen test yaptır. doktorun bunu söylemiş olmalıydı. çatlatma iğnesinden 15-16 gün sonra kanda bakılması gerekir. Bilgin olsun istedim.

Süper tablo!!! Bebek geliyor inşallah. Hangi günler şendiniz? 11*12*13 Ekimi değerlendirdiniz inşallah.

sağol canımm opuyorumnanaktan inşallah hepimizin bebişi gelsin bu ay!!!!!!!!!! ya yazık ki 9. ve 11. günleri değerlendirebildik kısmet olmadı diğerlerine :KK43:

resimimis
canımmmmmmmmm takma kafana biz yanındayız hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz
benim eşiminde yeni evlenen arkadaşları var hamile olduklarını öğrenince içimden bişiler kopuyo anlıyorum seni çokkk iyi kıskançlık değil bu........eşimin arkadaşlarının eşleriyle konuşurken sormak bile istemiyorum
çünkü hemencecik hamiş olduklarını duyunca 2 gün hiçbişey yapasım gelmiyo o psikolojüden kurtulamıyorum
rabbimmmmm bizim yüzümüzede gülecekkk inşlhhhhhhhhhhh
dualarda buluşalım canım inşlhhhhhhhh allah bizim içinde ol deyecek bir gün hayırlısıyla
sabır sabır sabır ve zaman yanındayız canım :teselli: :teselli: a.s.

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
20ekim 36.1 Şeniz

anlamadim gitti kislar yaa bu ne iki dusuo iki cikio bi dusuo bi cikio,yumurtlama doneminde boyle olurmu sizce??
ben 26 gunde bi oluyorum gerci bu ay 27 gunde bi olmusum,yumurtlama donemi tam adet bitimine denk geldi hesaplamalara gore denemelere bittigimde hemen basladik bu degerler yumurtlama doneminde olabilirmi sizce??

kislarr ben bugunlerde yumurtlama donemimdeymisim netteki hesaplamalarima gore,,,henuz adetten sonra atesim yukselmedi yumurtlama donemi oldugu icin,,,yukselmedigine gore haala yumurtlama donemi icindemiyim acaba??ne dersiniz??
ay biraz kendim sordum kendim cvpladim gibi oldu ama fikirlerinizi meerak ettim iste canlarim,,,asagi yukari ayni seviyede gidip geliyo ates,,,gecen ayda adet bitmisti sanirim18 i gibi ve o aralar 36.2 leerde gidiodu atesim sonra 36.7=8 lere cikmisti tabi adet olunca bu ay 36.3 e dustu ilk gunu sonra yavas yavas dustu boyle devam ediyo...bide dun aksam biyerde okudum yumurtlama belirtileri diye aralarinda karin agrisi kramp tarzi batmalar ve goguslerde siskinlik hassasiyet diodu bende kendimi dinledigimde inanmassiniz belki ama aksam feci sekilde goguslerimin sistigini gordum agriyoduda gergin duruyodu sabah hicbisi kalmadi sanirim yumurtlama belirtisiydi,,,

kızlar ben bu ateş ölçme yöntemimden hiç bişey anlamıyorum reglime yakın ateş değerim hiç düşmedi dedim
tamam oldu bu sefer ama kırmızıları gördüm
sanırım bende geçersiz bu şeyyyy anlayamadım

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
20ekim 36.1 Şeniz

anlamadim gitti kislar yaa bu ne iki dusuo iki cikio bi dusuo bi cikio,yumurtlama doneminde boyle olurmu sizce??
ben 26 gunde bi oluyorum gerci bu ay 27 gunde bi olmusum,yumurtlama donemi tam adet bitimine denk geldi hesaplamalara gore denemelere bittigimde hemen basladik bu degerler yumurtlama doneminde olabilirmi sizce??

kislarr ben bugunlerde yumurtlama donemimdeymisim netteki hesaplamalarima gore,,,henuz adetten sonra atesim yukselmedi yumurtlama donemi oldugu icin,,,yukselmedigine gore haala yumurtlama donemi icindemiyim acaba??ne dersiniz??
ay biraz kendim sordum kendim cvpladim gibi oldu ama fikirlerinizi meerak ettim iste canlarim,,,asagi yukari ayni seviyede gidip geliyo ates,,,gecen ayda adet bitmisti sanirim18 i gibi ve o aralar 36.2 leerde gidiodu atesim sonra 36.7=8 lere cikmisti tabi adet olunca bu ay 36.3 e dustu ilk gunu sonra yavas yavas dustu boyle devam ediyo...bide dun aksam biyerde okudum yumurtlama belirtileri diye aralarinda karin agrisi kramp tarzi batmalar ve goguslerde siskinlik hassasiyet diodu bende kendimi dinledigimde inanmassiniz belki ama aksam feci sekilde goguslerimin sistigini gordum agriyoduda gergin duruyodu sabah hicbisi kalmadi sanirim yumurtlama belirtisiydi,,,

canım sen zaten çokiyi çalışmışsın yumurtladıysanda korkma umarım kuzucun seninledir

resimimis
benim eşiminde yeni evlenen arkadaşları var hamile olduklarını öğrenince içimden bişiler kopuyo anlıyorum seni çokkk iyi kıskançlık değil bu........eşimin arkadaşlarının eşleriyle konuşurken sormak bile istemiyorum
çünkü hemencecik hamiş olduklarını duyunca 2 gün hiçbişey yapasım gelmiyo o psikolojüden kurtulamıyorum
dualarda buluşalım canım inşlhhhhhhhh allah bizim içinde ol deyecek bir gün hayırlısıyla

canıımmm Allah razı olsunnn.. biliyorum rabbim bize de birgün yollayacak bebişlerimizi ama insan böyle şeyleri duyunca çok kötü oluyor.. neyseki burada beni burada anlayan benimle aynı duyguları paylaşan birileri var buda sevindirici... Allah hepimizin gönlüne göre vesin inşallah.... ALLAH'IM DUY SESİMİZİ N'OLUR GÖNDER BİZE BEBEKLERİMİZİ HAYIRLISI VE SAĞLIKLISINI TEZ VAKİTTE... AMİN...

canıımmm Allah razı olsunnn.. biliyorum rabbim bize de birgün yollayacak bebişlerimizi ama insan böyle şeyleri duyunca çok kötü oluyor.. neyseki burada beni burada anlayan benimle aynı duyguları paylaşan birileri var buda sevindirici... Allah hepimizin gönlüne göre vesin inşallah.... ALLAH'IM DUY SESİMİZİ N'OLUR GÖNDER BİZE BEBEKLERİMİZİ HAYIRLISI VE SAĞLIKLISINI TEZ VAKİTTE... AMİN...

canım inşallah ya rahat olalım biraz çok kulak asmayın etrafa zor ama başka çare yok taktıkça takıyor insan

ben bu ara gülüp geçiyorum her söylenene yani bana aaaa daha hamile değilmisin diyenlere bi doktoro görünün diyenlere
çokk görmemek lazım anlayışsız ve düşüncesiz insanlara bunu zemuszemus zemuszemus zemuszemus
özellikle bazıları bazılarının kötü olduğunu görünce sevinir kendi hamiştir veya kızı veya gelinleri
hepsini gördüm bennnnnnn umrumda bile değil artık hihoyyyt hihoyyyt
soranlarada allah ne zaman verirse bende size o zaman sölerim diyorum:sm_cool: :sm_cool:
takma resimimis boşver canım salla gitsin böle insanları
insanların üzüntüsüyle mutlu olanlara fırsat vermemek lazım
hayat kısa kimin ne olacağı hiçççççç belli olmaz
rabbim hayırlısını versin çokkkkk öpüyorum seniopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

resimimis

canım inşallah ya rahat olalım biraz çok kulak asmayın etrafa zor ama başka çare yok taktıkça takıyor insan

haklısın canım ama işte bazen elimizde olmadan takıyoruz..

canım sen zaten çokiyi çalışmışsın yumurtladıysanda korkma umarım kuzucun seninledir

iste bende ondan korkuyorum asmecim ya hesaplamalar yanlissa yumurtlama doneminde degilsem ya daha sonra yumurtlarsamda kacirrisam diye korkuyorum,,,ayy ayy tutsada artik su hesap kitap bitse yaaa,,,

iste bende ondan korkuyorum asmecim ya hesaplamalar yanlissa yumurtlama doneminde degilsem ya daha sonra yumurtlarsamda kacirrisam diye korkuyorum,,,ayy ayy tutsada artik su hesap kitap bitse yaaa,,,

Korkma birtanem şu ana kadar kaçırdığın hiç birşey yok emin ol bundan .Sonrakileri de zaten atacaksın beraber bakacağız . Bakalım yarın kaç olacak ateşin

ben bu ara gülüp geçiyorum her söylenene yani bana aaaa daha hamile değilmisin diyenlere bi doktoro görünün diyenlere
çokk görmemek lazım anlayışsız ve düşüncesiz insanlara bunu zemuszemus zemuszemus zemuszemus
özellikle bazıları bazılarının kötü olduğunu görünce sevinir kendi hamiştir veya kızı veya gelinleri
hepsini gördüm bennnnnnn umrumda bile değil artık hihoyyyt hihoyyyt
soranlarada allah ne zaman verirse bende size o zaman sölerim diyorum:sm_cool: :sm_cool:
takma resimimis boşver canım salla gitsin böle insanları
insanların üzüntüsüyle mutlu olanlara fırsat vermemek lazım
hayat kısa kimin ne olacağı hiçççççç belli olmaz
rabbim hayırlısını versin çokkkkk öpüyorum seniopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canımmm moral oldun vallaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

slm kızlar.bugün dr gittim kan testi yaptırdım malesef negatifsenağlamasenağlama.aslında ben adetim için gittim biliyosunuz çok düzensiz.yarın eşimin sprem tahlilleri yapılıcak.ben adet oluncada benim hormon tahlilleri.bakalım bizi uzun bir süreç bekliyo hakkımızda hayırlısı artık.hepinizi öpüyorumm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm kızlar.bugün dr gittim kan testi yaptırdım malesef negatifsenağlamasenağlama.aslında ben adetim için gittim biliyosunuz çok düzensiz.yarın eşimin sprem tahlilleri yapılıcak.ben adet oluncada benim hormon tahlilleri.bakalım bizi uzun bir süreç bekliyo hakkımızda hayırlısı artık.hepinizi öpüyorumm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim tedaviye yeni mi başlayacaksınız? kaç yıldır bebek istiyosunuz?

2 ekim 1.gün 36.1
3.ekim 2.gün 36.1
4 ekim 3.gün 36.2
5 ekim 4.gün 36.2
6 ekim 5.gün 36.1***** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
7ekim 6.gün 36.4**** *normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8 ekim 7.gün:36.3
9 ekim 8.gün.36.3
10 Ekim 9.gün 36.1
11 ekim 10.gün 36.6*****
12 ekim 11.gün 36.7****
13 ekim12.gün 36.6
14 ekim 13.gün 36.6*****
15 ekim 14.gün 36.6
16 ekim 15.gün 36.5*****
17 ekim 16.gün 36.7*****
18 ekim 17.gün 36.5
19 ekim 18.gün 36.6*****
20 ekim 19.gün 36.4

ateşim düştü bu ne şimdimafoldumbenmafoldumben
sanrsm adet olcksn canm ondamı dsyr acaba

saglık olsun canm bı dahakı aya kısmtse

hadi hayırlısı canım umarım bir sorun çıkmaz :Saruboceq:

gulus sen ikinci cocuk için mi uğraşıyordun aklımda öyle kalmış sanki ??? bir tane vardı değil mi?

X