Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

üzülme canım ya konuşulanlara kapa kulağını birtanem densiz densiz konuşurlar bazıları sanki biz istemiyoz kim istemez ki ama kısmet işte herseyin zamanı var sabır bak gelecek senin kuzunda meleyerek

sağol bitanem yorumların için. sen nasılsın canım kuzun nasıl:)

ya aslında çok takıyoz kafamıza yazık bize ya :KK43: bende bu hafta bir tuafım :KK43:yani böyle bir karamsar filan. Cumartesi doktora gittim ya doktorum bayan çok da tatlı bir kadın bana dediki;Ben hastalarıma fazla bağlanmayın diyorum 9 ay hiç bebekle ilgili birşey almayın ..İşte öyle dedi ya içim bir tuaf oldu bu hafta sanki içim bomboşmuş gibi geliyor hatta kızlar kızacaksınız ama düşük ihtimaline öyle alıştırdım ki kendimi kürtaja pskolojik olarak hazırlamaya başladığımı farkettim sanki hamile değilmişim de heran düşecek aldıracam filan gibi geliyor üzülmüyom sevinmiyom garip bişey oldu anlamadım gitti sanki düşüğü kabullendim gibi hayırdır inşallah valla bilmiyom dengemiz bozuldu bizim ya:KK43:bu hafta sonu yine gideceğiz 21 günlükmüş geçtiğimiz cumartesi bende hiç mide bulantısı kasık agrısı fılanda yok bir cumartesi oldu agrım oda alttan baktılar ya kastım sanki kendimi belki ondan pazardan beri hiçççç birşey hissetmiyom anne olacak gibi bile hissetmiyom :KK43:

Cnm bak bnce snein yazdıklarında hic guzel degil .
Bu sekilde dusunmekten lutfen vazgec. Sen ilerde kotu seyelr olur diye dusunerek hayatındaki guzel seyleri oteleyemezsin. BU guzel duyguları yada paylasımları yok sayamazsın bnce saymamalısın. Bende seninle aynı zamanda hamile kaldım ve herkese soyledim herkesi aradım millet arama nazar deger dedi ama ben hic onemsemedim. Bu hayattaki her sey Allahın taktiri . Basımıza gelecek olan kotu seyelri dusunerek devam edemeyiz mutlu olamayız. Su an anladıgım kadarı ile her sey yolunda gidiyor lutfen uzulme ... Minicik ufaklıgı dusun bende hic bir sey hnissetmiyorum bazen azcık batmalarım oluyor ve sadece inanılmaz bir gogus agrım var bu da goguslerim kucuk oldugundan buyuklerde buda olmuyormus. Bekle 3. aydan sonra daha cok sey hissedicez emin ol . ama sen isine calısmana yada evde keyfine devam et .gelecege dair guzel seyler dusunmeye devam et ltf.

Hatta mide bulantıların vss olmyor diyee mutlu ol :) ben bu hafta sonu gidip kesemi gorucem insallah . Sonraki hafta sonu da kalp atıslarını . Allah bebişlerimizi ve bizi korusun :)
Sizi seviyorummmmm ....
kaydirigubbakcemile3

test yaptım evde bembeyaz....:KK43: negatif...
eltimide götürdüm evet tahminim doğru hamileymiş... çok zor durumdayım eşimle çoook içimiz yandı... ne büyük bir imtihanın içersindeyim...

Cnm bak bnce snein yazdıklarında hic guzel degil .
Bu sekilde dusunmekten lutfen vazgec. Sen ilerde kotu seyelr olur diye dusunerek hayatındaki guzel seyleri oteleyemezsin. BU guzel duyguları yada paylasımları yok sayamazsın bnce saymamalısın. Bende seninle aynı zamanda hamile kaldım ve herkese soyledim herkesi aradım millet arama nazar deger dedi ama ben hic onemsemedim. Bu hayattaki her sey Allahın taktiri . Basımıza gelecek olan kotu seyelri dusunerek devam edemeyiz mutlu olamayız. Su an anladıgım kadarı ile her sey yolunda gidiyor lutfen uzulme ... Minicik ufaklıgı dusun bende hic bir sey hnissetmiyorum bazen azcık batmalarım oluyor ve sadece inanılmaz bir gogus agrım var bu da goguslerim kucuk oldugundan buyuklerde buda olmuyormus. Bekle 3. aydan sonra daha cok sey hissedicez emin ol . ama sen isine calısmana yada evde keyfine devam et .gelecege dair guzel seyler dusunmeye devam et ltf.

Hatta mide bulantıların vss olmyor diyee mutlu ol :) ben bu hafta sonu gidip kesemi gorucem insallah . Sonraki hafta sonu da kalp atıslarını . Allah bebişlerimizi ve bizi korusun :)
Sizi seviyorummmmm ....
kaydirigubbakcemile3

sağol birtanem hayırlısı güzel haberler alalım verelım inşallah

eltimide götürdüm evet tahminim doğru hamileymiş... çok zor durumdayım eşimle çoook içimiz yandı... ne büyük bir imtihanın içersindeyim...

Ayy Allah yardımcınız olsun. Ama idrar testinde çıkması için erken değil mi? Gene de üzülmemeye çalış, sen bir defa hamile kalmıştın di mi? En azından kalabildiğini bilmek güzel. Biz yeni başlıyoruz ve çok genç de değiliz, biraz tırsıyorum ondan, Allah büyük ama, o isteyince hiç takip etmesek de, gününde fingirdemesek de olur. Bakın kadın doğumcular bile bazı şeyleri açıklayamıyorlar ve bunu açıkça söylüyorlar. Hatta ünlü bi tüp bebekçi çıkıp konuşmuştu. Tüp bebekten önce çiftleri Bodruma tatile gönderiyorum, çoğu oradan hamile dönüyorlar demişti. Onlara Bodrum bebekleri diyormuş. Tatil havasına girince rahatlıyor insanlar ve de oluyor. Yani Allah'ın takdiri. Verip de almasındansa zamanını bekleyelim ve hayırlı evlatlar gelsin bize.

kızlarr selammm... ateşli hatunlar topppiiiii :)) benimki de böylee bugün:
6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7

Süper tablo!!! Bebek geliyor inşallah. Hangi günler şendiniz? 11*12*13 Ekimi değerlendirdiniz inşallah.

canım benim ya ufff üzüldüm şimdi ama :KK43:herşeyin hayırlısı diyelim ya :KK43:zamanı var demek ki dur bakalım yüzünü düşürme sakın ozaman daha çok üzerine gelirler:KK43:

9 ekim :36.1
10ekim :36.1
11ekim :36.1
12ekim :ölçmedim
13ekim :36.1
14ekim :36.5*
15ekim: 36.0
16ekim :36.3
17ekim :36.2*
18ekim :36.1
19ekim :36.2* erken ölçtüm
20ekim :36.4 erken ölçttüm

kızlar çatlamışmıyım sizce...
15ekim :36.0

15 Ekim adetinin kaçıncı günü? Bende o gün yumurtlamışsın. Bir gün önceki fikfik de iyi, keşke o gün ve ertesinde de yapsaydınız.

Kızlar bunu bi Amerikalı kadının sitesinde okudum. Kendisinin iki düşüğü var ve ters rahimli. Ama şimdi iki bebeği var. Uyguladığı yöntem şu:

Regliden sonra gün aşırı fik fik. Ovulasyon testinde çift çizgi görünce 3 gün üst üste fikfik. Bir gün dinlenme. Sonraki gün gene fikfik. Kadın her iki sefer de böyle hamile kalmış. Yani yumurtlama günlerinde ard arda, gün boş bırakmadan yapmışlar. Eşinizde sperm problemi yoksa bu çok iyi oluyormuş. Yani 14-15-16 Ekim senin için canım.

Biz evlendiğimiz günden beri tam 3 yıldır uğraşıyoruz. Daha önce anlatmıştım hikayemi, ilaç, aşılama, tüp bebek herseyi denedik. Yeni yeni düzene girdim ben ve bir umudumuz var artık. Neyse esimin tek kardesi var, 7 yas küçük ama 8 senelik evli. Genc evlenmiş. Onlar cocuk düşünmüyor ve korunuyorlardi ama sanırım artık denemeye başlayacaklar. Sigorta yaptırdılar ve 1 sene bu ay doldu. Eltimle yakın değiliz, bu konuları konusmuyoruz bile. Kayinvalidemler torun bekliyor. Şimdi her an eltim "hamileyim" diyecek diye endişeleniyorum. Tabimi onların da cocuğu olsun ama ilk aydan hop diye hamile kalırsa kolay kolay sevinemem. En yakınlarımdan 4 arkadasım su an hamile, ben 34 yasımı bitiriyorum, artık dayanamıyorum beklemeye...

Ayy Allah yardımcınız olsun. Ama idrar testinde çıkması için erken değil mi? Gene de üzülmemeye çalış, sen bir defa hamile kalmıştın di mi? En azından kalabildiğini bilmek güzel. Biz yeni başlıyoruz ve çok genç de değiliz, biraz tırsıyorum ondan, Allah büyük ama, o isteyince hiç takip etmesek de, gününde fingirdemesek de olur. Bakın kadın doğumcular bile bazı şeyleri açıklayamıyorlar ve bunu açıkça söylüyorlar. Hatta ünlü bi tüp bebekçi çıkıp konuşmuştu. Tüp bebekten önce çiftleri Bodruma tatile gönderiyorum, çoğu oradan hamile dönüyorlar demişti. Onlara Bodrum bebekleri diyormuş. Tatil havasına girince rahatlıyor insanlar ve de oluyor. Yani Allah'ın takdiri. Verip de almasındansa zamanını bekleyelim ve hayırlı evlatlar gelsin bize.

ALLAH RAZI OLSUN canım benim... bilmiyorum 17 ekim regl taarihim bugün 3 gün gecikti.. geçen hamileliğimde 6. güne kadar bekleyip de i. testi yapmıştım. daha önce çıkarmıydı bilmiyrum.. kiminin çıkıyrmuş bu sitede okuduğum kadaryıyla... eczacılarda mantıksız konuşuyor.inan geçtiğimiz aylarda 3 test aldım ayrı ayrı eczaneden ve 3 de ayrı bişey söyledi. biri 5-6 güne kadar çıkmaz. bir dğeri 3-4 gün dedi. diğeri ise 1 gün geçse yeter dedi:):):) anlamadım:) evet ilk hamileliğimde hiç hesap yapmadık hatta o ay sadece 2 kez ilişkiye girdik 1. regl bitti 2 gün sonra, diğeri regl tarihinden 2 gün önce:) hepsi hikaye yani ben yine takip makip yapmayacağım boşuna kafamı yruyorum banane ya olmasa olmasın zamanı var demekki

canım benim ya ufff üzüldüm şimdi ama :KK43:herşeyin hayırlısı diyelim ya :KK43:zamanı var demek ki dur bakalım yüzünü düşürme sakın ozaman daha çok üzerine gelirler:KK43:

haklısın ben de öyle yaptım zaten yanlarında hep güldüm destek oldum onlara. üzüntümü farkettirmedim. kız istemiyr ama görseniz şokta. kocası istiyor.. hem bana yalan söylemiş kız düşünmüyoruz asla olamaz korunuyruz diye uyuttu beni 2 haftadır ben belirtileri var diyince hamilesin diyince.... şoktaydı ama krunmuyrlarmış kocası açıkladı bugün

Pelly inşallah bebeğin çok yakında kavuşur sana. Bunlar çok insani duygular. Çok normal böyle hissetmek. Sen çok aklı başında bi insansın, burada çok güzel yorumlar yapıyorsun, inşallah bu yardımlarından aldığın dualar boşa gitmeyecek.

Benim de ükü yakın kız arkadaşım var liseden, ben bir yıl önce evlendim onlardan. Bu yaz bi tanesi tutturdu, hep beraber hamile kalalım. Dedim ki, saçmalama. Denk düşerse ne ala, ama öyle hadi beraber denemeye başlayalım demem, çünkü çok yakın da olsak birimiz hamile kalır, birimiz kalamaz, problem olur. Nitekim bu arkadaşlarımdan birinin üniversiteden bi arkadaşı bir aylık hamileymiş. Arkadaşım da ''seviniyorum ama içimde bir burukluk oldu'' dedi. Düşün yani, bunlar arkadaş, elti olsalar daha zor. O yüzden ben annemin sözünü dinleyip hamile kalırsam en yakın ailem dışında 3 ay bitene kadar kimseye söylemiycem. Ama size söylerim tabii, burayı seviyorum ben.

ALLAH RAZI OLSUN canım benim... bilmiyorum 17 ekim regl taarihim bugün 3 gün gecikti.. geçen hamileliğimde 6. güne kadar bekleyip de i. testi yapmıştım. daha önce çıkarmıydı bilmiyrum.. kiminin çıkıyrmuş bu sitede okuduğum kadaryıyla... eczacılarda mantıksız konuşuyor.inan geçtiğimiz aylarda 3 test aldım ayrı ayrı eczaneden ve 3 de ayrı bişey söyledi. biri 5-6 güne kadar çıkmaz. bir dğeri 3-4 gün dedi. diğeri ise 1 gün geçse yeter dedi:):):) anlamadım:) evet ilk hamileliğimde hiç hesap yapmadık hatta o ay sadece 2 kez ilişkiye girdik 1. regl bitti 2 gün sonra, diğeri regl tarihinden 2 gün önce:) hepsi hikaye yani ben yine takip makip yapmayacağım boşuna kafamı yruyorum banane ya olmasa olmasın zamanı var demekki

Allah senden de razı olsun canım, ne demek. Ağlatıcan kız akşam akşam. Koca da diyecek napıyoo bu :) Sanırım çıkıp çıkmaması bünyeye göre değişiyor. Ama doktorlar regl bir hafta geçmeden test yapmayın diyorlar, kızıyorlar. Hoş ben şu an regliyim, bıraksan şu an test yaparım o kadar bağımlı hale geliyor insan :))) Ben gidip yemek yapayım kocaya, zaten dargın gibi, fikfik dönemi gelmeden gönlünü almalı. Off çok kötüyüm haa :)

Biz evlendiğimiz günden beri tam 3 yıldır uğraşıyoruz. Daha önce anlatmıştım hikayemi, ilaç, aşılama, tüp bebek herseyi denedik. Yeni yeni düzene girdim ben ve bir umudumuz var artık. Neyse esimin tek kardesi var, 7 yas küçük ama 8 senelik evli. Genc evlenmiş. Onlar cocuk düşünmüyor ve korunuyorlardi ama sanırım artık denemeye başlayacaklar. Sigorta yaptırdılar ve 1 sene bu ay doldu. Eltimle yakın değiliz, bu konuları konusmuyoruz bile. Kayinvalidemler torun bekliyor. Şimdi her an eltim "hamileyim" diyecek diye endişeleniyorum. Tabimi onların da cocuğu olsun ama ilk aydan hop diye hamile kalırsa kolay kolay sevinemem. En yakınlarımdan 4 arkadasım su an hamile, ben 34 yasımı bitiriyorum, artık dayanamıyorum beklemeye...

evet ablacım aynen... ben 3yıllık o 3 aylış evli pat diye hamile kaldı.. tabiki içimiz burkuldu ama sevindik tebrik ettik hatta doktoruma götürdüm vs vs...
ama az önce duyduğum şeyle çok sarsılsım içime dokundu... 2 haftadır belirtilerini farkettim ona söyledim ama oralı olmadı. yok korunuyoruz mümkün değilmişde vs vs diye uyutmuş beni ama ben biliyordum anlamıştım.. korunmuyorlarmış eşi dedi benim yanımda yalan söyleme dedi ona hani karar verdik ya niye ölü var gibi duruyorsun sevinmedin mi niye şoktasın falan diyordu. en çok da bu dkundu samimiyetinin altındaki maske

X