Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçeğim çok üzüldüm canım çok zor bir duygu hiçbir tarifi yok biliyorumm.aynı duygulrı bende yaşadım canımm.benimde hafif hafif kanamalarım başlamıştı daha sobnra karın ağrısı dr gittim kan testi yaptı teste yükseliş yok 6 haftalık gebeliğe göre baya yükselmiş olması gerekiyo dedi.ama ben nasıl ağlıyorum:gitme:bebeğim düşmesin diye.labarotuardaki abla bana bişey dedi ben ondan sobnra ağlamayı kestim ve hayırlısı istedim Rabbimden.
Dediki:canım eğer değerlerin yükseleceği yere düşürüyorsa ağlama bırak herşey olacağına varsın dedi olumlu olumsuz tedavilere girme dedi vücut bunu istemiyorsa her şekilde düşer durmaz dedi.eğer düşmezde doğarsa ya sakat yada özürlü bebek doğar dedi.normal bi hamilelk olsa değerin yükselirdi dedi.yarınsı gün doktora gittim doktorda aynısı diyince tamam o zaman ne olacaksa olsun dedim ve 2 gün sonra düşük yaptım.önemli olan hamile olmak değil bence önemli olan sorunsuz bi hamilelik geçirmek ve sağlıklı bebişler doğurmak.çok zor bi duygu biliyorum ve seni çok iyi anlıyorumm sen ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor zatenn.inşallah seninki benimki gibi olmzda meleğin sana tutunmuştur seni bırakmaz inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:dualarımız seninleeeeee öptümm opuyorumnanaktan

bugün 26. günüm adet olmadım ateşim düşmedi 36.8 ama kan testi yaptırdım negatif
kistim tekrarlamış bu sefer 2 tarafta 5cm den büyük (

yani güzel haberler veremdim üzgünümmafoldumben

üzülme canım kesin yokmuymuş, bir daha ki aya olur inş tatlım üzülme ne olur. dr. a mı gittin dün ne dediler sana değerin kaç

SıTAREM msjını altım tatlım. üzülme bitanem Rabbim herşeyde bir Hikmet-i ılahi yaratmıştır... seni Yaradana dayan ve O'na sığın... Rabbim şifa versin inş...

tablomu dün de yazmamıştım şimdi yazmak istiyorum. dün biraz düşünce ümidi kesmiştim aslında bugüngü ateşe göre yazmayı düşünmüştüm bugün yine iyi olunca yazmaya karra verdim.
22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün 36.7
25. gün 36.8
26. gün 36.6
27. gün 36.7

üzülme canım kesin yokmuymuş, bir daha ki aya olur inş tatlım üzülme ne olur. dr. a mı gittin dün ne dediler sana değerin kaç

evet tatlım kesin yok değerim <0.100 yani o kadar yok

beliritlerim var böle böle daha önce kistim de vardı falan değince bi kontrol etti doktor dedi bunlar tekken çift olmuş hemde bi limon kadar büyük sağdaki ( küçültmek için yasmin veriyolar hep ama kist hamile kalmaya engel değil bu yüzden ben kistimi başka şekilde geçirip yine hamilelik için çalışmak istiyorum. yok mu bi çaresi???

sağ kasığım kasılıyo resmen sol daha sessiz.. inş geçer yaa ufff

hayırlısını istedim artık buymuş demek ki rabbim zamanını biliyo diyip yine ona sığınıyorum başka kimim var??

19.eylül 7.gün------35.8
20.eylül 8.gün------35.8
21.eylül 9.gün------35.9
22.eylül 10.gün----36.1
23.eylül 11.gün----35.7
24.eylül 12.gün----36.1
25.eylül 13.gün----36.3
26.eylül 14.gün----35.8
27.eylül 15.gün----36.1
28.eylül 16.gün----35.8
29.eylül 17.gün----35.5
30.eylül 18.gün----36.1
01.ekim 19.gün----35.8
02.ekim 20.gün----36.2
03.ekim 21.gün----35.8
04.ekim 22.gün----36.0
05.ekim 23.gün----35.6
06.ekim 24.gün----35.9
07.ekim 25.gün----35.8
08.ekim 26.gün----36.1
09.ekim 27.gün----35.7 1 saat sonra ölçtüm
10.ekim 28.gün----35.9
11.ekim 29.gün----35.9
12.ekim 30.gün----36.3
13.ekim 31.gün----36.2
14.ekim 32.gün----35.9
15.ekim 33.gün----36.2

kızlar bugünkü tablommmm:)))

Seyyal canım catlatma ignesi vurulduktan sonra 36 saat icinde yumurta atılıyor yani çatlıyor. Senin ateşin 36.4'ten36.7'e çıkmış demekki çatlamış. Dün calismaniz lazımdı. Bugün de mutlaka çalışın. Yumurta hücresi atıldıktan sonra 12 saat canlı kalıyor, spermler en az 3 gün yaşıyor, bu yüzden ovulasyondan 2-3 gün oncesinden çalışırsanız spermler tupte yumurtayı beklemiş oluyor.

çiçeğim çok geçmiş olsun tatlım
kendi üzüntümden gelemedim kk ya şimdi gördüm.

herşey onun be canım ol dese oluyor canı da o alıyo canı da o veriyo
bazı şeyler irademiz dışında çok istemek yetmiyor
rabbim hakkımızda hayırlısını versin..

üzülme demem yersiz ama yine de seni çok üzmesine izin verme.:teselli:

geçen ay adetim 11 gün geçince çok ümitlenmiştim çokda düşünmüyordum o ay ama gecikince 4. günü 6. günü ve 7. günü idrar testi yapmıştım çıkmamıştı . ve 7. gün doktora gitmiştim usg de ve kand agebelik izlenmemişti 0. 100 değerim.. tokat gibi çarpıyor insanın yüzüne 0.100

aynen tatlım ya kötü bir şaka gibi
erkekler de bile 0.7 çıkabiliyomuş bizde o bile yok
kara mizah bu olsa gerek :S

çiçeğim canım ya hersey de bir hayır vardır .. kendini çok yıpratma dycem ama kolay değil.. bak en azından hamıle kalabiliyorsun bu çook önemli gerçekten nekadar cok düşük yapan var ama sonra hamıle kalıyorlar benım arkadasımda ılk bebışını düşürmüştü şimdi maşşallah çok tatlı bir kızı var burada yıne beraber ilerleyeceğiz herşey yoluna girecek tamam mı çiçem

kızlar benm tabloyla ilgili yorum yapan yok galiba:)

çok teşekkürler:)bakalım artık kısmetse olur inşallah.Allah isteyen herkesi meleğiyle kavuştursun..:ecrin_bebek::teytey:

ben kırmızı kartı gördüm bir sonraki beklenmeyen adet tarihim 10 kasım.. :gitme: :gitme: :gitme: :sinifsinif: mafoldumben mafoldumben

1 adetin ilk günü 36.2
2 35.7
2 35.4

hazriran 25
temmuz 20
ağustos 20
eylül 15
ekim 13
kasım 10 ( beklenmeyen adet tarihim)

yumurtlama günüm ne zaman olur arkadaşlar?

saol bitanem ama bizde akşam çalışmadık çünkü bende grip olacagım heryerim ağrıyor akşam bozagım çok ağrıyordu bu akşam çalışmak gerek o zaman...kaydirigubbakcemile

ÇıÇemmmmm kuŞummm senın yerınde olduĞum gÜn geldı aklıma bugÜn bu haberden sonra kendımı Çok kÖtÜ hıssedıyorum hayatta bazen karŞısında boynumuzun kıldan ınce olduĞu engeller olabılıyor gÜlmekte aĞlamaktaa bızım ıÇın olan duygular bazen acı tecrÜbeler devamında Çok mutlu gÜnlerı beraberınde getırıyor.ınŞ.gıden bebıŞın sana tÜm dÜnyanı aydınlatacak,bekledıĞını sana getırecek gÜzel gÜnlerın kapısını aralar.kabullenmesı gÜÇ olan bu durumu kabullenmelı ve hayatına devam etmelısın o Çok mınıcıkte olsa herzaman kalbının bır kÖŞesınde olacak ama ınŞ.dÜnyaya gelmak ıÇın can atan bebıŞın sana bu olayı br gÜn unutturacak tatlım metametlı ol bebeĞım

cnm benım hemen test yaptır ayyy ınsallah guselhaberlerle donersın gune kotu basladık ıyı bıtırelım cıcegımde gelır bırasdan ıyı haberlerle ınsallah

gunaydın canım fikfike devam bencekaydirigubbakcemile3
ovulasyon testi yapmadım canım benım hep 11. ve 12. gun yumurtam olur 26 gun de bır de adet olurum tahmınen cumartesı olmamam lazımkaydirigubbakcemile3belirti olarak akıntım devam edıyo hala normalde kuru olmam lazımdı.yorgunluk ve uyku var.gece acıkmalarım da başladı bıkaç gundur.bakalım
cnm senın atesın cok ıyı gıdıyo ınsallah boyle devam eder
saol canım senın de gusel gıdecek inşallahzemuszemusopuyorumnanaktan
gunaytdın tatlım yumurtam çatlamış olabiilir ateşine göre bebeğin senledir inşallahopuyorumnanaktan

bugün 26. günüm adet olmadım ateşim düşmedi 36.8 ama kan testi yaptırdım negatif
kistim tekrarlamış bu sefer 2 tarafta 5cm den büyük (

yani güzel haberler veremdim üzgünümmafoldumben
offfffffffff çok geçmiş olsun canım en kısa zamanda iyileşirsin inşallahopuyorumnanaktan
ateşin gusel gdıyo meleğin senledir umarımopuyorumnanaktan

ooooooooooooo maşallah canımgunun ne zaman tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…