Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar bnm 12 ekimdi atesim bugun 37.1 den 37 2 e cıktı düsecegine cıkıyo ne bileyim ne olcaj-k merak ediyorum test de tek cıktı dün ama

kimse beni tınlamıyo mafoldumben

Tınlar arkadaşlar yaa üzülme, işleri var herhal :) Ben de yeniyim ama naçizane fikrim 24-26 Ekim gibi yumurtlayabileceğin. 28-29 gün sürüyor galiba döngün, adetin kaç gün canım 7 gün mü? Öyleyse o zaman 11. günden itibaren ovulasyon testi yap bence. Ateşini geçmiş aylarda ölçtüysen emsal olarak onlara bakalım. Ölçmediysen normalin altına düşerse o gün yumurtluyorsun. En güzeli ovulasyon testinde çift çizgiyi gördükten sonraki iki gün içinde hafif ateş düşmesi görmek. O gün yumurtlamış oluyorsun. Yumurtladığın gün, bir önceki ve bir sonraki gün üst üste birlikte olunca Allah'ın izniyle şansın artıyor.

Ben yabancı bi sitede şu tavsiyeyi gördüm:

28 günde bir için:

8. gün fingirdeşme (spermlerin tazelenmesi için)
10. günden itibaren gün aşırı ovulasyon testi ve fingirdeşme.
Çift çizgi gördüğün gün üst üste üç gece fingirdeşme, dördüncü gün bekleme, beşinci gün her ihtimale karşı tekrar fingirdeme.

Mesela 12. gün çift çizgi: 12, 13, 14 fingirde. 15. gün bekle. 16. gün fingirde.
Eğer 13'te veya 14'te ateş de düşmüşse ohh ballı börek :)

İnşallah bu ay görürüz bu tabloyu.

kızlar bnm 12 ekimdi atesim bugun 37.1 den 37 2 e cıktı düsecegine cıkıyo ne bileyim ne olcaj-k merak ediyorum test de tek cıktı dün ama

Merhaba bi ovulasyon testi yapsana ktg. Diğer forumda hamilelik testi negatif çıkarken ovulasyon pozitif çıkıyordu erken hamilelerde. Sanırım LH ile BHCG çok benzermiş ondan. İnşallah üçüncü bebiş geliyordur.

çok çok geçmiş olsun canım, Allah bir daha yaşatmasın.

selam arkadaşlar, fikfikleri yazmayı unutmuşum dün:) ekliyorum şimdi, sizce yarın akşam çalışsak faydalı olurmu acaba?
kocama bu akşam hadi desem olmaz şimdi, evden kaçar falan:))
bende yarın düşünüyorum,siz ne dersiniz??

1. Ekim - 36.4
2. Ekim - 36.5
3.Ekim - 36.5
4.Ekim - 36.6
5. Ekim - 36.7
6. Ekim - 36.6
7. Ekim - 36.6
8. Ekim - 36.8
9. Ekim - 36.3 *
10.Ekim - 36.5
11.Ekim - 36.6 *
12.Ekim - 36.5 *
13.Ekim - 36.2
14.Ekim - 36.1 *
15.Ekim - 36.6
16 ?? ne dersiniz?

1. 27 eylül Regl başlangıç 36,4 ilacı brktm
2. 28 eylül 36,4
3. 29 eylül 36,3
4. 30 eylül 36,3
5. 1 ekim (Erkn saat )36,1
6. 2 ekim Erken 36,2* regl bitiş
7. 3 ekim Erken 36,0
8. 4 ekim 36,2 * uzayan yapişkan akıntı
9. 5 ekim 36,3 ov Silik ama 2 czgı sekil belli
10. 6 ekim 36,3* ov ikinci Çizgi cok yakın .uzayan akntı
11. 7 ekim 36,2 ikinci çizgi çok yakn
12. 8 ekim 36,4 * ov dünden birz daha slik Az akntı
13. 9 ekim 36,4
14. 10 ekim 36,6* ov daha slik
15. 11 ekim 36,5 ov daha slik ılaca başladm.
16. 12 ekim 36,6* ov daha daha slik
17. 13 ekim 36,6 karnm davl gbı
18. 14 ekim 36.8 15 dk geç uyndm
19. 15 ekim 36,8

insallah dualarınızı bekliyorum bn köyde ögretmnm ancak haftasonu ile gidip kan tahlili yaptırcm o zamana kadar da mecbur bekliycm

Hamileyimmmmm ............... :) gercetn cok mutlu oldummmm 124 cıktı degerimmmm 2 gun gecmisti allah herkese kısmet etsin hayırlısı ile insallahhh

dun yumurtlamışsın gıbı bu akşamı değerlendirin bence canım

hımmm ateşn sabıtlenmiş inşalah hep boyle devam eder mürüvvetimm

harikasın canım yaaa moral oldun valla bana.. opuyorumnanaktan yorumun için tavsiyen için teşekkürler.. tavsiyelerine uyacağım.. inşallah yüce rabbim önümüzdeki ay yüzümüzü güldürür.. :Saruboceq:

tebrikler özlemimben, Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah.

insallah dualarınızı bekliyorum bn köyde ögretmnm ancak haftasonu ile gidip kan tahlili yaptırcm o zamana kadar da mecbur bekliycm
hayırlısı olsun canım opuyorumnanaktan
Hamileyimmmmm ............... :) gercetn cok mutlu oldummmm 124 cıktı degerimmmm 2 gun gecmisti allah herkese kısmet etsin hayırlısı ile insallahhh
tebrik ederim canım opuyorumnanaktan

ya şimdi bakınca senin 9. gün de yumurta atılmış olabilir. Bayağı düşmüş ateşin ve o gün de fik fik olmuş. 13. ve 14. günkü düşük ateşler yerleşme olabilir diye düşündüm birden. bugün de güzel artmış çünkü. Genelde tablona bakınca 2 kere düşmüş ateş.. ovülasyon testi yapsaydın bari canım yaw

TEBRKLR ÖZLEM alkisalkisalkis RABBM TAMAMAINI ERDRMEYI NASIP ETSIN

pellycim böyle olacağını bilsem alırdım testlerden
diyorum ya kocamın peşindeyim bugun düştü bugun düştü diye::)
işte bundan bahsediyordum dün:)
ya aslında 9unda da akıntım oldu ama azdı, yani son 2 gune göre daha azdı.
9 10 11 akıntı vardı 12 kuruydu 13 14 hele 14 de akıntı max.düzeydeydi??
ama şeyi bilmiyorum, akıntının maximum düzeyi yumurtlamanın hangi gunune geliyor,

bak şimdi acabamı diye düşündüm??
zaten göğüslerimde 2-3gundür şiş ve damarlar şimdiden belirgin?

neyse, görcez bakcez:)
ben şimdi kaçıyorum, bugun hastayım diye izinliyim, deminde corbamı içiyodum, şimdi uyucam biraz.
akşama görüşürüz canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…