Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar günaydın
şimdi sonucuma bakıyorum malesef düşük yapıyorum herhalde deli gibi kanamam var zaten şimdi değerde çok düşmüş negatifte yani

her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememişlerr

mafoldumbencanım benim ya şimdi okudum söyleyecek bişey bulamıyorum beraber kutlamıştık burda yıne beraber atlatıcaz:teselli:biz hep yanındayız tatlım.üzülme desem de fayda etmez.seni çok iyi anlıyorumm.rabbim sabrını verecek inşallah.kendını çok yıpratma tamammı bıtanem senı çok sevıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 *yarım saat gec
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9*
10.gün 08 ekim 36.0*
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3
13.gün 11 ekim 35.9* 15dak erken
14.gün 12ekim36.0 15dak erken doktor kontrolu 14mm yumurtam oluşmuş ovulasyona 3 gun kalmış.doktor gun asırıı ılışkı dedı
15.gün 13ekim 36.1*
16.gün 14 ekim 36.0*
17.gün 15 ekim 36.0

günaydın şekerlerr

gunaydın canım çiçeme çok üzüldüm ya.

kızlar günaydın
şimdi sonucuma bakıyorum malesef düşük yapıyorum herhalde deli gibi kanamam var zaten şimdi değerde çok düşmüş negatifte yani

:gitme: canım çok üzüldüm bitanem diyecek birşey bulamıyorum .....:bbo:

1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün36.0
11.gün36.2
12.gün36.3
13.gün36.3
14.gün36.5
15.gün36.5
16.gün36.5
17.gün36.5
18.gün36.6
19.gün36.7
20.gün36.6
21.gün36.7
22.gün36.8
23.gün36.6
24.gün36.8

2 ekim - haydi bakalım en baştan tekrar :))) hayırlısı olsun
1. Gün--------------36.3 R
2. Gün--------------36.3 R
3. Gün--------------36.5 R
4. Gün--------------36.1 R
5. Gün--------------36.3 R
6. Gün--------------36.2 R
7. Gün--------------36.0 Şeniz
8. Gün--------------36.3
9. Gün--------------36.2 Şeniz (monitör tek çizgi)
10.Gün--------------36.4............(monitör tek çizgi)
11.Gün--------------36.3 Şeniz (monitör iki çizgi) şeffaf yapışkan az uzayan akıntı [preseed]
12.Gün--------------36.5............(monitör iki çizgi) yumurta akı kıvamında şeffaf uzayan akıntı
13.Gün--------------36.1 Şeniz (monitör üç çizgi - LH pik) [preseed]
14.Gün--------------36.3 ...........(monitör üç çizgi)

Herşey çok güzeldi dün akşam ama sonrasında huzursuz ve sinirli bir gece geçirdim. Apartmanda bir hidrofor problemi yaşıyoruz, bütün gece ses yapıyor ve tamir edemediler bir türlü. dün gece odada uyuyamadım, salonda uyudum. Bir üşüdüm, bir terledim. Sabaha karşı kalktım ama uykum bölündü bu sefer. Ateşimi de bu şartlarda ölçmüş oldum. Tam ovülasyon günü olacak iş mi şimdi bu mafoldumben

1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün36.0
11.gün36.2
12.gün36.3
13.gün36.3
14.gün36.5
15.gün36.5
16.gün36.5
17.gün36.5
18.gün36.6
19.gün36.7
20.gün36.6
21.gün36.7
22.gün36.8
23.gün36.6
24.gün36.8

Canım günaydın. Ovülasyon testi yapmış mıydın bilmiyorum ama bu tabloya gre yumurtan 11. gün atılmış. buna göre bugün veya yarın regl olman gerekmiyor mu? Luteal faz 14 gün sürdüğüne göre... Ateşin de yüksek hala, valla hamile olabilrisi n bence.. Yok mu hiç belirti falan?

1. Gün 36.4
2. Gün 36.3
3. Gün 36.1
4. Gün 36.1
5. Gün 35.9
6. Gün 36.1
7. Gün 36.3
8. Gün 36.2
9. Gün 36.4
10.gün36.0
11.gün36.2
12.gün36.3
13.gün36.3
14.gün36.5
15.gün36.5
16.gün36.5
17.gün36.5
18.gün36.6
19.gün36.7
20.gün36.6
21.gün36.7
22.gün36.8
23.gün36.6
24.gün36.8

cnm senın atesın cok ıyı gıdıyo ınsallah boyle devam eder

merhaba kızlarr acillerde sürünerek geçti akşamım
öğleden sonra hafif lekelenmem başladı sonradan açık akıntıya döndü şimdide kanamam var:KK43:(((((((((((
ne olucak bi kaç saat sonra anlıycaz doktora gittik rahimde bişey yok dedi keseyi haliylen 4 haftalık olduğu için görmedi regliye hazırlanmıyor dedi doktor ama değerine bakmamız lazım dedi kan testi verdim ikiye katlamazsa sorun olabilir dedi kan testi sonucu gece birde çıkıcakmış benim halim kalmadı dehşet sancılar çekiyorum kıvranıyorum resmen regliymişim gibi biraz öncede bayağı bi kan geldi sanırım düşücek zaten bu bi kaç günlük sevinçtede anlamamıştım bişeyde hiç konduramamıştım gebeliği kendime neysee yarına artık öğrencem bekliycek halim kalmadı çünkü dualarınız esirgemeyin kızlar offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
hamile kalmaya çalışmak bir dertttt sürdürmeye çalışmakk başka bir dertt allahım hepimize sabır versin

ahhh canım ya çok üzüldüm.. şimdi nasılsın umarım geçmiştir kanamaların.. hadi güzel haberler ver bize sevincimiz kursağimızda kaldı.:gitme:

Çiçeğim dün gece okudum yazdıklarnı ama hemen birşey yazmak istemedim. Sabaha herşey düzelir diye umut ettim. Çok geçmiş olsun canım. Kötü bir deneyim yaşıyorsun ama bardağın dolu tarafından bakarsak bir döllenme ve bir tutunma olmuş, vücudun hamileliği kabul etmiş... Bu sefer bir terslik varmış demekki vücudun gebeliği bitirmiş. Birçok kadın aslında regl olduğunda çoğu zaman düşük de yaparmış zaten. Sonuçta bugün üzül, ağla ama yarın kaldığın yerden devam et. Bebeğinin gelmsi çok yakındır artık bence..

kızlar günaydın

Sanırım benim hamileleliği ilan edebilmem için doğrumam gerekecekkk

canımm ne desek boşş... üzülmemek elde değil. nazara mı geldin . hayırlısı allahtan
gelişmelerden haebr ver.. kendine dikkat et...

kızlar günaydın

Sanırım benim hamileleliği ilan edebilmem için doğrumam gerekecekkk

merhaba kızlarr acillerde sürünerek geçti akşamım
öğleden sonra hafif lekelenmem başladı sonradan açık akıntıya döndü şimdide kanamam var:KK43:(((((((((((
ne olucak bi kaç saat sonra anlıycaz doktora gittik rahimde bişey yok dedi keseyi haliylen 4 haftalık olduğu için görmedi regliye hazırlanmıyor dedi doktor ama değerine bakmamız lazım dedi kan testi verdim ikiye katlamazsa sorun olabilir dedi kan testi sonucu gece birde çıkıcakmış benim halim kalmadı dehşet sancılar çekiyorum kıvranıyorum resmen regliymişim gibi biraz öncede bayağı bi kan geldi sanırım düşücek zaten bu bi kaç günlük sevinçtede anlamamıştım bişeyde hiç konduramamıştım gebeliği kendime neysee yarına artık öğrencem bekliycek halim kalmadı çünkü dualarınız esirgemeyin kızlar offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
hamile kalmaya çalışmak bir dertttt sürdürmeye çalışmakk başka bir dertt allahım hepimize sabır versin

cicegim cok üzüldüm canım ya :çok üzgünüm:mafoldumben ne yazacagımıda bilemiyorum :çok üzgünüm: seni cok seviyorum bidenem atlatacagız bunuda guclu olmaya calıs :çok üzgünüm:

ya morelim çok bozuldu tablomu yazacaktım çiçegim üzülme hayırlısı olsun inş biraz erken sevindik ama olsun en azından hamiletim diye bildin göbüş bebiş kabul etti inan birşeyler yazıyorum ama işte öylesine denecek bir şey yok ....:sinifsinif: senağlama:teselli:

bu günkü tablommmm

1.gün36.2
2.gün36,4
3.gün36,4
4.gün36,4
5.gün36,5 klomen
6.gün36,6
7.gün36,5
8.gün36,7
9.gün36,5
10.gün36,1
11.gün36,4klomen bitti
12.gün36,4
13.gün36,4çatlatma iğnesi vuruldum
14,gün36,7
15.gün36,5
16.gün36,5

kızla durum ne sizce yorumlarınızı bekliyorummm

Son düzenleme:
sağol canım inşallah tutmuşturr....
senin adına çoook sevindim ne güzel bu aya çok bereketli girdiiik opuyorumnanaktan
istersen direk kan testine de gidebilirsiin bencee..hayırlısıı olsun opuyorumnanaktan

Sincap , damlaumutt cnm cok tesekkurler bugun dediginiz gibiiii sabah test yapmadım ama birazdan gidicem ve kan vericem sanırım saat 13:00-14:00 arası sonuc cıkmıs olur tabii hemen yazıcam yineeeee allah hepimize hayırlısını kısmet etsin diemekten baska bir sey diyemiyorum hihoyyyt
ama sunu anlatmak istiyorummm esim her sabah soruyorrr regl oldun mu diyeee ; bu sabah olmadım daha ,dedigim adamın gozlerinin ici guldu cok mutlu oldu bende heveslenme heran olabilirimd edim cunku ona guzel bir supriz istiyorumm baklaımmm :) allah hayırlısını versinnnn

çiçeğim lütfen güçlü ol bitanem biz yanındayız........allahın izniyle aşacagız.....güzel haberleri alacagız tekrardan senden..suanda kendi saglıgını düşün tatlımm..

süper hadi bakalım hayırlısı valla bende hiç güvenmezdim ucuz mucuz dıye ama 4 mılyonluk teste baktım okey fiyatı çok önemli değilmiş yani varsa var yoksa yok sen yarın değilde öbürgün bidaha yap bakalım göğüs uçlarında hassaiyet filan var mı yada bacak bılek ağrıların?

Cnm vallaa ben gidip bugun kan testi yaptırıcam kafaya koydun sevgili esimi de cok bekletmiyimmmm meraklaaaa hasretle bekliyorr :)

goguslerim yaklasık 1 haftadır cok hassas zaten agrılarımda bel ve kasıklarımda az az oluyor ben normalde regl agrısı cekmedigim icin pek anlamadım bastan amaaa dun mesela cok usudum hasta olcam sandımmmm bi usuyorum bi ates basıyor ama bu sabah iti bari ile atesim hala dusmedi 36.8 :):emir_bebek:

cicegim cok üzüldüm canım ya :çok üzgünüm:mafoldumben ne yazacagımıda bilemiyorum :çok üzgünüm: seni cok seviyorum bidenem atlatacagız bunuda guclu olmaya calıs :çok üzgünüm:

Cicekcikkkk cnm benimm gercekten cok uzuldummm ama dur bakalım aynı sıkınıtlasrı Tiff de yasamıstı diye hatırlıyorummm bolbol dinlenmen gerekiyor;lutfen uzulme bak allah hayırlısını kısmet etsinnnn lutfennnn

bugün 26. günüm adet olmadım ateşim düşmedi 36.8 ama kan testi yaptırdım negatif
kistim tekrarlamış bu sefer 2 tarafta 5cm den büyük :KK43:(

yani güzel haberler veremdim üzgünümmafoldumben

ÇıCEKCıK canım çok geçmiş olsun... hakkında hayırlısı olsun inş... bi daha olacak inş üzülme.
zaten senin değerlerin çok düşüktü, moralin bozulsun istemediğim için yazmamıştım. iyi olur diye umut etmiştim...demek ki kimyasal gebelikmiş yani adet kanamasıyla sökülüp atılan ve adet gününden önce test yapılmadığı takdirde belirlenemeyen... kızlar ne olur adet gecikmesi olmadan test yapmayın. en azından gününde yapın 1-2 gün gecikmesini bekleyemiyorsanız... çünkü üzülen yine siz oluyorsunuz... bence testler en az 3-4 gün sonra yapılmalı. sabredemem derseniz eğer en azından adet gününde yapın canlarım...:KK66: ben bir defasında hastaneye gitmiştim bana şöyle demişlerdi: eğer adet günündeysen yap, yani 28. günde isen yapalım, sağlıklı sonucu ancak bu şekilde alabiiriz demişlerdi

X