Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayyy canım benim inşallah inşallah :Saruboceq:

hepimize isteyen herkese gelsin o güzel hediye inşallaaaah :Saruboceq:

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Allah bu gelişte bir iş var hamilesin di miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hala inanamıyorum değerim 25 düşük çıktı ama 3-4 hafta aralığı test yaptırdığım yerde ki aralık doktorumu aradım yurtdışındaymış perşembeye gelicek cumaya tekrar olmadı yaparım test yada biliiyorum haftaya direk doktora gidebilirimmm yaaa benn bodosloma kaldımmm yaaaa bi garibim çok mutluyum ama tepkisizimmmmmmmmmmmmmmm

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

tuylerim diken diken oldu cicegim yaw :teytey::dance:Şenizdelikafaduldenopuyorumnanaktan

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ayyy canım benim çok tebrik ederim. çok çok çok sevindim. ben sana demedim mi bir jübile yapacaksın ki golü yiyip yapacaksın yavruuuuum maşşallah canım arkadaşım çiçeğim benim ayyy gözlerim doldu

Ayyyy cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
işte bunu bekliyoooduukkk!!!!!!!!!!!
süper bi haber ablacııııııııııımmm :))))))))))

evetttttttttttttttttt kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr hamişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Biz emindik zaten, di mi kızlar :teytey: haydi bakalım halay başlasın, çiçekcik hamileeee :))))))) :CüvCüv:

Tebrikler canım, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin, darısı başımıza

hadi halay cekelimm!! oynaayalıımmm ohhhhhhhhhhhh ohh :)))
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito

evetttttttttttttttttt kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr hamişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım benim yaaaa canım benim çok çok tebrik ederim tekrar. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah tatlım. darısı bizlerin başına :))))))))))

kuzum benim biliyordum :)))))))))

o kadar sakindin ki hala da öylesin baksana :))
bizede dua etttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
sositososito

çiçegim cok sevindim yaw bu istanbul buluısmasında cosmos ve siz hamişmişinizde haberiniz yokmus demekki :sm_cool:

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

heheheeeeeeeee opuyorumnanaktan

tuylerim diken diken oldu cicegim yaw :teytey::dance:Şenizdelikafaduldenopuyorumnanaktan
canım benimmmmm yaaaaaa inşallah allahım yarabbim darısı sizlerin başınaaaa inşallahhhh kuşum yaaa hepiniz için dua edicemmmm bu geceeeeee her biriniz içinnnnnn opuyorumnanaktan

Ayyyy cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
işte bunu bekliyoooduukkk!!!!!!!!!!!
süper bi haber ablacııııııııııımmm :))))))))))

canım benimm tez zamandaa sizde vericeksinizzzzz meleğinizin haberiniiiiiii inşallahhhhh kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

evet evet bende biliyoordummmmmmm!! hiiç şaşırmadııımm sen kendine konduramadın ama bak bebişin göbişine konduuuuuuuuuuu!!!!!!!!!

allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ben costum tutabilene ask olsun bundan sonra delikafaduldenhihoyyyt:sm_cool::teytey::dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…