Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

kızlar demenden beliydi alllah sagsalim kucagına almayı nasip etsin cnm

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

canım benim çok sevindimmmmm Allah nazarlardan saklasınnn:nazar::nazar::nazar::nazar: hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin darısı tüm isteyenlere ve bizlere..öpüyorum seni ve göbişindeki meleğiniopuyorumnanaktan

ağlıcam şimdi sevinçten canım arkadaşım çoooooooooooooooooooook tebrik ediyorumm oleyyyyyyyyyyy beeee :sm_cool::sm_cool:keşke cosmoyla buluşmanıza ben de gelseydimm :roflol:
:teytey::teytey:hihoyyyt

çiçegim hadi götür bu tablonu hamişlerin ates toblosuna civiyle cak bidenemmmmmmmmmmmmmmm delikafadulden:sm_cool:

ağlıcam şimdi sevinçten canım arkadaşım çoooooooooooooooooooook tebrik ediyorumm oleyyyyyyyyyyy beeee :sm_cool::sm_cool:keşke cosmoyla buluşmanıza ben de gelseydimm :roflol:

walla bende aynı seyi düsündüm foreverım:roflol:

kısss çiçeeeeem noooldu birden sesin kesildi. daha şimdi şimdi anlıyorsun değil mi. kısss bacııım şaka değil hamilesin ayoooool :nazar: darısı bizim başımıza ayağını sürü tatlım benim :)

ay cıkmam lazım kursa gidiyorum dersten kacıp gelirim opuyorumnanaktan hepinizi!

Biz emindik zaten, di mi kızlar :teytey: haydi bakalım halay başlasın, çiçekcik hamileeee :))))))) :CüvCüv:

Tebrikler canım, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin, darısı başımıza :nazar:

aminnnn canımmm darısı sizlere inşallahhhhhhhhhhhhh opuyorumnanaktan

hadi halay cekelimm!! oynaayalıımmm ohhhhhhhhhhhh ohh :)))
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
sositososito
canım benim yaaaaaaaaa yirim seniii yiiirrrrrrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt

canım benim yaaaa canım benim çok çok tebrik ederim tekrar. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah tatlım. darısı bizlerin başına :))))))))))

kuzum benim biliyordum :)))))))))
canımın bir tanesiii çok çok saolll allahım sizlerede nasip etcek inşallahhhhhhhhhh :1hug:
o kadar sakindin ki hala da öylesin baksana :))
bizede dua etttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
sositososito

yaa evet yaa hala öyleyimmm ben yaaa ne bilim şakamı buuuu inanamıyorummm yaaaaaa :sm_cool: :sm_cool:

çiçegim cok sevindim yaw bu istanbul buluısmasında cosmos ve siz hamişmişinizde haberiniz yokmus demekki :sm_cool:

canım benim biliyorummmmm evet cosmoda bendeee hamişken görüşmüşüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile2

kızlar bnm sorum kaynadı bu arada taze hamis sen sole bnm atesim 1 haftadır 37.1 bugun adet günüm hala düsmedi acaba adet oluncamı dusuyo

çiçegim hadi götür bu tablonu hamişlerin ates toblosuna civiyle cak bidenemmmmmmmmmmmmmmm delikafadulden:sm_cool:
heheheeee yapacaM YAPACAMMM KUŞUMMMM BENİMMM YAA NE BİLİM GARİBİM YAAA KİTTYMM HALAAAAAAAAAAAA
AYYY YAVRU KUŞUMM BENİM ÇOK SAOLLLLLL ALLAHIM SİZLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAH TEZ ZAMANDAAAAAAAAAAAA
YA BEN YAZABİLECEKMİYDİM BÖYLEEE İNANAMIYORUMMMMMM kaydirigubbakcemile5

canım benim çok sevindimmmmm Allah nazarlardan saklasınnn:nazar::nazar::nazar::nazar: hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin darısı tüm isteyenlere ve bizlere..öpüyorum seni ve göbişindeki meleğiniopuyorumnanaktan
CANIM ÇOK SAOLL İNŞALLAH DARISI SİZLERİN BAŞINAAA İNŞALLAHHH ALLAHIM HEPİMZİİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNNNNN

kızlar demenden beliydi alllah sagsalim kucagına almayı nasip etsin cnm
HEHEEEE DEMİ CANIM BENİMMMMMM AMİNNNNNNNNNNN DARISI SİZLERE İNŞALLAHHHHHHHHHHHH opuyorumnanaktan

allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ben costum tutabilene ask olsun bundan sonra delikafaduldenhihoyyyt:sm_cool::teytey::dance::dance:
YANDAN YANDANNNNNNN :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :dance: :dance: :dance:

kısss çiçeeeeem noooldu birden sesin kesildi. daha şimdi şimdi anlıyorsun değil mi. kısss bacııım şaka değil hamilesin ayoooool :nazar: darısı bizim başımıza ayağını sürü tatlım benim :)
YA KUZENLER GELDİİİİ AZ ÖNCE ONLARA ANLATIYORDUMMM TELEFON ÇALDI FALANNN KOPTUM ZATEN BEN BURDA DEĞİLMİŞİM GİBİİİİİİİİİİİİİİİ
KENDİME GELSEMDE BİRAZN ÖNCE SİZE TANE TANE ANLATSAMMM İSTİYORUMDAAA

TİFF İMDE KAÇIRDI HABERİ OKULA GİTMİŞTİRRRRRR MERAKTAN ÖLMÜŞTÜR ŞİMDİİİ GERÇİ O EMİNDİİ BENİM HAMİŞ OLDUĞUMDANNN AMAAA kaydirigubbakcemile3

ay cıkmam lazım kursa gidiyorum dersten kacıp gelirim opuyorumnanaktan hepinizi!

CANIM HOŞÇAKAL SANA KOLAY GELSİN ÇOK ÖPÜYORUM SENİİİİİİİİİİİİİİ

kızlar bnm sorum kaynadı bu arada taze hamis sen sole bnm atesim 1 haftadır 37.1 bugun adet günüm hala düsmedi acaba adet oluncamı dusuyo

canım benim bende mesela regli olacağım gün yada bir gün önce düşüyorr eğer senin düşmediysee belki sende de melek vardırrr göbüşdee inşallahh tatlımm yaaa

çiçeeeemm gülüm gözün aydın.....

saol canım yaaaaaaa darısı sizlerin başına inşallah kuşummm opuyorumnanaktan

ozman canım sendende guzel haber geliyor deseneeeeeeeeeeeeeeeee:dance::1hug: adet olacagın gun atesin dusuyor canım yuksek oldugunda adet olmuyorsun :1hug: sendede bebiş var seninde atesin cok guzel :dance:

YA KUZENLER GELDİİİİ AZ ÖNCE ONLARA ANLATIYORDUMMM TELEFON ÇALDI FALANNN KOPTUM ZATEN BEN BURDA DEĞİLMİŞİM GİBİİİİİİİİİİİİİİİ
KENDİME GELSEMDE BİRAZN ÖNCE SİZE TANE TANE ANLATSAMMM İSTİYORUMDAAA

TİFF İMDE KAÇIRDI HABERİ OKULA GİTMİŞTİRRRRRR MERAKTAN ÖLMÜŞTÜR ŞİMDİİİ GERÇİ O EMİNDİİ BENİM HAMİŞ OLDUĞUMDANNN AMAAA kaydirigubbakcemile3

VALLA TATLIM BEN DE ÇOK EMİNDİM. NE DEDİM SANA GÖBÜŞLERİN ÇARPIŞMASINDAN SARILAMICAZ SENİ UZAKTAN SEVMEK AŞKLARIN EN GÜSEEEELİİİİ DEMEDİM Mİ :)

AL BAK SENİN GÖBÜŞ TAMAM ALLAH IN İZNİYLE SIRADA BEN VARIM SONRA DA TOKUŞTURUCAZ AHAHA :nazar: :nazar: :Saruboceq:

kızlar ne olur beni dikkate alın ilk kez ates olcme yüntemini kullandım acemiyım

çiçem çok sevindim ya :)) Biz biliyoduk ki zaten ama sana dinletemedik ... çok güzel bir haberdi tebrikler

ozman canım sendende guzel haber geliyor deseneeeeeeeeeeeeeeeee:dance::1hug: adet olacagın gun atesin dusuyor canım yuksek oldugunda adet olmuyorsun :1hug: sendede bebiş var seninde atesin cok guzel :dance:

insallah insallah 13 aydır bekliyorum 13 bmnm ugurlu sayım olcak gelirse allahım her isteyene nasıp etsin beklemenn acısını biliyorum

X