Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ahh tatlımm inş hamişsindir
2.çizgi pek yanılmaz

hadi çiçegim güzel haberlerle gel ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: allahım ne olur cicegimin melegi göbüşünde olsun ne olur allahımmmmmmm :Saruboceq::Saruboceq:

cok üzüldüm canım ya:teselli: inşallah gelecek ay güzel haberini alırız:Saruboceq:

güzel gidiyor foreverım opuyorumnanaktanŞenizhadi inşallah hep böyle devametsin :Saruboceq::Saruboceq:

tablona göre canım iki ihtimal var birincisi 7.gün 35.3 yumurtlamıssın gibi sonrasında atesin yavas yavas yükselmiş eger o gun yumurtladıysan bugunku yerlesmeden dolayı olan düsüs olabilir ikinciside bugun yumurtlama gününde olabilir sen yinede her ihtimale karsı bugunu bos gecirme canım :Saruboceq::Saruboceq:

günaydın canım opuyorumnanaktan calıs canım bol bol calıs baska türlü gelecegi yok bu veletlerin :1hug:

10.gün yumurtlamıssın sanırım canım cunku o gun ciddi bir düsüs olmus 11. gun tekrar yukselişe gecmiş :1hug:

niye ümidini kesiyorsunki canım daha yeni yumurtlama olmus bekle bakalım daha 10 gunun var opuyorumnanaktan

güzelllllll sonunda atesin yukselmiş canım :1hug:

Kittyyyyyy nasılsın canıım görüşeemez olduk vallahi ovulasyona gelmiyorsun artıkın opuyorumnanaktan

cok sevindim canım ya inşallah melegin seninledir :Saruboceq::Saruboceq: atesinde güzel gidiyor erken oldugu icin silik cıkmıstır meraketme bir kac gun icinde koyulasır o ikinci cizgi :1hug:

Kittyyyyyy nasılsın canıım görüşeemez olduk vallahi ovulasyona gelmiyorsun artıkın opuyorumnanaktan

merhaba canımmm :1hug:Şenizopuyorumnanaktan o testlerle basım dertte bu ayda 19 tane yaptım yinede pozitifi yakalayamadım gıcık aldım canım :roflol:

opuyorumnanaktan :1hug: kaydirigubbakcemile3
ay sankim ben 2aydır yakaladımda nolduuuuuuu sonuc hüsraann ) bende artıkın ateş ölçmeye karar verdiimm!! :lepi: sana da soriyim simciik bugun reglimin son günü bugun ölcmeye basladım simcik aklıma geldi cunkuuu olurmu acaba ?:)

hadi mücüm 11. gün yumurtlamıssın zaten sonrasında atesin yukselişe gecmiş canım inşallah guzel haberini bu sefer alacagız bidenemmmm opuyorumnanaktanŞeniz

merhaba canımmm :1hug:Şenizopuyorumnanaktan o testlerle basım dertte bu ayda 19 tane yaptım yinede pozitifi yakalayamadım gıcık aldım canım :roflol:

kitican sen kurallara uyuyor musun canım. çok sıvı tüketmemeye ve 4 saat idrar tutmaya.. bunlara uymayınca yakalayamıyorsun haberin olsun tatlım :)

olur tabiki canım hergun koy tablonu buraya inşallah bu sefer melegini yakalicaz hep beraber :1hug:

bebekim ve tiffcim sizlerden naber bakalım opuyorumnanaktan

kittyim selam bebemmmm nasılsınn opuyorumnanaktan ateş tabloma yorumun için saol sen tablonu koydun mu ben mi göremedim:kedi:

ay insallah kitiiiciimmm insallah baslayalım bakalım bugunden itibaren :))

kitican sen kurallara uyuyor musun canım. çok sıvı tüketmemeye ve 4 saat idrar tutmaya.. bunlara uymayınca yakalayamıyorsun haberin olsun tatlım :)

ben uymaya calıstım ama yinede bazı gunler saatlerinde degişiklik oldu canım ondan yakalayamadımkaydirigubbakcemile3 birde gec yumurtluyorum galiba ondan testlerim yetmedi kaydirigubbakcemile3 9. gun yapmaya baslamıstım kaydirigubbakcemile3

Ay hadi bakalıımmm besmeleyle baslayayım,insallah bu ay gelecek meleğimm! :Saruboceq:
Bismillahirrahmanirrahim

1.7ekim - ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli günümün 1.günü)
2.8ekim- ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 2.gün)
3.9ekim- ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 3.gün)
4.10ekim-ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 4.gün)
5.11ekim-ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :))(regli 5.gün)
6.12ekim-36.7 ( reglimin son günü)

iyiyim kiticanım nasıl olayım. sigarayı bıraktım. bugün 2. gün ama çok kararlıyım. herkese de söyledim zaten geri dönüşüm olmasın diye :)

aferin sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkisŞenizopuyorumnanaktan bak sigarayı bırakmıssın guzel allahımda sana onun yerini dolduracak sigaradan daha zararsız ve daha guzel olan birsey yollicak hediye olarak :1hug:

ay insallah kitiiiciimmm insallah baslayalım bakalım bugunden itibaren :))

basla canım opuyorumnanaktan

kittyim selam bebemmmm nasılsınn opuyorumnanaktan ateş tabloma yorumun için saol sen tablonu koydun mu ben mi göremedim:kedi:

merhaba foreverım bidenem Şenizopuyorumnanaktan tablom berbat oldugu icin koyamadım ben cozemedim miletinde kafasını bos yere yormayayım dedim :roflol:

hadi bakalım inşallah bu tablon sana şans ve gelirkende bosgelmesin yanında bir melek getirsin inşallahhh :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bugun adet günüm ve atesim son bir haftadır old gibi 37.1 bu ates adet olunca mı düsüyo yoksa olmadan mı umutlnmalımıyım düsmedi die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…