Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inş tatlım yaa 12 gun kaldı benım 17sı gunum.yımırtlama dönemini atlattık beklıcez artık.senın tablonda gusel inşş ateşin hiç düşmezz canımm

amiin
keşke akıl edip önceden başlayaydım ölçmeye içim daha rahat olurdu.:mymeka:
ilk iki gün akşam ölçtüm akşamları daha yüksek çıkarmış onları da diğer günlere yakın düşünsem dün ve bugün yükselmiş oluyorum diye düşünebilirim heralde. ayy inş düşmez de bebişime kavuşurum.:Saruboceq:

2 Ekim - Haydi Bakalım en baştan tekrar :))) Hayırlısı olsun
1. gün--------------36,3
2. gün--------------36,3
3. gün--------------36,5 (2 saat geç)
4. gün--------------36,1

olsun canım başlamışsın ya bundan sonrasına bakalım biz.inş canm hepimiz kavusuruz

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum. bu topikte yeniyim bu arada.. bu ay ilk kez ateş ölçme yöntemini deniyorum. fakat beni ateşimde anormallik var.. daha 36 nın üzerine çıkmadı hep 34-35 lerdeydi.. 7 gündürde ateşim 36 da sabitlendi. adetime 7 gün var. yardımlarınızı bekliyorum.m

hoşgeldin tatlım az önce seni diğer topic de gördüm :)
ben de yeni yeni başladım ölçmeye ma okuduklarımdan ve arkadaşlarla konuştuklarımızdan yola çıkarak diyebilirim ki canım öncelikle ateş seviyesi kişiden kişiye değişiyor.yani senin genel olarak vücut ısın düşüktür 35 seviyelerinde olabilir. önemli olan günden güne nasıl bir değişim gösterdiği.
ateşin yumurtlama gününden önce baya düşerse düştüğü gün yumurtlayacaksın demek oluyor.yumurtlama bittiği gün ateşin tekrar yükselir bi seviyeye çıkar düzenli devam eder.ateş yükselmiş ve sabitlendiği halde regline az bi zaman kala düşüyorsa regl olacaksın demektir.adet günün geçtiği halde ateşin düşmüyorsa hamişsin demektir :))
umarım yardımcı olabilmişimdir.

teşekürle arkadaşım.. opuyorumnanaktan

valla canım ben de daha burda yenıyım arkadaşın dediklerine katııyorum herkeste 36 uzerınde olacak dıye bırsey yok. bunyeden bunyeye değişiyo. bırsey sorıcam dıjıtal mı cıvalı mı derece kullanıyosun canım

ay yavru kuşum bakalım zaman ne göstericekk bebekk yalnız dün nezle oldum yaaa burnum gözüm aktı gece dayanamadım teraflu içtim(( napim bayağı kötü oldum bugün işe geldim ama niye geldim bende bilmiyorum kocişle azucuk tartıştık yüzünü pek görmek istemedim sanırsam kaydirigubbakcemile3

sevgili çiçek yarın ki tablonu sabırsızlıkla bekliyorum :)
ayy canım benim çok saol koyucam şincikkkkkkkkkkk opuyorumnanaktan

tatlım düşebilir bazen yerleşme zamnında ateşte düşme oluyormuş regline daha var bu kadar erken regli için düşmez bence eğer reglin düzenliyse tabi erken gelme durumu yoksa belkide yerleşmedendir şekercim inşallah öyledirrr opuyorumnanaktan

ne güzel işte benimde bazen ateşim böyle kademe kademe yükselir normal olabilir şekercim sen fikfikleri yinede ihmal etme bebemmm opuyorumnanaktan

ooh oohhh yumurtlama oluyor bugün sanırsam şekerim fikfiklere tam gaz devammmmm opuyorumnanaktan

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3 koyu silik çizgi ovulasyon testinde
13 36,2 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
14 36,4 * silik çizgi ovulasyon testinde
15 36,8 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
16 36,6
17 36,8 *
18 36,7
19 36,7 * geç kalkmıştım
20 36,8
21 36,9 *
22 36,9
23 36,9
kızlarrr bugünde 36,9 ateşim şaşırdım doğrusu nezle oldum dün ama grip olsam anlardımda nezlede ateş yükselmez bilemiyorum bakalım yazın bile bu kadar üst üste 36,9 olmamıştı hayden hayırlısı gerçi kasıklarda hafif hafif ağrılarım var regli olmadan 3-4 gün önce olandan ondan pekte umutlu değilim ama neyse beklemekten başka çare yok ateşli bebelerimmmmmmmmm

geçmiş olsun çiçemmm yaa senağlama nezle oldun demek dikkat et canım ya. kocişinle nıye tartıştın bakıyımm

ooooooooooooooo maşallah yaaa hep boyle devam eder inş

1. gün ölçüm yapmadım
2. gün ölçüm yapmadım
3. gün ölçüm yapmadım
4. gün ölçüm yapmadım
5. gün ölçüm yapmadım
6. gün 35.2
7. gün 34.8 ( adetimin son günü)
8. gün 35.6
9. gün 34.9
10. gün 35
11. gün 35.1
12. gün 34.8
13. gün 35.4
14. gün 35.4
15. gün 36
16. gün 36
17. gün 35.8
18. gün 36
19. gün 35.8
20. gün 36

değerlendirirseniz sevinirim arkadaşlar..

tatlım o yuzden ateşin düşük. yanlış ölçüyo olabılırsın. dijital bı derece al 4-5 mılyon zaten ucuz.her sabah dil altından ölçüm yap canım.

:kedi: prdn kafam okadar karışık ki sorunun cevabını bile yanlış cevaplıyorum kusura bakma derecem dijital canım..

geçmiş olsun çiçemmm yaa senağlama nezle oldun demek dikkat et canım ya. kocişinle nıye tartıştın bakıyımm
saol tatlım yaaa aman işte hasta oldum yemek yaptım bi şey istedim süt ısıt falan bi sürü bahane bende koptum ondan sonra ısıttı mısıttı ama inat ettim içmedimm falan filan yanii

ooooooooooooooo maşallah yaaa hep boyle devam eder inş

saol bebek yaa hayırlısı bakalım yaa

canım sen sanırsam 13. güna teşin yükselmiş o gün yumurtan çatlamışşş inşallah tutunmuştur şekerim ateşin düştükten sonraki hangi gün çıkıyorsa yükseldiği gün yani yumurta çatlamış oluyor canım hadi hayırlısı ve senin kendi ateşine göre yüksel devam ediyor tatlım opuyorumnanaktan

teşekkürler arkadaşım.. rabbim inşallah tez vakitte bize sağlıklı ve hayırlı mis kokulularımızı yollar inşallah..

fikfike dün ara verdik hiç halim yoktu acayip uykum vardı erken yattım yani
bi de dün gece uykudan mide bulantısı ve baş dönmesiyle uyandım çok garipti
yatağın içinde fırıl fırl döndü başım.bi öğürtü aldı beni sonra geçti uyudum anlamadım niye?
bu sabah da her zaman içtiğim çayı içemedim 2 lokma aldım şimdi midem alt üst ??:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…