Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ovulasyon çizgsi hep silik devam etmiş ala ala ilginç acaba daha yumurtlamadın mı kuzum yaa

bilemiyorumki foreverım:sm_confused: ikinci cizgi epey belirgin ama birincisiyle aynı koyulukta degil onun icin kafam karıstı belkide daha yumurtlamadım yada ben 9.gun yapmaya basladım testleribelkide ondan önce pozitifi yakaladım blemiyorum ama atesime bakarsak oda yumurtlamanın oldugunu göstermiyordu ancak dun ve bugun artıs oldu bakalım belkide haa yumurtlama olmamıstır ben teste devamedeyim

son zamanlarda bu kadar net artıs olmuyordu cicegim haklısın eşim calıslaım demişti bende yok pozitifi yakaladıktan sonra demiştim keske ogun onun sözünü dinleseydim :1hug:

kittycat 20.gün yumurtlama olmuş sanki ateş düşmüş sonra yükselmiş

çiçeğim ateşin güzel gidiyor adetin ne zaman
gün aşırı değilde 2 gün fikfik bir gün boş diyor yumurtlama döneminde yapıyor

saol tatlım ama ben pek umutlu değilim kasık ağrılarım başladı regli belirtilerim yaniii
8 ekim günüm 4 gün kaldı ama bi gün geç bi gün erken olabilir bakalım bekliycez bende bu ay günaşırı fikfik yaptım ama hiç yatmadım valla anında kalktım sıkıntı bastı artık yatmaktan canım ya hepimizin gönlüne göre vericek allahım inşallahh opuyorumnanaktan

ben göremicem demek fotolarıakannehir
kız görebilirsin sen benim arkideşimsin zatiii opuyorumnanaktan

son zamanlarda bu kadar net artıs olmuyordu cicegim haklısın eşim calıslaım demişti bende yok pozitifi yakaladıktan sonra demiştim keske ogun onun sözünü dinleseydim :1hug:
demi yaa aşkitom bu işler hiç belli olmaz sen cidden rahat ol yaa benim önceki tecrübemi biliyorsun tatlım yaa valla olacağı varsa öyle bir olurkii sen hiç tasalanma sonuçta sperm varsa eğer ordaaa niye olmasın ki spermlerin gerektiğinde ne kadar uzun yaşadığını biliyoruz yani umudumuzu kaybetmeyelim zaten her ay aynı terane aynı olasılık farklı değil tatlım yumoş gününde yaptıkta noldu sanki oldumuuu yani kısmet nasipppp opuyorumnanaktan

kısmet ya herşey çiçekçim göremedim fotoları kaldırdın mı

benimde kasıklar bugun epey agrıyor cicegim birde ates basıyorki sorma gitsin bidenem düne kadar usuyordum bugun yanıyom :roflol: yenimi yumurtlicam acep ?CADIARZU yada bugun yumurtammı catladı ondanmı oldu CADIARZU

kısmet ya herşey çiçekçim göremedim fotoları kaldırdın mı

ya ben senlen arkideş olduk sanıyorum ondan yollamadım talep hahahaaa yaw varya bebem pardon şimdik görebilirsinnn opuyorumnanaktan

benimde kasıklar bugun epey agrıyor cicegim birde ates basıyorki sorma gitsin bidenem düne kadar usuyordum bugun yanıyom :roflol: yenimi yumurtlicam acep ?CADIARZU yada bugun yumurtammı catladı ondanmı oldu CADIARZU

güzelcim sen sakin ol fikfiklereee tam gaz devamm nolur nolmaz yumurtlamışındır ama çatlamamıştır falan filan bi sürü olasılık yanii bu işler ihmale gelmezzzzz her ay aynı olasılık zati aylardır yumurtlama döneinde yaptıkta noldu haftada iki kere ilişkisi olanın %25 ihtimali zatii senin tablonda buna uyuyor haftada 10 kerede yapsak bişey değişmiyor yanii bebemmm

kıslar ben çıkıyorum omuzlarım agrıdı pc başında. gusel hafta sonları herkese.kıttyim sen bugun de çalış canım bencekaydirigubbakcemile3değerlendir.opuyorumnanaktanhoscakalınŞeniz

19.eylül 7.gün------35.8
20.eylül 8.gün------35.8
21.eylül 9.gün------35.9
22.eylül 10.gün----36.1
23.eylül 11.gün----35.7
24.eylül 12.gün----36.1
25.eylül 13.gün----36.3
26.eylül 14.gün----35.8
27.eylül 15.gün----36.1
28.eylül 16.gün----35.8
29.eylül 17.gün----35.5
30.eylül 18.gün----36.1
01.ekim 19.gün----35.8
02.ekim 20.gün----36.2
03.ekim 21.gün----35.8
04.ekim 22.gün----36.0

olabilirrrr kitty

bakalım canım bugunku testi yapınca anlarız :1hug:

kıslar ben çıkıyorum omuzlarım agrıdı pc başında. gusel hafta sonları herkese.kıttyim sen bugun de çalış canım bencekaydirigubbakcemile3değerlendir.opuyorumnanaktanhoscakalınŞeniz

tamam bidenemmm kendine iyi bak ŞenizŞenizopuyorumnanaktan

biraz uzanıcam kızlar görüşürüz sonra öpüyorum hepiniziii

uzan bakalım cicegim Şenizopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun demekten baska birsey kalmıyor cicegim bekleyip görecez :1hug:Şeniz

ayyyyyyy canım ya kıskandım hepinizi aynı yerde olunca ne güzel vakit geçiriyosunuz biz çok uzaklardayız:çok üzgünüm:

cok ilginc bir tablon var canım ya inişli cıkıslı :uhm: cözemedim walla CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…