Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

geçmiş olsun tatlım acep senin şimdi kaçıncı günün hamişlik belirtisi olabilirmii acabaaa

geçmiş olsun tatlım acep senin şimdi kaçıncı günün hamişlik belirtisi olabilirmii acabaaa

bugün 16. günüm canım reglime 9 gün var
normalde 28 günde bir oluyordum ama geçen ben de kist vardı regl olmadım ilaç kullandım falan düzenim bozuldu.tahimin regl günüm 14 ekim kullandığım programa göre 12 ekim ama ben biraz ötelemeyi tercih ettim

anladım canım hamişlik belirtisi için çok erken yumurtlaman yeni olmuştur zaten o zaman üşütmüş olabilirsin tatlım bende dün nezle oldum işte dengesiz hava koşulları mahvediyor adamı ama inşallah tutunmuştur bebennnnn inşallahhhh
düzen bozuluncada kötü ama allah daha kötü dert vermesin canımcım bende de kist çok olmuştu kimini hapla kimi kendiliğinden gidivermişti hayırlısı artıkın hakkımızda

günaydınnnn kızlar adetin 1.günü 36.1
2.günü.36.1
3.gün.36.2
4.günü:36.2

amiiiiinn canım cümlemizin hakkında hayırlısını versin rabbim.
9 gün geçmek bilmiyo bi günüm geçse yaaa beklemek çok zor:Saruboceq:

amiiiiinn canım cümlemizin hakkında hayırlısını versin rabbim.
9 gün geçmek bilmiyo bi günüm geçse yaaa beklemek çok zor:Saruboceq:

bilmemmi beklemek ne zor ama düşünmemeye çalış tatlım başka şeylere konsantre olmaya çalış ben bu ay işlerim çok yoğundu bak 3 günüm kaldı anlamadım bile nasıl geçtiğini yoksa banada işkenceydi yani normalde ama işte öylede böylede bekliyoruz işte tatlım

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09 :
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09 :
gulcangulcan..............15/.09.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

kamyas...........2/ekim
cosmopoli........6/ekim
çiçekçik............8/ekim
aabeyazmelek.8/ekim
renkly............12/ekim
dalia..............13/ekim
resmimis........13/ekim
sitaree...........14/ekim
fstone............19/ekim
DamlaUmut........22/ekim
kittycat
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
Asme
tlyvz
gelevera
muruvvet
suhenza
hatunsultan
mirage1983
sekerkız67
Gulus_ss
saansli
forever_14
arsivist
ktg
tuanam0225
ozlemimben
aslica
esemos
fersoy
naz3306
pelly1
sincap_
loveli

Son düzenleme:
çiçeğim akıntın var mı ben hamile kaldığımda akıntım vardı adet ağrılarım vardı göğüslerim şişmişti

çiçeğim umarım hamilesin tatlım
hamile kadığımda 36.8 36.9 bazen düştü 36.7 gibi oldu hatta 36.6 kadar düştü sonra baktım hamileyim

geçmiş olsun çiçeğim... bende aynı senin gibi nezleyim. 3 gündür mahvoldum. yattım hafta sonu ama malum bugün yine işteyiz. tam ta fikfik zamanlarım. bilmem nasıl olacka bu ay... bu ay güzel haberi senden bekliyoruz....opuyorumnanaktan

çiçeğim akıntın var mı ben hamile kaldığımda akıntım vardı adet ağrılarım vardı göğüslerim şişmişti

tatlım akıntım yok ama şu var aylardır reglim aşırı akıntıyla geliyordu bir bu ay akıntım normal oldu yumurtlama zamanı dışında çok çok az oldu şimide yok bişey hatta önceleri olan her akıntıda acaba hamişmiyim dedim o kadar oldu lakin değildim:))) yani göğüslerim şiş hafif ama bende normal bu aslına bakarsan belirti falan yok şu anlık 2-3 gün önce kasıklarımda bi batma sancı oldu ara ara devam etti şimdi bile azıcık batma şeklinde var bişeyler sol kasıkta buda regli olmadan önce olur bende yani çokta umudum yok o bakımdan dinlemiyorumda pek kafam karman çorman canım yalnız ateşim ilk defa bu kadar yüksek gidiyor buna şaşırdım ben yazın o kadar sıcaklarda üst üste 36,9 çıkmamıştı yani ama onun dışında sanki gelecek gibide ne biliyim iştee düşünmekte istemiyorum pek 3 gün nasıl geçcek artıkk bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

canım benim yumurtlama günüm geçmesine rağmen akıntım var ayıptır sölemesi altıma kaçırmış gibi hissediyorum ama fik fik zamanı çok kuruyum bi kaç gündür:kedi: dün ve bugünde ateşim yükselmeye başladı reglime 9 gün var ümit etmek için çok mu erken?

ayy canım benimmm sanada geçmiş olsun havalrdan fena olduk ya hepimiz kimle konuşsam hastaa benimde burnumu görsen patlıcan gibi oldu silmektenn fikfik yapabiliceksen yapp tatlım vitamin falan al bolcana ne diyim yaa kötü oldu hepimiz için ama bu işler belli olmaz burda yine bi kız vardı yumurtlama zamanı hastaydı senin gibi beklemezken hamiş kaldı o ayyyy adını hatırlmaıyorumda bu olayı çok iyi hatırlıyorum kısmet tatlım yanii olacaksa her koşulda olabiliyor

canım ya sen benlki yeni yumurtluyorsun ateşin yeni yükseldiysee demekki yumurtlama zamanı diye düşündüğün zaman yumurtlamadın canım akıntı artar yumurtlama zamanı ateşte çıkarr

biraz erken hele adetine 3-4 gün kalsın devam ediyrsa ateşin de iyiyse umutlu olabiliriz canım

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bebiş isteyen herkesin kırmızıları gelmezz inşallahhh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…