Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın foreverımopuyorumnanaktanŞeniz yumurtlamıssın atesinde sabitlenmiş gibi bidenem hadi hayırlısı olsun inşallahhhhh tutunmustur :Saruboceq::Saruboceq:

bılmıyorum kı kıttyımmm yaa kısmette varsa tutunmuştur tatlım nasılsı bakam kociş bugun yıne nobetçi evde patlıyorum sıkıntıdann

günaydınnnn kızlar adetin 1.günü 36.1
2.günü.36.1
3.gün.36.2
forever ateşin maşallahı var hadi inşallah bebişten

buluştunuz demek yaa ne guselll kıskandım bak şincikk:jeyyar:
gunaydın sekerkızz nasılsın tatlımmopuyorumnanaktan

hosbuldum bidenem dün bu ikisi bulusmuslar catır catır catladım wallaaaaaaaaaa:sinifsinif::1no2:

evet yaaaa ben de bı okadar çatladımmm kaydirigubbakcemile3

yaa kızlarrrrrrrr sizlende buluşuruzzzzzzzzzzzzzzzz lütfennnnnn amaa çatlamayınnn yaaaaaaaaaaaaaaaa sizi seviyommmmmmmmmmm bolu hem yakında uzak değilkiiiiiiiiiiiiiiiii kittylen alarız otobüse 2 saate boluya sana geliriz forever hem aslında ben bursaya bilem gitmeyi planlıyom TİFFFFFFF imeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bılmıyorum kı kıttyımmm yaa kısmette varsa tutunmuştur tatlım nasılsı bakam kociş bugun yıne nobetçi evde patlıyorum sıkıntıdann

benimkide işten geldi uyuyor şimdi bidenem benimde canım cok sıkılıyor oldum olası pazar gunlerini hic sevmem :1no2:
evet yaaaa ben de bı okadar çatladımmm kaydirigubbakcemile3

resim cekmişmidirkine bunlar acep CADIARZU ha ne dersin foreverım cekmişlerdir dimi CADIARZU acep bizede gösterirlermikine

2.günü.36.1
3.gün.36.2

haydi hayırlısı olsun lovelicim inşallah bu ay allahım o güzel gönlüne göre verir canımmm opuyorumnanaktan

2.günü.36.1
3.gün.36.2

günaydın canım hosgeldin :1hugpuyorumnanaktan meraketme canım bizimkide öyle olacak inşallah gunun birinde :lepi:kaydirigubbakcemile3

çiçegim hemde öyle bir catladımkine catlamayan yumurtam bile catladı galiba :roflol::roflol:

otobuse atlayın gelin kızz ben sızı kartalkaya abanta gölcükee bınumum yerlere götürürüm piknik yaparız ip atlarızz top pynarızzkaydirigubbakcemile3 :teytey:

kızım kesın çektirmişlerdir yarın koyarlar ben sana diyim çatlamayan yımırtlarımızı bıle çatlatır bunlarrkaydirigubbakcemile3

nerede nerede, ben de bakıcam resminize ama bulamıyorum ki...

opuyorumnanaktan

1.gün – 13 eylül – 36.3 (adet günü)
2.gün – 14 eylül – 36.3
3.gün – 15 eylül – 36.3
4.gün – 16 eylül – 36.3
5.gün – 17 eylül – 36.2 (adet bitti)
6.gün – 18 eylül – 36.3 ***
7.gün – 19 eylül – 36.3
8.gün – 20 eylül – 36.4
9.gün – 21 eylül – 36.4 (ovl ikinci cizgi silik )
10.gün – 22 eylül – 36.1*** (ovl bir öncekinden daha silik)
11.gün – 23 eylül – 36.3 (ovl cok silik)
12.gün – 24 eylül – 36.3 (ovl cok silik)
13.gün – 25 eylül – 36.3 (ovl hala silik)
14.gün –26 eylül –36.3 (ovl silik)
15.gün– 27 eylül –36.3
15.gün– 27 eylül –36.3*** (ovl silik)
16.gün– 28 eylül –36.4 (ovl silik)
17.gün– 29 eylül –36.2*** (ovl silik)
18.gün– 30 eylül– 36.4 (ovl silik)
19.gün– 01 ekim– 36.3 (ovl silik)
20.gün– 02 ekim– 36.1 (ovl silik)
21.gün– 03 ekim –36.4*** (ovl silik)
22.gün– 04 ekim– 36.5

yumurtlama gününü yine kacırmısım kızlar :sinifsinif:

ovulasyon çizgsi hep silik devam etmiş ala ala ilginç acaba daha yumurtlamadın mı kuzum yaa

tatlım ya ilk defa sende ateşinde bu kadar net yükselme gördüm haksızmıyımmm bu işler belli olmaz önceki gün olan birlikteliğinizden spermler olabilir tatlım unutma benim başıma gelmişti ondan umudunu kaybetmeeeeee

çiçeğim ateşin güzel gidiyor adetin ne zaman
gün aşırı değilde 2 gün fikfik bir gün boş diyor yumurtlama döneminde yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…