Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar her yumrutlayan adet olur diye birşey yokki ...yumurtlamayanda adet olabilir...

adet döngüsü denilen şey rahım tabakasının kalınlaşmasıyla alakalı olan birşey...rahım kalınlaşmassa adet olamazsınız...

evet ve harika birer bedenlere sahip insanoğlu hayret edilecek hayran kalınacak çok şey özellikle bebeğin olmaası ben 2007 ekimde çıktım bu yola adım adım öğrenerek gidiyorum işte bu ay ısı takibi yapmaya çalıştım.şimdide bekliyorum karmakarışık bir halde allah hepimize kolaylık versin.

kıslar ben klomen içtim bu ay adet in 6. günü başladım ateşimi olçüyorum adet başladıgından beri ama kafam çok karıştı bi bana yardımcı olurmusunuz.
18 mart adetimin 1. günü-35.6
2. gün-35.5
3. gün-35.6
4. gün-35.6
5. gün-35.6
6. gün-35.7 bu gün ilaca başladım sabah 1 akşam 1 olarak
7. gün-35.7 adetim bitti bu gün
8. gün-35.8
9. gün-35.9
10.gün-36,0
11,gün-36.0 ilaç bitti bu gün
12.gün-36.1
13.gün-36.1
14. gün-36.2
15.gün-36.2 dr a gittim bu gün yumurtalara bakıldı en büyügü 18 mm dedi ilişkiye devam dedi
16. gün-36.4
17.gün-36.1
18. gün-36.0
19. gün-36.0
20. gün-36.1 sonra bunu 5:30 da ölçmüştüm sonra tekrar yattım ve 10.00da ölçtüm 37.0 çıktı

size sorum yumurtladımmı yumurtlamadımmı daha önceki aylardada benim ateşimde belirgim bi yükseliş olmamıştı kafam çok karıştı sizne neler oluyo

canım sen dil altından mı ölçüyorsun.birde 5:30 cok erken bir saat o yüzden düşük çıkması normal.ama diğer ölçüm için de geç kalmıssın.20.gün çok saglıklı bir ölçüm olmamıs o yuzden.diğer günlere de bakılırsa yumurtlama olmamıs.ölçmeye devam et.bu gunden sonra belli olur.bırde saatini 7:00-7:30 gibi kur öyle ölç.yerimseniben

tamam canım o zaman ölçüme devam ama yumurtlama olmaması ii degil işte off bak moralim bozuldu kasıklarım agrıyo hala offf kistmi oluştu yoksa aman allahım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu arada eet dil altından ölçüyom:uhm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ama eşim sabah işe gittigi için 5.30 da kalkmak zorundayım kalkıncada mutlaka onunla yemek yerim.yatıpta tekrar kalksamda 1saatte ateş hemen degerini degiştirirmiki.offffffffffffffffffffffffffffff canım sıkıldı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gülceza doktorun bakmış 18mm demiş neden stres yaptın? 17-18.gun olabilir yumrtlaman ama bundan sonraki ısın önemli

arkadaşlar, belki benimle aynı durumda olan vardır diye yazıyorum, örnek olur belki size. ben yıllardır 28 günde bir adet olurum. 4 aydır ısı ölçümü yapıyorum. ve ben 18.gün yumurtluyorum. yani 28-14=14. gün yumurtlamıyorum. yumurtlamadan sonra luteal faz,10 veya 11 gün sürüyor benim. yani kişiden kişiye farklılık gösteriyor.

kıslarr az önce tuvalete gittim bide ne görem aynı yumurtlama dönemindeki akıntı gibi akıntı geldi.belkide bu gece yarın yumurtamam olabilir ne dersiniz belki geç yumurtlarım allahımm yaa inş öle olur yaa ne olur yarabbim duy tüm isteyenlerin sesini boş bırakma kucagımızı.offffffffffff

O ZAMAN BUGUNU DEGERLENDİR CANIM AYNI SEKILDE YARINI DA.sengözlerimebaksanab

istridyem aynı durumdayız tamamıyle benımde aynen senınkı gıbı atesım yuksek devam edıyor adet yok ıkı gun gectı dedıggın gıbı ılk defa bu kadar yakınım ılk defa bu kadar havaya gırdım bu da guzel ama test ler tek cızgı ne yazıkkı . ama ben uzulmeden beklıyorum cunku bılıyorum gec yumurtluyorum. 17. gun den sonra dolayısıyla bıugun 29. gun 12 gun gecmıs catlama ustune dollenmesı rahıme yerlesıp hormın salgılaması daha uc bes gun sonrasını bulur dıyorum umutla beklıyorum yeterkı adet olmayayım.

gunaydın arkadaşlar ; ben de ısı ölçmeye bu ay başladım..okuduğyum duyduğıum kadarı ile geç yumurtlarsan geç adet oluyormuşsun

gec yumurtlayan gec adet olur dıye bır sey asla yok dr larıma sordum nette heryerde yazıyor. herkesın luteal faz denen evresı farklı olabılıyor. kım tam adet dongusnun ortasında yumurtluyor kımısı son hafta adete bır hafta kala benım gıbı aylardır dr kontrollerınde 16. gun gıttıgımde yumurta gelısmıs henuz catlamamıs oluyor benım . ama sonrakı ayda kontrolumde catlamıs oldugu bellı olıuyor hanı hıcmuı catlamıyor dıye bırsey de yok. bu durumda ben 18. gun yumurtlasam 6-7 gun sonra adet oluyorum. +14 herkeste aynı olacak dıye bırsey yok. benım gıbı ıkı arkadasım daha sadete bır hafta kala yumurtluytor bu dudurmda adet gecer gecmez testte cıkması bıraz zor kanda +7 gun sonra cıkıyor su an kan versem gorunur ama beklemekk ıstıyorum yınede ıstrıdye bence sen de hamılseın aynı gıbı senınle durumumuz hadı bakalım ınsallah

evet haklısın ben 34 gundebir adet oluyorum..aydınlattıgın icin sağol.yumurtlama sonrası 14 gun bana da uymuyordu..ama hep yazılanlar öyleydi..inşallah hamilesinizdir..

yumurtlayan adet olur diye bir şey yok ...rahim kalınlaşmasıyla alakalı olan birşey...rahmin kalınlaştığsa adet olursun..

Hadi kızlar hayırlısı, güzel haberlerinizi bekliyoz. Benim de nerdeyse tüm ay ısım hep düşüktü, şimdi adetime 4-5 gün var, yükselmeye başladı.

nasıl yani yükselmeye başladı ısın.allah allah benimd ehep düşük baksana bakalım salıya kadar yükselmezse eger ben dr a gidicem inş yükselir yaa.çok üzülüyorum.ama kısmet bi yandanda seviniyorum geç olsun ii olsun die karamsarlık yapmaya başladım biraz ama hayırlısı hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…