Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Korku Umut Heyecan Bütün Hepsi Içime Karişti............. YA GELDİYSE MELEĞİM DİYORUM.. YADA STRESDEN GECİKTİ İSE DİYORUMtatlicadiarzu OLSUN BAKALIM HERŞEY ALLAHDAN MEVLAM NEYLER... NEYLERSE GÜZEL EYLER.....

ben de aynı durumdayım canım, 31. gün bugun ve sabah ölçtüm sıcaklık 36.7, stresten mi gecikti artık bilmiyorum, 19. günden beri 36.7 civarında dolaşırken 28. günde 36.5 oldu.. hah dedim regl olcam galiba ama sonra yine böyle yüksek çıkmaya başladı. Güzelim benimde kafam karıştı herşeyi oluruna bıraktım. Allah hayırlısını versin hepimize...

Canım bak benim dediğim gibi inşallah üstüne görmüşsündür.Bak bu saat oldu hala adet olmadın ,gerisi gemedi.
Ayy canım inşallah akşama kadar belli olur adet olup olmadığın.
inşallah hamişsindir Şeniz:roflol::roflol:delüüüüüüü kızzzzzzz

ADET GÜNÜ NE ZAMAN GEÇTİ Mİ SENİN ...? AY PATLIYCAM BENNNNNNklava:

İsTİRİDYEYİM-İNCİMSİN CANIM İNŞALLAH SENİNDE ATEŞİN DÜŞMEZ VE ADET OLMAZSIN .Allahım bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah aminna.s.

kızlar günaydın............ benim durum aynı devam.. adet olmadım.. ateşim 36,8 bu günde düşmedi .... karnım biraz ağrıyor.. başka belirti yok. test te yapmak istemiyorum... stresden gecikti bence adetim ...

istirdyecim bak bugunude atlattık bu demektirki bugunde regl megl yok eger haftasonunuda atlatırsan ptesi kan testi yaotır direk canım

istiridye kız nisan ayı ilk hamişi olucaksın inşallahhhhhhhhhh. hadi hayırlısı. bize belirtilerini bir bir anlatırsın. bende bu ay geçen ayda olduğu gibi belirtiler var ama hiç umudum yok. bu ay şansım çok az biliyorsun..

ADET GÜNÜ NE ZAMAN GEÇTİ Mİ SENİN ...? AY PATLIYCAM BENNNNNNklava:

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

patlama kız.:)))

kalk iş yap:))sabırlı ol yarına düşer belki ateşlerimiz...umutsuz olalımki mutlu olallım...5 senellik evliğim ve 1 sene olacak korunmayı bırakalı...ay ne stres ettim:))eskiden bazen kaçırırdık derdim tüh hamile kalacam :))) ay şimdide hamile kalmak için düşünüyorum haahahhahahaaha:))))

kızlar ağlancak durumumuza gülüyorum ay ne yapam biraz vurdum duymaz olucaz ne yapacaz başka...

aman patlama dur daha ama patlayacam diyorsan al bi test yap hadi beraber patlayak :)))) kanına girem senin :))))))))))))))sırnaşık şey

Kızlar adet sırasında yumurtlama olabilir mi? Benim ısımdaki sıçrama sadece adetim sırasında 5. günümde oldu, sonra hep düşük, eğer öyleyse napıcam ben ya?

lülülülülülü HE HE YARIN YAPCAM BAKALIM AMA SABAH ATEŞİM DÜŞMEZ İSE..... :)
HER ŞEY OLABİLİR
STRESDE BEBİŞDE DEĞĞİLMİ ŞEKERLER... KISMET AMA BU KADAR YAKIN OLABİLMEKDE GÜZEL.. DÜŞÜNSENİZE ADETİM GEÇTİ.. HEYECANI BİLE GÜZEL...

kafamçokkarıştı seni normal görmüyom:)))))))))

adet olmamak güzel diyor ahh ahh 2 ay öncesine kadar adet olamıyordum en azından tedavı oluyorumda adettimde geliyor :))) bende adet oluyopm diye seviniyom:)))):teytey:

kalk oynayak kızzz ooooooooohhhhh

hopaaaaaaaaaaaaa ohhhhhh ohhhh sallaaa asaallaaaaaaaaaaaaa

balsurat bana ne ettin kız yerimde duramıyom :))))))))))))))))

şah mat şahabibbbbbbb lah mat lahabibbbb hopaaaaaaaaaaaaa hop hop :))))))))))))) :teytey:

öp öpöpöpöpöppöppöpöpöp öp canım beniminşallah:)

:teytey::teytey::teyteyhhhhhhhhhhhhh hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ŞAHBAT ŞAHABİT LAH BAT LAHABİT VİNİSANAAVABİT LAH MAT LAHABİT YAŞAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:teytey::teytey:
DİNLEMEYE DEVAM STRESLERİ YERLERE ATTIRIYORUZ:dance:

:teytey::teytey::teyteyhhhhhhhhhhhhh hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ŞAHBAT ŞAHABİT LAH BAT LAHABİT VİNİSANAAVABİT LAH MAT LAHABİT YAŞAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:teytey::teytey:
DİNLEMEYE DEVAM STRESLERİ YERLERE ATTIRIYORUZ:dance:

gulli gullii ohhhhhhhhhhhhhh :)))) hop hhoppppp

ben stresleri havaya fırlatıyom :)))) sonrada hahahahaha neyse boşver hahahaahah beni KK dan atarlar sonraa hahahahhhaah:)))))

ohhhhhhhhhhhhh çalkalayın kızlarr ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :teytey:

kız bu bekleyenlerin hepsi hamiş çıksa ne güzel olur dimii ayy valla çok sevinirim hadi hayırlısı kızlar hamiş olduğunu öğrenen arkadaşlar sakın beklemeyin direk bize haber verin zaten merakta bıraktınız bizleride:))))))))

Yok guzelim benim bildigim kadarıyla kanama suresince oyle bir durum olamaz..

Canım ya içimi rahatlattın saolasın. Ben sabahları 6-6,5 arası kalkıyorum acaba çok mu erken, ama birdaha yatmıyorum, yatamıyorum,işe anca yetişebiliyorum. Belki de ölçüm yapmak için erkendir, ne dersiniz kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…