Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nesemese önemli olan 4 saat uykudan sonra ölçeceğin değer önemlii...bende o saatler ölçüyorum ...

bu arada benım ateş 36,5 ikinci ölçtüğümdede 36,4 oldu

adet olacam:) aman boş verin gelin oynayalım sabah sabah lahba lahabibibiiiii hopaaaaaaaa:))))))

bu sayfayı arkası yarın gibi yaptık :)))))

brezilya dizileri gibii hahahahahahhahahahahaa

burdaki bölümlerde hep aynı :))))))) flimin sonu hep aynı bitiyor ateş düşüyor hahahahhaha:)))

kızlar yaa biraz vurdum duymaz olmak lazım ne yapayım bende böyle stres atıyorum:)))

neyse üzülüyordum yaza 7-8 aylık hamileliğim geliyor diyee anaa nisan oldu hala benım bebiş yok:)))neyseki o zor dönemlerde artık yazın ilk aylarım gelecek hahahahaa sanki hamile kaldımdaa:)))))ahahhaahahahaa

uyansanızaaaaaaaaaaaa

çok komiksin :)lülülülülülü
benimde moralim bozuldu ..... ateşim düşmedi... 36,9 bu sabah itibari ile... ama test olayım karıştı.
akşam iş çıkışı eczaneye uğrayıp iki test aldım.. bu sabah yapmak için ama.. farklı test verdi eczacı bu sefer bende meraktan bi bakayım bu nasılmışjeyyar diye ve folyolu kısmı yırttım açtım aynıymış birde kağıdı okudum ki folyo yırtılınca yapılması gerekiyormuş.:1shok: mecburen yaptım... idrarım bile yoktu wc ye gitmiştim sorla bir kaç damla alabildim... neyse pek detay oldu kızlar kusura bakmayın. net tertemiz bir tek çizgi çıktı yani negatif.. hamile değilim anlayacağınız.. üfff üzüldüm vallahi.. ama hala adet olma belirtisi yok. 35.günüm bu gün. ateşim in en yüksek olduğu son 3 günüm.. neden böyle oldu. stresden kesin yani.... off çok yazdım... teselliye ihtiyacım var kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....................senağlama

canım yaaa belki geç yumrutlama oldu bekle bıraz daha canım.....

sen kaçıncı gün yumurtladın canım yumurtlamanın üstünden kaç gün geçtti???

bbelli olmazki ateşin düşmediği müdetce herşey olabilir bekle derim sana:)

sende bi yorum yap yaa lütfen bak değerlerim şöyle ......

ISI.......... GÜN
36.0......... 8.GÜN
36.4..........9.GÜN
36.4......... 10.GÜN
36.3......... 11.GÜN
36.3........ 12.GÜN
36.4...........13.GÜN
36.3...........14.GÜN
36.3......... .15.GÜN
36.7......... 16.GÜN
36,3......... 17.GÜN
36,2......... 18.GÜN
36.3......... 19.GÜN
36.3........ 20.GÜN
36.4......... 21.GÜN
36.4........ 22.GÜN
36.6........ 23.GÜN
36.7......... 24.GÜN
36.6........ 25.GÜN
36.7......... 26.GÜN
36.7......... 27.GÜN
36.7........ 28.GÜN
36.6........ 29.GÜN
36.6......... 30.GÜN
36.6......... 31.GÜN
36.7......... 32.GÜN
36.8......... 33.GÜN
36,9........ 34.GÜN
36,9........ 35.GÜN

bak sen 22. gün yumurtlamışsın canım yaa yarın da düşmezse eğer kan ver derim sana yada test al pazartesi sabah ilk idrarınla yap ...

gunaydın arkadaşlar ; ben de ısı ölçmeye bu ay başladım..okuduğyum duyduğıum kadarı ile geç yumurtlarsan geç adet oluyormuşsun

36.8 2.gun
36.5 3.gun
36.7 4.gun
36.7 5.gun
36.8 6.gun
36.7 7.gun
36.8 8.gun
36.7 9.gun
36.7 10.gun
36.5 11.gun
36.6 12.gun
36.6 13.gun
36.6 14.gun
36.3 15.gun
36.3 16.gun
36.4 17.gun
36.7 18.gun
36.7 19.gun

34-35 gunde adet oluyorum..sizce ben ne zaman yumurtlamışım_

gunaydın arkadaşlar ; ben de ısı ölçmeye bu ay başladım..okuduğyum duyduğıum kadarı ile geç yumurtlarsan geç adet oluyormuşsun

yani ben hep 33 günde adet oluyorum... bu aya has bir şey olarak geç yumurtlayıp geçmi adet olcam şimdi... ay ne biçim işler bunlar yavkafamçokkarıştı

hayır illaki geç olucaksın diye bişey yok..ama geç yumurtlama bizim gibi 28 gundebir adet olmayan kadınlarda görülebilen bişey..stres yapma..zaten her ne olursa olsun o şu an ya seninledir yada değildir..sonuç değişmiyor..testlerde 10 gun gecikmeye kadar çıkmayabiliyor..kan testi ile emin olabilirsin

Canım benim yaa inşallah olmazsın.Gerçekten hamiş olmanı çok istiyoru.
:roflol::roflol:bugun geçkalktım yaa yetişemedim sana bakıyom yine açmışsın son ses:roflol:bende açtım şimdi ohhhhh yandan oynuyorum
canım ateşi boşver sen kesılen kanın gerisi gelmedi ona bak

arkadaşlar merhaba ilk kez bu ay ısı takibi yapıyorum ben. bugünde regl günüm ama son bir haftadır bu sabahda dahil ateşim 36,3 bu hafta bitek çarşamba sabah 35,9 diğer günler hep 36,3 düşmesi gerekmiyormuydu adet günüm bugün yorum varsa lütfen

Adet Olcak Isen Ateşin Düşmesi Gerekirdi Düşmediğne Göre Adet Olmuycaksin..inşallah Hamilesindir De Ondan Düşmemişdir.

17. gün yumurtlamışsın canım:) iyi çalışsaydın:))

canım tam günleri rakam değerleriyle yazmamışsın ki böyle anlayamayız ama sana şunu söyleyim şu dediğin tablod yumurtladığını sanmıyorum ...

ben 16.gun calistim sonra sehirdışındaydım ne biliyim ben anlamıyorum bu işten bişey artık..33 gunde adet oluyorsam 14 çıkarıyorum 19.gun yumurtlama olması gerekmez mi

canım tam günleri rakam değerleriyle yazmamışsın ki böyle anlayamayız ama sana şunu söyleyim şu dediğin tablod yumurtladığını sanmıyorum ...

BEN BİLGİSAYARDA TUTMADIM AJANDAMDA O DA EVDE AMA YUMURTLAMAM OLMUŞTU 27-28 GÜNDE BİR OLUYORUM BEN BUGÜN ADET GÜNÜM ISI DÜŞECEK DİYE OKUDUM AMA DÜŞMEDİ AYNI DEVAM ETTİ SON HAFTA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…