Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

walla banada 20. yada 21. gün gibi geliyor ateşinde ondan sonra yükselmiş zaten ikisinden biride hangisi karar veremiyorum ama çalışma var yine şekercim benim olucak olucak inşallahhhh allahın izniyleee

walla banada 20. yada 21. gün gibi geliyor ateşinde ondan sonra yükselmiş zaten ikisinden biride hangisi karar veremiyorum ama çalışma var yine şekercim benim olucak olucak inşallahhhh allahın izniyleee

inşallah çiçegim inşallah arka arkaya hepimiz guzel haberlerle geliriz :Saruboceq:

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos - 36.3
27.gün - 30 ağustos - 36.3 ***
28.gün - 31 ağustos - 36.4
29.gün - 1 eylül------- 36.3
30.gün - 2 eylül------- 36.2 ***
31.gün - 3 eylül--------36.4
32.gün - 4 eylül -------36.4 - hihoyyyt KIRMIZILAR GİDECEK hihoyyytBEBİŞİM GELECEK :hooray: :emir_bebek::ecrin_bebek:
33.gün - 5 eylül--------36.4
34.gün - 6 eylül--------36.5
canım reglin gecikirmiydi normalde artışa geçmiş inşaallah bebiş müjdesi verirsin bize en kısa zamanda kaydirigubbakcemile3

16 36,5
17 36,6
18 36,6
19 36,8
20 36,7
hahahaa benimde yarım yamalak ateşimmm

yeyverim senin o yarım yamalak ateşini, valla gidişat harika yalnız ben kendi ateşimde bişeye dikkat ettim bu ay kızlar, istikrarsızdı bi 36.6 oldu, bi 37.0, manyadı kafayı yedi bünye herhal dedim çok umursamadım ama sonuç ne oldu. sende de öle bi istikrarsızlık seziyorum. ay hadi hayırlısı bidenemmmmmmmmmmmmm :ecrin_bebek:

günaydın çiçegimmmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktanŞeniz kafamda 3 sey var
1.acaba yenimi yumurtladım :uhm:
2. kırmızılarmı geliyor bakınız 36.5 olmusum en son CADIARZU
3.acaba veletmi var ondanmı yükseliyor CADIARZU ama öyle olsada testte cıkardı :uhm:bugunde yaptım yine yok

canım yaa keşke bu ay da ovulasyon testi yapsaydın, ne karışık tablo bu böle ama ben geç döllenme olduğunu düşünüyorum, kız adetin gecikmezdi erken döllenseydi, bişey varsa hücreler büyüyo şu devrede ve rahme doru yol alıo. test felan yapıp boşa strese sokma kendini 5 gün daha bekle bence. iicene bi otursun köşküne, yerleşsin canım arkadaşımmmm, ay inşallahhhhhh!! :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tünaydın kızlar çiçekçik böyle küçük tablolar şans getiriyo tıffında küçücüktü o küçücük tablodan bebiş çıktı inşaallah seninde öyle çıkar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

he valla anacım haaa doğru dion valla hiç umuyo muydum böle bişeyi??? güççük ve ıscak taplolarda bişe var ona göreee çiçeeeeemmmmmmmm:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bu arada tünaydın canım arkadaşlarım
benim herüf fosur fosur uyuyo ben de uyku yok. hangimiz hamile bilmiom valla her bi belirti var benimkinde, bende ise hala tık yok cidden. ne zaman gelcek die bakıom becihi. ya ne bileyim henüz bu fikre alışamadım galiba ya da yakıştıramadım hala kendime. her an bi süpriz olabilirmiş gibi hep tetikteyim bekliyorum kötü bişey olmasını. allam yaaaaaa kızcaksınız biliom bana ama galba hormonların etkisi bunlar. olsun diom bu giderse yenisi gelir hahhahaha allam yaaaa. çiçemmm bana gene oku yaaa öle monitöre monitöreee, ihtiyacım var çokkkk..
:çok üzgünüm:

canım yaa keşke bu ay da ovulasyon testi yapsaydın, ne karışık tablo bu böle ama ben geç döllenme olduğunu düşünüyorum, kız adetin gecikmezdi erken döllenseydi, bişey varsa hücreler büyüyo şu devrede ve rahme doru yol alıo. test felan yapıp boşa strese sokma kendini 5 gün daha bekle bence. iicene bi otursun köşküne, yerleşsin canım arkadaşımmmm, ay inşallahhhhhh!! :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallahhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:
merhaba canım Şenizopuyorumnanaktan bende keske yapsaydım diyorum nerden bilebilirdim bu kadar berbat bir tablomun olacagını :roflol::roflol: bekleyelimde yerlessin bakalım kucuk hanım :roflol:

benim herüf fosur fosur uyuyo ben de uyku yok. hangimiz hamile bilmiom valla her bi belirti var benimkinde, bende ise hala tık yok cidden. ne zaman gelcek die bakıom becihi. ya ne bileyim henüz bu fikre alışamadım galiba ya da yakıştıramadım hala kendime. her an bi süpriz olabilirmiş gibi hep tetikteyim bekliyorum kötü bişey olmasını. allam yaaaaaa kızcaksınız biliom bana ama galba hormonların etkisi bunlar. olsun diom bu giderse yenisi gelir hahhahaha allam yaaaa. çiçemmm bana gene oku yaaa öle monitöre monitöreee, ihtiyacım var çokkkk..

şıssssssssssssssssssssstttttttt ne gittmesi yaw getirme aklına böyle seyleri :eek:lmaz: ne olmus bizim bayan pozitif olmus negatif sen fazla kendinle basbasa kalma bence canım
birseylerle ugras hicbirsey bulamıyorsan bile yapacak gel buraya cicege kız bagır cagır stres at :roflol::roflol:
canım reglin gecikirmiydi normalde artışa geçmiş inşaallah bebiş müjdesi verirsin bize en kısa zamanda kaydirigubbakcemile3

inşallah canım ya :Saruboceq::Saruboceq: 2 defa gecikmişti sonuc hayalkırıklıgı olmustu birinde gec yumurtlamıstım 33. gunde kaydirigubbakcemile3

tünaydın kızlar çiçekçik böyle küçük tablolar şans getiriyo tıffında küçücüktü o küçücük tablodan bebiş çıktı inşaallah seninde öyle çıkar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhabaopuyorumnanaktan
amin canım inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

1- günü 36.0
2-36.1
3-36.3
4-36.1
5-36.0
6-ölçemedim
7-36.3
8-36.4
9-35.9
10-36.0
11-35.9
12-35.9
13-36.3
14-36.0
15-36.1
16-36.0
17-ölçemedim
18-35.7
19-36.1
20-ölçemedim
21-36.0
22-36.0
23-36.1
24-36.3
25-36.4
26-36.2
27-36.0
28-36.0
29-gece sahura kalktık o yüzden sabah sağlıklı ölçemedim
32-36.2
33-36.6sabah ikinciye uyandığımda ölçtüm
34-unuttum ölçmeyi
35-36.2
36-36.2
37-36.6 çok terlemiştim artık alakası varmı bilmiyorum
38-36.3
39-36.2
40-unuttum
41-36.2
42-36.0
43-36.0
44-36.3
45-36.4erken ölçtüm biraz
evet kıslar buda benim büsbüyük tablom tıfa küçük tablo şans getirdi çiçeğede şans getircek inşaallah bakalım benim büyük tablonun akıbeti ne olacak arkası yarın gibi oldu -tatlicadiarzu- inşaallah kitty sende hamile kalıcaksın canım bu ay olmazsada pes etmicezyerimsenibenŞeniza.s.nasıl olsa tıff ayağını sürümüştür peşinden gidelim diye

yeyverim senin o yarım yamalak ateşini, valla gidişat harika yalnız ben kendi ateşimde bişeye dikkat ettim bu ay kızlar, istikrarsızdı bi 36.6 oldu, bi 37.0, manyadı kafayı yedi bünye herhal dedim çok umursamadım ama sonuç ne oldu. sende de öle bi istikrarsızlık seziyorum. ay hadi hayırlısı bidenemmmmmmmmmmmmm :ecrin_bebek:

he valla anacım haaa doğru dion valla hiç umuyo muydum böle bişeyi??? güççük ve ıscak taplolarda bişe var ona göreee çiçeeeeemmmmmmmm:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

aklına kötü şeyler getirme canımya :eek:klava:bak doktora bi git inanıcaksın bide karnında tekme atsın görürsün inanmamayı:sm_cool: eşinde uyusun bırak çocuk doğunca gece ona baktırırsın böylece intikamını almış olursun:jeyyar: ee baba olmak kolaymı dimi ama
kaydirigubbakcemile3darısı bize olur inşaallah:çok üzgünüm:

1- günü 36.0
2-36.1
3-36.3
4-36.1
5-36.0
6-ölçemedim
7-36.3
8-36.4
9-35.9
10-36.0
11-35.9
12-35.9
13-36.3
14-36.0
15-36.1
16-36.0
17-ölçemedim
18-35.7
19-36.1
20-ölçemedim
21-36.0
22-36.0
23-36.1
24-36.3
25-36.4
26-36.2
27-36.0
28-36.0
29-gece sahura kalktık o yüzden sabah sağlıklı ölçemedim
32-36.2
33-36.6sabah ikinciye uyandığımda ölçtüm
34-unuttum ölçmeyi
35-36.2
36-36.2
37-36.6 çok terlemiştim artık alakası varmı bilmiyorum
38-36.3
39-36.2
40-unuttum
41-36.2
42-36.0
43-36.0
44-36.3
45-36.4erken ölçtüm biraz
evet kıslar buda benim büsbüyük tablom tıfa küçük tablo şans getirdi çiçeğede şans getircek inşaallah bakalım benim büyük tablonun akıbeti ne olacak arkası yarın gibi oldu -tatlicadiarzu- inşaallah kitty sende hamile kalıcaksın canım bu ay olmazsada pes etmicezyerimsenibenŞeniza.s.nasıl olsa tıff ayağını sürümüştür peşinden gidelim diye
inşallah canım :Saruboceq: inşallah bu kocamannnnnnnnnnn tablonda sana şans getirir canım:Saruboceq: yarında yukseliş devam ederse şeytanın bacagını kırmıs olacaz canım allahın izniyle :1hug:

11 ağustos 1. gün adetim başladı ölçemedim çünkü beklemiyordum ki,
12 ağustos 2. gün 36.6
13 ağustos 3. gün 36.2
14 ağustos 4. gün 36.6
15 ağustos 5. gün 36.7
16 ağustos 6. gün 37.0 REGLıM BıTTı
17 ağustos 7. gün 36.7 *****
18 ağustos 8. gün 36.7
19 ağustos 9. gün 36.8
20 ağustos 10.gün 36.9
21 ağustos 11.gün 37.1 Tek çizgi
22 ağustos 12.gün 37.1 Tek çizgi
23 ağustos 13.gün 37.1 *****
24 ağustos 14.gün 37.1 Tek çizgi *****
25 ağustos 15.gün 37.0 Tek çizgi *****
26 ağustos 16.gün 37.0 Tek çizgi akşam bir damla kahve leke vardı
27 ağustos 17.gün 36.9 bugün akşam saatlerinde birkaç damla daha oldu akıntı gibi kahve lekelerden
28 ağustos 18.gün 36.9 kanama şeklinde devam ov.testinde belli belirsiz ikinci cizgi var sanki kanamam da bitti bu arada

yukarıdaki tablom kanamanın adet olmadığını varsayarsak beklenen adetim 6 eylüle kadar olan tablom, aşağıdaki de zamansız başlayan kanamayı adet varsayarsak yaptığım tablom...

28 ağustos 1. gün 36.9 ov. tek çizgi
29 ağustos 2. gün 36.7 ov. tek çizgi
30 ağustos 3. gün 36.7 ov. tek çizgi
31 ağustos 4. gün 36.7 hem ov. testi hem de gebelik testi silik de olsa ikinci çizgileri görüyorum kanamam da bitti bu arada

Şimdi bana söyleyin kızlar ne olur... hangi tablomu esas alıcam ben... ilk tabloya göre hamile olabilir miyim, ikinci tabloya göre yumurtlamış olabilir miyim, ya da eğer yeni adet dönemim ikinci tablo ise bu kadar çabuk yumurtlama ya da gebelik nasıl silik de olsa pozitif olabiliyor... ben çok şaşırdım vallahi kafayı yiyeceğim, 28 ağustosta yani 18. gün yaptırdığım kanda hcg 1.50 çıkmıştı... ne olacak benim bu halim ya kafam çokkarıştı

iyi geceler kızlar biliyorsunuz bir haftadır moralim bozuktu diye hiç yazmamıştım çünkü her şey birbirine karışmıştı, şimdi biraz toparlandım ama hala belirsizlikler var, yukarıdaki tablomda gördüğünüz gibi her şey karmakarışık bahsettiğim gibi eğer oluşan kanamam adet değilse bu gün yarın normal adetimi olmam lazım ama bana bu kanamam adet kanaması gibi geldi, şimdi bu kanamaya adet olarak sayarsam aşağıdaki tablom da yeni tablom bir baksanız da hele bi diyiverseniz bana ne oluyor...

28 ağustos 1. gün 36.9
29 ağustos 2. gün 36.7
30 ağustos 3. gün 36.7
31 ağustos 4. gün 36.7 reglim bitti *******
01 eylül 5. gün 36.6
02 eylül 6. gün 36.6 *******
03 eylül 7. gün 36.6
04 eylül 8. gün 36.5
05 eylül 9. gün 36.7 ******* ov.testinde çok net aynı koyulukta çift çizgiyi yakaladım
06 eylül 10. gün 36.9 *******aynı koyulukta çift çizgi ve ben de farkettim kendimde zaten

Son düzenleme:
eğer zaten bugünden itibaren 11 eylüle kadar başka kanamam olmazsa bu hamileyim demek dr ye göre.. bundan umudum yok ama yukarıdaki yeni tablomdan umutluyum çünkü en azından bugün yumurtladığımı biliyorum ve testlere güvenmiyordum ben de mor ambalajlı testte hiç çift çizgi göremiyeceğimsandım ama iki gündür çok net iki çizgiyi de gördüm hatta kendim de bugün akşam yumurtladığımı anladım acayip yoğum akıntım oldu ve sağ tarafımda çok ani bıçak batması gibi kramplarım oldu çünkü

iyi geceler kızlar biliyorsunuz bir haftadır moralim bozuktu diye hiç yazmamıştım çünkü her şey birbirine karışmıştı, şimdi biraz toparlandım ama hala belirsizlikler var, yukarıdaki tablomda gördüğünüz gibi her şey karmakarışık bahsettiğim gibi eğer oluşan kanamam adet değilse bu gün yarın normal adetimi olmam lazım ama bana bu kanamam adet kanaması gibi geldi, şimdi bu kanamaya adet olarak sayarsam aşağıdaki tablom da yeni tablom bir baksanız da hele bi diyiverseniz bana ne oluyor...

28 ağustos 1. gün 36.9
29 ağustos 2. gün 36.7
30 ağustos 3. gün 36.7
31 ağustos 4. gün 36.7 reglim bitti *******
01 eylül 5. gün 36.6
02 eylül 6. gün 36.6 *******
03 eylül 7. gün 36.6
04 eylül 8. gün 36.5
05 eylül 9. gün 36.7 ******* ov.testinde çok net aynı koyulukta çift çizgiyi yakaladım
06 eylül 10. gün 36.9 aynı koyulukta çift çizgi ve ben de farkettim kendimde zaten

evet canım atesindende yumurtladıgın belli inşallah bu tablon sana şans getirir canım :Saruboceq::Saruboceq: bu kadar yuksek atesle nasıl kırmızıları gördün ben hala anlamıs degilim canım:sm_confused: neyse gecmişi bırakalım ve bu zmana dönelim bugunude degerlendir canım yerimseniben inşalah bu sefer melegin sıkı sıkı tutunur :Saruboceq:

çok sağol kiticim, ben de sabrına şaşıyorum senin hala bekliyorsun ve moralin süper canım inşallah 9 ay boyunca böyle gidersin ve bebişin seninledir inşallah, ben bir haftadır sanki yerle bir olduydum, bugün yumurtladığımı fark edince yeniden toparlandım sanki hiç yumurtlamayacakmışım gibi gelmişti bu testler bozuk işe yaramaz diyordum ve günümü tespit edemediğim için de çok üzgündüm, umarım senden iyi haberler alırız birtanem

ama yine de içim içimi yemiyor değil normal hesabıma göre bugün beklenen adetim olması lazımdı, şimdi yine de 11 eylüle kadarbekliyorum bir ümit, belki bu yerleşme kanamasıydı belki de bebiş vardır o yüzden ov.testi çift çıkıyordur diye zor tutuyorum kendimi gebelik testi yapmamak için ama sabredeceğim yine de

çok sağol kiticim, ben de sabrına şaşıyorum senin hala bekliyorsun ve moralin süper canım inşallah 9 ay boyunca böyle gidersin ve bebişin seninledir inşallah, ben bir haftadır sanki yerle bir olduydum, bugün yumurtladığımı fark edince yeniden toparlandım sanki hiç yumurtlamayacakmışım gibi gelmişti bu testler bozuk işe yaramaz diyordum ve günümü tespit edemediğim için de çok üzgündüm, umarım senden iyi haberler alırız birtanem

inşallah canım :Saruboceq: elden baska birsey gelmiyor canım ya bazen polyanna olmak gerekiyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 beklemekten baska yapacak birseyde yok üzülsemde sonuc degişmiyorki onun icin düşmeyi ve bir dost eli uzandıgındada kalkmayı ögrendim burda opuyorumnanaktan sende ögrenirsin guclu olmaya calıs bu kadar cabuk yıklıp pes etme canım ne kadar şanslıyızki biz dinleyen üzüldügümüz zaman en az bizim kadar üzülen yada sevinen dostlarımız var burda opuyorumnanaktan

ve bir şey daha hani diyorlar ya sıvı alımına dikkat etmezseniz çift çizgiyi göremezsiniz diye... ben iki gündür dikkat etmiyorum öylesine herhangi bir zamanda ya da normal hergün aynı saatte susuz ya da sıvılı olsam da iki çizgi gündür çok net çıkıyor bunu da arkadaşlara söyleyeyim dedim

inşallah canım :Saruboceq: elden baska birsey gelmiyor canım ya bazen polyanna olmak gerekiyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 beklemekten baska yapacak birseyde yok üzülsemde sonuc degişmiyorki onun icin düşmeyi ve bir dost eli uzandıgındada kalkmayı ögrendim burda opuyorumnanaktan sende ögrenirsin guclu olmaya calıs bu kadar cabuk yıklıp pes etme canım ne kadar şanslıyızki biz dinleyen üzüldügümüz zaman en az bizim kadar üzülen yada sevinen dostlarımız var burda opuyorumnanaktan

cok haklısın güzelim aynen öyle bu yazdıklarımı ben eşimle bile konuşamıyorum var ya, ama burada iyi ya da kötü üzüntümü ya da sevincimi hemen sizlerle paylaşıyorum işte umarım rabbim bizlere ve her isteyene bebişlerimizi tez zamanda ya da ne diyeyim en hayırlı olan zamanda versin

inşallah canım :Saruboceq: inşallah bu kocamannnnnnnnnnn tablonda sana şans getirir canım:Saruboceq: yarında yukseliş devam ederse şeytanın bacagını kırmıs olacaz canım allahın izniyle :1hug:
inşaallah canım bugün ölçemedim akşam iftardaydık herkesin en az ikişer çocuğu vardı ve ben öyle herzamanki gibi sap gibi kaldımsenağlama bide hep aynı muhabbetler olur çocuk doğum muhabetleri filan senağlamabigün belki bende şöyle gerile gerile gezerim:CüvCüv: gezeriz:CüvCüv::CüvCüv: ALLAHIN izniyle hatun sultan belkide kimyasal gebelik yaşadın yada düşük yaptın bilemiyorum karışık bi durum canım inşaallah bebişin seninledir canım evet umut etmesek inanmasak bunca şeye nasıl katlanırız öyle değilmiyerimsenibena.s

• 1.gün ....36.6 ---------------------------------------ölçemedim
    [*]2.gün ....36.5--------------------------------------- ölçemedim
    [*]3.gün ....36.5--------------------------------------- 36.3
    [*]4.gün ....36.2--------------------------------------- 36.3
    [*]5.gün ....ölçemedim ---------------------------- 36.2
    [*]6.gün ....ölçemedim -----------------------------36.5 (1 saat rotarlı)
    [*]7.gün ....ölçemedim -----------------------------36.4
    [*]8.gün ....36.4 ---------------------------------------36.4
    [*]9.gün ....36.2 ---------------------------------------36.5
    [*]10.gün...36.4 -------------------------------------- 36.3
    [*]11.gün ...36.4 --------------------------------------36.3
    [*]12.gün ...36.3---------------------------------------36.5 (geç ölçtüm) X
    [*]13.gün ...36.3-------------------------------------- 36.3 X
    [*]14.gün ...36.3 --------------------------------------36.2 X
    [*]15.gün ...36.2 --------------------------------------37.8 (hastayım)
    [*]16.gün ...36.3 --------------------------------------36.9 (hastayım) - çatlama günü
    [*]17.gün ...36.3 --------------------------------------36.7 (hastayım)
    [*]18.gün ...36.4 --------------------------------------36.6 (iyi oldum gibi) X
    [*]19.gün ...36.4 --------------------------------------36.4 (iyileştim)
    [*]20.gün:...36.5 --------------------------------------36.8
    [*]21.gün....36.5 --------------------------------------36.7 x
    [*]22.gün... 36.7 --------------------------------------36.4 (üşümüştüm)
    [*]23.gün ...36.6 --------------------------------------36.7
    [*]24.gün ...36.7 ------------------------------------- 36.7
    [*]25.gün ...36.8 --------------------------------------36.7
    [*]26.gün ...36.7 ------------------------------------- 36.7
    [*]27.gün ...36.8 ------------------------------------ 36.7
    [*]28.gün ...36.9 ------------------------------------ 36.9

bugün ateşimde 2 derecelik bi artış oldu hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

X