Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hatunsultancımmm bence arada gelen kahveleke yerleşme canım daha öncede söylemiştim sanaaaaaaaaa inşallahhh sen de hamilesin gibi duruyor seni boşuna ümitlendirmek istemem amaa sanki öyle gibi geliyor bana sana o zamanda demiştimmmm bence kan testi yaptırrr ve bizi sende mutlu ett TıFFim gibiiiii

ALLAHHHHHHHHHHH:teytey::teytey::teytey:delikafadulden:CüvCüv:hihoyyytçok tebrik ederim çok çok sevindim Rabbim saglicakla kucagina almayida nasip ksimet etsin insAllahhhhhhhhh amiinnn....
kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ne beklerken ne oldu allahım inanamıyorum yaaaaaaaaaaaaa HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ağlamaktan doğru düzgün sevinemedim allahım yaaaa içimde bir can daha taşıyorum. artık kalbim karnımda atıyor.

haberi alınca önce sizleri düşündüm canım arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmmm. bu günlerde yanımda olan önce canım arkadaşım çiçeğime sonra hepsinize kızlar sıkubama, kittime, şimdi heyecandan adını hatırlayamadığım herkese canım arkadaşlarıma, ateşli fikfikçi arkadaşlarıma çok ama çokkkkkkkk teşekkür ediyorum kızlar. hepinizi çok seviyorum ve bundan önce de öyleydi bundan sonrada böyle kalacak hep sizin için dua etmeye devam edicem canlarım benim. allahım ben ayağımı sürdüm inşallah arkamdan üçer beşer dökülürsünüz kızlar, ama gördüm ki hiç zor bişey değilmiş, rabbimin yazdığı zaman var o zaman gelince oluyor işte. ay o kadar çok yazasım varki darmadağınım toparlayamıyorum. nolur dualarınıza beni de katın..

:nazar::CüvCüv::nazar:

walla bunu görünce aynı heyecanlan seviniyommmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt :sm_cool:
yaww halan inanmıyorum süper bi şeyy ayyyy harikaaaaaaa teyze olucemmmmmmmmmmmm

11 ağustos 1. gün adetim başladı ölçemedim çünkü beklemiyordum ki,
12 ağustos 2. gün 36.6
13 ağustos 3. gün 36.2
14 ağustos 4. gün 36.6
15 ağustos 5. gün 36.7
16 ağustos 6. gün 37.0 REGLİM BİTTİ
17 ağustos 7. gün 36.7 *****
18 ağustos 8. gün 36.7
19 ağustos 9. gün 36.8
20 ağustos 10.gün 36.9
21 ağustos 11.gün 37.1 Tek çizgi
22 ağustos 12.gün 37.1 Tek çizgi
23 ağustos 13.gün 37.1 *****
24 ağustos 14.gün 37.1 Tek çizgi *****
25 ağustos 15.gün 37.0 Tek çizgi *****
26 ağustos 16.gün 37.0 Tek çizgi akşam bir damla kahve leke vardı
27 ağustos 17.gün 36.9 bugün akşam saatlerinde birkaç damla daha oldu akıntı gibi kahve lekelerden
28 ağustos 18.gün 36.9 kanama şeklinde devam ov.testinde belli belirsiz ikinci cizgi var sanki kanamam da bitti bu arada

yukarıdaki tablom kanamanın adet olmadığını varsayarsak beklenen adetim 6 eylüle kadar olan tablom, aşağıdaki de zamansız başlayan kanamayı adet varsayarsak yaptığım tablom...

28 ağustos 1. gün 36.9 ov. tek çizgi
29 ağustos 2. gün 36.7 ov. tek çizgi
30 ağustos 3. gün 36.7 ov. tek çizgi
31 ağustos 4. gün 36.7 hem ov. testi hem de gebelik testi silik de olsa ikinci çizgileri görüyorum kanamam da bitti bu arada

Şimdi bana söyleyin kızlar ne olur... hangi tablomu esas alıcam ben... ilk tabloya göre hamile olabilir miyim, ikinci tabloya göre yumurtlamış olabilir miyim, ya da eğer yeni adet dönemim ikinci tablo ise bu kadar çabuk yumurtlama ya da gebelik nasıl silik de olsa pozitif olabiliyor... ben çok şaşırdım vallahi kafayı yiyeceğim, 28 ağustosta yani 18. gün yaptırdığım kanda hcg 1.50 çıkmıştı... ne olacak benim bu halim ya

bence canım tekrar bir kan testi yaptır inşallah bebişin göbişindedir :Saruboceq::Saruboceq:

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos - 36.3
27.gün - 30 ağustos - 36.3 ***
28.gün - 31 ağustos - 36.4
29.gün - 1 eylül---------36.3
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GıDECEK hihoyyytBEBıŞıM GELECEK :hooray: :emir_bebek::ecrin_bebek:

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
:nazar: arsivist......................26.07.09
:nazar: zeynebimsilam..........17.08.09
:nazar: gülay.30....................31.08.09 :CüvCüv: :nazar:

:nazar:TIFF...........................31.08.09 :CüvCüv: :nazar: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

:nazar: sincap_.........1/eylül
:nazar:ayrederya.......3/eylül
:nazar:kittycat..........4/eylül
:nazar: fstone............5/eylül
:nazar:brc1769..........6/eylül
:nazar: hatunsultan...6/eylül
:nazar: kamyas.........7/eylül
:nazar: renkly...........9/eylül
:nazar:çiçekçik........12/eylül
:nazar: dalia............13/eylül
:nazar: gulcangulcan..15/eylül
:nazar: aslica.............15/eylül
:nazar: esemos..........20/eylül
:nazar:scuba
:nazar: fersoy
:nazar: S&U
:nazar:NevYas
:nazar:aymes
:nazar: hcgl_emilya
:nazar: melony
:nazar: Ebse
:nazar: zehra.tuğba
:nazar: osmaniye
:nazar: ozlemimben .16-18/ağustos :uhm:
:nazar: tuanam0225.....22/ağustos :uhm
:nazar: alparslan..........29/ağustos :uhm:

walla bunu görünce aynı heyecanlan seviniyommmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt :sm_cool:
yaww halan inanmıyorum süper bi şeyy ayyyy harikaaaaaaa teyze olucemmmmmmmmmmmm

ah canım benim yaaaaaaaa dur kızzz helecanlı teyze ben sakinleştim sen de sakinleş, çocuun altını sana deniştirtcemmm artık yaparsın hehehehehehe

Günaydın benim canımmmmmm ateşli fikfikçi arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmm zemuszemusopuyorumnanaktanzemuszemus

Öyle uyumuşum ki dün gece sahura bile kalkamadım fisfisfis
Neyse güzel bir gün olsun inşallah hepimizin için deeer vee genel kurul toplantımızı huzurlarınızda açıyorummm:1shok:
Öhömmmmmmmmm!!:jeyyar:
Ben 9 ay süresince istirahatte olup, olaya ufak fikfiklerle dahil olacağımdan, yeni görev ataması yapıyorum.. süprizzzzz
Öhömmmmmmmmm:jeyyar:
Vekaleten fifkfikçibaşı görevine çiçeğimi atıyorum.a.s.
Fikfikçinin yaveri olarak da Kittimi atadım.delikafadulden
Fikfik sorumlusu da sıkubam. :roflol:
Kızlar görevleri aldınız hadiyin bakam iş başına,
marş marşşş!!
:enbuyukkk:

Bu arada ben de fikfik müfettişiyim ona göreeeee ahahahahaaaaaaaaaa
sırnaşık şey

ah canım benim yaaaaaaaa dur kızzz helecanlı teyze ben sakinleştim sen de sakinleş, çocuun altını sana deniştirtcemmm artık yaparsın hehehehehehe

Günaydın benim canımmmmmm ateşli fikfikçi arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmm zemuszemusopuyorumnanaktanzemuszemus

Neyse güzel bir gün olsun inşallah hepimizin için deeer vee genel kurul toplantımızı huzurlarınızda açıyorummm:1shok:
Ben 9 ay süresince istirahatte olup, olaya ufak fikfiklerle dahil olacağımdan, yeni görev ataması yapıyorum.. süprizzzzz
marş marşşş!!

sırnaşık şey

gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktanŞeniz yeni görevimiz hayırlı ve ugurlu olsun inşallah :roflol::roflol: arada teftişe ve calısmayanları dövemeye gel canım bunlar bizi sallamayabilirler :roflol::roflol:

marş marşşş!!

sırnaşık şey

yerim seni kıssss ufak fikfiklerle dahil olcakmış. fikfikden de vazgeçmiyor hatuna bakar mısınız delikafadulden Şeniz

canımmm dün yazdım ama o kadar çok yazan vardı ki görmemişsindir Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah :nazar: darısı tüm isteyenlerin başına inşallah... opuyorumnanaktan

walla bunu görünce aynı heyecanlan
gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktanŞeniz yeni görevimiz hayırlı ve ugurlu olsun inşallah :roflol::roflol: arada teftişe ve calısmayanları dövemeye gel canım bunlar bizi sallamayabilirler :roflol::roflol:

ahahahaaa kızım ondan teftişe gelicem ya işte, bunlar sizi yumuşak bulurlar, gevşek davranırlar ayağınızı denk alın, hamileysem burlarda yerim yok sanmayın, başınızdan eksik olmucem 9 ay, gevşemek yokkkkk toplama laaa donunu!! höyyytttt :eek:lmaz: ahahahhaaa

yerim seni kıssss ufak fikfiklerle dahil olcakmış. fikfikden de vazgeçmiyor hatuna bakar mısınız delikafadulden Şeniz

canımmm dün yazdım ama o kadar çok yazan vardı ki görmemişsindir Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah :nazar: darısı tüm isteyenlerin başına inşallah... opuyorumnanaktan

ah canım benim gördüm görmez miyim ama elim elvermedi ki, yazamadım, yetişemedim herkese. çok duygulandırdınız beni kızlar yaaa şaka bir yana burda bunu paylaşmak o kadar güzel bir duygu ki, ama sizlerin varlığıyla. bana kendimi özel hissettiriyosunuz, tek istediğim şuan bebişimin sağlıkla gelmesi ve sizlerin de çarçabukkk peşpeşee hamile kalmanız. olcak inşallah olcakkkkk!! a.s
pekkkk yakındaaaaaaaa!!!
:lepi:

kızlar bu arada ilk aşermemi yaşadım psikolocik mi yoğsam?? burnuma ızgara kokusu geldi eneeeeemmmmmmmmmmmmmmm kırmızı ete aşermek istemiommmmmmmmmmm beeen, yoksa duba gibi olurum yaaaaaaaa cokacimcoook

:dance: :sm_cool:
of off offff kızlar o kadar mutluyum ki bir de böyle benim kadar sevindiğinizi görünce elim ayağım boşaldı valla habire ağlıyorum, boyna fikfik felsefesi boyna gözyaşına dönüştü yaaaa... canlarım benim canım çiçeğim öyle duygulandırdın ki beniii, ağlamaktan gözlerim şişti kız ayol, yüce rabbim hepsinize yaşatsın bu mutluluğu hepsinizeeeeeee, hiç biriniz daha az hakediyor değilsiniz, sadece dua edin sadece dua..
kittimmm harikasın yaaa nasıl duygulandım anlatamam, ellerine güzel yüreğine sağlık. sincabım etmeyin eylemeyin yaaa salya sümük oldum zaten benim herüf ohoohoho 9 ay işimiz var dio hahahhaaa
yarın çocuk yapan fikfik sırlarımı paylaşcam ama öncesinde hazır tam mevsimiyken özellikle yumurtlak gününüzde bol bol taze incir tüketin..

canım benmmm yaaaaa inan yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu.şu mübarek ayda allah hepimiz dualarını kabul etsin inş.seninde tavrunu kucağında görmeyi nasip etsin canım.ayyyyy kızzzzz topicte şenlik varrrrrrrr bebişimiz geliyorrrrrrrrrrrrrrrr
bu ay herkes dökülsün mevsim sonbahar yaprak dökümü mevsimi hamişler dökülsün yaprak gibi topictennn
canım çok sevindimmmm ayyyy alkisalkisalkis opuyorumnanaktan sırnaşık şey :sm_cool: :dance: :dance:

kızlar bu arada ilk aşermemi yaşadım psikolocik mi yoğsam?? burnuma ızgara kokusu geldi eneeeeemmmmmmmmmmmmmmm kırmızı ete aşermek istemiommmmmmmmmmm beeen, yoksa duba gibi olurum yaaaaaaaa cokacimcoook

ye etliyi al atlıyı derler allah bebiş erkekmi yoğsam kızzz

olursan ol kısııım duba olcaksan tam zamanı. nasıl olsa göbüş değil bebiş diyebileceksin :))))))))))))))))

inşallah taze anne, sen bizden biz senden dualarımızı eksik etmicez canım benim :nazar: opuyorumnanaktan

olsun canım hemen git ye yigenimin canı istemiş :roflol::roflol:

:dance: :sm_cool:

canım benmmm yaaaaa inan yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu.şu mübarek ayda allah hepimiz dualarını kabul etsin inş.seninde tavrunu kucağında görmeyi nasip etsin canım.ayyyyy kızzzzz topicte şenlik varrrrrrrr bebişimiz geliyorrrrrrrrrrrrrrrr
bu ay herkes dökülsün mevsim sonbahar yaprak dökümü mevsimi hamişler dökülsün yaprak gibi topictennn
canım çok sevindimmmm ayyyy alkisalkisalkis opuyorumnanaktan sırnaşık şey :sm_cool: :dance: :dance:

amin canım yaaa aminnnnnnnn inşallahhhh gökten bissürü bebiş dökülsün, isteyen istedini göbüşüne koysun, onlar ersin muradına, biz çıkalım kerevetineee.. :Saruboceq:

ahahahaaa sizin enişteniz zaten oğlum oğlum die sevio ismi bile hazır baturrr akannehir hahhahaaaaa erkek milleti işte yaaaa pipi manyakları pehhhh :dilcikar:

olursan ol kısııım duba olcaksan tam zamanı. nasıl olsa göbüş değil bebiş diyebileceksin :))))))))))))))))

hahahaaa yaaa LCW de öle bi tişört varmış bu topikten bi arkadaş aldı ve hamile kaldı. üstünde şöle yazıomuş; şişman diilim hamileyim. ay bende baktım onu aradım ama bulamadım yaaa öle bişeee acep isdanbulda mı vardı ki?
:uhm:
inşallah taze anne, sen bizden biz senden dualarımızı eksik etmicez canım benim :nazar: opuyorumnanaktan
dua etmez olur muyum? başından beri hep dua ediyorum, sadece kendine istemenin ne manası var, ben hepimiz mutlu olalım istiyorum.

olsun canım hemen git ye yigenimin canı istemiş :roflol::roflol:

hehehhehe yok kızzz şımartmıcam öle ufaklığı, sona çocuk minnacık, anası dana gibi olur :dilcikar:

katılıyorum kittycim sallamaz bunlar bizi tiffcim arada sopa :eek:klava: gösterirse korkarız dimi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

amin canım yaaa aminnnnnnnn inşallahhhh gökten bissürü bebiş dökülsün, isteyen istedini göbüşüne koysun, onlar ersin muradına, biz çıkalım kerevetineee.. :Saruboceq:

ahahahaaa sizin enişteniz zaten oğlum oğlum die sevio ismi bile hazır baturrr akannehir hahhahaaaaa erkek milleti işte yaaaa pipi manyakları pehhhh :dilcikar:

dua etmez olur muyum? başından beri hep dua ediyorum, sadece kendine istemenin ne manası var, ben hepimiz mutlu olalım istiyorum.

hehehhehe yok kızzz şımartmıcam öle ufaklığı, sona çocuk minnacık, anası dana gibi olur :dilcikar:

canın çekiyorsa ye kız doğduktan sonra şımartmazsın opuyorumnanaktan

uzun zamandır giremiyordum canım yaaaaaaaaaaaa çooooooooooook sevindim bugün şans eseri gördüm Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin ayyyyyyyyy çoook güzel yaaaaaa var mı başka güzel haberlerzemuszemus zemuszemus

uzun zamandır giremiyordum canım yaaaaaaaaaaaa çooooooooooook sevindim bugün şans eseri gördüm Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin ayyyyyyyyy çoook güzel yaaaaaa var mı başka güzel haberlerzemuszemus zemuszemus

sağolasın canım benim sıra bendeymiş bak bana nasip oldu bu sefer, çok şükür. :sm_cool:

X